|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anticelulit masaza
14.6.2012 15:45:00   
sanji
Ima ih gomila ali takvi tretmani uglavnom uklanjaju površinski celulit i zatežu kožu, dok onaj dubinski ostaje netaknut ili tek malo načet.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Anticelulit masaza
14.6.2012 16:08:56   
Capa
Deluje mi da se stvarno razumeš, jel ti ro profesija ili iz iskustva?
Šta bi ti preporučila?

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Anticelulit masaza
14.6.2012 20:46:55   
sanji
Bila profesija do porođaja. user posted image Sad planiram da menjam. Od svih tretmana masaža je po mom mišljenju najpristupačnija stvar koja daje jako, jako dobre rezultate (naravno zavisi od masera a i od onog ko se masira). Ako hoćeš da ti se što manje pojavi taj ružni celulit koji se vidi napolju traži neki od preparata koji će ti automatski popravljati kvalitet kože i površinskog celulita (termo ili krio-gel,kremu,serume-koji greje ili hladi pošto oni imaju najbolji efekat). Koristi ga već nedelju dana do dve pre početka tretmana masažama. I odmah počni da piješ 2-3 litra vode u toku dana ali ne da popiješ odjednom pola litra nego ceo dan po par gutljaja. Probaj da nađeš salon u kome posle masaže pakuju u termo ćebe(brže se vide rezultati).

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Anticelulit masaza
14.6.2012 23:16:21   
Capa
Hvala, draga na svim savetima... Ako imaš neku preporuku za neku konkretnu maserku ili salon, piši... user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Anticelulit masaza
14.6.2012 23:44:01   
sanji
U kom si kraju? Da se raspitam pa ako naletim na neku pametnu pustiću ti pp! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Anticelulit masaza
15.6.2012 22:54:42   
Capa
Ja sam na Zvezdari user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Anticelulit masaza
15.6.2012 23:13:22   
Veca77
Mogu samo da pohvalim anticelulit masažu kao jako efikasan način da se rešimo celulita. Malo sam se na nju čak i navukla jer jako prija posle neke 10. masaže. Septembra 2010. godine sam krenula efektivno na masaže (jedno 3-4 serije od po 10 masaža). Naravno, nisam išla na masažu u toku user posted image . E posle tih serija sam počela da idem na masaže jednom nedeljno (održavanje) i tako sve do juna sledeće godine kada sam uplatila seriju od 10 masaža da bih skroz eliminisala celulit pre odlaska na more. Napravila sam pauzu od skoro godinu dana (u međuvremenu radili na bebi, pa inseminacija pa VTO, pa trudnoća, pa spontani) i prošle nedelje sam ponovo krenula na masaže i prezadovoljna sam.
Moram samo da napomenem da ja ne pijem vodu u potrebnim količinama, a ipak brzo gubim celulit.
Ako neku od vas interesuju dobri saloni (za preporuku) za antic. masažu na Novom Beogradu, slobodno mi se javite pp-om. Meni je bitno da masaža bute kvalitetna, a i da ne košta previše. Sada, recimo, plaćam 500din. za antic. masažu (30min) + 10 minuta skijaški trenažer.

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Anticelulit masaza
2.8.2012 2:49:11   
MilenaPetrovic75
ukoliko nekog interesuje masaza, ovaj decko me je preporodio... dolazi na adresu, malo naplacuje, uvek je nasmejan pun pozitivne energije...


Za reklamiranje se obratite Dunji RR, a ako je neko zainteresovan za tu masažu neka Vam se javi na pp.

< Poruku je uredio Nedja RR -- 2.8.2012 10:46:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Anticelulit masaza
2.8.2012 10:19:31   
tanjica85
meni se brsljen gel pokazao kao najbolji za celulit. intenzivno tragam za dobrom kremom. koliko se krece cena tretmana po salonima?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Anticelulit masaza
2.8.2012 10:25:06   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: tanjica85

meni se brsljen gel pokazao kao najbolji za celulit. intenzivno tragam za dobrom kremom. koliko se krece cena tretmana po salonima?


