|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Voda
19.2.2010 12:46:05   
minavb
Mislim da je Neđa sve rekla.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Voda
19.2.2010 12:47:48   
Anoniman
Kaliopi, naceta, i kad najjace zavrnes poklopacuser posted image mora da se prokuva posle tri dana.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Voda
19.2.2010 13:02:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Kaliopi, naceta, i kad najjace zavrnes poklopacuser posted image mora da se prokuva posle tri dana.


tako sam i mislila....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Voda
19.2.2010 14:33:31   
Anoniman
a recimo to nisam radila, a kupovali smo balone od 6litara. Kad sam prestala da prokuvavam - prestala sam, bez obzira na dužinu otvorenosti boce.
Vodu za ad mleko sam prokuvavala dokle god je pio ad mleko.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Voda
19.2.2010 15:40:27   
Anoniman
Realno, retko ko zna za to, i svi smo zivi i zdravi...al eto, tako bi trebalo, da se izbegnu razni rizici od bakterija, koji su, doduse, jako maliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Voda
19.2.2010 17:11:11   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


LU! Novorođenčetu se mora prokuvavati voda!


Ja sam u početku prokuhavala za AD,znači iza 2. mjeseca života a do tada nije pio nikakvu vodu jer je dojio.
Onda sam čula za ovo elekroliti(,kalcij,magnezij,natrij i sve ostalo što se nalazi u vodi) uništava se prokuhavanjem,zato sam mu za  piće  davala Janu bez kuhanja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Voda
19.2.2010 18:26:39   
marince1
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Moja kuma je biohemičar, radi u Vodovodu ... bolje da vam ne govorim kakva je situacija sa tom Rosa vodom... user posted image


kazi nam...



I mene interesuje!
Ja koristim rosu,prokuvavam je,jer dodajem kim.
Da me pitate zasto?Nemam pojma user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Voda
19.2.2010 18:32:26   
magnetic

IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Moja kuma je biohemičar, radi u Vodovodu ... bolje da vam ne govorim kakva je situacija sa tom Rosa vodom... user posted image


kazi nam...



I mene interesuje!
Ja koristim rosu,prokuvavam je,jer dodajem kim.
Da me pitate zasto?Nemam pojma user posted image

Kim je inace dobar za stomak,za creva.Verovatno zato

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Voda
19.2.2010 18:33:52   
marince1
Pa Da!
Znam da mi je neko rekao zbog grceva,a psto grceve vise nema zbunila sam samu sebe user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Voda
19.2.2010 18:36:14   
magnetic

IZVORNA PORUKA: marince

Pa Da!
Znam da mi je neko rekao zbog grceva,a psto grceve vise nema zbunila sam samu sebe user posted image
Pa jel' pomoglo kada je bilo grceva?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Voda
19.2.2010 22:55:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


LU! Novorođenčetu se mora prokuvavati voda!


Ja sam u početku prokuhavala za AD,znači iza 2. mjeseca života a do tada nije pio nikakvu vodu jer je dojio.
Onda sam čula za ovo elekroliti(,kalcij,magnezij,natrij i sve ostalo što se nalazi u vodi) uništava se prokuhavanjem,zato sam mu za  piće  davala Janu bez kuhanja.



To je ok, ja sam mislila na one koje daju vodu bebi od početka.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Voda
19.2.2010 23:11:34   
marince1
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: marince

Pa Da!
Znam da mi je neko rekao zbog grceva,a psto grceve vise nema zbunila sam samu sebe user posted image
Pa jel' pomoglo kada je bilo grceva?


