|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:59:28   
Didy

IZVORNA PORUKA: ribizla

Seba med pena ? Jel univerzalna ili za svaki tip koze posebno ?


Piše na njoj antibakterijska pena za čišćenje lica. Meni uopšte nije agresivna. A nije ni nešto preskupa (možda oko 600 din, nemoj me držati za reč). Mislim da nemaju za svaki tip kože posebno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 10:00:07   
Didy

IZVORNA PORUKA: Lu RR

A vidite čime ja mažem liceuser posted image
user posted image
Bez ovog bi moje lice preuzela bolne potkožne akneuser posted image



Lu, šta ti je to?user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 10:05:45   
*Alexx*
Ja ne verujem u te univerzalne preparate za kožu. Oni uglavnom odgovaraju samo normalnoj koži lica, koju ja, recimo, nemam. Ribizla, odeš u Lilly ili apoteku, tražiš Eucerin ili Vichy (šta hoćeš) za recimo suvu i osetljivu kožu lica (ja bih rekla da je tvoja takva). Neki losion, mora da bude blag, nešto tako. Ja bih, recimo, samo umivala lice, pa tim losionom čistila. Ne bih nanosila bilo kakav sapun jer svaki sapun isušuje. Posle toga opet moraš neku odgovarajuću kremu (za osetljivu kožu). Preparati za mešovitu kožu su za masnu i normalnu, ne za suvu i normalnu.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 10:08:32   
Didy

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ja ne verujem u te univerzalne preparate za kožu. Oni uglavnom odgovaraju samo normalnoj koži lica, koju ja, recimo, nemam.


Ali ako piše da je antibakterijska, onda pretpostavljam da nije za normalnu.user posted image Koliko sam ja shvatila, njihova cela kolekcija je na toj bazi.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 10:09:43   
Anoniman
Hvala na savetima user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 10:12:15   
*Alexx*
Možda, Didy, otkud znam user posted image Na žalost, sve to treba probati, dok ne dođeš do one idealne kombinacije. Ja sad moram ponovo da tražim jer mi se lice osušilo otkako više ne jedem sendviče i te gluposti. A bila je masnaaaaaa, užas jedan. A taman sam našla idealnu kremu user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 10:17:28   
Didy
Ja sam ovo tek sad uzela, ranije nisam. Pojavile su mi se bubuljice otkako sam zatrudnela, a ranije sam imala baš lep ten. Nekako sam išla logikom da seba med preporučuju za bebinu osetljivu kožu, pa sam zato uzela u trudnoći... Nisam ni ja pametna...user posted image
Inače, ja sa kremama stalno eksperimentišem. Dosadi mi da uvek istu koristim, pa menjam. Malo mi je osetljivija koža, pa ne mogu (i neću) baš sve da stavljam, a sad sam baš zadovoljna afroditom. Koristila sam je i pre jedno 5 godina i sad sam joj se opet vratila.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 10:21:02   
Jele

IZVORNA PORUKA: ribizla

Alex jel ne znam odakle da krenem , uzela bih vichy , ne znam za koji tip koze , do sada je bila normalna sada nije , da li imaju proizvode za negu mesovite koze , i da li mogu da narucim online user posted image I treba mi nesto za ciscenje lica , jel postoji nesto njihovo sto si probala a da je dobro ?user posted image


Ja isto koristim Vichy i odlične su kreme, potrošila sam ovu za lice... Eucerin su 'masnije' kreme, tako mi je apotekarka rekla, meni treba laganija da se lakše upija te mi je za moju kožu savetovala Vichy. Ribizla, na većim apotekama uvek piše kada im dolazi neki predstavnik datog proizvođača sa savetnicima, itd. nacrtaj se tada u apoteci i izloži svoj problem, pogledaće ti lice i dati savet šta da koristiš. Ja za sada koristim i njihovu penu za čišćenje lica Oligo 25 i kremu za predeo oko-ispod očiju protiv bora Myokine, ali ću preći na ''jaču'' kolekciju, za stariju kožu...

