|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
1.10.2011 23:12:53   
mulan
IZVORNA PORUKA: plačljiva

E  mulan,meni je rođena zaova,rođena sestra MM kada sam podviknula na njenu decu što su nekulturna i bezobrazna rekla: "Ti nemaš osećaj jer nemaš decu..." Ništa nisam odgovorila ali sam joj i tek kako ZAPAMTILA ZA CEO ŽIVOT...user posted image


Znam da si joj upamtila, ali se isto tako nadam da ces sve zaboraviti kada vidis user posted image kad malo razmislis i nije vredno pamcenja user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.10.2011 17:16:54   
Jole84
Muka mi je od tih ljudi.Pokušavam da ih opravdam na neki način,a znam da nema opravdanja za zabijanje nosa u tuđe stvari.
Ja sam kod muža dve godine ali nam je venčanje bilo tek letos,tako da sam izložena novim komšijskim pogledima jer sam "nova snajka"...user posted image
Pre par dana došla mi je mama u goste i ja sam sišla da je sačekam pred zgradom jer nosi tešku torbu,znate kako je već kad majke dolaze,uvek smatraju da nam što šta treba user posted image
i nosimo nas dve tako tu torbu uz stepenice kad za nama juri babetina,glavna tračara u zgradi.
"Dobar dan,dobar dan.." kad ona ko grom iz vedra neba: "Auuuu što te mama tera da nosiš teško,možda si u blaženom stanju?" sa upitnim tonom na kraju. Ja pogledam zabezeknuto,promrmljam nešto,bog da me ubije ako znam da vam kažem šta,od silnog besa...A ona meni direktno: "Pa jel jesi,jel si u blaženom stanju?" Kakav bezobrazluk,pomislim i pozelim da joj opaučim šamarčinu,možda sebi olakšam godine muke,iščekivanja,nade i čežnje...al progutah knedlu i odgovorih joj da nisam i da ne brine,neće ostati neobaveštena,rado ću da joj javim kad budem.
Ona se blago nasmeja,kao da ne shvata ironiju u mojim rečima i ode svojim putem.Ja ostah sa mamom da plačem.
I obećala sam sebi da neću više da dozvolim da me dotaknu takva pitanja i da ću spremiti odgovore unapred,ne bi li dušebrižnicima dala materijala.

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.10.2011 23:03:15   
GRGA
Uf u pravo vreme ste aktivirale ovu temu...jer sam besna.......................Danas su mi doticne ggospodje(jedna bliska jedna ne)rekle......................ova bliska(((sta ce nama nov auto,,,mozemo da vozimo i neki skromnijiuser posted image ,,,,zasto idemo nagodisnji,,zasto se ponasamo nezrelo vec da imemo i da radimo VTO,i da se stisnemo)!!!!

Druga mi je rekla(((sta te boli uvo cekaj jos par godina,,,,kako se tvoj muz vozi u dobra kola tako se vozi i ti i ludi,,zezaj se ,,kupuj odecu)))Kada se nsiam slogirala

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.10.2011 23:08:48   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: GRGA

Uf u pravo vreme ste aktivirale ovu temu...jer sam besna.......................Danas su mi doticne ggospodje(jedna bliska jedna ne)rekle......................ova bliska(((sta ce nama nov auto,,,mozemo da vozimo i neki skromnijiuser posted image ,,,,zasto idemo nagodisnji,,zasto se ponasamo nezrelo vec da imemo i da radimo VTO,i da se stisnemo)!!!!

Druga mi je rekla(((sta te boli uvo cekaj jos par godina,,,,kako se tvoj muz vozi u dobra kola tako se vozi i ti i ludi,,zezaj se ,,kupuj odecu)))Kada se nsiam slogirala


Koliko znaju toliko i pričaju... na žalost imaju jezik user posted image  (izvini Grga što ovako kažem)

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.10.2011 23:10:30   
Sanjica26 RR
Uh, Grga mnogo ima takvih koji takvim mozgom razmisljaju. Zalosno, ali takav je danasnji svet. I najgore od svega sto se mesaju u tudj zivot.user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.10.2011 23:14:35   
GRGA
Ma slobodno zene pricajte ..kada se nisam slogirala,,,,prvo sta stvarno nisam u tom fazonu ludenja trosenja,,Drugo sto je cerka te zene i samam radila VTO ,,ali nije ni dinar dala ona vec su sve troskove dao njen ocuh!!!!!

Trece sto se ova druga curka koju znam na cao cao....kaze da sam mlada???Za sta za supu,,pa nece niko da me kuva.........

I poludela sma kada su nam rekli za auto.....zasto zato sto smo imali dobar auto pre toga koji se iz cistog mira ugasio u 2 sata nocu pri povatku iz inostranstva.......Hvatali smo se za usi,,,i sto je njegova popravka bila ksuplja od i neisplativa.........