Uh pa mislim da jeste,mada sam to kombinovala sa svim i svacim i sta je dalo efekat nisam sigurna user posted image
A pisala sam u drugoj temi,nisam sigurna kad su grcevi presli u nesto drugo,tako da bi bilo bolje da kaze neko drugi user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Voda
21.2.2010 1:32:59   
gagana83
Moja Una bas slabo pije vodu.Jedva da popije po nekoliko gutljaja u toku dana.Ni sa cajem nije odusevljena dok sok obozava.
Ona ima vec dva cvrsta obroka i mislim da bi trebala vise da pije vodu.Sok ne volim puno da joj dajem,ali ipak joj dam razblazen sa vodom jer kontam da je bitno da unosi tecnost pa makar i kroz sok.
Koliko vase bebe(mislim da one koje vec klopaju konkretnu hranu) piju vodu?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Voda
21.2.2010 8:42:10   
Rina
Ni Marko nesto nije lud za vodom...mislim...ko jos voli vodu user posted image Poceli smo po malo vodice tek sad sa oko 5 meseci kad je poceo da jede voce i povrce :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Voda
21.2.2010 9:33:35   
*Alexx*
Ja sam Andreju od kada smo uveli čvrstu hranu, davala isključivo vodu, na flašicu na pisak. Prve dve-tri nedelje je pio pomalo, 20-30 ml. Ali je zato ovih dana popio više od 150 ml. Valjda se navikao na ukus... A možda to nema nikakve veze. Mislim da mu je flašica zanimljiva, on žvaće taj pisak, a kako zagrize, tako malo vode iscuri. Znam da je Tasha pisala da ni Luka nije hteo vodu, samo sok.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Voda
22.2.2010 16:31:27   
*Alexx*
Danas pedijatar kaže da se voda prokuhava do godine dana. Ako prokuhavamo kupovnu vodu, treba ih menjati s vremena na vreme.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Voda
22.2.2010 17:02:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Znam da je Tasha pisala da ni Luka nije hteo vodu, samo sok.



Neće i dalje, kao otrova da mu dajem. user posted image Ali ne pije ni čist sok, nego malo soka, puno vode. Sada već sam pita "Jesi dosula vode?" user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Voda
22.2.2010 17:08:42   
Anoniman
Nesa nije hteo ni da pomirise vodu dok sam mu davala prokuvanu. Rosu hoce, ne stalno, al recimo, popije 2,5dl vode dnevno, plus 5-6 puta toliko soka sa vodom (30-50ml soka, 2dl vode), ili caj,i ne prija mu nerazblazen sok, navikao je na ono bljutavo sto mu dajem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Voda
22.2.2010 17:12:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

navikao je na ono bljutavo sto mu dajem user posted image


user posted image Isto.

Od nedavno se Luka pali na slamčice, pa po nekada popije sok na slamčicu iz kutijice.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Voda
22.2.2010 17:14:08   
Anoniman
Ja cu fras dobiti od tih slamcica!
Ispraznim dve trecine onog nektarovog decjeg soka, pa mu dam na slamcicu, pa prvo malo pije, pa izvadi slamcicu i krene da pije tako, i naravno, sve isprosipa po sebiuser posted image i jos se smeje i vice mokar, mokaruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Voda
22.2.2010 17:17:35   
Anoniman
Proći će. Luka je jedno vreme naginjao čašu pre nego što je prinese ustima. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 146
   [Obrisana poruka]
22.2.2010 17:19:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Voda
13.3.2010 18:14:28   
Anoniman
Ja nemam bebu, pa verovatno nisam kompetentna, ali ne kapiram zasto mame ne kupujete flasiranu vodu prilagodjenu za bebe. Da li zbog cene ili ni ona nije dobra? user posted image
Bas sam u Rodicu pre neki dan videla da pored ''Humana'' vode, stoji i Odmenjska za bebe...
Cisto pitam iz radoznalosti user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Voda
13.3.2010 18:22:23   
Anoniman
Skupa je Nejtiri, cini mi se da je litra oko 70-80 dinara, a ako beba od recimo 4 meseca ima 6 obroka, po 150-180ml vode...a i nije ta voda nista bolja od prokuvaneuser posted image meni je to cisto preterivanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Voda
13.3.2010 18:27:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Skupa je Nejtiri, cini mi se da je litra oko 70-80 dinara, a ako beba od recimo 4 meseca ima 6 obroka, po 150-180ml vode...a i nije ta voda nista bolja od prokuvaneuser posted image meni je to cisto preterivanjeuser posted image


Ok, pitam, mislim da je ta domaca oko 55 din litar, a Humana je oko 120 dinara 1.5 litar. Meni iskreno kada znam da masa roditelja i po 300 din dnevno daje na cigare to bas i nije previse.
Znam da je ovaj komentar bio off user posted image , nemojte me peckati, necu vise user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here