|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
10.8.2009 12:39:26   
Anoniman
Corey Haim(tinejdzerski filmovi 80tih),

"> user posted image

Josh Brolin(Junak Skejtborda) opet 80-te

"> user posted image

< Poruku je uredio Miljana_Hn -- 10.8.2009 12:41:43 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
11.8.2009 13:27:35   
eugenija
Miljana, a u koga si sada zaljubljena? user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
11.8.2009 13:34:29   
Anoniman
">user posted image
"> user posted image
BY THE WAY VLADO MI JE POSLAO POLJUBAC PROSLE GODINE NA KONCERTU NJA NJA!!! JAO PUKLA SAM, MORAM MALO VISE IZLAZITI MEDJU LJUDE user posted image user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: eugenija

Miljana, a u koga si sada zaljubljena? user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
11.8.2009 13:37:10   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn


BY THE WAY VLADO MI JE POSLAO POLJUBAC PROSLE GODINE NA KONCERTU NJA NJA!!! JAO PUKLA SAM, MORAM MALO VISE IZLAZITI MEDJU LJUDE user posted image user posted image user posted image user posted image




Joj kad reče Vlado, sećam se Ramba u nekoj emisiji kad su ga pitali, da li vas prepoznaju dok šetate plažom.. Ma kaže jok, idem ja, taman mislim neka klinka će mi pasti u zagrljaj, kad ona mene ladno prođe i eno vidim trči Vladi Georgijevuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
7.10.2009 16:00:33   
Anoniman
kad sam bila mladja...vrlo vrlo vrlo...
user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
7.10.2009 17:27:13   
Trcosava
hm..gleaming the cube (naši preveli kao ''detektiv na skejtu'') - u ovom filmu sam odlepitis bila na njega, a onda je omatorio..

user posted image

e a ovaj...što stariji to bolji...

user posted image

billy idol je taaaaaaaako sehi bio....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
7.10.2009 18:30:18   
viking
Khm, ovo moje je malo bolesno, ali ajde.... user posted image Nisam sigurna ni da se kvalifikuje, ali da olakšam dušu - meni je Albreht Direr neverovatno dobar frajer (bio). Omašili smo se za cca 600 godina, a izgledao je otprilike ovako

user posted image

A od živućih... paaaa, Garry Oldman, Slash iz G'n'R, i naravno Billy Idol (bravo OTI!)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 9:37:07   
sladjaaaa
Kad sam bila mnogo mlađa u Nebojšu Bakočevića i zaljubila sam se u njega kad sam gledala ovaj film Paket aranžman.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 9:38:46   
sladjaaaa
user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 10:02:53   
Trcosava
Uuuu viking zaboravih na Slash-a...i dan danas sam zaljubiška u njega user posted image user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 12:48:33   
indians
Bas ste me nasmejale,hahahaha...Ja sam bila zaljubljena u John Veina(ne znam tacno kako se pise),glumac koji je glumio u kaubojskim filmovima,ali valjda sam tako mala shvatila da je nedostizan,hehehe,i mnogo stariji,pa se vise nikad nisam zaljubila u neku slavnu licnost user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 13:22:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Khm, ovo moje je malo bolesno, ali ajde.... user posted image Nisam sigurna ni da se kvalifikuje, ali da olakšam dušu - meni je Albreht Direr neverovatno dobar frajer (bio). Omašili smo se za cca 600 godina, a izgledao je otprilike ovako

user posted image

A od živućih... paaaa, Garry Oldman, Slash iz G'n'R, i naravno Billy Idol (bravo OTI!)


