|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Primolut Nor
5.10.2016 10:42:28   
isidora88
Voci, nema nikakvih nuspojava, mozda pojacan pms, ali nista strasno se ne moze desiti za par dana koliko bi ih pila. I ja razmisljam da izazovem ciklus, ne znam vise kad cu imati normalnouser posted image
Prvi put posle porodjaja dobila u avgustu i evo sad jos nema

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Primolut Nor
24.1.2017 15:28:03   
nounoursic
Cao svima,
imam jednu dilemu u vezi sa Primolut-nor. Pokusavamo da zatrudnimo vec vise od 2 godine i doktorka mi je dala Primolut-nor da uzimam od 16. do 25. dna u ciklusu valjda da mi poboljsa ciklus/ovulaciju koja sledi. Mene sad buni da li u ciklusu kad ga pijem mozemo da pokusavamo, da li moze lose da utice na plod, ako dodje do njega? Racunam da bi mi doktorka rekla da napravimo pauzu u tom ciklusu ....

Hvala i pozz

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Primolut Nor
24.1.2017 17:14:26   
branki*
ja sam ga koristila isto po savetu dr pred vto,ne brini,ako je dr rekao tako,uradi tako.puno srece sto se tice bebeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nounoursic)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Primolut Nor
1.3.2017 18:02:17   
Marina1990
Zdravo. Nova sam na forumu. Htela bih da podelim svoje iskustvo i ako neko moze da mi pomogne i da savet. Ja i suprug radimo na bebi.
Pila sam primolut od 16. do 25. ciklusa, radi pucanja vodene ciste koje imam. Jos uvek nisam dobila, a vec je 7. dan od kada sam prestala da ih pijem. Da li postoji mogucnost da sam trudna? I da li ako jesam to (to sto sam pila primolut) moze da utice negativno na plod?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Primolut Nor
1.3.2017 22:49:37   
vocicana
Ne verujem da ce biti nus pojava po plod u slucaju da si zatrudnela. Ali stvarnomi je materija nepoznata, gin zna zasto ti e tako rekao, zato ne brini.
Ukljucicu se u ovu temu pred letovanje, da citam i vidim kakva su isustva, jer ce nam letovanje potrajati, a ja cu naravno u jednom trenutku trebati da imam ciklus.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Marina1990)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Primolut Nor
2.11.2017 9:19:59   
Anck Su Nmaun
Koristila letos prvi put pred more da odlozim menst. Sve super, cini mi se da sam malo bila u svadji s hormonima user posted image ali ne nervoza i sl. nego nekako sam bila sva kao u bedaku, ne znam ni kako da objasnim. Citala sam da moze da se desi i depresija. ali nisam bial bas depresivna kao malo usporena .
Cim sam prestala da pijem sutra dan je stigla user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Primolut Nor
11.4.2018 10:17:50   
Nerka123
Išla sam na ginekološki pregled gdje mi je ustanovljeno da imam policistične jajnike te mi je doktorica propisala primolut nor kako bi izazvala neredvnu menstruaciju 2×1 5dana, u ponedeljak 02.04. sam popila zadnju tableticu i danas 11.04. još uvijek nisam dobila menstruaciju. Možete li mi reći da li to normalno ili ne?

(odgovor članu neda21)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Primolut Nor
12.4.2018 21:37:42   
vocicana
To ces Nerka sa ginekologom da vidis. Bilo bi normalno da do 72 sata nakon ispijene terapije dobijes ciklus, a s obzirom na PCOS, ne znam kako da te posavetujrm. Neka ce devojka sa slicnim problemom vrv videti post pa ce t mozda njeno misljenje znaciti. vakako msm da bi se trebala javiti ginekologu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nerka123)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Primolut Nor
28.4.2018 23:06:38   
MimaKos
Pila ga pred more a posle mi haos napravio, bolno obilno uzas! Nikad vise

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Primolut Nor
2.8.2018 23:57:33   
vonavoj
Danas sam.pocela da pijem,jer sam imala 4.7.prvu menstruaciju posle porodjaja,i po tome bi trebalo da dobijem 4.8.a bas tad idemo 7 dana na odmor. Isla sam kod ginekologa danas,kaze endometrijum nije debeo,7mm,ali je gust,znaci da cu dobiti,ali ne zna kada..tako da ili krenem danas.pa pijem na 12hx1 ili da krenem da pijem kad mi krene,kaze zaustavlja krvarenje za 1 dan..eto,to nisam znala,znaci iako se zakasni,npr porani ciklus,moze se piti za odlaganje.
Picu ga od petka do subote,jer se tada vracamo sa odmorauser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Primolut Nor
3.8.2018 7:11:20   
Mariya
Meni je dr ispisao primolut za odlaganje menstruacije isto baš zbog mora, trebala sam da dobijem otprilike pre polaska, međutim, nisam počela da ga pijem, ponela sam ga na more ako zatreba. Srećom, nisam dobila ciklus na moru već 3 dana nakon što smo stigli kućiuser posted image valjda su mi hormoni još uvek toliko poremećeni od prestanka dojenja. U svakom slučaju, baš sam imala sreće.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Primolut Nor
3.8.2018 8:07:38   
vocicana
Eto Von nisam znala za Orgametril da hoce da prekrati menzis, bas pojma nisam imala. Ja sam ga pila na moru prosle godine, ali sam definitivno okasnila bila, razvukao se posle ciklus, ali se lepo to sve zavrsilo. Imam jos dve kutije, nesto je bio deficitaran. Ali genijalna stvar.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Primolut Nor
3.8.2018 10:24:17   
Ana RR
Ja sam pila Primolut sada na moru, prvi put u životu. Plašila sam se da će mi smetati ali sve je bilo ok, dobila sam treći dan od prestanka uzimanja tabletica.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.8.2018 10:38:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Primolut Nor
3.8.2018 10:31:22   
vonavoj
Ma samo da mi ne presedne odmor!
Dr nije rekao nista lose o njemu,znaci nije stetan..e sad svako razlicito reaguje. Ja sam ga pila 3 nedelje kad mi ispala spirala,i sve je bilo ok.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Primolut Nor
18.9.2018 14:01:00   
Palataki
Pozdrav svima
Pila sam Primolut prvi put u avgustu ove godine zbog odlaganja menstruacije. Od nus pojava samo nadutosti, dobila sam tri dana nakon prestanka uzimanja tableta, menstruacija znatno kraća nego uobičajena, ali ne mnogo više bolna nego inače. Generalno zadovoljna potpuno. Međutim, sada mi kasni nekoliko dana (3-4), svesna sam da nije strašno, ali jako retko mi kasni, zapravo se možda jednom desilo da ne dobijem na vreme ili dan posle. Zanima me da li je moguće da su i sada u pitanju samo reakcije na lek? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Primolut Nor
18.9.2018 19:11:18   
vonavoj
Ne verujem da je zbog leka.nego prosto hormoni su cudo..i ja sam imala 13.8..odlozila sam.i sad sam dobila 16.9..to je sasvim ok..

(odgovor članu Palataki)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Primolut Nor
18.9.2018 22:36:27   
Sandra261095
Da li je moguća trudnoća ako se koristi lek primolut not?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Primolut Nor
18.9.2018 22:48:05   
vonavoj
Moguca je.

(odgovor članu Sandra261095)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Primolut Nor
12.12.2022 22:28:07   
Dragica Draga
Dao mi ginekolog da pijem zbog ciste na jajniku... Da vidimo hoce li puci ili se smanjiti. Ako ne, kaze moramo je skloniti...


Je l neko pio iz ovog razloga?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here