|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 19:07:27   
minavb
Gariuser posted image Upoznala sam neke likove na nekom EXITu, ja sam njih zvala Gari, i oni mene isto Gari.
Da ne budem off, nas kum stalno smara kad cemo drugo pa kad cemo drugo. Dodje mi da ga tresnem.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 22:03:29   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: larado

 Ja sam skoro jednoj koleginici koja inace voli sve da ispita i preprica rekla da su nam ljudi prvo probili glavu sa pitanjem kad ce svadba nakon 6 god.veze,od toga 2 zajednickog stanovanja,i bila je i svadba!

Ja stvarno ne znam i ne mogu ni zamisliti kakve su muke kada želiš dete, a imaš poreškoća, ali ovo oko svadbe me ni najmanje nije uzbudjivalo.
Suprug i ja smo se zabavljali 10god pre venčanja. S vremena na vreme, na većim okupljanjima, bilo je suprugovih rodjaka koju su me pitali-pa šta čekam, zašto se ne udajem? Uvek sam odgovarala sledeće-ja se samo provodim sada, a on nije materijal za ženidbu pa kada mi dune da se udajem, naći ću nekog drugog.
I nikada mi nisu postale dosadne njihove šokirane face, kada bi to čuli.
Baš mrzim profesionalne zabadače nosa.

(odgovor članu larado)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.1.2012 22:07:17   
World
i ja sam sad u toj fazi kad bih mogla bas svasta da odgovorim i to bez pardona.... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.1.2012 10:05:37   
strumfetica
Ali bukvalno ne znaš da li u tom trenutku da se spustiš na njihov nivo i da odgovoriš nešto pa da im zapušiš usta za ubuduće, ili da prećutiš i da kipiš u sebi!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.1.2012 13:26:08   
mine
Ja uvek odgovorim i to u stilu da pozele da propadnu u zemlju od sramote sto su bilo sta rekli.user posted image
Iako razumem da nisu svi ljudi u tome i da ne razmisljaju sta pitaju al sta cu.

IZVORNA PORUKA: strumfetica

Ali bukvalno ne znaš da li u tom trenutku da se spustiš na njihov nivo i da odgovoriš nešto pa da im zapušiš usta za ubuduće, ili da prećutiš i da kipiš u sebi!


(odgovor članu strumfetica)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.1.2012 15:05:24   
tannata
I ja imam drugaricu koja pošizi kada je pitaju jel trudna. Živi sa dečkom već tri godine i valjda svi očekuju da će uskoro al nestrpljivi pa moraju da ispitaju situaciju. Ali skoro nas dve u tržnom centru i sretnemo njenu komšinicu (inače smara neviđeno, i radoznala katastrofa- samo što ne pita šta ste danas kuvale za ručak ili ne zaviri u kesu da vidi šta smo šopingovale). I pita ti ona: "Jel komšinice šta čekate? Kad će beba'" A mojoj drugarici valjda već preko glave pa joj kaže:Neću preko reda, čekam da se vaše ćerke udaju pa ću onda ja, još sam mlada! Od tad je nijednom više nije pitala ŠTA ČEKA. A ćerke joj desetak godina starije od nas, nemaju ni momke, babadevojke. A ona našla nekog drugog da ispituje šta čeka!

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.1.2012 8:59:14   
detlic
Odlican odgovor profesionalnoj zabadacici nosa u tudje stvari! Po principu: "Zaiskali ste - evo vam ga!! Obicno su to ljudi koji nemaju sadrzajan zivot, dosadno im je i onda "zabavu" traze u zivotima drugih ljudi. Ja imam drugi problem: moja okolina se "plasi" da cemo dobiti jos jedno dete, majka mi je rekla: "sad morate da se cuvate!!!" Sacuvaj me Boze! Deset godina se mucili da dobijemo prvo, a za drugo da se cuvamo!!! To je zloba i zavist, navikla sam!

_____________________________

Never, ever, give up!

