|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Verujete li u duhove?
25.7.2012 0:28:21   
snješka

IZVORNA PORUKA: Unina mama

snjeska, ja sam student psihologije, pa sam predpostavila da si psiholog...user posted image
razumemo se...user posted image


Uh, odosmo u off totalno. Unina mama, to je super, jer psihologija je život, ona se diše i živi. Ko to ne voli i ne smatra je tako i ne treba da se bavi njome.
A što se tiče same teme, ja mislim da se sve može racionalno objasniti posebno sve priče vezane za važne osobe.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Verujete li u duhove?
25.7.2012 12:07:47   
Shishica
Kad smo vec kod duhova.. Sinoc poceo san da me hvata dok sam mm cekala da dodje od kuma, lezim pored krevetica i odjednom me trgne muzicka vrteska okacena na kreveticu. Okrenula je sigurno ceo krug polako, a niko je skoro nije navijao pa da je sad malo otkacila jer se pre toga zaustavila pre vremena ili da je sad neko pipnuo pa da je malo pocela da radi ili slicno.

Ne znam :) A inace to je kupljeno radi zelje moje babe koja je rekla da bi dala Emi kad se rodi pare pa je umrla 6. dana pre njenog rodjenja..i mama mi da pare i ja kupila vrtesku.. mozda je htela da kaze da nas vidi.

Tnnntnnntnnn

< Poruku je uredio Shishica -- 25.7.2012 12:08:40 >

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Verujete li u duhove?
28.8.2012 0:15:07   
vision
U drugom razredu osnovne me je presrela na putu od skole do kuce velika crna dzinovska kornjaca, koja se presijavala na suncu, bila je velicine psa otprilike i to je stajala na jednom puticu koji vodi ka groblju, odmah sam otrcala kuci i pozvala babu da je vidi, medjutom kad smo dosle nje vise nije bilo, a trebalo nam je mozda 3-4 minuta da odem ja po babu i da dodjemo do tog mesta... Znaci, sigurna sam da sam je videla i dalje mi stoji ta slika pred ocima... Ne znam kako da objasnim to. (mozda nije za ovu temu, a mozda i jeste :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Verujete li u duhove?
28.8.2012 0:24:01   
Yula
Brrrr... kud i videh da postoji ova tema, plasim se tih prica najstrasnije a znam da cu sada celu temu da iscitam i necu smeti da spavam user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Verujete li u duhove?
28.8.2012 2:07:57   
Sanchy
Verujem...svasta mi se nesto desavalo u zivotu sto me je upucivalo na zakljucak da definitivno nesto postoji...jedan od najsvezijih primera jeste momenat kada mi je na bakinoj sahrani tj.kada se sve zavrsilo zazvonio mobilni kome je neposredno pre sahrane crkla baterija te je bio iskljucen ...najbolje je to sto sam mobilni izvadila iz tasne i pogledala u ekran na kome nije bio nijedan broj ,nista osim melodije zvona..sledeceg momenta se iskljucio ponovo skroz...kada sam ga kuci upalila taj poziv nije bio registrovan u propustenim ili primljenim...nisam uspela da nadjem racionalno objasnjenje za taj dogadjaj...

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Verujete li u duhove?
28.8.2012 11:07:18   
PoisonEve
Najezih se...user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Verujete li u duhove?
26.9.2012 21:56:01   
branki*
ne verujem.nikakva iskustva sa duhovima nisam imalauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Verujete li u duhove?
26.9.2012 22:03:05   
Olga75
e , kad je aktiva tema ajde da napisem koju user posted image
ja licno ne verujem ali imala sam jedno iskustvo koje moze da se objasni na razne vrlo racionalne nacine ali i kao paranormalno
elem , baka mm je bila jako bolesna , pa na samrti , mi smo bili sa njom , ona je spavala u sobi do nase , sva vrata su bila otvorene . Bolovala je od demencije i vrlo cesto je padala sa kreveta , pokusavala da ustane i tako.
Jedno vece , nemam pojma koliko je bilo sati a bila ze zima , par dana pre NG cujemo mi koracanje oko njenog kreveta . Reakcija , jao , ustala je sad ce da padne user posted image i nista , koraci se nastavljaju , mi ustajemo i cujemo je kako se obraca sestri koja je preminula mozda mesec dana pre toga , vec smo u sobi , palimo svetlo , ona lezi na krevetu zbunjena i pita nas : pa gde je M , sad je bila tu
te zvuke nikad pre i posle toga nismo culi tako bez razloga
i vrlo cesto je te zime znala da padne temperatura u sobi bas osetno na nekoliko minuta , do pola sata i da se posle ponovo podigne , bez nekog vidljivog razloga
eto

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Verujete li u duhove?
26.9.2012 22:07:36   
MERYEN
O Boze dragi Olga,jeli to istina

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Verujete li u duhove?
26.9.2012 22:11:41   
Olga75
da , jeste
mislim skripa i koraci - hladjenje parketa pa eto , pad temperature - od negde je povukla promaja
ali nekako je sva atmosfera bila cudna , nikako strasna ili jeziva nego bas cudna
verovatno smo predosecali , video se njen skori kraj pa nam je mozda to nametnulo taj osecaj
a ona je umrla 3 januara

