|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji omekšivač koristite?
22.12.2020 18:07:02   
mati
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Emi ja sam batalila kapsule jer mi je mašina takva da mi se kapsula svaki 3. put zaglavi odmah na početku u vratima i veš se pere samo vodom, kapsula se ne rastvori.
Ali istina da super mirišu.

Dok ne ppomenim mašinu, a biće to uskoro, radi ona ali već je stara ..

Dunjci. Moja mašina je stara malo više od tri godine i iasto mi se desi da se zaglavi kapsula. Inače samo kapsule koristim. Persil, Lenor, Ariel. Zavisi koji je na akciji. Ne znam sa čim ima veze, mozda je na početku dobro ne ubacim. Jer ja ubacim prvo veš, pa onda muvam ruku da stavim kapsulu na dno.
Ali čisto da znaš da nema veze sa vekom mašine, bar ja tako mislim...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Koji omekšivač koristite?
22.12.2020 18:17:49   
emicaa
Ja prvo ubacim kapsulu pa onda tek ves.Tako pise i na uputstvu.Jednom mozda da se zaglavila od kad ih koristim.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Koji omekšivač koristite?
23.12.2020 18:35:05   
branki*
ja sam kupia u dve ture po kutiju persil kapsula i jesu dobre.zaista ne treba omeksivac.ja ubacim ves i odozgo tutnem kapsulu i bude sve uvek super.
mada,sad sam opet uzela zuti dueluser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Koji omekšivač koristite?
23.12.2020 22:32:55   
dunja RR
Hej draga, da, da kapiram, ja sam ubeđena da ima veze sa modelom, tj. sa vratima ali sada, sa čim tačno oko vrata, nemam pojma.

Ja sam uvek stavljala prvo kapsulu pa veš, jer sam bila na promociji kada su se kapsule tek pojavile, i ta žena je 20 puta ponovila da prvo ide kapsula, baš je bila dosadna, ali eto, pamtim to još uvek user posted image

IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Emi ja sam batalila kapsule jer mi je mašina takva da mi se kapsula svaki 3. put zaglavi odmah na početku u vratima i veš se pere samo vodom, kapsula se ne rastvori.
Ali istina da super mirišu.

Dok ne ppomenim mašinu, a biće to uskoro, radi ona ali već je stara ..

Dunjci. Moja mašina je stara malo više od tri godine i iasto mi se desi da se zaglavi kapsula. Inače samo kapsule koristim. Persil, Lenor, Ariel. Zavisi koji je na akciji. Ne znam sa čim ima veze, mozda je na početku dobro ne ubacim. Jer ja ubacim prvo veš, pa onda muvam ruku da stavim kapsulu na dno.
Ali čisto da znaš da nema veze sa vekom mašine, bar ja tako mislim...




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Koji omekšivač koristite?
24.12.2020 10:13:51   
Lilly5
Lenor trenutno, menjam ih cesto.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Koji omekšivač koristite?
25.12.2020 20:11:11   
vocicana
Coccolino senstaions ne posustajem, cesto je u akciji u Maxiju, ali vrlo rado uzimam Semana AQUA joy, divan jak, postojan, cak iiz masine za susenje kada se izvuce ves, mirise savrseno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Koji omekšivač koristite?
25.12.2020 20:57:36   
veselicaa
Trenutno nijedan,persil prašak za veš toliko lepo miriše da nema potrebe za omekšivačem.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.12.2020 19:47:17   
Olga75
Ček, vi omekšivač koristite zbog mirisa?
Meni je mnogo lepše peglati kad ima omekšvača ( lepše u smislu lakše user posted image ) a i peškiri su flafijasti user posted image . Sad ozbiljno ako ne stavim oplemenjivač oni peškiri su nekako grubi a frotir ne peglam.
One kapsule tri u jedan ne koristim-tamo kažu ima oplemenjivača.
Trenutno imam tečni ariel i dodam u ispiranje coccolino ( još ga ima, sledeće kupujem bohor)

