|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.9.2012 22:42:51   
bojanica7
joj, nadam se da nisam opet otvorila temu koja postojiuser posted image

naime, gala je veceras prvi put ostala kod babe i dede da spava. i to iznenada. prosto nije htela da krene s nama kuci. cak mi je dala jaknu, i rekla: cao, mama, jaku noc. i mahala. i mi sta cemo, otisli, doduse u cudu. i sad posto se nismo psihicki pripremili, sedimo i cekamo da nas zovu user posted image mada oni je jesu dosad uspavljivali, al smo mi dolazili iz grada oko dva, nikad niej ostala sama do ujutru.

kako ste vi prezivele to prvo nocno odvajanje?

_____________________________

Panta rei
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.9.2012 23:47:24   
Anoniman
Luka je prvi put spavao kod bake sa 6m, Nova godina. Ja sam celu noć držala tel u ruci i čekala poziv, ili pak prelistavala njegove slike u telefonu. user posted image Nisu me zvali, nije bilo nikakvih problema. 3 nedelje kasnije sam ga ostavila kod nas kod kuće sa mojom bakom, zvala me je posle 45min, kaže, urlao je 5min nakon što smo izašli, sve je probala, ali nije prestajao. Posle toga je to urlanje nastavljao i kod moje mame, tako da jako dugo nije spavao kod njih, i sada to nerado čini, ako baš mora. Radije spava u vrtiću (npr Doček prošle godine, i najavio je i da hoće i ove), nego kod moje mame, a kod svekrve nije ostajao, ma neće o tome ni da priča.
Marko još nikada nije spavao ni kod koga. Ako nekuda idemo, okupam ga, uspavam, i onda idemo. Čuvala ga sveki jednom, probudio se, urlao, dala mu mleko i on nastavio da spava.

Kontam da je nama mnogo teže nego njima.
Svaki put kada je Luka spavao kod moje mame, ja sam bila budna u 7h ujutru, i već u 8h sam bila po njega. user posted image

Želim ti da vama ta priča ide mnogo lakše i uspešnije nego nama. user posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.9.2012 23:52:29   
bojanica7
hvala ti, tash user posted image

pa i ja se nadam pozitivnom ishodu jer je, eto, sama trazila, i to insistirala... al to se kod njih nikad ne zna, ko zna u kom ce se raspolozenju probuditi tokom noci user posted image jos je ja pitam: pa sta cees raditi nocas kad se budes probudila i nema mame, a ona ce mrtva ladna: pakati user posted image

no i da nas zovu u tri, tamo smo za osam minuta i spavacemo svi kod svekijevaca user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.9.2012 23:54:13   
Modessty
Danilo je prvi put proveo celu noć bez mene kad sam bila u bolnici. I to nije bila jedna noć već njih 15 za redom! Ali dobro bio je sa tatom. Jedne noći je prespavao kod bake i deke jer je tata morao rano ujutru na posao. I bilo je ok. ALi uslovi su bili specifični. Znao je da nisam kod kuće već u bolnici.
Neko veče smo bili na svadbi. Ostavili smo ga kod bake i deke a oni ga za spavanje doveli u naš stan. Malo se bunio i čhteo da čeka mamu, ali se na kraju uspavao. Onda se probudio nekih pola sata nakon ponoći i toliko je plakao da su nas zvali da dodjemo. Kad mso stigli stajao je pored kade i čekao da se istušram da bi mogla da legnem sa njim. Mislim da nam se neće skoro desiti da sam poželi negde da prespava user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.9.2012 23:54:50   
Anoniman
osam minuta? user posted image user posted image user posted image Merila si kad ste se vraćali kući?

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
22.9.2012 23:58:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tash

osam minuta? user posted image user posted image user posted image Merila si kad ste se vraćali kući?


user posted image user posted image user posted image
i ja se to baš pitala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:02:18   
bojanica7
hihhihihihiuser posted image merila jos pre. i to po podne. kontam da cemo u tri ujutru stici za sestuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:03:22   
bojanica7
modesti, sladak je sto te ceka da se istushirasuser posted image kao ne moze mama kakana u krevetuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:04:35   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bojanica7

hihhihihihiuser posted image merila jos pre. i to po podne. kontam da cemo u tri ujutru stici za sestuser posted image


ma za tri ako je čujete kako plače i zove mamuuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:05:21   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bojanica7

modesti, sladak je sto te ceka da se istushirasuser posted image kao ne moze mama kakana u krevetuser posted image


pa legla ja pored njega i on viče "mama smidiš! Idi se kupaj!" user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:09:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: bojanica7

hihhihihihiuser posted image merila jos pre. i to po podne. kontam da cemo u tri ujutru stici za sestuser posted image


ma za tri ako je čujete kako plače i zove mamuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:12:18   
Anoniman
Nevena je prvi put ostala kod bake i dede sa 7 punih meseci. Odveli je u petask uveče sa namerom da odemo po nju u subotu ujutru, pod uslovom da ne počnne da kuka ranije. Ja zovem u subotu ujutru i čujem je u pozadini kako se smeje i ciči od sreće, otišli smno po nju u nedelju uveče. Ponavljali smo ovo nekoliko puta u meuvremenu, nikad nikakvih problema nije bilo.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:12:59   
bojanica7
a da ja ipak otpalim sad user posted image da je preduhitrim user posted image user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:15:45   
bojanica7
gae gruser posted image user posted image nesto kontam da ce i moja gala tako, posto je i ona devojccica user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 0:20:59   
Anoniman
Ne brigaj nego odmaraj i koristi ovo da se naspavaš, trebaće ti. A ja se izvinjavam za brljotine u kucanju...

