|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
28.6.2017 21:11:11   
vikiveki
Ja sam rešila ujutru idem kod našeg pedijatra da vidim šta mi ona kaže ..išla bi i kog ginekologa ali ovde se zakazuje mesec dana unapred a mi u petak krećemo na more.Nešto razmišljam pošto ćemo biti 10 dana a njoj ciklus traje 7 dana valjda će uspeti da se kupa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
28.6.2017 22:33:15   
Anck Su Nmaun
Kazu da malo hormoni divljaju...osecaj nervoze kao u PMS-u!
Ali ja moram inace ce biti poplave na moru user posted image
A za dete je svakako bolje posaveti se sa doktorom.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.6.2017 22:34:49 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
29.6.2017 12:20:25   
Mariya
Dok sam pila kontrac.pilule sam jednostavno odlagala ciklus, nakon 21.pilule ne pravim pauzu već nastavim koliko je potrebno da odložim menstruaciju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
7.8.2018 8:12:33   
Peace*
Niko ne piše u temi već neko vreme.

Bila sam na moru 12 dana, od toga 10 dana imala. Za 2 nedelje idem na jedrenje i treba da dobijem dan pred put.

Zvala sam juče dr da pitam čime da odložim menstruaciju, ona je bacila drvlje i kamenje na mene, kako je to ogromna količina hormona, kako ona to nikako ne preporučuje, kako sam trebala uzeti ab pilule da pijem a ne da se njakam sa Primolut norom, čak mi reče bolje Endometril 2x1, ali da sam zakasnila jer se to pije od sredine ciklusa (što sam promašila za koji dan), i da je sada besmisleno da uzimam jer ću svakako dobiti a napraviti problem sa hormonima.

Ovde čitam da ste pisale da se Primolut nor pije par dana pred ciklus, pa dok ne želite da dobijete 2x1, i koleginica mi kaže da je tako pila... Ne znam dal da probam.

Inače sam pre pila ab pilule, prestala sam jer sam već 2x operisala dojku zbog nekih čvorića (mama imala kancer dojke 2000-te, od onda dr ne pita već odmah operiše čim napipa nešto što mu se ne dopada).

Baš nisam pametna.




_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
7.8.2018 10:19:09   
vonavoj
Uzmi primulut nor.ja sad pijem..meni je dr rekao da bukvalno moze da se pije i kad krene menstruacija,jer ce prestati za 1 dan. Ja pijem ujutru i uvece,na 12h...trebala sam 4.8 dobii pocela 2.8. Meni dr nije nista lose rekao..a pri tom sam se porodila pre 2 meseca,i hormoni jos nisu u normali..ali sam 4.7.imala obilnu menstr.i nisam htela da mi se 7 dana odmora upropasti.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
7.8.2018 10:21:19   
IvanaSK RR
Kako ogromna kolicina hormona? Jel si cesto pila?
Ja sam mozda budala, al ako bi mi trebalo uzela bih lepo i odlozila. Dosta sto si i na moru imala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
7.8.2018 10:58:21   
Ana RR
Peace, imaš temu Primolut Nor, skoro smo tu pisale... ja sam ga pila prvi put sada na moru, počela sam 4 dana pre očekivane menstruacije i pila 3 dana (2x1), dobila sam 3 dana nakon poslednje tablete. Nisam imala nikakve tegobe, baš nikakve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
8.8.2018 8:02:38   
Peace*
Hvala ženice. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
19.8.2018 21:48:14   
mama Jo
Da li je, mozda, neko pokusao i kako da odlozi menst.u toku dojenja?
Kako stvari stoje, dobicu bas na dan polaska ☹
Pretpostavljam da nije pozeljno piti hormonske pilule zbog dojenja?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
28.8.2018 11:24:41   
Peace*
Ne znam mama Jo, ali ne čini se baš pametnim.