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Verujete li u duhove?
26.9.2012 22:17:13   
branki*
kao sto si ti olga i rekla-moze se i racionalno objasniti,a opet,moze se i covek zamisliti i upitati-a,sta ako...?mada,ja sam nekako uvek za racionalna objasnjenja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Verujete li u duhove?
2.10.2012 22:50:19   
twinss
verujem. imala sam iskustvo sa prizivanjem duhova. i moja tetka je imala. nikako se ne salite sa tim.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Verujete li u duhove?
2.10.2012 23:58:31   
Verolina
Ja verujem da je moja sveki genetski modifikovan duh Kasperuser posted image
sa hromozomskom anomalijom na genu dobroteuser posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 3.10.2012 0:10:04 >

(odgovor članu twinss)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 9:33:25   
mamamikka
Uh kakva tema. Moj deda je umro od raka, dve noći pred smrt je počeo da pruža ruke ka nekome/nečemu, tada je već bio potpuno nesvesan svega oko sebe. Sutra je zvala tetka iz Australije da pita kako je, jer je njen muž celu noć sanjao dedu kako mu pruža ruke a on nije mogao da ga dohvati. Teča je umro nakon šest meseci, isto od raka. E sad, slučajnost ili ne- ne znam. user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 9:36:50   
tijatija
Sta mi je trebalo jutros da citam ovu temu a sama sam kuci user posted image

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 10:05:48   
viking
Uf, ja ne znam šta da odgovorim, i da i ne. Nisam imala ličnog iskustva, niti poznajem nekoga ko jeste, ali mi s druge strane nije nemoguće. Gledala sam razne emisije na tu temu, i kako vreme prolazi sve mi manje ludo to deluje.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 10:13:07   
Lu
Ja vjerujem samo u
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 10:16:13   
Anoniman
KLIK user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 10:21:19   
indy_25

IZVORNA PORUKA: twinss

verujem. imala sam iskustvo sa prizivanjem duhova. i moja tetka je imala. nikako se ne salite sa tim.


Twinss hajde ispricaj nam sta se desilo , jesuli ti dosli duhovi sta su ti rekli? Ja sam pozivala duhove kad sam bila mala s drugaricama ali niko nam nije dosao.

(odgovor članu twinss)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 10:24:31   
Anoniman
Meni su dolazili u drugim situacijama a nisam ih zvala user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 12:07:18   
PoisonEve

IZVORNA PORUKA: ribizla

KLIK user posted image


user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 12:44:51   
Yula

IZVORNA PORUKA: mamamikka

Uh kakva tema. Moj deda je umro od raka, dve noći pred smrt je počeo da pruža ruke ka nekome/nečemu, tada je već bio potpuno nesvesan svega oko sebe. Sutra je zvala tetka iz Australije da pita kako je, jer je njen muž celu noć sanjao dedu kako mu pruža ruke a on nije mogao da ga dohvati. Teča je umro nakon šest meseci, isto od raka. E sad, slučajnost ili ne- ne znam. user posted image


Woow user posted image Najezila mi se kosa na potiljku. Definitivno postoji neka nevidljiva veza medju ljudima, kako ovima na zemlji, tako i sa ovima koji su otisli sa nje.

Meni je sveki pricala da je sedela u sobi i sila i najednom se samo odvila sijalica sa lustera i spavla na pod. Nije se razbila. bila je bas u cudu. Uzme sijalicu i vrati je na svoje mesto. Kasnije su joj javili da joj majka umrla u to vreme.

U vreme kada je moj otac umro, meni je jako pozlilo, pao mi je pritisak i za malo da padnem u nesvest. To grozno stanje je trajalo 10-ak minuta. Bila sam sva u goloj vodi. On je vec 10 dana bio u bolnici i nisam imala predstavu sta se tamo desavalo, ali eto, kao da sam nesto osetila...

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Verujete li u duhove?
3.10.2012 12:47:33   
Olga75
kad je moj tata umro brat i ja smo istovremeno pogledali na sat i rekli koliko je sati iako nas niko nije pitao
ali mislim da je to vise neka , sta ja znam telepatija ili tako nesto a ne duhovi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Verujete li u duhove?
11.3.2013 9:37:27   
lesica
Ne verujem, mada sam se sinoć živa isprepadala dok nisam skontala šta se dešava. Naime moji zvučnici od kompa su prolupali načisto,pa na momente hvataju neke radio talase. I tako ja sinoć čekam mm-a da izadje iz kupatila,kad odjenom neki nerazgovetni razgovor,pa se malo smiri pa opet. Dok nisam skontala šta se zbiva,mislila sam da nam neko čuči na krovu user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Verujete li u duhove?
11.3.2013 9:40:59   
Sanja90
Uh ljudi,najezih se od vasih prica,ali sto se mene tice ja ne verujem u duhove i tako to. Mozda nesto postoji ali duhovi sigurno neuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here