|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
7.4.2010 19:13:07   
anajid
Dakle Pampers pelene su katastrofa!Moja se beba svako jutro budi do vrata mokra,uzas!Ja koristim dvojku ali cim sad potrosim ovaj paket prelazim na neke druge!Dajte mi molim vas predlog koje su dobre,jer Pampers vise ni u ludilu ne kupujem!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pampers pelene
7.4.2010 19:39:29   
liliana
I ja planiram početi koristiti neke druge,. 1 i 2 su mi bile odlične, ali je trojka katastrofa! Ko šta radi-ja samo perem njene stvari!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pampers pelene
7.4.2010 21:27:10   
*Alexx*
Pogledajte temu Pelene
Svašta smo tu pisale. Ja sad koristim dm-ove Babylove.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pampers pelene
1.5.2010 22:10:28   
Nensi*
Juce sam bila u Lily-ju,i videla da Pampers velicina 1 imaju neke u zutom pakovanju i u belom...Koja je razlika? Da li je neko probao i jedne i druge,ne znam koje da uzmem...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pampers pelene
2.5.2010 0:18:24   
engimengi
IZVORNA PORUKA: nensi27

Juce sam bila u Lily-ju,i videla da Pampers velicina 1 imaju neke u zutom pakovanju i u belom...Koja je razlika? Da li je neko probao i jedne i druge,ne znam koje da uzmem...


Nensi,najbolje uzmes oba po jedno pakovanje,ali manje pa sama vidis sta ti vise odgovarauser posted image Ja sam tako i posle smo nastavili sa zutim..oba su ok


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pampers pelene
2.5.2010 8:38:57   
Nanica1
Ja sam bila skepticna po pitanju Pampers pelena pa ih nismo ni kupovali! Koristili smo Evy baby ali se desava da procure na ledja pa smo probali Huggies i ista stvar pa sam odlucila da probamo i taj famozan Pampers! Posto nije bio obican, ja sam kupila sleep & play i ja sam ODUSEVLJENA!user posted image
Za 2 dana nije ni jedna pelena procurila! Nadam se da ce tako i ostati...

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pampers pelene
2.5.2010 8:44:12   
Nanica1
IZVORNA PORUKA: nensi27

Juce sam bila u Lily-ju,i videla da Pampers velicina 1 imaju neke u zutom pakovanju i u belom...Koja je razlika? Da li je neko probao i jedne i druge,ne znam koje da uzmem...


Nensi, ja ti savetujem da uopste ne uzimas br.1 nego odmah 2! Tako rade vecina mama a i vise ti se isplati da uzmes veliko pakovanje a ako uzimas jedinicu onda to beba brzo preraste pa ti je dovoljno malo pakovanje! Ja mislim da ce ti u pocetku biti dobre pelene kakve god da uzmes... Tako je bar nama bilo... Tek kasnije se pojavio problem...
Ako uzimas br.1 to ti je od 2-5kg a br.2 je od 3-6 tako da je to u principu slicno!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pampers pelene
2.5.2010 13:44:17   
Nensi*
Pa i ja se dvoumim izmedju 1 i 2,ali cula sam da su ove 1 malo krace u delu na stomaku,zbog pupka,pa sam zato mislila da ipak pocnem sa jedinicom bar dok ne otpadne pupak...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pampers pelene
2.5.2010 18:30:23   
LillyT
Nensi, mi smo 1 koristili oko dve nedelje i onda smo presli na dvojku. Lara je rodjena sa 3300 i bile su joj taman. Posle su pocele da je stezu oko noge, mada vidim da je pocela sada i ova 2 da stisce

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pampers pelene
2.5.2010 20:21:29   
Modessty

IZVORNA PORUKA: liliana

I ja planiram početi koristiti neke druge,. 1 i 2 su mi bile odlične, ali je trojka katastrofa! Ko šta radi-ja samo perem njene stvari!