(odgovor članu tannata)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.1.2012 11:32:20   
ALLEKS
Evo jos jedne price : Kada smo suprug i ja resili da se uzmemo, svi su mi gledali u stomak misleci da se uzimamo zato sto sam ja u drugom stanju... "Cestitamo, a jel ima nesto novo"? A ja kazem "Ako me pitate da li sam u drugom stanju, nisam"! A onda oni opet "Ma ne ne ne, nismo mislili na to, nego onako..."
A posto smo vec skoro dve godine u braku,a bebe nema, dusebriznici opet stupaju u akciju istim pitanjem... "Jel ima nesto novo?" Ja im onda ispricam sta sam sve radila prethodnih par dana... A oni nastavljaju i ako su sigurni da ti izbegavas da odgovoris na to pitanje "Ma pitamo te sta cekate vise"? - pri tome pogledom pokazuju na stomak.. Ja se onda namerno pravim da ne razumem sta me pitaju, samo da vidim dokle ce njihov bezobrazluk da ide...E kada dodjemo do konkretnog pitanje, ja se bas uvredim i kazem "Molim? Pitate me da li sam imala sex sa svojim muzem? Sram vas bilo...To
IZVORNA PORUKA: detlic

Odlican odgovor profesionalnoj zabadacici nosa u tudje stvari! Po principu: "Zaiskali ste - evo vam ga!! Obicno su to ljudi koji nemaju sadrzajan zivot, dosadno im je i onda "zabavu" traze u zivotima drugih ljudi. Ja imam drugi problem: moja okolina se "plasi" da cemo dobiti jos jedno dete, majka mi je rekla: "sad morate da se cuvate!!!" Sacuvaj me Boze! Deset godina se mucili da dobijemo prvo, a za drugo da se cuvamo!!! To je zloba i zavist, navikla sam!

je intimna stva[/color]r!"...Onda se taj neko zacrveni, pa objasnjava kako nije to hteo da pita..."
Ma uzas zivi, to je toliko primitivno da nema dalje... Isto kao kada devojku u godinama napadate kada ce da se uda, a od udvaraca ni traga, ni glasa...SAMO NAPRED DRUGARI, I POSTAVITE IH NA SVOJE MESTO...

(odgovor članu detlic)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.1.2012 11:43:57   
branki*
moj muz i ja smo bili u braku skoro 2 godine pre nego sto smo dobili bebu.naravno da je bilo pitanja u stilu-sta cekate,kad ce beba,ima li sta novo...?mi jesmo pokusavali,ali bebac nije dolazio.stalno sam se pitala kako ti ljudi nemaju osecaja,kako im ne padne na pamet da mi staju na muku,da,mozda,mi hocemo,ali jos nista,da,mozda,vec brinem.ne znam,ja sam uvek imala takta,citala izmedju redova i nikad nikog nisam pitala nista vezano za planiranje porodice jer smatram da je to njihova stvar,a i mozda ljudi imaju neki problem i samo im fale takvi komentari-kad ce te,pa kad ce te...?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ALLEKS)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.1.2012 12:03:17   
Sesilija 83
Evo ovako od takvih ljudi mi se kosa dize na glavi
Mi smo bili u braku 3god i nista.... sada sam trudna ali posle lecenja terapije isvega ostalog vto nam je uspela...ali samo su nasi najblizi znali da imamo problem jer jednostavno ne volim da pricam o tome i da posle budem glavna tema za raznorazne budale iz okoline.... e kad smo saznali da sam trudna i da je sve u redu i pocele mi mucnine pitaju mm gde ti je zena a on kaze kuci je trudna,muka joj je i ostalo svi se iznenade i pitaju' ju pa kako to odjednom"pa jbt davili ste nas 3 godine i sad kad sam trudna opet vam smeta...
A mm rekao jednoj divnoj snaji pa ti dodji da spavas izmedju nas i gledaj sta radimo ako te zanima "kako" avec imas dece valjda znas kako se te stvari rade... pocrvenela je i rekla mi kako mi je muz nevaspitan i bezobrazan, pa reko a tvoja pitanja su na mestu jel? od tad smo na zdravo zdravo i cak me nne pita ni kako sam... sa prostim ljudima moras da se spustis na njihov novo i da im prosto odgovoris da bi se bar malo zamislili kakva pitanj postavljaju.... uh bas sam se iznarvirala...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.1.2012 16:01:38   
hanka
Juce sam otisla kod drugarice da vidim nju i njenu preslatku bebicu.U svoj gunguli od kumova i njenih rodjaka devojcica je gledala samo u mene i jedino bila mirna u mom narucju i tako je deda moje drugarice pitao :"a kad ces ti ?".Star covek,ne zna za problem,prvo sam bila zatecena a onda odgovorila u fazonu kad bude bice.Drugarica mi se kasnije izvinila a ja otisla kuci ko pokisla.Ne zna se kojoj je bilo vise neprijatno