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 11:06:21   
Lu
Didy, Benzoyt je krema na bazi benzil-peroksida, postoji i benzaken gel isti sastav.
To je protiv upaljenih akni, koje su se meni pojavljivale onih dana u mjesecu a ostalo vrijem se samo kao malo povuku unutra.
To je bilo kao mali čvorčići,jako bolni, crveni, najviše u predjelu vilične kosti.
Od ove kreme mi se lice potpuno oljuštilo, te upaljene akne su se sasušile i normalno sam ih istisla sa vaticama i više nema problema.
Koristim i dalje kremu, ponekad prestanem po petnaestak dana.
Sad sam se sjetila da sam pisala u temi o aknamauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 11:12:13   
Anoniman
Evo idem popodne na dane kozmetike u DC user posted image
KLIK

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 11:17:15   
Jele
IZVORNA PORUKA: ribizla

Evo idem popodne na dane kozmetike u DC user posted image
KLIK


user posted image user posted image
da znaš da bih i ja, koža mi se prilično promenila od trudnoće, godina, nespavanja... trba mi neka nova svemoguća krema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 12:40:42   
Didy
Lu, pojma nisam imala... Iskreno, nikad nisam tako radikalno pristupala problematici akni.user posted image
Inače, danas je u Liliju bila promocija "eucerin" proizvoda (i 20% popusta), pa su mene navukli malo oni, malo vi sa prethodnim postovima, pa sam kupila kremu za lice i losion za pranje lica. Uzela sam neku kremu Aquaporin active sa uv zaštitom, koja je, navodno dobila Nobelovu nagradu. Joj, kako je mene lako obrlatiti.user posted image Onda sam se vratila i uzela i losion. Onda sam poslala mm poruku : "Što se mene tiče, kupio si mi poklon. Hvala".user posted image Garant je u čudu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 12:43:53   
Ana RR
user posted image sviđa mi se ta taktika user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 12:44:53   
Jeca*
da li je neko koristio murad kozmetiku?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 12:46:03   
Ana RR
Nisam, Jeco user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 12:51:33   
mala83
jeco ja nisam ali vidim da je koriste u mnogim salonima lepoteuser posted image
ja preporucujem clinique-ovu kozmetiku, jeste da je skupa ali stvarno su dobre ili bar mojoj kozi odgovarajuuser posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 12:55:51   
lanajelena
Becutan krema-Majka Mara (onaj smajli sto klanja)

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:01:25   
Ana RR
Ja nikako da postanem svesna da punim 31. godinu (user posted image ) i još uvek ne kupujem te preparate koji su 30+.

Hvala bogu te nemam problematično lice, koristim običnu Dove kremu, Pantenol i ponekad Kremu protiv bora (koju prave Ivančić i sinovi) za predeo oko očiju.

Možda uskoro krenem da se mackam i nekom ozbiljnijom hemijom user posted image mada sam ja više za prirodnu kozmetiku.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:05:02   
Olga75
e moja Ana , piletino jedna user posted image
ja jos malo pa cu da gledam one 40+
iskreno ja koristim pavlovicku , dovoljno mi je masna , uvece raspalim dobar sloj da se upije do ujutro , posle umivanja ( ono topla - hladna voda ) stavim hidrantnu ( svaka mi pase user posted image )
i to je to ,
bore su mi jos relativno plitke ali to je valjda genetika


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:05:19   
*Alexx*
Ana, a šta je prirodna kozmetika? Kiselo mleko i krastavci?user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:07:12   
Jeca*
joj ja ne mogu da stavim te prirodne kreme na lice pa to ti je. Jbg priznajem, za kozmetiku sam oduvek ibla snob user posted image  ja moram da imam skupu kozmetiku pa derite me prodavci...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:07:12   
Ana RR
Pa nešto u poslednje vreme gledam kako se prave prirodne kreme (doduše za telo) od kakao butera i raznih bilja i to mi je nekako baš super.

Da otvorim temicu o tome?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:08:05   
Olga75
ajde otvori , pa da stavim recepat sa svinjskom masti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:08:15   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jeca*

joj ja ne mogu da stavim te prirodne kreme na lice pa to ti je. Jbg priznajem, za kozmetiku sam oduvek ibla snob user posted image  ja moram da imam skupu kozmetiku pa derite me prodavci...user posted image


Ma i ja to volim, jadan moj tata kad ode u Nemačku user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kreme za lice
8.3.2011 13:08:37   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ajde otvori , pa da stavim recepat sa svinjskom masti user posted image


joj user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA pantalonice za oblikovanje i zatezan...
PET RAZLOGA ZBOG KOJIH ĆETE ODMAH ZAVOLETINIVEA Q10 pantalonice za oblikovanje & zatezanje tela
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here