|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mravi!
1.8.2009 10:23:20   
Anoniman
user posted image Svake godine kada je vruće, oni se pojave. Ne pomaže ništa!

Jel imate problema sa mravima? Kako ih rešavate?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mravi!
1.8.2009 11:32:53   
mamanp
Moja mama stavlja koru od jajeta po coskovima odakle misli da izlaze. Pojma nemam koliko je efikasno, zaboravljam da je pitam. Cula sam i da list paradajza pomaze.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mravi!
1.8.2009 11:40:04   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Svake godine kada je vruće, oni se pojave. Ne pomaže ništa!

Jel imate problema sa mravima? Kako ih rešavate?



meni se pre nekog vremena pojavili, po prvi put nikada ih nismo imaliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mravi!
1.8.2009 11:55:38   
guppy RR
Baš sam pre neki dan čula da treba staviti cimetov prah tamo gde izlaze mravi. E sad ne znam koliko je to delotvorno i da li je ... i da li će ti možda navući još njih da se časte cimetom user posted image

Treba probati? :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mravi!
1.8.2009 15:05:41   
sneza24
Ja sam cula da se stavlja so.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mravi!
1.8.2009 15:08:05   
NadaR
moja mama stavlja so i brzo begaju...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mravi!
1.8.2009 21:21:32   
Verus
I nama se pojavili u kuci...nisu termiti, nego ovi mali, kucni, obicni....prsakla sam pesticid svuda oko kuce (bez obzira koliko sam protiv toga nisam znala sta da radim...a i mrava mi je bilo zaouser posted image )

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mravi!
1.8.2009 22:50:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

a i mrava mi je bilo zaouser posted image )


user posted image

Moji štipaju! (da ne kažem "grizu" user posted image )

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mravi!
2.8.2009 21:39:56   
Verus
Jutros sam izasla u dvoriste (iza kuce), i mrava na sve strane!  MM ostavio posudu sa hranom za psa iza, i eto ti zla.  U prethodnoj kuci nismo imali ni jednog!!!
A prskala sam i tuda, izgleda da njima nista ni pesticidi ne mogu.....ili su jednostavno duboko u zemlji (a terasa je izbetonirana, pa sigurno zive u pukotinama). Moracu da sipam soli....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mravi!
2.8.2009 22:20:11   
Jeca*
Meni su u stanu gde sam ranije zivela ulazili preko terase. Kupila sam onu kredu za mrave i iscrtala po podu liniju...ne mozes da verujes, ali dodju do linije i ne prelaze je. Super stvar user posted image  ili su ti mravi bili neki lepo vaspitani user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mravi!
2.8.2009 22:29:13   
Verus
user posted image jao jeco ja mislim da ovi mravi zive u vratima koja vode ka dvoristu.  Nisu neki opasni, obicni crni, ali ne volim sto su tu....a stvarno sam sve u prirodnom fazonu pa ne volim te pesticide, al izgleda ni to nije uspelo.  Moracu so da stavim a i videcu na internetu ima li jos drugih prirodnih metoda da ih oteram.  Drug (koji instalira vrata) je rekao da ce biti tu, jedino ako cela vrata zamenimo, sto necu raditi. Moracu da naucim da zivim sa mravima.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mravi!
7.9.2009 11:03:52   
oliveradj
Kreda pomaže i nedavno smo kupili zamku za mrave Raid, dobiju se dve plastike i nema ih trenutno šta će biti kasnije user posted image . Svekrva je napolju oko kuće posipala etiol.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mravi!
7.9.2009 11:08:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: oliveradj

nedavno smo kupili zamku za mrave Raid, dobiju se dve plastike i nema ih trenutno šta će biti kasnije user posted image . .


Ovo smo i mi kupili pre 7 dana, i nestali su dan nakon postavljanja. user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mravi!
7.9.2009 11:14:44   
oliveradj
Sakrivamo je ispod zavese tepiha jer Adrijana kaže oću igačku i pokazuje na zamku user posted image !