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.1.2012 16:47:07   
branki*
sesi,bas si me nasmejala!bravo za bebuuser posted image ma,da,nikad ne zabadaj nos u tudje stvari,ipak je trudnoca osetljiva tema i licna stvar,ako sagovornik sam ne povede razgovor na tu temu,bolje cutati.ja se "ziva pojedem" kad tako nekog povredim nekim svojim ishitrenim pitanjem ili nepromisljenom izjavom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
22.1.2012 17:49:54   
branki*
i jos da dodam-taman "sklepasmo" ovo jedno i rekoh-dobro je,odmoricemo se od dusebriznika,ali vraga!sad ide nastavak:a,kad cete drugo?hajde,sad jedna devojcica!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2012 17:28:05   
Bebana17
Da i ja ispricam svoju muku. Vec dve godine u braku, pet pre braka, a od bebe ni traga ni glasa. Mene moji, ni njegovi nista ne pitaju, kulturni ljudi, gledaju svoja posla, ali zato na poslu od pitanja: kad ces na bolovanje, kad ces da zatrudnis, sta cekas, pa recenica: nesto si se ugojila sa znacajnim namigivanjem i. i buljenjem u moj stomak - prosto ne mogu da vam opisem sta mi od svega toga teze pada. Ostanem bez teksta na svaki od bezobrazluka, ali mi dodje da tako opletem po tim dusebriznicima i savetodavcima, da bi se postideo i onaj sa obrazom kao djon od cipele! user posted image
Ali ocutim, svaki put, jer ne mogu da se upustam u rasprave, bojim se, rasplakacu se, a tek onda nista nisam uradila!
A vi, zenice, koje mozete da takve ljude postavite na pravo mesto, ucinite to jednom i za mene user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2012 20:07:14   
plačljiva
E Bebana,ja na poslu saznam da je ćerka moje koleginice trudna,pa hajde da budem kulturna i čestitam,kažem:" Drago mi je da ćete postati baka." A ona mene pogleda sažaljivo,jadno i kaže "Dao nama Bog pa valjda će i Vama..."user posted image user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2012 20:12:22   
kalinam

IZVORNA PORUKA: plačljiva

E Bebana,ja na poslu saznam da je ćerka moje koleginice trudna,pa hajde da budem kulturna i čestitam,kažem:" Drago mi je da ćete postati baka." A ona mene pogleda sažaljivo,jadno i kaže "Dao nama Bog pa valjda će i Vama..."user posted image user posted image

Zasto takva tvoja reakcijauser posted image nije ok nekog pitati, ali samo ti je lepo odgovorilai uputila lepu zelju.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2012 20:24:39   
maca821
Meni sad nešto ni ne smeta kad me neko pita, ljude interesuje tuđi život, valjda je to tako danas normalno, pa ja to tako i shvatam, što bih se oko toga nervirala. Kad me neko pita, ja kažem da će biti i to je to. Uvek će biti ljudi koji ispituju i stvarno mislim da ne treba trošiti svoju energiju na to. 