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 9:08:36   
sanji
Moje su prvi put prespavale same kod babe i dede pre 5-6 meseci! Tata im je kretao na put pa smo morali tako jel kad bi ga videle sa torbama bila bi to katastrofa. Bile su super! Na spavanje su otišle bez problema, tražile su nas kad su se probudile ali nisu dramile i plakale. Posle toga su ostajale još 2 puta po jednu noć i sve je bilo O.K. user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 10:01:10   
LillyT
Uf, mogla bih da napišem knjigu o tome (na žalost). Prvi put je otišla kod babe i dede sa 9 meseci i sve je bilo ok, plus što su moji u Zrenjaninu, a mi u BG-u. Ok, bila je to samo jedna noć i pola dana, znači ništa posebno dugo. Posle toga je sa 10.5 meseci bila 3 nedelje kod mojih jer su nas stisle neke silne obaveze i od tada se mukica stalno šetkala od jedne do druge babe (u različita mesta), dok nije krenula u jaslice. Ona nema problem da bilo gde spava, sinoć je bila kod komšinice (vrata preko puta) i samo je došla i rekla da će tamo da spava.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 10:18:58   
Olga75
kad je bila prvi put na spavanju imala je oko godinu dana i ja sam spavala sa telefonom user posted image
proslo je bez problema , svaki drugi vikend je isla kod moje mame na spavanje i negde oko dve godine je pocela da pravi problem i da moramo nocu da dolazimo po nju .
Sad ponovo hoce da prespava

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 10:23:21   
tijatija
Posto su moji daaaaleko , a svekijevci vise na planini nego u PG, nisam imala drugu opciju nego da posaljem decu za SU. Nevena je imala 2.5 a Milena 1.5 kad su prvi put sa mojima bili 10 dana na moru. Super je bilo, nisu me trazile ni kenkale, mozda je njima lakse posto su jedna sa drugom. Zatim zimus , nenadanih mesec i 10 dana user posted image , posle su na 2-3 nedelje pa je nastupio onaj sneg i nisu mogle ranije, ali nije bilo problema ni tada, gledali smo se na sakyp sve najnormalnije (ja sam imala da crknem, ali njima je bilo ok) I tako.... redovno praktikujemo kad moji podju na godisnji uzimaju starije pa ih vode tamo vamo, mada njima nije problema s kim da idu, samo da se ide negde user posted image
Inace smo mi praktikovali (i dan danas)kad su svekijevci ovde, kad legnemo decu da podjemo da prosetamo,bioskop, vecera, kumovi, prijatelji...
Da imam mogucnosti, povela bi ih s vremena na vrema, za vikend kod mojih, ja licno nemam nista protiv toga...
bojanica7 Kako je prosla noc?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 10:29:57   
Lu
Moj još nije nikad spavao nigdje bez mene, srećom nije bilo situacija da sam MORALA da ga ostavim.
Nadam se da će uskoro htjeti.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 15:14:14   
isidora88
mateja jos nije prespavao van kuce niti smo negde izasli dok on spava, ali planiram uskoro ds pocenm to da praktikujem jednom mesecno ili kad mm dodje sa terena cisto da malo odmorimo sami.
mada me je strah kako ce mateja to podneti
joj lazem sad se setih,jednom smo ga ostavili sa nekih godinu dana ja ga uspavala kod tate i otisli na neki rodjendan, posle pola sata smo jurili po njega jer je toliko plakao da sam se ja odsekla i htela kod dr da ga vodimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 15:19:56   
Anoniman
Bojanice, kako je prošla noć?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 15:41:39   
bojanica7
joj, zene, moj zakljucak je da zaista devojcice radije idu na spavanjac od kuce nego momciuser posted image

lilit, ali tvoja cerka koja ide kod komsinice s dve godine - hituser posted image

olga, i ja sam spavala s telefonom user posted image

ma proslo super. user posted image oni su se igrali do pola dvauser posted image user posted image kaze sveki da je jako bila raspolozena i da nije htela da je forsira da spava... nije da sam odusevljena, al sta sad, prvi put je, ppa nek bude zurkauser posted image zaspala za sekundu, malo se nesto budilaa oko sest, al je nastavila do osam. i onda s babom na pijacu i sve po redu user posted image
kad smo dosli, a ona se pravi vaznaaaa user posted image

nego ja nisam mogla do tri daa zaspim i digla se u sest. ludachauser posted image zato sto nisam ocekivala, inacebih uzivala user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 15:43:54   
Anoniman
Sad znaš kako to radi pa gledaj da pametno iskoristiš. Ja jedva čekam da se moji ponude da je uzmu na vikend. user posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
23.9.2012 16:23:52   
liliana
Tina je prvi put spavala bez nas 28.07.ove godine. Dakle, imala je 32 meseca. Spavala je kod mog brata ( u istoj kući gde živimo, samo na spratu).
Ovako je to izgledalo:Nas dve smo to veče bile gore, došle kući da se spremimo za spavanje, ona večerala, obukla pidžamu i krenula u krevet i odjednom počela iz sve snage da viče:"Ide Tija papa Vika! Ide Tija papa Vika!" (tako zove ujka). Uhvatila se za vrata i dere se iz mozga. Ja okrenem brata telefonom i kažem mu, on se iskidao od smeha. Odvedem je gore. Samo mi je mahnula ručicom i dala poljubac. Posle pola sata maam mi šalje poruku da je Tina zaspala 15 min ranije. Ja se rasplakala, suze samo liju, kao da je kilometrima daleko, a ne na spratu iznad!!!user posted image Ja nisam spavala celu noć.user posted image Ujutru je čujem oko 9h da tutnji kroz kuću. Brzo odem gore. Ona me e samo pogledala i odgurala prema vratima.user posted image
Mislim, šta reći...
Ja , inače, imam običaj da kažem da je moje dete rodio ujko!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here