|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mravi!
1.4.2010 14:11:05   
liliana
Mi smo imali taj problem pre jedno 5 godina. Ništa nije pomagalo, a probali smo-šta sve nismo!!! Onda je jedna koleginica od MM rekla da pomaže pecilnik (prašak za pecivo) i posula sam ga svuda gde su prolazili i gde sam ih viđala. Jeste da je tih dana kuča izgledala jako  grozno, ali su mravi nestali i nikada se više nisu pojavili!!! Neverovatno, ali-istinito!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mravi!
12.8.2010 11:47:11   
Anck Su Nmaun
Poludecu od njih .. neki dan kuvam rucak imostavila kasiku na pultu ..vracam se puna mrava... jos malio i u serpu ce mi uci...

Probala so..oni svi navalili na so>>> user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mravi!
25.1.2011 17:46:43   
Anoniman
Mi smo letos imali problem,kazu da je lovorov list dobar.Secam se da sam probala,ali ne secam se da li je upalilo,ali znam da ih sada nema.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mravi!
25.1.2011 17:49:06   
Olga75
kazu da prasak za pecivo tera mrave user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mravi!
25.1.2011 18:19:10   
Lilly*
Ja od jesenas ratujem sa mravima user posted image Nikada ih nije bilo, sada buše rupe u zidu i naviru sa svih strana! Totalno sam već luda od njih! Začepim jednu rupu, izbuše 3 nove!!! Lovor i tako te biljčice im dođu samo kao hrana. Ono što sam do sada "otkrila" je da kada im začepim rupu sapunom nema ih nekoliko dana, takođe im sipam biber i to drži nekoliko dana, ali trajnog rešenja nema! user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mravi!
25.1.2011 18:21:24   
Verus
Lilly, mi smo na kraju morali da prskamo pesticidom, to je jedino resilo problem.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mravi!
25.1.2011 18:24:27   
Shishica
Ja sa Rajdom prskam ivice poda i oko prozora.. I onda ih nema, ali ovde u stanu ih je bilo gooooooomila, uzas!!!!! Pravi mravinjak! I onda nista sem tog rajda nije pomoglo...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mravi!
4.6.2011 11:59:32   
Anoniman
Joj poludecu od mrava! Prošle godine su mi ušli kroz garazu i napali krevet i orman. Ja sam ih prskala, prskala, prskala... Šta sve nisam radila, onda sam kupila one Rajd kucice sa otrovom i nestali su.
Ove godine imam problem u kuhinji i kupatilu. Rajd mi ne pomaže. Ubije trenutne, ali kroz nedelju dana dodje nova garda. Probacu i prašak za pecivo. Nemam šta da izgubim, samo nerviranje i mrave. user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mravi!
4.6.2011 12:03:26   
bokicans
Ja sam muku mucila sa mravima prošli mesec,i tada sam kupila one raid kućice tj klopke,ima dve u pakovanju.Funkcioniše tako sto uđu pokupe taj otrov i nose u mravinjak,i tamo pocne da deluje i svi riknu..Od tada ni, jednog jedinog mrava!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mravi!
4.6.2011 12:09:56   
Anoniman
Stavila sam im ja te kucice, ali ovi neće da nose u leglo pa mi stalno stižu novi. U kupatilu se smanjili ali u kuhinju stalno dolaze.

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mravi!
4.6.2011 12:27:07   
bokicans
Ma hoce samo da prođe malo vremena,dok odnesu.I bice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mravi!
4.6.2011 12:45:00   
Anoniman
Joj nadam se. Više su me smorili. Vratim se uveče kući i imam šta da vidim.user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mravi!
4.6.2011 12:53:11   
bokicans
Joj znam ,meni su cak ulazili u kutiju za hlebuser posted image ,ma na kasiku cim ostavim ,ma na svaku prvicu,Ako ne riknu doćiću ja da ih istrebimuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mravi!
4.6.2011 22:30:13   
Lilly*
Moji su konačno otišli user posted image user posted image user posted image Nadam se da nije samo zatišje user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mravi!
4.6.2011 23:13:07   
choopa choops
Jao ja zaboravila kucice....Kod nas ih ima svake godine, ali ova je valjda najgora, jer  L i M prosipaju hranu i keks i svasta nesto svukuda po kuci. Mravima je kod nas raj user posted image A ja usisavam sest puta dnevno user posted image Elem rjesenje je da drzim sve u frizideru (secer, brasno i td. user posted image ).