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2012 20:52:48   
plačljiva
Kalinam, mene je iznervirao izraz lica koji mi je uputila,pun sažaljenja...user posted image  Pa nismo valjda mi bez dece toliko jadni user posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2012 21:09:34   
kalinam
nadam se da nije lose mislila, s onima koji se sprdaju na taj nacin...ne znam sta bih uradilauser posted image
IZVORNA PORUKA: plačljiva

Kalinam, mene je iznervirao izraz lica koji mi je uputila,pun sažaljenja...user posted image  Pa nismo valjda mi bez dece toliko jadni user posted image


(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2012 21:14:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: plačljiva

Kalinam, mene je iznervirao izraz lica koji mi je uputila,pun sažaljenja...user posted image  Pa nismo valjda mi bez dece toliko jadni user posted image

mene je prestalo da nervira njihovo zapitkivanje, ali me nervira sto vise ne znam sta samoj sebi da odgovorim na njihovo pitanje. i to je zapravo ono sto najvise izludjuje.

(odgovor članu plačljiva)
  Direktna veza do poruke: 470
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.2.2012 10:48:08   
mine

IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

mene je prestalo da nervira njihovo zapitkivanje, ali me nervira sto vise ne znam sta samoj sebi da odgovorim na njihovo pitanje. i to je zapravo ono sto najvise izludjuje.



Bas tako...to je ono kad crpis zadnji atom pozitivizma i snage da i sam verujes u uspeh pa padas pa opet ustajes i tako...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.2.2012 13:35:14   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Bebana17

Da i ja ispricam svoju muku. Vec dve godine u braku, pet pre braka, a od bebe ni traga ni glasa. Mene moji, ni njegovi nista ne pitaju, kulturni ljudi, gledaju svoja posla, ali zato na poslu od pitanja: kad ces na bolovanje, kad ces da zatrudnis, sta cekas, pa recenica: nesto si se ugojila sa znacajnim namigivanjem i. i buljenjem u moj stomak - prosto ne mogu da vam opisem sta mi od svega toga teze pada. Ostanem bez teksta na svaki od bezobrazluka, ali mi dodje da tako opletem po tim dusebriznicima i savetodavcima, da bi se postideo i onaj sa obrazom kao djon od cipele! user posted image
Ali ocutim, svaki put, jer ne mogu da se upustam u rasprave, bojim se, rasplakacu se, a tek onda nista nisam uradila!
A vi, zenice, koje mozete da takve ljude postavite na pravo mesto, ucinite to jednom i za mene user posted image



Ja sam jednom na poslu nekim chichama rekla da volim zene user posted image (akademska institucija). A nisam samo jednom koristila to, vise puta.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.2.2012 13:39:45   
Olga75
ajd sad ja da napisem kako sam se jednom osecala ukakano user posted image
sretnem jednu skolsku , ima blizance , decak i devojcica mesec dana mladji od zvercica ( a zvercica je izuzetno zivahna ) , nismo se videle dobrih 15 godina i tako razgovor i pitam je ja : kako ti sa njih dvoje ( misleci ako su upola ko zver jadna ona )
a ona mi kaze : pa VTO
i ja user posted image
rekoh : mislim kako postizes da ih oboje drzis na oku
nisam pojma imala da ona ima problema sa zacecem
tako da eto

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
8.2.2012 12:02:50   
mine
Olga, meni ovo nije strasno. Bilo bi strasno da si je srela bez dece i pitala "A kad ti mislis da radjas"...ovako si ocigledno znala da ima decu.. Ljudi su osetljivi pogorovo sa sopstvenim nedacama..to je kao kad neko dugo trazi posao i jos ona dodatna pitanja sa strane "a jel ima posla? trazis li? i td" Valjda je svako osetljiv na svoje jade.
Pitanja o zatrudnjavanju su meni besmislena. neko ili ne zeli ili ne moze,nema treceg.
Ako ne zeli uzalud je nekom govoriti da treba a ako ne moze uzalud je jer se samo staje na muku..jbg

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
8.2.2012 12:10:40   
hanka
Olga nisi imala nikakve potrebe da se tako osecas
Slazem se sa mine

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here