|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
27.5.2010 14:00:15   
Dora
Ja sam probala i one žute i Sleep&play o skroz su mi ok. beba se ispiški za medalju, ja zaboravim da je presvučem, vidim pelena puna a ona na sve to doda veliku količinu kake...i ne probije.
mislim da je dvojka ok. Trojka ajde, tu i tamo, već mi je tada dosta toga smetalo kod pampersa, ali što je veći br. lošiji je kvalitet. Kad dođemo do trojke kupiću neke druge.

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Pampers pelene
27.5.2010 14:02:20   
Dora
I da, maramice pampers Sensitive, one bele su mi savršene! nemaju miris, neutralne su i kao voda. ja to vidim po sebi, imam jako osetljivu kožu na svu tu kozmetiku i ako mi nešto odgovara znači da odgovara i bebiuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 9:52:01   
Dora
Mi juče prešli na trojkuuser posted image
Smorilo me da je svakih sat vremena presvlačim. Dva puta se upiški i pampers pun, sva se ispresuje! I to sam kupila Evi bebi. Mislim da je skroz ok. pelena. user posted image Lepo miriše

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 9:55:11   
buhla
uh i mi moramo na 3 da predjemo, redovno kad kaki - ukaki se do pola ledja, a par noci kad uzmem da ga dojim mokar mu i bodic bude!!!!

p.s. i mi koristimo pampers sensitive maramice!

DorO, jer ti brises lice bebi maramicama? joj misim da ima negde ta tema, negde se o ovome pisalo, al ne znam de! ja jok!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 10:07:57   
LillyT
Meni te maramice sensitiv zaudaraju... Inace, na trojku smo presli jos ranije jer moje prasence ima sve krofnice po nogama, pa joj se usece pelena, ali nesto mi ova 3 nije bas najsjajnija, nekako mi je previse tanka, uvek imam utisak da cu je pocepati... Libero je zakon user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 10:23:14   
Dora
Ja brišem lice kad baš moram (a moram kad me mrzi da odem po tufer i voduuser posted image ) ali ne, ne brišem.
E, jel bebi može da bude kriva kičma? Ili se tripujem!?user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 10:46:39   
buhla
IZVORNA PORUKA: Dora

Ja brišem lice kad baš moram (a moram kad me mrzi da odem po tufer i voduuser posted image ) ali ne, ne brišem.
E, jel bebi može da bude kriva kičma? Ili se tripujem!?user posted image



tripujes se! no sikiriki! user posted image
iskreno bila si skoro kod dr, da stvarno ima krivu kicmu dr bi to primetila!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 10:48:14   
Anoniman
mi prelazimo na 3 ...ostalo mi jos 5 komada dvojki i to je to...


(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 10:57:56   
Anoniman
auuuu, kako ste vi brzo presle na trojku... mi smo tek sa nekih 4.5 - 5 meseci presli... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 10:59:32   
Anoniman
ma trinny mogla bi onda gura dvojku jos neko vreme nego joj se malo useca u butinice a probala sam 3 i nije joj mnoogo velika..tako da..

a i jos nesto: od firme sam dobila dva jumbo pakovanja trojke...hahahaha

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 11:04:18   
Anck Su Nmaun
Mi koristimo 2 od prvog dana...a citam kad probije onda treba veci broj!
Njoj se desi da se ukaki i ako spava sa strane da probije malo, ali mislim da je rano za veci broj jer joj je ova oko nogica bas kako treba....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 11:11:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

ma trinny mogla bi onda gura dvojku jos neko vreme nego joj se malo useca u butinice a probala sam 3 i nije joj mnoogo velika..tako da..