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mravi!
7.9.2009 11:18:17   
Anoniman
MM je odvrnuo soklu u kuhinji, stavio ispod, i zavrnuo. user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mravi!
7.9.2009 11:20:49   
oliveradj
Kod nas su sobni mravi bili sad ih trenutno nema pi, pi  da ne ureknem!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mravi!
20.11.2009 21:51:29   
*Alexx*
Ja otvorila temu o mravima, pa sam dobila pec pec da tema vec postoji. Ali otvorila sam je jer mi se OVO desilo veceras:

Htela sam Andreju da stavim portiklu, posto je bas balavio. I uzmem ja portiklu iz ormana, i da mu je zakacim, kad ono, portikla PUNA MRAVA!!! Bilo ih je bar jedno 30-40 komada... Ja u panici bacim portiklu na pod, stresem nekoliko mrava koji su bili na Andreju, uzmem ga sa zibalice, proverim da nema jos neki mrav i postavim u krevetac. Pogledam portiklu u neverici - mravi su jos uvek tamo, bacim je u kantu, i uzmem onaj rucni usisivac i usisam mrave koje sam zatekla na podu, zibalici i kaucu. U tom trenutku dolazi mm kuci, i ja se potpuno raspadnem, pocnem da placem i da jecam kao nenormalna, mm se uplasio da se Andreju nesto nije desilo...
Zenske, vi ne mozete da zamislite koliko sam se ja uplasila. Posle sam pregledala orman, ma nema nigde ni jednog mrava, samo su bili u toj portikli. A portikla kupljena prosli vikend, oprana, ispeglana i odlozena u orman. I sad kao sumanuta gledam da nije ostao negde neki mrav... Mislim da nocas necu spavati.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mravi!
21.11.2009 9:34:29   
LillyT
Alexx, gde si susila portiklu? Verovatno na terasi, pa si unela zajedno sa njom. Meni dolaze mravi sa terase, imam veliku lipu, penju se po njoj, a grana stize skoro do vrata. Naprskamo neki otrove, ne znam tacno koje i onda smo mirni. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mravi!
21.11.2009 9:56:29   
*Alexx*
Susila je u masini za susenje vesa... Ma ko zna, meni je cudno sto je samo na toj portikli, tada sam prala i susila gomilu njegovog vesa. Ali bilo pa proslo, ja cu svakako postaviti taj Raid za mrave oko ormana.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mravi!
18.2.2010 0:45:40   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: oliveradj

nedavno smo kupili zamku za mrave Raid, dobiju se dve plastike i nema ih trenutno šta će biti kasnije user posted image .


Mi smo povremeno imali mrave, otprilike 2x godišnje i to samo u kuhinji. Ne znam kako se samo popnu na prvi sprat zgrade? user posted image
Od kad smo kupili te Raid kućice, milina. Evo nema ih već mesecima. Deluje! A lepo i izgleda. user posted image



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mravi!
18.2.2010 9:08:39   
*Alexx*
Draga Mishice, kako li se popnu na moj osmi sprat?! Ja sam kupila Raid, postavila na strateško mesto, nema ih više u kuhinji - sad su u kupatilu. A tamo ne mogu da nađem odakle dolaze.

Zna li neko koji je rok trajanja ovih Raid "zamki"?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mravi!
18.2.2010 9:32:52   
Mishica 77

Mislim da piše na kutiji, 2 ili 3 meseca.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mravi!
18.2.2010 9:38:04   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Mislim da piše na kutiji, 2 ili 3 meseca.



Bacila sam kutiju, a ne znam koliko da ih držim napolju... sve se bojim, ako ih sklonim, da će se mravi pojaviti opet.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mravi!
19.2.2010 17:05:45   
Anitaaa
Imala sam ranije ovaj problem.
Oribala sam celu kuću kojekakvim sredstvima za čišćenje i kupila neku kinesku kredu za insekte i bube sa kojom sam iscrtala sve ćoškove,pragove,ivice soba,kod prozora....Nestali su posle par dana i nema ih već 3 godine da kucnem u drvo
kuc-kuc user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mravi!
1.4.2010 13:44:49   
Anck Su Nmaun
Sad u novom stanu ne sme mrvica da padne na pod ..odmah zurka mrava!

A juce kad sam ustala imam sta da vidim..puuuna sudopera mrava... otkud nemam pojma... sudova nije bilo...sto su dosli neznam user posted image

Neznam cime da ih oteram..a neznam ni odakel izlaze..uglavnom su samo u kuhinji!!!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here