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.12.2020 19:50:07   
veselicaa
Ne samo zbog mirisa,ali sa ovim praškom za veš je peglanje isto kao kada ima omekšivača.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.12.2020 20:10:16   
Olga75
Ozbiljno? Gde kupuješ persil? Ja sam koristila i ovaj "naš" i donosila iz Mađe i morala sam oplemenjivač. Sad sam se prebacila na tečni ariel alisvejedno bez omekšivača mi je grubo. Ne znam da li je dopraška ili do vode ili je stvar navike jer moja mama nije mašinu pustila u rad ako nema bohora u kući user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.12.2020 20:34:53   
Duškić
Olga, lik si. Bohor beli je moja koristila dugo kad smo bili klinci , ako se dkbro secam. Meni uvek u selu lepse mirisu stvari , sto kaze Vesj mama sad imala neki perslil plavk pakovanje je nemam pojma kako se zove a vrh kklkko dobrk mirise.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.12.2020 20:50:14   
veselicaa
Ovaj persil je isti kao kod vas,meni više zavisi kakav je veš od toga kad se suši i koliko,ja nikada ne sušim veš ako je mnogo  vruće(peškire i sve što se pegla) i ne ostavljam dugo napolju.Mnogo volim da veš lepo miriše,da bude mekan,razvrstavam u nekoliko mašina sve što operem,Ninin veš sam do skoro prala odvojeno.Koristila sam cocolino omekšivac ali sa ovim praškom veš mi miriše mnogo lepše nego sa bilo kojim omekšivačem.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.12.2020 20:55:55   
Lilly5
Stari dobri bohor 😊 vraca u detinjstvo.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.12.2020 21:13:45   
Olga75

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ovaj persil je isti kao kod vas,meni više zavisi kakav je veš od toga kad se suši i koliko,ja nikada ne sušim veš ako je mnogo  vruće(peškire i sve što se pegla) i ne ostavljam dugo napolju.Mnogo volim da veš lepo miriše,da bude mekan,razvrstavam u nekoliko mašina sve što operem,Ninin veš sam do skoro prala odvojeno.Koristila sam cocolino omekšivac ali sa ovim praškom veš mi miriše mnogo lepše nego sa bilo kojim omekšivačem.

Možda je do vode onda. Miris nije problem, on miriši na prašak ali grub je bez oplemenjivača.
Inače- ja sam M veš tek od skora - pre jedno mesec dana- počela da perem sa našim ( znaaaam, 12 godina luda sam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Koji omekšivač koristite?
28.12.2020 8:59:23   
mama Jo
Mi sad uzeli ljubacasti lenor. Lep je.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Koji omekšivač koristite?
28.12.2020 9:09:28   
jess021
Ja zuti duel, najlepsi mi je


Neki dan bili kod kake a ona 4 Cocolina u kupatilu, kaze bila akcija u Maxiju 😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Koji omekšivač koristite?
28.12.2020 9:18:23   
mama Jo
I meni je zuti duel ubedljivo najlepsi, njega najcesce i koristim, ponekad tako promenim. I malopre sam i posla da napisem jesva cekam sad ovaj da potrosim da uzmem zuti duel ☺️

Tako smo i mi pre nekako u maxiju na akciji uzeli persil praskove one, i cocolino. Nisam imala gde da ih stavim, ali akcija je akcija user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Koji omekšivač koristite?
28.12.2020 16:33:21   
veselicaa
Žuti duel sam koristila kada je S bila beba,a za Ninu samo cocolino.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Koji omekšivač koristite?
28.12.2020 17:01:48   
vocicana
Da dodam, kupila Ornel Calming, jako mirise ubija, to je prvi miris koji sam osetila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Koji omekšivač koristite?
28.12.2020 17:18:13   
Lilly5
Sledeci put cu da kupim Cocolino pa neka stoji u kupatilu 😀


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Koji omekšivač koristite?
28.12.2020 17:32:18   
vocicana
Lilly5 ali iskljucivo creations, jak e ubitacno i ves predivno mirise

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Koji omekšivač koristite?
3.1.2021 9:37:01   
Duškić
Uzela sam opet cocolino.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Koji omekšivač koristite?
3.1.2021 10:03:09   
Lilly5
Nisam jos probala Creations, sledeci put.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Koji omekšivač koristite?
3.1.2021 10:04:24   
mama Jo
Ja sam uzela zuti duel i jedva cekam sutra da operem ves 😊
I to planiram jakne i neke prekrivace da perem ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Koji omekšivač koristite?
1.12.2021 11:19:49   
Mirko Svirko
Ja kupila Bohor plavi. Ali ne mirise sve. Nesto od vesa mirise, nesto ne. Ne znam zasto.

Ali ipak Lenor plavi mi je super.Vidim da sada zene dosta koriste neke granulice. Da li je neko isprobao?

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here