|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Društvene igre
16.10.2013 15:41:34   
manager

IZVORNA PORUKA: madre

cula sam za ovu igru Pictionary, strasno zabavno zvuciuser posted image da li neko zna gde u beogradu mogu da je kupim?
inace, pridruzujem se igracima yamba, obozavam yambuser posted image a i riziko smo od skoro ponovo poceli da igramouser posted image ne znam sta je lora?


Pozdrav
Ja sam kod prijatelja igrao drustvenu igru Picturing i moram ti priznati da je dosta bolja. Pored svih nacina crtanja, ima fora da crtas i pevas u isto vreme. Mislim da se moze naci na internetu.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Društvene igre
14.11.2014 8:26:36   
Peace*
Pre par nedelja sam bila sa Lukom u papirnici, kupovali smo gumicu i zarezač. Teta nam je na poklon dala Školarku, to je đački časopis, ova je konkretno jedan od brojeva koji se dobija tokom drugog razreda OŠ.
Sećam se da su u prvom razredu dobili jedan primerak džabe, i mislim da je trebalo da se pretplati na ostale brojeve, ali pošto Luku nije zanimalo, nismo se pretplatili.
Elem, Luku i dalje ne zanima, ali je Marko oduševljen. Obojio je sve što se obojiti trebalo, pronašao razlike, i tako te jednostavnije stvari, naravno nije rešio zadatke iz mate i sl.
U sredini časopisa je igra, bacaš kockicu pa ideš, i onda ima ono 3 koraka napred, 2 koraka nazad (znate svi na šta mislim).
U prvi mah sam se oduševila jer je Sunčev sistem u pitanju, sa planetama, reko, eto kako je super, deca nauče planete...
Prvo sam pogledala ima li Plutona kroz maglu mi je bilo u glavi da se on više ne računa u planete, kao što je bilo u moje vreme - i u pravu sam.
Ali sam odlepila kad sam shvatila da nisu dobrim redosledom napisali planete, naime, pomešali su Merkur i Veneru, naime kao prvu planetu su naveli Veneru!?
U đačkom časopisu takva greška!?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Društvene igre
10.12.2014 15:23:40   
Kata90
karte Uno,bridz,ne ljuti se covece....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Društvene igre
10.12.2014 17:45:39   
serpica
Mi smo skoro kupili Ostrooki,Sumnjivo lice i Pizza servis..deca odusevljena a i ja user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Društvene igre
11.12.2014 9:24:39   
Modessty
Dasnilo obožava društvene igre. Prvo ga jedva naučismo da ne plače kad ga neko istera u ne ljuti se čoveče user posted image
Onda smo on i ja nabasali u knjižari na igru o saobraćaju. Baš je iinteresantno. Dobiješ zadatke dokle treba da stigneš, a moraš da poštuješ pravila saobraćaja i saobraćajne znake. Interesantno stvarno.
Voli i igru memorije i sve drguo što mu padne pod ruku.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Društvene igre
24.1.2015 19:55:20   
gagana83
Mi smo se opasno navukli na Picturing - igru crtanja i pevanja. Najzabavnija drustvena igra ikada user posted image
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Društvene igre
24.1.2015 20:02:44   
Didy
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Onda smo on i ja nabasali u knjižari na igru o saobraćaju. Baš je iinteresantno. Dobiješ zadatke dokle treba da stigneš, a moraš da poštuješ pravila saobraćaja i saobraćajne znake. Interesantno stvarno.
Voli i igru memorije i sve drguo što mu padne pod ruku.


Jao, mene je Stefan urnisao, svaki dan je tražio da se igramo. Čak je, jadničak, počeo i sam sa sobom da se igra kad ja ne mogu. I onda dođe do mene i kaže - Mama, ti si pobedila ovaj put. user posted image

Inače, Stefan je poludeo za OVOM igricom. I stvarno je odlična! user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Društvene igre
24.11.2017 19:59:25   
lesica

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kada su vaši mališani postali zreli da možete sa njima da igrate zajedno društvene igre?

Pokušala sam sa S Ne ljuti se čoveče, ali još ne ide user posted image




IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mozda domineuser posted image




IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Za pocetak je Ne ljuti se covece, oko 4 god rekla bih. Probaj karte mozda, moje jako vole da igraju Uno, rata. Dobro mozda je jos mali ali mozda ga vise zainteresuje. Ili domine?





IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi smo npr igrali igre memorije sa kartama. Ima onih sa likovima junaka.
Mi se igramo sa S domina.




IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kada su vaši mališani postali zreli da možete sa njima da igrate zajedno društvene igre?

Pokušala sam sa S Ne ljuti se čoveče, ali još ne ide user posted image

pa domine mozete a uskoro cete moci i Ne ljuti se covece. Al ako se zainteresuje....jaoooo danonocno cete igrati ne ljuti se covece. Mislim neumorni su. E onda je moja smislila da je ona sa tatom u "timu" i onda njih dvoje protiv mene. Smorise me viseuser posted image .

I mozete sigurno da igrate igru pamcenja. Pamte kao blesavi ja se pogubim ne znam gde je bila koja karta a oni razbijaju. Sa D sam krenula prvo 10 parova pa smo posle povecavali. Sad dugo nismo igrali doduse



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Društvene igre
2.12.2017 21:55:00   
dunja RR
Počeli smo da igramo domine user posted image

Pobedio me S 4 puta user posted image ali najozbiljnije, bio je srećne ruke, iako sam mu pomagala a meni pomoći nije bilo user posted image
Nije još sve pohvatao ali jeste dosta za početak.