WOW! Viking! Oduvala si me! Definitivno si me oduvala sa Direrom...Od kad se njega nisam setila i na njega pomislila...Kako si me sada odusevila...za sva vremena.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 15:25:47   
luna7
Uf....sad bi se moj muž smijao...
Meni su se sviđali Bruce Willis, Jhon Travolta , Jan Claude van Dam.
To su bili frajeri ehehe...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 15:28:39   
gina
Pierce Brosnan.... odlepila sam kad se pojavio u Golden Eye 007 user posted image user posted image

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 15:33:46   
aliki
Joj, meni se dugo svidjao Ricky Martin! Sad sam skroz promenila ukus! Jeste cule da je dobio blizance skoro, i to sa surogat majkom?? Freak!! A posle mi se svidjao Billy Zane, a i sada mi je frajer.. :)

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 21:27:31   
viking

IZVORNA PORUKA: OTI


WOW! Viking! Oduvala si me! Definitivno si me oduvala sa Direrom...Od kad se njega nisam setila i na njega pomislila...Kako si me sada odusevila...za sva vremena.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hehe, OTI pa gde si na njega zaboravila, od svih ljudi! Ja imam neku knjigu o Direru, naravno da je njegovo lepo lice na naslovnoj strani i mesec dana pošto sam je kupila knjiga mi je stajala na polici okrenuta ka spolja tj. korice su bile usmerene ka dnevnoj sobi da mogu da ga gledam svako malo user posted image

A vidim da bismo ti i ja mogle da otvorimo temu Stvari koje se sviđaju SAMO viking i OTI user posted image pa da raspredamo do mile volje user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 21:34:03   
melania
Dzordz Kluni,uf!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 21:38:04   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: melania

Dzordz Kluni,uf!



Dalje ruke od njega, rezervisan je user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
8.10.2009 21:49:59   
magde
eston kucher i dgoni depa i glavni lik iz filma twilght ako sam dobro napisalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
9.10.2009 23:03:18   
lence
user posted image    R. I. P. Brandon Lee

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
10.10.2009 8:15:35   
Anoniman
Ovo je bio covek mog zivota. Jest malo cudan, i nije bas lep, al ja sam toliko bila ludo zaljubljena u njega da to nije bilo normalno. Valjda zbog glasa, ne znam, i sad kad ga slusam klecaju mi kolena (doduse, pre sam volela i da ga gledam)user posted image

user posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
10.10.2009 14:42:59   
lence
David Bovie nije lep??? Imao je nekih faza kad mu je image bio bezveze (u '70im), i kad je bio premrsav. Covek je pravi kameleon, mnogi ostali stilovi mu super stoje. On je i dan danas HOT !!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
13.10.2009 10:35:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking


IZVORNA PORUKA: OTI


WOW! Viking! Oduvala si me! Definitivno si me oduvala sa Direrom...Od kad se njega nisam setila i na njega pomislila...Kako si me sada odusevila...za sva vremena.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hehe, OTI pa gde si na njega zaboravila, od svih ljudi! Ja imam neku knjigu o Direru, naravno da je njegovo lepo lice na naslovnoj strani i mesec dana pošto sam je kupila knjiga mi je stajala na polici okrenuta ka spolja tj. korice su bile usmerene ka dnevnoj sobi da mogu da ga gledam svako malo user posted image

A vidim da bismo ti i ja mogle da otvorimo temu Stvari koje se sviđaju SAMO viking i OTI user posted image pa da raspredamo do mile volje user posted image


Moguce...mada ove devojke navedose u mom odsustvu neke likove,meni zanimljive...na primer: Brendon Lee (hm), David Bowie ...uh!!!

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
13.10.2009 10:36:58   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ovo je bio covek mog zivota. Jest malo cudan, i nije bas lep, al ja sam toliko bila ludo zaljubljena u njega da to nije bilo normalno. Valjda zbog glasa, ne znam, i sad kad ga slusam klecaju mi kolena (doduse, pre sam volela i da ga gledam)user posted image

user posted image



mene ovaj covek uvek plasio
mislim... ja sam ga se plasilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Slavna licnost u koju ste bili zaljubljeni?
13.10.2009 10:55:38   
Anoniman
meni je divan...Uvek je bio divan..
A tek u onom filmu Lavirint...Joj.

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here