a i jos nesto: od firme sam dobila dva jumbo pakovanja trojke...hahahaha



ha haaaa, e Oti, blago tebi kad i dobijas nesto od firme! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 11:33:15   
Dora
user posted image Oti, bravo za firmu!
Moja starija deca su mnogo kasnije prešla na trojku. Ali nije to do deteta nego do kvaliteta pelena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 11:39:18   
New Mom
Mi smo na 2 od prvog dana (1 nam je bio previše knap). Ali ako prestanem da je presvlačim noću, da li da počnem da joj stavljam trojku za noć? Nije se do sada još desilo da nam nešto iscuri, ali ako treba da bude duže vreme u tome, možda... ?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 12:31:53   
maslinica
ih...moj je u trojci, malo mu je veca, al mu je fino, nista ga nigdje ne stisce, ja sam sa jedinice, odmah na trojku i super nam jeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 12:53:14   
Unica
mi smo isto na 3ci. dublja joj je ali je bar ne stezu tracice oko butinica. ja koristim premium care i prezadovoljna sam. mnogo vise dise koza od obicnih pampers. mada sam bila jako skepticna kad sam pocela da ih koritim. 

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 12:57:19   
liliana
Mi smo porasli, pa nam je sad dobra ta famozna 3-ojka!!! Više ne propušta kakec! Valjda su joj bile velike, pa je propuštalo?user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 12:57:37   
lanajelena
mi cemo isto sad da kupimo trojku...pusta nam nocu dvojka

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 12:57:45   
maslinica
mi smo u premium care od prvog dana, i u porodilistu nam pofalilo, i mm nam donese neko drugo, zeleno pakovanje pampersa, odmah se osuo, kad sam videla ojed, lepo sam te spremila u kesu u ladicu i poslala mm po premium, vise se nikad nismo ojeli.

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 12:58:17   
gagins
Mi smo isto presli na trojku,dvojka nam je vec tesna i cesce je mokar.

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 13:00:20   
simke
IZVORNA PORUKA: New Mom

Mi smo na 2 od prvog dana (1 nam je bio previše knap). Ali ako prestanem da je presvlačim noću, da li da počnem da joj stavljam trojku za noć? Nije se do sada još desilo da nam nešto iscuri, ali ako treba da bude duže vreme u tome, možda... ?

Ako je pelena veća,pre će se desiti da iscuri,nego kad je knapuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 13:02:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla


p.s. i mi koristimo pampers sensitive maramice!

DorO, jer ti brises lice bebi maramicama? joj misim da ima negde ta tema, negde se o ovome pisalo, al ne znam de! ja jok!



Upotreba vlažnih maramica KLIK


IZVORNA PORUKA: New Mom

Ali ako prestanem da je presvlačim noću, da li da počnem da joj stavljam trojku za noć? Nije se do sada još desilo da nam nešto iscuri, ali ako treba da bude duže vreme u tome, možda... ?


Isprobaj pa ćeš videti. Ako bude suva, ne moraš veću pelenu. Ako je pelena prevelika, i onda iscuri. user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 13:31:26   
Diabla
Mi smo od prvog dana koristili pampers pelene  kao i vlazne maramice. Sve to do prije 2 mjeseca kada su pelene pocele da propustaju i da pucaju kada se otvore, sa strane. Sve sam velicine isprobala i dalje je prospustalo. Silika gela je bilo svugdje po guzi. Onda sam vidjela zaovi da koristi Huggies, i sad sam preeezadovoljna. Nikada ne propustaju. Takodje i nihove vlazne maramice koristim. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 16:28:37   
Snelle
Pre dva dana sam u Lilly-ju kupila New born 2. Imaju odvratan miris user posted image Najgore je što kod ranije kupljenih pakovanja nijednom nisam obratila pažnju na miris, pa sad ne znam da li je to inače karakteristično za pampers ili ne. Može li neko ko ih koristi da njušne svoj Pmapers pa da mi kaže da li i njihove smrde? Mene ovaj smrad asocira na neki parafin ili sšta ti ja znam.....ma nešto smrdljivo jako user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pampers pelene
10.6.2010 16:35:40   
Nena81
I ja nekad pa nekad osetim smek, sve zavisi ko je sam prethodno koristila , jer mi stalno menjamo, sin mi dobija osip po guzi, pa pedijatar misli da je od pelena. Retko kad koristimo iste dva puta za redom.
Nama se od ovog sad pakovanja stalno pojavljuju kuglice gela po bebi, mislim stvarno su pampers postale krs pelene.
Napominjem da bebu cesto presvlacim, nije celi dan u jednoj peleni pa da kazem da se prepunila i zbog toga otpada gel.
user posted image   za pampers

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here