Milicicak hvala na pp, sada ću da istražim!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Društvene igre
2.12.2017 22:01:14   
Sanjica26 RR
Bravo za Savuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Društvene igre
6.12.2017 13:54:36   
Figaro88
Andrea je i dalje opsednuta monopolom.Moze svaki dan po ceo dan.I voli kvizove.Razmisljam vec danima sta od toga da joj ubacim u paketic...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Društvene igre
6.12.2017 16:11:15   
Srecko47E
Mi igramo Monopol i Vovece ne ljuti se cim mustra zaspi.
Tacnije,nocu ne spavamo pa igramo igre a mama kuca na forumu i cita savete i iskustva drugih.
Pa se ta nasa igrarija pretvori u sprdnju.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Društvene igre
6.12.2017 16:16:25   
Misha i Ljisha
Moja D isto voli kvizove, ali brzo sve nastrebauser posted image

Ne ljuti se covece je i dalje favorit. Ali mi se ljutimo user posted image Meni to bude toliko smesno da ja ne mogu da prestanem da se smejem pa se ona jos vise uvredi, a stvarno pokusavam da se ne smejem al dzaba ehhee...

Domine odavno igramo ali to joj brzo dosadi dve partije i cao.

Karte smo uzeli da naucimo, pa je polako spremam da naredne godine igramo tablice. Da naucimo malo i matematiku kroz igru.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Društvene igre
6.12.2017 16:50:52   
emicaa
mm je poceo sa T igrati monopol,ona jednice sve pokupova,samo da se kupuje user posted image A kad je prvi put morala u zatvor rasplakala se jer je mislila da mora stvarno u zatvor user posted image
i ja inace mnogo volim monopol ali ne stizem,kad njih dvoje igraju ja zabavljam Davida da im ne smeta

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Društvene igre
7.12.2017 1:28:10   
choopa choops
Moji su kockari, pa im je od društvenih igara najzanimljivija Tombola user posted image Ako se to uopšte ubraja u društvene igre.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Društvene igre
7.12.2017 8:53:43   
Sanjica26 RR
I mi volimo drustvene igre. Planiram T da kupim neku ozbiljniju igru.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Društvene igre
7.12.2017 12:17:53   
Srecko47E
Sanjice koja je to ozbiljnija igra?
Imas li predlog za neku.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Društvene igre
14.2.2018 0:13:06   
madre
Sta igrate sa decom od 6,7,8 godina? Sta je aktuelno i zabavno?
user posted image koje drustvene igre i koje igre kartama?

< Poruku je uredio madre -- 14.2.2018 0:14:26 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Društvene igre
14.2.2018 8:14:21   
gagana83
Ima divna drustvena igra za klince - Activity se zove. Mozda nije bas za uzrast od 6 godina ali za 8 da. Super mi je i igra Put oko sveta. Pogledaj u Deksiku i drugim radnjama sa igrackama, ima raznih edukativnih drustvenih igara. Mi jos igramo Uno karte, Mice, Ne ljuti se covece, probali smo i Monopol, mada ga nije odmah skroz shvatila, ne znam kakav je onaj za decu, da li je jednostavniji.
Mi inace obozavamo drustvene igre, ja sam zavisnica za Jamb.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Društvene igre
14.2.2018 9:11:06   
Ana RR
Gagana, baš mi se dopada Put oko sveta i Activity, gledala sam ali još nam je rano za njih čini mi se. Za sada igramo najčešće Ne ljuti se čoveče, Lažov, kod mojih imamo neku igru koju igraju mama i Marko kada dođemo (slično je Ne ljuti se čoveče). Uskoro ćemo početi da učimo jamb haha. Ne pamtim kada sam igrala jamb a nekada smo drugarica i ja jutra dočekivale uz kockice user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.2.2018 10:25:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Društvene igre
14.2.2018 9:26:26   
milicicak
Mi sa mini bubom igramo domine, memorije, Ne ljuti se covece, Panick lab i Dr Eureku. Bas ne voli da gubi a mi je ne pustamo :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Društvene igre
14.2.2018 9:32:05   
AnaTamara
Moze li predlog drustvene igre za cetvorogodisnjake, sem igre memorije, ne ljuti se covece i domina? user posted image idemo na zimovanje i ne znamo sta da ponesemo

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Društvene igre
14.2.2018 9:33:26   
Sanjica26 RR
Mozes domine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Društvene igre
14.2.2018 9:54:13   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gagana, baš mi se dopadaPut oko sveta i Activity, gledala sam ali još nam je rano za njih čini mi se. Za sada igramo najčešće Ne ljuti se čoveče, Lažov, kod mojih imamo neku igru koju igraju mama i Marko kada dođemo (slično je Ne ljuti se čoveče). Uskoro ćemo početi da učimo jamb haha. Ne pamtim kada sam igrala jamb a nekada smo drugarica i ja jutra dočekivale uz kockice user posted image

Koliko on ima? 6? Pre 7 je rano, mozda i 8.
Ja jamb obozavam, igram redovno sa kumom. Gotovo svaki put kad se vidimo.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Društvene igre
14.2.2018 10:27:16   
Ana RR
E da, i mi igramo memorije. Ja ne popuštam, hoću da nauči da igra bez ljutnje (što još uvek baš i ne uspeva).

Gagana, 6,5 ima. Sačekaću još malo. Imamo gomilu nekuh igara koje stoje spakovane, ima tu raznih gluposti ali ima i zanimljivih stvari. Moram pregledati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here