|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Noćni obroci u trudnoći
4.8.2009 9:32:17   
Anoniman
Ja sam noćne obroke ubacila u trudnoći, i evo posle tri godine od porođaja - još uvek ih nisam izbacila. Ne budim se gladna, prosto me Luka probudi sa nekom već željom, tipa "Žedan sam", onda izađem njemu da naspem, i moram nešto da stavim u usta. Uglavnom je to nešto slatko, kao i u trudnoći što je bilo. I tada sam jela slatko noću.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Noćni obroci u trudnoći
4.8.2009 9:56:02   
Jeca*
Nikad u životu nisam jela noću, nikad. Čak ni u trudnoći. Prosto nisam imala potrebu za tim. Noću sam se budila da odem do toaleta i vraćala u krevet...frižider mi nije bio na kraju pameti. Hvala Bogu..inače bih imala milion kilograma user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Noćni obroci u trudnoći
4.8.2009 17:59:58   
sneza24
Ionako dovoljno ludim sto zbog trudnoce moram nocu da ustajem da idem u wc jos bi mi samo frizider falio,pa poludela bih,sva sreca pa mi nije usput do wc-a.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Noćni obroci u trudnoći
4.8.2009 18:02:35   
nina83
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ionako dovoljno ludim sto zbog trudnoce moram nocu da ustajem da idem u wc jos bi mi samo frizider falio,pa poludela bih,sva sreca pa mi nije usput do wc-a.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.11.2009 11:20:07   
LillyT
Ja jedem nocu kada se vracam iz neke stete, pa mi taman prija da ublazim sav alkohol i nikotin. Inace, nema sanse da ustanem iz kreveta i da odem do frizidera. Prvo, mrzi me da perem zube, a ne mogu da jedem neopranih zuba, a opet kada ih operem, ne jedem odmah zbog osecaja svezine (kvari ukus). Mada, nocas sam se tako gladna probudila, ali sam iskulirala i upalila TV (tu sam se zeznula, jaaakooo). A sve vreme mi je u glavi bio sarajevski burek sa sirom user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.11.2009 11:22:49   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Nikad u životu nisam jela noću, nikad. Čak ni u trudnoći. Prosto nisam imala potrebu za tim. Noću sam se budila da odem do toaleta i vraćala u krevet...frižider mi nije bio na kraju pameti. Hvala Bogu..inače bih imala milion kilograma user posted image

Od reči do reči, kao da sma ja napisala


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.11.2009 11:23:42   
Anoniman


........ hm.... sećam se Rama margarina i nekoliko kriški gleba na tacni u spavaćoj sobi... za svaki slučajuser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.11.2009 11:33:10   
Ellenica
Ja sam nocu tamanila voce, nisam bila gladna vec konstantno zedna.
Umela sam da se probudim i popijem pola litre mleka. Jednom dok su bile vrucine letos pojela sam pola lubenice od 8kg.
Jako puno tecnosti sam pila, i non-stop ustajala do wc-a i tako u krug.
Bas sam bila aktivna u toku nociuser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.11.2009 13:20:19   
ciro
ja slatkise lesim uvece,po nekoliko puta se dizem i jedem cokoladu...jednu noc sam u san jela i kad sam se probudila,kad sam se pogledala lele meni se cokolada istopila u ruku bila sam sva nagrdjene i posteljina i sve.m nagrdjena hahaha

