|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Urinarne infekcije u trudnoći
28.2.2019 14:46:25   
Vanja9
Ja planiram trudnocu ali pankal pijem vec nedelju dana i prepisala mi jos jedan lek samo jedna kapsula u Kutuji...Da li nekome pomaze taj lek...Ako pomaze neki se javi..


(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Urinarne infekcije u trudnoći
28.2.2019 16:03:36   
Sanidej
Panklav je ok za terapiju urinarki

(odgovor članu Vanja9)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Urinarne infekcije u trudnoći
30.8.2019 8:18:01   
popkica bebic
Žene, majke, doktorke, naučnice.... POMAGAJTE! Već dve nedelje se borim sa cistitisom. Imam često jak pritisak na bešiku i kada sam radila UK pre deset_ak dana, nađen je Enterokokus spp, manje od 100000. Dr najpre nije želeo da mi daje ab, ali zbog jakih simptoma, do mi je Amoksiklav 625,po antibiogramu. Juče sam uzela rezultat ponovljene UK i rezultat je sledeći : niti je Enteeokok izlecen, a na sve to imam MRSA bakteriju 160000 cfu /ml. Urađen je antibiogram i naravno penicilin ne odgovara. Jedino što sam pronašla na netu je dao je dozvoljen Nitrofurantoin na koji je po antibiogramu oset_ljiva ova uzasna bakterija. Upomoć! Danas u 12h nosim doktoru rezultat. Baš se brinem jer znam koliko je opasna! 😱😥

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Urinarne infekcije u trudnoći
30.8.2019 9:44:02   
Duškić
Popkice, nadam se da ce ti pomoci neka zenica odavde.
Tipujem na Maslacka user posted image ,
Ja sam uglavnom cajeve pila.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Urinarne infekcije u trudnoći
11.8.2020 8:06:32   
emicaa
IZVORNA PORUKA: Mrvica95

Zdravo devojke,nova sam ovde na forumu pa jos uvek ne mogu da se snadjem kako funkcionisu ova pitanja 😁  Inace treba mi savet neke od vas...Trudna sam,u 8 sam nedelji.Radila sam urinokulturu i rezultat je ppkazao prisustvo eserihije koli.Dr mi je prepisao eritromicin.Pa me zanima da li smem da ga koristim jer sam cula price da se niikakvi lekovi ne smeju koristiti do treceg meseca. Hvala unapred 




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Urinarne infekcije u trudnoći
11.8.2020 8:26:29   
branki*
Smes,smes.slobodno.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Urinarne infekcije u trudnoći
8.7.2021 10:55:52   
Anoniman
Pozdrav, imam veeliki problem! 37. nedelja trudnoće, dobila proliv. Obrisala se odnapred prvo (znači samo odnapred) i videla da imam braonkasto, pomirisala da vidim da l je krv možda, međutim, smrdi na feces (izvinjavam se na direktnosti)... kako se to desilo nemam pojma! Sedim normalno na WC šolji kao i uvek. Vodim računa i eto sad da mi se desi to ja ne znam. Istuširala sam se odmah detaljno temeljno sapunom, međutim ja taj mirid i dalje osećam. Ne znam šta da radim. Molim vas pomozite. Bas mi ne treba sad neka infekcija. Inače mi je u urinu nađen mali broj enterokoka. Tako da eto nemam pojma šta ću! Bukvalno baš baš pazim i opet me ovako nešto zadesi. Baš sam u panici. 


(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 282
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here