|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina krvna slika
15.8.2011 9:19:05   
Anoniman
Ma ok, pretpostavljala sam da znaš to ali sam ipak napisala zbog drugih mamika koje budu naišle u temu pa ne budu znale. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Prva bebina krvna slika
15.8.2011 9:25:48   
Anoniman
Mihajlo je po prvoj krvnoj slici bio nešto iznad donje granice, ali mu nisu dali gvožđe da pije, nego smo lepo ishranom korigovali za nekih 2 meseca sa 120 na 132 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Prva bebina krvna slika
8.9.2011 23:48:11   
Vika
Nama su dali uput sa 6. meseci ali mi je bilo žao da ga bodu, pa sam proverila kad je napunio 9. i super je: hemoglobin 133 i eritrociti 4,95

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Prva bebina krvna slika
11.9.2011 14:27:32   
limunada
Mi smo dobili uput pa cemo ici,al imam vremena posto tek kad udje u deveti mesec idemo na kontrolu.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Prva bebina krvna slika
12.9.2011 13:01:58   
Anoniman
Вадили смо Нини данас крв и крвна слика јој је доста боља! user posted image

Хемоглобин био 110, сад је 118, хематокрит био 300и нешто мало, сад је 327 (и даље ниско али боље него прошли пут) и сви остали параметри су бољи, "јака" је, пуј, пуј, још није по ЈУС-у али идемо на боље. user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Prva bebina krvna slika
13.9.2011 0:37:51   
jovicaa
pila je neki sirup ili samo kvalitetna ishrana by bubamira?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Prva bebina krvna slika
26.10.2011 17:58:14   
JMPM
Vadili smo juutros krv. Rezultati su super user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Prva bebina krvna slika
26.10.2011 18:01:01   
Anoniman
user posted image Bravoooo

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 14:18:13   
limunada
Molim vas pomozite,mislim da je N na nesto alergican,no odnecu rezultate dr.al hocu i vasa misljenja. MID 1.3 a normalan je 1.0 i 13.3%M a normalno  do 10%M ,neznam sta znaci MID citala sam na internetu nesto vezano za alergiju.Ovo ostalo mislim da je ok HGB 111.HCT 322,MCV 74.8,MCH 25.8. LYM 6.0 i 59.9%L 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 17:10:57   
limunada
Molim vas pomozite,mislim da je N na nesto alergican,no odnecu rezultate dr.al hocu i vasa misljenja. MID 1.3 a normalan je 1.0 i 13.3%M a normalno do 10%M ,neznam sta znaci MID citala sam na internetu nesto vezano za alergiju.Ovo ostalo mislim da je ok HGB 111.HCT 322,MCV 74.8,MCH 25.8. LYM 6.0 i 59.9%L

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 19:02:37   
Anoniman
Limunadice, ja ti oko ovog nemam  pojma, ali polako javice se vec neko ko se razume oko KS, Buba je postavila na predhodnoj strani sta koja oznaka znaci, ali MID nema user posted image

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 20:20:45   
limunada
Hvala ti  u svakom slucaju user posted image vidim i jovica pita sta je MID.Aj mozda se neko javi al svakako cemo cuti od dr.pa javljam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 21:06:59   
JMPM
Nemam ni ja pojma sta je mid.
A sto se tice HGB zar nije donja granica 120 user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 21:08:43   
Anoniman
Meni dr rekla da je 105, nisam je ni pitala sama rece 

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 21:10:51   
JMPM
Aha, onda kod dece do godinu dana verovatno. Mada, to izgleda drugacije gledaju. Cak sam citala negde da se razlikuje kod dece koja zive u gradu i na selu user posted image E to mi vec nije jasno da li ima ikakve veze...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 21:13:01   
Vika
nije logično da se referentne vrednosti razlikuju po mestu stanovanja, ali nek potvrdi nekia "medecinarka"

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 21:13:16   
Anoniman
Ko ce ga znati, mozda je u svakom gradu drugacije user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Prva bebina krvna slika
27.10.2011 21:15:03   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Vika

nije logično da se referentne vrednosti razlikuju po mestu stanovanja, ali nek potvrdi nekia "medecinarka"
To je i meni nelogicno, ali neko ce nam vec razjasniti user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Prva bebina krvna slika
28.10.2011 18:57:12   
limunada
Nalazi su ok,bili smo kod dr.user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Prva bebina krvna slika
6.11.2011 11:39:58   
magde
ja imam jedno pitanje vadili smo krv i na obe Niki joj je sedimentacija malo visoka a Jovan leukociti.....Niki i danje kasnja i to nakon 3 meseci jos i jos a sve smo dali da pije i vise newcu antibiotike a za Jovan .....ov bre je vecito crven na licu,on je rodgen sa ekcem ali htela bih da znam dali moze da malo bebe da se ispita alergija ali preko krv ne onako na ruke so iglice ako ne postoji li bilo kakav nacin...pa dete mi je zao da ga gledam kako se svrbi po lice po nekad ina stomak mu izlazi i ne mogu da primetim na sta je alergican davala sum mu kravjo pa zamnenila na kozjo i sve po red sam ispitavala ali nemaaa neznam dok se ja tu mucim htela bih da se osiguram inace pije svasta za alergije i mazem ga po lice al dgaba

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Prva bebina krvna slika
6.11.2011 11:43:31   
Ivanka 75
Magde, jesi li probala da promeniš prašak za veš, omekšivač?

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Prva bebina krvna slika
6.11.2011 11:46:53   
Olga75
Magde , mozda bi Niki trebalo da se uradi CRP , da se iskljuci nake bak ( mozda su joj krajnici problematicni ) sto se tice Jovana , moguce je da je neki virus , alergije se na zalost kod tako male dece ne mogu sa sigurnoscu potvrditi ni iskljuciti iz krvi user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 6.11.2011 11:47:05 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Prva bebina krvna slika
6.11.2011 11:57:39   
magde
IVANKA bas sam promenila prasak da sad cu da uzmem i onaj sto je bas za bebe pa videcu a mislim da je na neko jelo neznam.I ja kako mala sam imala alergije kad sam radila testove nista nije pokazaloneznam mozda nisu tacne ovde...a Olga sta je to za Niki sta da radim objasni mi malo...sinoc je povratila slajm a leukocite su joj bile ok pa 3 meseci dete samo kaslja nije ovo normalno....

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Prva bebina krvna slika
6.11.2011 17:37:30   
mikica sa
sad kad smo bili na kontroli pitala sam dr hoce li mu vaditi krvnu sliku. dobila sam odgovor da nema potrebe jer on super napreduje i extra je veseo. kaze to se radi kod umorne ili blijede djece, gdje postoji sumnja da nisu zdravi. inace ne user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Prva bebina krvna slika
6.11.2011 22:10:04   
Anoniman
Nama doktorka kad smo bili da primimo drugu dozu Pentaxima (sa 3 i po meseca) rekla da kad dođemo sledeći put (sa 5 meseci) donesemo krvnu sliku. Radi se rutinski sa 6 meseci al mi da donesemo tad, koliko sam shvatila onda sa 6 nećemo ni imati kontrolu...

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here