Elem, da napišem svoje iskustvo.
Počela sam da pijem Primolu nor 3 dana pre očekivane menstruacije, i pila ih 7 dana na moru, 2x1.
Nisam imala nikakvih problema, čak je stao predmenstrualni bol u stomaku i butinama, grudima, nisam bila naduta, ni nervozna. Ništa. Možda sam malo više jela.
Prestala sam da ih uzimam u subotu, i danas (utorak) sam dobila.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
28.8.2018 11:41:38   
Ana RR
Super, Peace, tako je bilo i kod mene, bez ikakvih tegoba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 9:19:58   
Peace*
Koliko često sme da se pije Primolut Nor?
Nešto sam čula 1x u dve godine.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 9:22:01   
vonavoj
Ja sam bogami prosle godine pila 3 puta,ali jako kratko,prvi put 2 dana,drugi put 5 dana,a treci isto 2 dana..

Nosila sam se mislju ako sam mogla mesec i po dana da pijem zbog krvaljenja...ni to ne moze da mi steti.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 9:27:04   
Peace*
Ja sam pila 2018. u avgustu 7 dana, i sada bih trebala 29og na more, a 30og treba da dobijem, baš me smara. user posted image
Opet bih pila 7 dana... Razmišljam da ni ne pitam dr user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 9:44:33   
Ana RR
Ja sam prošlog leta pila mesec dana pre mora pa,sam samim tum pomerila i taj naredni ciklus. Lakše mi je tako nego na moru da ih pijem.


Peace, ni ja nisam pitala dr prošle godine, pitala sam je samo kada sam ih prvi put pila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 10:09:10   
vonavoj
Ma kakav dr,ni oni ne urade nikakve analize pa ti odobre..


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 13:47:07   
Ana RR
Jbt kao da sam nepismena kada kucam na telefonu 😒



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 15:38:33   
branki*


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja sam pila 2018. u avgustu 7 dana, i sada bih trebala 29og na more, a 30og treba da dobijem, baš me smara. user posted image
Opet bih pila 7 dana... Razmišljam da ni ne pitam dr user posted image


Ja ne bih ni pitala,odnosno pitala bih,ali vec receno kao moju odluku.cisto da mu kazem.Pila sam ga u postupku vto .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 16:07:34   
Didy
Ja ne odlažem. Stavim tampone i istrpim malo neprijatnosti ako ih bude. Bojim se da još više ne napravim haosa, pošto su mi i ovako svi hormoni u disbalansu ceo život. A redovno dobijem kad negde idemo. Čak i kad planiram putovanje naspram menstruacije, pomeri se mesec dana pre ili tog meseca. Marfijev zakon. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 16:15:04   
vonavoj
Didy,svaka ti cas_t..ja sam baksuz,isto tako planiram i ispomera mi se i tacno imam od 365dana tih 10 dana na moru..e nece moci da mi to sve upropasti.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 21:32:49   
Ana RR
Meni, sa mojim bolovima i krvarenjem, bi tačno propao odmor.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
24.8.2020 21:37:11   
Filadendronka
Meni kasni, tacno cu dobiti na odmoru, potpisujem! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
25.8.2020 16:32:23   
Sanjalicaaa
Ja sam ove godine na moru stavila tampon, 4 dan i resim sa se kupam. Kada sam izvadila tampon pocne dole da me boli i pece, onda pocne i da pece kad mokrim i da me stalno tera u wc, i nasta haos, zavrsila na antibioticima. Mislim da je sve od tog tampona. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
28.8.2020 10:14:24   
Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni, sa mojim bolovima i krvarenjem, bi tačno propao odmor.





Zamisli mene sa mojim odlivima i ugrušcima. 😱 Al šta ćeš, preguram dan-dva, posle bude lakše i slabije krvarenje. Ne mogu još više da komplikujem i ovako zakomplikovanu situaciju s  hormonima, endometriozom i obilnim krvarenjima. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
8.9.2020 15:51:53   
mikica88
Ovako kao ja. Ostanete u drugom stanju.user posted image
Salim se.
Kotistila sam tablete, trazite u apoteci.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here