A što? user posted image
Ja baš razmišljam da predjem na 3. Ova dvojka mu kratka nekako. Šta ću kad moje dete raste više u dužinu nego u širinu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pampers pelene
22.5.2010 13:16:43   
lanajelena
pampers mi je za prvo dete potpuno odgovarao nijednom se nije osula,ali su mi svi govorili sto da placas vise kad su i ostale pelene super kao npr dm-ove i ja sad za maleckog kupim babylove i totalno razocarenje,nijednu noc nije uspeo da pregura da ne bude potpuno mokar,kupim ja ponovo pampers i sad nema brige spava po celu noc sa jednom pelenom...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pampers pelene
22.5.2010 13:47:49   
lothroniell
Moje dete je od prvog dana u pampersu i ne mogu da se pozalim, probala sam i te Premium Care i te "zute" ne znam kako se zovu i jedne i dreuge su super... Ostajem pri Pampersu za sada! user posted image A Nensi, ja i sad Milosu stavljami jedinicu i dvojku, za porodiliste sam kupila jedinicu, kada smo potrosili kupila dvojku, pa mi doneli opet jedinicu, sada to pakovanje treba da potrosimo pa ipak idem dalje sa dvojkom jer mu ove postaju male. Moj savet ti je da uzmes jedinicu za pocetak, valjda nece odmah imati vise od 5 kila! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pampers pelene
22.5.2010 15:18:43   
gaganele
mi od prvog dana koristimo premium care i katastrofa nekad detetu kako kaki iste sekunde bude puno odelce kake, uzas a da ne pricam da se budi mokar popizdela sam nisam ih cak ni potrosila do kraja nego bacila pakovanje trojke uzas, onda smo kupili hugiss i ne propustaju ali su debele pa sve mislim da mu smeta i onda mi zena u prodavnici kaze da je pampers uzas tajh sto sam koristila i da je jedino dobar onaj plavi activ i od tada njega koristimo fenomenalan je ! fenomenalan!

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pampers pelene
22.5.2010 15:33:27   
Pretty78
Mi koristimo EVI BABY i za sad su dobre...zadovoljni smo aaaaaa pampers ne bih da komentarisem......sa prvim detetom smo jednom prilikom kupili one SLEAP & PLAY....majko mila.......to je bila katastrofa....sve se skupe na sredini tako da po sred pelene ima ogromna "dzomba" a svuda prazna, a da ne govorim da jednom piski devojcica i vec je mokra....a to su navodno pelene pravljene za igru i spavanje da mogu duze da izdrze.......reklama cini cuda

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pampers pelene
22.5.2010 15:43:26   
lanajelena
ja sam samo za klasican pampers...te narandzaste su blagi uzas...za premium ne znam jer ih nismo probali nekako mi deluju propustajuce user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pampers pelene
22.5.2010 21:24:06   
ana77
Mi smo poceli sa pampersom 2 (zuto pakovanje) i sad kad smo presli na 3 bila je neka akcija u lilly-ju za Evy baby (+dobijes neki veliki paket vlaznih bebi maramica) i uzmemo i potpuno su isto dobre kao i pampers... ali naravno kad se puno ukaki tu nema spasa... :D. Okreni, obrni, ne vidim neku posebnu razliku sem sto su ove Evy baby malo naparfimisane sto mi je u pocetku smetalo ali sad sam se navikla :D.
Moja jedna drugarica kaze da kupuje bony (one su valjda najjeftinije) i tvrdi da je sve to isto s...e (ona ima decu od 5 i 2 godine) :D!

I jos da dodam da stvarno moze bas puno da se upiski i da ne predje na odecu... preko noci jos ni jednom nije probilo na odecu, a danju mozda jednom ali stvarno sam dugo zaboravila da je presvucem u nekim gostima user posted image ...


