|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
31.1.2013 15:19:05   
cockic
e ivanna a jer te bebece tenera imajy onaj jak neki miris trebalo bi da je prijatan ali on je mnogo jakuser posted image

ja sam siny yzimala 5-cy i bas mogy reci smrde.ne znam za bebece.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Pampers pelene
31.1.2013 17:28:39   
Olga75
molim vas da koristite pretrazivac
evo link PELENE i PAMUCNE PELENE

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Pampers pelene
31.1.2013 18:09:38   
Sanchy
Rosita imas odgovor na temi Peleneuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Pampers pelene
31.1.2013 18:40:14   
Rosita
Izvinjavam se kao kolovodja off-a, nisam primetila teme, hvala.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Pampers pelene
12.2.2013 9:23:44   
Janncica
Kupila sam S juce 3. Ima oko 6 kg. Ali isto kao i sa dvojkom bude mi mokar. I to ne samo ujutru.user posted image Sa strane je ok,ali nekako gore bude mokar. Kao da izadje na gore. user posted image Bas me nervira.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Pampers pelene
13.2.2013 15:07:09   
Leax
Mi smo ranije koristili premium pampers,neznam koje ti koristis ,i bile su odlicne (nismo imali problema sa curenjem ,ojedom ,i sl.) ali mi se vise svidja Huggies bas zbog dodatne gume na ledjima pogotovo sada kada nam bebac sedi pa smo presli na njih( ja ih preporucujem jer nemju nikakav neprijatan miris, mekane su ,lepo prijanjaju,...)user posted image

< Poruku je uredio Leax -- 13.2.2013 15:08:22 >

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Pampers pelene
13.2.2013 15:29:23   
Shishica
Bio je jedan period kada su propustale, ali da li je ta serija tako odradjena ili je to do perioda detetovog (da li se vise vrpolji, piski i ostalo).. ne znam, ali inace su po tom pitanju dobre..

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Pampers pelene
13.9.2014 12:02:38   
mali_mis
Kupila sam juce pampers active boy, one kao gacerone. Uzela sam 6, i koristicemo ih nocu, jer tad bas puno piski. Za sada mi se cine skroz ok.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Pampers pelene
16.10.2019 8:34:08   
nata11
Mi od rodjenja koristimo Pampers premium. Rano smo presli na 3, vec sa 4.5 kg jer je 2 dvojka tekla sa strane. Sada bih probala one gacice. Jeste koristili? Jesu prakticnije za skidanje kada se beba ukaki? 



_____________________________





(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Pampers pelene
16.10.2019 8:38:41   
vonavoj
Po meni nisu prakticne ni kad se oblace ni svlace..donji deo mora da se skine kad se oblace,kad sw skidaju,ok,cepaju se. To je za leto.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Pampers pelene
16.10.2019 9:04:41   
Mirko Svirko
Mi smo koristili pampers pants u periodu kad smo se navikavali na nosu pa nam je bilo prakticno. Kad se ukaki cepa se sa strane. I nikad nije probio. Bili amo zadovoljni. Sro se tice oblacenja to da mora da se skine ceo donji deo. Ali kazem za veceg bebca to bude super. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Pampers pelene
16.10.2019 9:56:38   
kamičak
Drzi se Pampers PC dok je beba mala, gacice kad krene da puzi recimo.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 562
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here