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.11.2009 16:47:00   
sanji
Ne jedem noću iz principa! user posted image Šalim se! Nikad nisam jela noću pa ni sad u trudnoći, nemam nikakve prohteve!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.12.2009 14:13:28   
Nensi*
Ja redovno ustajem nocu,i to uvek zbog neceg slatkog...Inace slatko slabo jedem,ali nocu zato sve nadoknadim user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.12.2009 14:38:10   
Verus
user posted image  Super mi je ovo za zube, tako i ja uvek, ako ih vec operem , nema sanse da opet jedem!  Nisam do sada jela nocu, a nadam se da ce tako i ostati.  Mislim, na kraju krajeva, jbg ipak jedem tokom dana kad mi se jede, nadoknadim ja to
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja jedem nocu kada se vracam iz neke stete, pa mi taman prija da ublazim sav alkohol i nikotin. Inace, nema sanse da ustanem iz kreveta i da odem do frizidera. Prvo, mrzi me da perem zube, a ne mogu da jedem neopranih zuba, a opet kada ih operem, ne jedem odmah zbog osecaja svezine (kvari ukus). Mada, nocas sam se tako gladna probudila, ali sam iskulirala i upalila TV (tu sam se zeznula, jaaakooo). A sve vreme mi je u glavi bio sarajevski burek sa sirom user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.12.2009 14:41:03   
Markovicka
Pojedem nekad bananu ili keks, kad ne mogu da spavam a kiselina u zelucu proradi. Lakse zaspim posle.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.12.2009 16:28:58   
barbara
ja preko dana ne jedem slatko jer mi bude muka,ali zato uvece pored kreveta stoji cokalada i sok ili mleko!uvece mi se bas trazi slatko ali ja pojedem samo kocku cokolade i nastavim spavati!sada mi je 25+3 udebljala se samo dva kg!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.12.2009 16:32:10   
Markovicka
Ne bih da te razocaram, ali ja se sam do petog meseca ugojila samo2 kile, a onda odjednom 10kg za neka dva, tri meseca.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.12.2009 16:39:23   
barbara
nisi me razocarala ja za 5 dana ulazim u sedmi,nije mi vazno koliko cu se udebljati ali ne jedem mnogo jer mi je bebac ispod samih grudi pa mi pritisce zeludac!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.12.2009 16:43:55   
Anoniman
pa ti i ja smo slicne trudnoce barbara..
I ja sledece subote ulazim u 7. odnosno u subotu ulazim u 27.nedelju a to je sedmi mesec je l da?

Ne jedem jos nocu...ne znam kad to pocinje...Kasno legnem i onda KOMA

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2010 19:41:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

pa ti i ja smo slicne trudnoce barbara..
I ja sledece subote ulazim u 7. odnosno u subotu ulazim u 27.nedelju a to je sedmi mesec je l da?

Ne jedem jos nocu...ne znam kad to pocinje...Kasno legnem i onda KOMA



OTI draga jesi počela da ručkaš noću u međuvremenu?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2010 20:06:12   
goda
Ja nisam nikada koristila sećer ni u cemu slatkise nisam jela eventualno nekad neki kolac (2 puta godisnje) a sada,nista ne moze ostati od mene jedem slatko kao nenormalna i ne mogu kafu popiti da je ne zasecerim,nadam se da ce se ovo promeniti nakon porođaja jer nece biti dobro ako ovako ostane. Ugojila sam se 8 kg a sada sam  u 22+3 trudnoce i jos cu izgleda ovoliko,dobijam kilogram sedmicno a nista nisam povecala kolicinu hrane samo slatkisi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Noćni obroci u trudnoći
14.3.2010 13:23:40   
magnetic
Ne ustajem nocu da bih nesto ''bacila u kljun'',ali jedem dok god sam budna.Obzirom da ne radim,znaci da nekad gledam tv i do 1-2 sata i sve vreme nesto jedem ili pijem.Doduse,Mamavit pijem uvece,pa je moguce da sam od njega tako gladna u to doba.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.3.2011 19:18:08   
eni26
Ja ne jedem po noci ,mislim da ne bih mogla zaspati posle od punog zeluca .. user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Noćni obroci u trudnoći
17.3.2011 9:58:07   
jabudic
A joooj, jos da jedem po noci... Pa tonu bih imala do porodjaja...

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.4.2011 16:38:40   
jance
inace uopste ne veceram, sve sto pojedem tamo negde posle 4 mi bude izuzetno tesko na zeludac pa tacno to bio i cedjeni sok od pomorandze...
al zato ako ne zaspim tamo negde do pola 1 posle ponoci, u stanju sam da prevrnem pola kuhinje da nadjem nesto da jedem, jer sam odjednom toliko gladna da bi vola pojela...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.4.2011 17:27:58   
nela79
Posto u posljednje vrijeme kad se probudim nocu i moram do WC-a kad se vratim u krevet ne mogu da zaspim. Tad me ponekad uhvati glad, ali onda pojedem ili jabuku, bananu, vocni jogurt ....nista posebno kaloricno. Inace nebi mogla da zaspim 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.4.2011 17:30:55   
jance
ok, meni je dovoljna jedna kasika necega ili dva gutljaja vocnog soka...nista veliko, em bi mi bilo tesko na zeludac em bi probudila mm

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here