....................Cekaj trebali smo da se vozimo u taj auto........da poprvaku placamo po 500-1000evra,,da odalzi jedno po jedno i sta.................

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.10.2011 23:20:32   
Nataša1
Mene uopšte iritira to povezivanje venčanja i trudnoće. Živimo u XXI veku, zaista ne moram da budem trudna da bih se udala, niti se udajem da bih planirala trudnoću.

Ja sam se udala iz ljubavi, i ne razmišljajući o deci. Al čim sam prvi put objavila da se udajem, odmah su krenula pitanja: u kom si mesecu? Jel pokušavate? Koliko dugo? Jel imate problem... Jedno vreme su me bukvalno u proseku po 2-3 osobe dnevno zapitkivale o tome.

Valjda im sada nije više toliko zanimljivo jer je prošlo dosta vremena. Ali i dalje ima tih babetina i uzaludnih ljudi koji šnjufaju okolo i pokušavaju da saznaju šta se dešava. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
19.10.2011 23:55:14   
Jole84
Užas,naređajte ih sve,pa jedan dan kad pobesnim još malo ima da prebijem i moje i vaše! user posted image

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.10.2011 0:14:17   
Lilla
I mene iritiraju ljudi koji guraju nos gdje im nije mjesto, a ima ih na tovare.

Kad smo mm i ja poceli da zivimo zajedno odmah na pocetku smo se dogovorili da cemo da sacekamo dok ne diplomiram i da necemo zuriti sa bebom. I cekali smo 2 godine, naravno da su kruzile price, naslusala sam se svega i svacega. Ljudi su me najblaze receno sazaljevali sto sam eto tako mlada a ne mogu da rodim. Nista mi mrznije nije bilo nego kad me neko pita imamo li djece pa mi na odgovor da nemamo onako tuznjikavo skupi facu i kaze "ma nista se ne brini, bice".

Pojedini ljudi ne znaju za granice, to je posebno slucaj kod starije populacije, koja valjda sudeci po sebi i onome kako je nekad bilo, donosi zakljucke i bez razmisljanja ih prosipa okolo. U takvim slucajevima sam uvijek "pritiskala" svoje nevidiljivo dugme "ignore".


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.10.2011 0:25:33   
Nataša1
Ja nikad u životu nisam samoinicijativno pitala nekog kad planira, dal ima problem i ostalo. Za mene to je jedna od najintimnijih stvari u životu, i retke su osobe sa kojima sam dovoljno bliska da bih o tome pričala.

I onda se mnogo iznerviram jer mi nije jasno kako se usuđuju ljudi koji me jedva poznaju da me ispituju takve stvari.

Ja svakom odgovaram različito. Neke oteram u tri lepe, nekima kažem da je to moja stvar, nekima odglumim kako imam težak zdravstveni problem i nikad neću imati decu user posted image Ako su toliki kreteni da me pitaju, nije mi teško da izmislim odgovor. user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
20.10.2011 16:05:13   
larado
Ma ljudi u Srbiji se nikad nece promeniti user posted image  Ja sam skoro jednoj koleginici koja inace voli sve da ispita i preprica rekla da su nam ljudi prvo probili glavu sa pitanjem kad ce svadba nakon 6 god.veze,od toga 2 zajednickog stanovanja,i bila je i svadba!A sad ponavljaju istu pricu sa pitanjem kad ce beba,mozda mi imamo druge planove pre bebe.A samo mislim,eh kad bi znali da smo sve planove ostvarili i za sve je bilo potrebno vreme,a sad beba ne moze kad mi hocemo.Najzesce je bilo kad me direktor u prolazu pitao 15 dana posle svadbe, heej jesi se to ugojila,obrascici,jel ima razlog!!! i to pred gore pomenutom koleginicom,pa ona naivna nasla da mi prica kako joj bilo krivo sta on ima mene tako da pita,bas je bezobrazan,ne bi li izvukla informaciju kad ja to planiram da zatrudnim.Kao da je to u nasoj moci,kako niko ne pomisli da mozda ljudi ne mogu kao navijeni odmah posle svadbe da zatrudne.A mi smo pola godine pre svadbe krenuli u akciju i nista...I stvarno mi je muka vise od ljudi,i svi gledaju u stomak ko da nisu normalni! A ja jedno vreme namerno oblacila siroke tunikice,a malo sam punija i imam stomacic,pa radoznali nisu nacisto jesam ili nisam user posted image  Pa onda udarim kontru,obucem usku majicu,ispravim se,uvucem stomak i prosetam kroz firmu,a ono svi ijao pa ti si smrsala,kako sijas,sta ti to muz radi!

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.10.2011 18:09:08   
Anoniman
Mom svekru je došla pre dva dana neka rodjaka baba da mu kaze da je njena ćerka napokon posle 10-tak godina ostala trudna i to zato što je išla kod nekd babe na "bajanje" 3 puta i eto puf! Baba stvorila bebu! Pa eto da nam kaže gde je ta baba da idemo i mi!!!