Dobra krema? Guam. Skup, ali vredi svake pare. Kažu i da je Collistar odličan, on je još skuplji user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Anticelulit masaza
2.8.2012 11:31:36   
tanjica85
hvala. hoce li se ikada pojaviti krema protiv celulita koja ce biti pristupacnija...ovo je udaranje po dzepu!

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Anticelulit masaza
2.8.2012 11:57:45   
red3lilu
Kesten krema je super stvar, a nije ni skupa...
Ja ću definitivno morati posle porođaja i dojenja da nađem nekog dobrog masera jer mi se ovaj put baš nakupilo...
Kod nas su te terapije dosta skupe..ne znam što se toliko precenjuju...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Anticelulit masaza
2.8.2012 12:42:17   
tanjica85
prvi put cujem za kesten kremu. user posted image meni se opet pojavio celulit iako sam vodila racuna o ishrani. nije strasno, ali cim sednem kukuuuuu user posted image


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Anticelulit masaza
17.1.2014 15:23:04   
IlijaNP
novi stolovi za masazu sa 36 meseci garancije www.gps-svet.rs/stolovi-za-masazu

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Anticelulit masaza
9.5.2014 11:45:58   
Anck Su Nmaun
Po meni te kremice i gelovi slabo deluju, bez masaze nista!
Bas razmisljam da uplatim par serija masaze butkica ...malo da se doteram pred leto!

(odgovor članu IlijaNP)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Anticelulit masaza
19.8.2014 11:21:01   
margareta79
To si i ja mislim, bez masaze nista! Jos i na kremama pise da se trebaju dobro umasirati dok se ne upiju...tako da bolje dati nekome drugome da me izmasira kako treba, nisu cak ni skupe anticelulitne masaze, jos i daju popust ako se uzima u kompletu. Samo me malo strah boli, cula sam da zna biti dosta nelagodno
http://www.galleria-center.com/sr/masaza.html

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Anticelulit masaza
19.8.2014 11:26:52   
bubulence
da, boli. ali daleko od nepodnosljivog. znaci ugodjaj nece biti kao kada odete na obicnu masazu. a mora da se pritiska jer drugacije ta narandzina kora ne moze da se razbije. postoje i razni uv talasi, ali opet kao neko ko je radio te masaze tvrdim da je masaza uz neke preparate najdelotvornija

(odgovor članu margareta79)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Anticelulit masaza
5.3.2015 22:58:56   
majdzara
Da li neko ima preporuku za anticelulit masazu? Lokacija Nbg.
Stizu lepsi dani, a necu da me uhvate nespremnu!
Hvala unapred! :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Anticelulit masaza
28.8.2015 11:16:41   
Doggy10
E, pogledaj ispod link. Ima velika ponuda i nije skupo..
__________________
Masaža popust

(odgovor članu majdzara)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Anticelulit masaza
16.2.2019 8:46:21   
Sanjalicaaa
Našla sam na popustima anticelulit masažu i to baš u mojoj ulici.
Ne znam da li da bacam pare ili ne 😏

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Doggy10)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Anticelulit masaza
16.2.2019 23:04:05   
vocicana
Treba probati, ja opet kazem, dok se rucno ne dohvati nema gubljenja celulita.
Ja radim sebi madero, ko ga je smislio, svaka mu cast.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Anticelulit masaza
17.2.2019 7:57:14   
branki*
sta je to madero,voci?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Anticelulit masaza
17.2.2019 8:36:58   
pari
Ja sam za pravilnu rucnu masazu od strane strucnih osoba. Nije svaka masaza delotvorna i dobra



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Anticelulit masaza
17.2.2019 9:03:55   
Sanjalicaaa
Voci, napisi nam nesto vise. Kako radis, sta imas od rekvizita, koliko si platila?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Anticelulit masaza
17.2.2019 10:47:44   
vocicana
Sanjalice, otvorila sam terapiju Maderoterapija / oklagijanje, procitaj, mada ima puno snimaka na Zoutube kanalima, odlicna stvar, ja radim sebi.
Naravno da sam ya strucne drenaze, nikako priucene, ali je uklanjanje celulita veoma vazno zbog masnoca I cirkulacije. Veoma je bolno, ne yna se sta je gore, da li rucna, da li oklagijom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here