|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:18:40   
Anoniman
Ne mislim na prišivanje otpalog dugmeta... nego baš da šijete. Tipa kupite Burdu, i tamo imate one krojeve šta kako... i vi kupite materijal, sednete za mašinu i sašijete.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:20:28   
magnetic
Ne znam,ali bih jako volela da umem.Mada snaja mi je krojacica tako da za sve sto treba trcim kod nje

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:21:57   
Anoniman
ništa (osim tog famoznog dugmeta)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:22:37   
oliveradj
Ne znam da šijem ali bi mi dobro došlo da znam da skraćujem i da radim sitne prepravke za sebe jer dosta stvari koje kupim treba malo da se skrate ili se rašiju.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:25:29   
Anoniman
Ja umem, amater sam i samouka ali volim i umem da sasijem po kroju. Jedino me masina za sivenje nesto zeza(ima 30 godina), pa se iznerviram kad mi u sred posla pokida konce i lomi igluuser posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:26:59   
Anoniman
I moja mama ume i voli. Baka zna, ali mislim da ne voli.
A ja ne znam, i nisam sigurna da želim da znam.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:28:44   
gagana83
Veze nemam.Al zato je tu tetka od mm.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:28:58   
magnetic
Zille ti mi nekako i delujes kao prava domacica koja svasta ume i zna.Ne znam takav sam dojam stekla 

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:29:12   
Anoniman
Tasha, a mozda sam ja tvoja mamauser posted image user posted image user posted image
Pa isto se zovemouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:30:31   
Anoniman
user posted image

moja baka je imala istu ovakvu ...stara ko grčka ... elem pošto nisam uspjela naći bolju sliku iz ove rupe se vadi mašina pa se spušta i zatvara poklopac, a vrata kad se otvore imaju neke pregrade za igle, konce i čuda i ona papuča koja je ogromna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:32:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Zille ti mi nekako i delujes kao prava domacica koja svasta ume i zna.Ne znam takav sam dojam stekla 


Ne znam na osnovu cega si stekla takav utisak, jesam li se hvalila malo viseuser posted image

A u pravu si, znam svasta da radim.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:33:02   
Anoniman
user posted image  Zille, od tebe nisam ništa manje očekivala nego da znaš da šiješ!

Vučko, ne vidim najbolje, ima i vrata od spreda. Mislim da je bakina ista takva.

Mamina je već modernija, samo u jednoj kutiji plastičnoj, izgleda kao malo niže i deblje kućište. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:33:23   
Anoniman
Ja znam...ali ne bash sve....
Umem da skratim....prepravim, do-shijem...od-shijem,...uvuchem ili nashijem gumu...i sl..... zimi skratim pantalone....zimi skinem taj shav da budu duze...i tako...

Ali jako bih volela da znam da shijem po kroju...tj....teoretski znam...ali ne bih se usudila da majstorishem bez struchnih osoba user posted image user posted image user posted image user posted image

Inache....moja najbolja drugarica je krojachica....pa smo pre...kada nam je dosadno...shile majice i suknje...dosta stvari je i danas chitavo...i dobro izgleda....ali imamo i par promashaja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:34:41   
Anoniman
Ne umem da sijem, cak ni da proteram porub kroz masinu. Steta, bilo bi mi korisno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:35:09   
Anoniman
ima draga upravo kako sam napisala gore vrata i ovo je poklopac

mama je isto imala mašinu upravo tu kao što si opisala ko malo deblje kućište, ali nisam je nikada vidjela da nešto šije user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:35:25   
Anoniman
heheh....vucko....imam ja takvu masinu user posted image user posted image user posted image Ima i set nekih "tochkica"....koji sluze da se odredi oblik shava.... ima cik-cak ravan...i sl... slikatju...poshto neznam da objasnim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 15:41:38   
Anoniman
user posted image

Evo ti tochkici...ili kako se vec zovu user posted image user posted image user posted image A dole na knjizici se vidi kakvi shavovi se mogu napraviti sa kojim tochkicem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 16:08:39   
sneza24
Ha,ha,ha.Da li znam?user posted image
Pa to mi je posao.Nisam zavrsila tu skolu ali sam se zaposlila u firmi koja proizvodi tekstilnu robu na veliko.
E sad to je serijska proizvodnja pa ne sijem sama ceo odevni predmet nego samo neki deo.
A ne bih se usudila da sama nesto skrojim i sasijem.Bojim se da bih omasila u krojenju pa ne bih sve delove dobro uklopila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li znate da šijete?
24.7.2009 16:25:27   
prolece
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image

moja baka je imala istu ovakvu ...stara ko grčka ... elem pošto nisam uspjela naći bolju sliku iz ove rupe se vadi mašina pa se spušta i zatvara poklopac, a vrata kad se otvore imaju neke pregrade za igle, konce i čuda i ona papuča koja je ogromna

ove su najbolje možeš da šiješ i kad nema struje.
isto kao i Zille, sam svoj majstor, sama sam naučila, ali dovoljno da mogu da prepravim sebi nešto. mada se razmišljam poslednjih dana da upišem i neki kurs pa da se ozbiljno bacim na posao.
moja drugarica se udaje u nedelju i krojačica joj je uzela 100e za gornji deo haljine koji je gotov za sat -dvauser posted image
donji je iskoristila od venčanice svoje mame.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
24.7.2009 20:06:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li znate da šijete?
25.7.2009 8:30:16   
mamanp
Dok sam bila devojka isla sam u tu "krojacku skolu". Sila sam za sebe, za mamu...Vremenom mi je to postalo dosadno i zaboravila sam to svoje "umece". I dan danas imam sivacu masinu koja samo skuplja prasinu i zauzima mesto. Ostalo mi je samo secanje na prisivanje tipa dugmeta

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li znate da šijete?
27.7.2009 13:22:01   
Rivana
ne znam da sijem niti me to zanima a mislim da nemam ni talenta za to

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li znate da šijete?
27.7.2009 13:54:58   
Doroty
Znam da sijem. Moja mama je profesionalac u sivenju, tako da sam taj zanat pocela da izucavam kao dete. Super je stvar kad mozes sam sebi nesto da sasijes, a da ne juris okolo bilo koga.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li znate da šijete?
27.7.2009 14:03:02   
Anastazija
Znam, ali samo po Burdinim krojevima user posted image
Ne umem nista "na slepo" da napravim...
Nekada, dok sam bila srednjoskolka, uspesno sam sasila nekoliko odevnih predmeta i sa ponosom ih nosila.. Ipak, proslo je dosta vremena od kako sam se poslednji put dohvatila tog posla, pa pretpostavljam da sam izgubila osecaj za isti.. Sada uglavnom nosim teta krojacicama da mi urade sta treba...

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li znate da šijete?
14.12.2009 18:38:31   
Lilly*
A sada da vidite šta sam se ja igrala
user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here