< Poruku je uredio ana77 -- 22.5.2010 21:26:29 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pampers pelene
23.5.2010 0:18:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

ja sam samo za klasican pampers...te narandzaste su blagi uzas...za premium ne znam jer ih nismo probali nekako mi deluju propustajuce user posted image


mi smo probali pampers premium i ne valjaju mi.
primetila sam da se tei zalepi guza za nju kad se ukaki ( iako je odmah presvucem jer ona ne trpi da bude ukakana)..
nekoliko puta joj se koža zalepila za pelenu..
jer ima neke rupice dole i nekako je-...ne znam!
jos uvek smo na 2 a krenuli smo sa 1.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pampers pelene
23.5.2010 8:09:05   
mejvis
Meni sin bar jednom dnevno upiški kroz pampers i skroz moram da ga presvlačim!
Reče mi drugarica da su njoj hugies bile bolje za sina jer je imala isti problem!
Koristimo "premium care" a sada smo dobili u paketiću od opštine "sleep and play", pa moramo da ih potrošimo a vidim ovde baš kažete da su te najgore! user posted image

Nensi 1 ili 2 ne možeš da pogrešiš, 2 su malo šire i dublje a za pupak je presaviješ napred. Ja sam prvo kupila 2, trošila par dana pa sam posle kupila 1 i sve se potrošilo! user posted image
A beba se rodila 3,7kg!
Sada ako tvoja beba bude preko 4kg možda bi trebalo 2....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pampers pelene
23.5.2010 13:16:37   
jelena038
meni su pampers bile super, ali sam uvek mnogo ranije kupovala veci broj.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pampers pelene
23.5.2010 21:02:31   
ana77
To sam i ja provalila za veci broj tih pelena... kad su knap brzo se i napune i prodje, a kad su vece ili taman bolje upijaju. Mi od kad smo presli na trojku ne propustaju... (cak mislim da to i nema puno veze sa markom pelena).

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pampers pelene
23.5.2010 21:23:08   
jelena038
a moj je vala i kakio za orden! user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pampers pelene
23.5.2010 22:12:59   
gagana83
Nama su Pampers bile katastrofa,sve izuzev Premium care a posebno trojka sa onim zelenim slojem.
Trenutno koristimo Premium care i Babylove,malo jedne malo druge.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pampers pelene
24.5.2010 23:03:14   
Nanica1
Ma, sve je to razlicito od deteta do deteta! Menjas sve redom dok ne naidjes na one prave! Zavisi i koje je dete gradje, da li je buckasto, mrsavo... Vecina vas kudi pampers s&p dok je nama super!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pampers pelene
24.5.2010 23:17:38   
bratzz
Ja sam kupila dvojku za pocetak, a kada sam pitala prodavacicu koja je razlika izmedju narandzastih i zelenih pampes pelene ona mi je objasnila da su zelene deblje i kvalitetnije zato su i skuplje tako da sam ja kupila zelene.

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pampers pelene
27.5.2010 13:55:16   
basso
I za prvo i drugo dete sam koristila i jos uvek koristim pampers klasican i neprevazidjen je.Probala sam sleep & play,tanji je pa nije los leti ali ima manu upijajucu moc.Probala sam i pelene drugih proizvodjaca ali se uvek vracala pampersu,jer ili nemaju anatomski oblik pa kao da sam teg zakacila bebi izmedju nogu,od jednih je dobio osip,od trecih se uvek budio mokar.Mnogo zavisi od deteta,kod prvog trojku pampers smo bas kratko koristili, isto se budio mokar a kada smo presli na cetvorku pampers bila nam je super.Kod drugog deteta smo jos uvek na trojci pampers iako je sedmi mesec i super mu je,drugacije su gradjeni, mladji je izi u bokovima,valjda je to razlog.Kakva su vasa iskustva sa gacicama pampers jer starije dete koje ima 2god i 3 mes stavljamo na nosu ali nikako da ga odviknemo od pelena pa razmisljamo da kupimo te gacice.Za mesec dana idemo 2 nedelje na more,planiramo samo kada spava da mu stavljamo pampers a kada je budan u gacice i da konacno uspemo da ga odviknemo od pelena.Kakva su vasa iskustva sa odvikavanjem?Pozdrav

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here