(odgovor članu larado)
  Direktna veza do poruke: 437
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.10.2011 18:16:02   
World
pa pcelice zeno, ti stvarno nemas pojma... kako nisi znala da se tako stvaraju djeca.... to ti je jos jedan od modernih nacina zatrudnjivanja.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
25.10.2011 21:27:07   
soni
user posted image ..pcelice dobro se ti raspitaj.. i ja bih da odem user posted image ... nego treba li neki pasulj da nosim..od cega stvara bebe od pasulja ili neceg drugog ?????

IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

Mom svekru je došla pre dva dana neka rodjaka baba da mu kaze da je njena ćerka napokon posle 10-tak godina ostala trudna i to zato što je išla kod nekd babe na "bajanje" 3 puta i eto puf! Baba stvorila bebu! Pa eto da nam kaže gde je ta baba da idemo i mi!!!



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
26.10.2011 23:04:45   
Anoniman
Ma užas jedan! Šta reći! Na jedno uvo udje, na drugo izadje.

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 440
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.12.2011 18:21:21   
Bela medvedica
Zdravo Soni nema nikog na dve crtice, asto se tice ove teme, i moji bajni svekar i svekrva sa kojima na svu srecu nisam u kontaktu, komentarisu, bolje im je da prave decu nego kucu, i tako to.... Ne znam odakle im pravo da bilo sta kazu nikada nam nisu pomogli oko niceg, pa ih tako molim  da ne komentarisu.Da ne bih pocela dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.12.2011 19:00:05   
Bebilina
Ja ne pitam druge, osim ako nisu bliske prijateljice u pitanju, a kad me pitaju smesno mi je. Skoro me bivsa koleginica na Face pitala, a ja rekla "uskoro". Mislim nije meni frka da objasnim, ali nema potrebe. Pricala sam sa dve bliske prijateljice ove godine i cim sam zatrudnela javila im posto znam da su iscekivale vesti. Neke ljude bih bas sto duze da drzim u neizvesnosti, da im na kraju i ne kazem pa kad me vide sa stomakom do zuba da se pravim blesava: "Pa kako to da niste znali?!" user posted image
Ma moja stvar, ne volim da sa svima pricam na tu temu, biram sagovornike user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bela medvedica)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.12.2011 22:58:22   
plačljiva
Juce ja u prodavnici kada sretnem koleginicu sa faksa i ona me pita,posto zna da sam se udala pre 3,5 godine "Kako beba?Sta imate,decaka ili devojčicu?"user posted image Ja se zbunila i kažem da još nemamo dece,kao ja jurim karijeru user posted image ,ali sam bila toliko niska pa sam je pitala da li se udala...Naravno da je još devojka sa svojih 33...user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
11.12.2011 2:49:08   
vukosava

IZVORNA PORUKA: plačljiva

Juce ja u prodavnici kada sretnem koleginicu sa faksa i ona me pita,posto zna da sam se udala pre 3,5 godine "Kako beba?Sta imate,decaka ili devojčicu?"user posted image Ja se zbunila i kažem da još nemamo dece,kao ja jurim karijeru user posted image ,ali sam bila toliko niska pa sam je pitala da li se udala...Naravno da je još devojka sa svojih 33...user posted image


Trebala si da pitas: "A kako je tebi muz?" U istom stilu...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 16:25:09   
tannata
Gde su babe sto prave decu? Pitaj svekra da li za Novu godinu i ostale praznike daju neki popust? :-)))) Jao Bože, šta se sve ljudi usuđuju da pitaju. Ponekad stvarno pomislim da li su normalni....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 18:33:00   
slavica.
Mene jako nerviraju ljudi koji su dovoljno drski i da postave takvo pitanje...sta se koga tice necija privatnost,i necije odluke...
Logicno je da kada neko nema decu,nema ih ili zato sto to ne zeli,ili zato sto ne moze da ih ima. I mislim da je totalno bez veze pravdati se nekom...

(odgovor članu tannata)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 18:34:56   
Anoniman
Ja ne znam da li da se smejem ili da plačem, u tom trenutku sam samo pocrvenela kao rak...sedimo nas 10, mm-ovi drugari i mi, i kaže jedan njegov poznanik "Što vi još nemate drugo dete, brate, ja da imam takvu ženu ne bih silazio sa nje". U isto vreme me je bilo sramota, bilo mi je smešno i tužno. Čovek od 30 godina, tako nešto da izvaliuser posted image user posted image

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 447
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 18:42:03   
NadaR
Ooo svasta .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 18:58:33   
minavb
Ja mislim da je covek hteo da kaye da si dobra ribauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 19:03:56   
Anoniman
Meni se čini da je hteo da bude duhovit, pa se smotao, ja mislim da mene mm-ovi drugari gledaju kao garijauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here