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:30:05   
Shishica
user posted image Ja imam fobiju od buba i mrava.. majke mi, sad mi se place, izbezumljena sam. Ema spava, MM otisao negde, a ja sama. Prvo sam ubila onu crnu tvrdu bubu (ne znam gde je usla imamo komarnik, ali provuce se kucka), onda odem u kuhinju i nesto me ugrize za nozni palac i ja skoro vrisnem od bola i vidim stala sam u roj mrava! user posted image Vise ne znam sta cu s njima. Kupicu sad te kucice, nadam se da ih ima u Tempu. U sredu cemo ici tamo, pa dok smo na moru neka pocrkaju strvine user posted image I onda udjem u sobu kod Eme, kad jos jedna crna na podu user posted image

Samo jel' oni tako idu kroz te kucice da ih mi vidimo, gomila prolazi? Privuceni?

Prosle godine bar te crne bube nismo imali... user posted image Ne znam sta cu sa njima..

Samo pomislim na to da ce Ema tuda hodati, da moze neka na nju da gmize..fuj..sad se samo cesam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:34:35   
Olga75
joj i nas su napali mravi user posted image
doduse uglavnom su napolju , tacno prave one mravinjake i vriju iz njih , sipala sam im soli pa cu da vidim
bojim se da nam se ne usele unutra a otrove bas ne volim jer zvercica stavlja ruke u usta i voli sve da pipne


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:36:24   
Anoniman
Ej, kućice su super. Nas su spasle par puta.
Varijanta je da mrav uđe, izađe, i otrov odnese u mravinjak.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:36:25   
Brana
i kod nas u kuci su se pojaviliuser posted image i to uvek samo leti...ali mi stavljamo so i ona nam dosta pomaze...

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:38:46   
Olga75
a mogu da stavim te kucice i u dvoriste ? nisam ja to nikada videla ( zaostala user posted image ) , kolike su , da li ce Mariji biti interesantne , koliko moram da ih kamufliram , zbog nje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:40:17   
VVVV
nisam citala postove, pa mi oprostite ako omasim sugestiju.... No, mi smo imali problema sa raznim bubama. Pre nekoliko godina smo cak imali i osinjak. No, posto nisam znala kako s tim da izadjem na kraj, zvala sam ciklonmizaciju, i tada sam saznala da oni zapravo imaju obavezu da dodju kad neko prijavi problem s insektima. Covek dosao sutradan, nista nije naplatio, poprskao osinjake, i kao da ih nikad nije ni bilo.... Sto se mrava tice, ista stvar, samo sto tada kucni savet organizovano zove, da se prska cela zgrada, jer nikad ne znas gde je mravinjak...
user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:41:12   
Shishica
Sve cu da uradim samo da ih ne vidim vise.. ne znam za bube da li pomazu oni uredjaji na struju.. oni sto zuje i sta ti ja znam..??
Mnogo imam veliki strah i gadost prema bubama i da nisam malcicko razumna, koliko jesam, vristala bi na sav glas..suzdrzavam se. Srce mi lupa, zgrcim se sva... Sada ne mogu da docekam da se ovaj moj dovuce sa je**ne promocije vina user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:41:28   
Anoniman
Pa, mi smo ih stavljali ispod kuhinjskih elemenata. Naše su bile ljubičaste user posted image , recimo da su veličine 5cm x 2cm, i u visinu 1cm. Sad ja to tako odokativno, inače, moć procenjivanja odokativnom metodom mi je... user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:43:53   
VVVV
e da sad sam se setila i da sam imala neku tecnost koja se nakapa na liniju kojom idu mravi. Oni nose taj otrov u mravinjak i time ubiju maticu. Jednom je pomoglo kod onih velikih crbnih mrava, ali kod zutih nista. Nisu hteli ni da pipnu otrov

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:45:48   
Olga75
moracu da ih kupim pa cu ih staviti u blizinu mravinjaka , nekako cu ih vec zakamuflirati
bojim se da ih ne unesemo unutra , uh , te kojekakve zgadije imaaaa
VVVV , nema je jednom dolazila sluzba DDD bas zbog osa i dooobro su nam naplatili user posted image , sledeci put smo sami razmutili etiol i isprskali ih , vise nije bilo nicega godinama , ni ptica

< Poruku je uredio Olga RR -- 17.6.2011 22:46:25 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here