|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
27.7.2010 14:40:46   
bokicans
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image P a ne mogu da verujem da vise nisam sama!!!!!!!!Odjednom još tri nove duple mamike!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Meni su sutra pune 22 nedelje ,do sada sam sobila 7 kila,.Bebironi su dvojajčani.Za pol još neznam sasvim sigurno,prvi put kazu vidimo jednoguser posted image ,a drugu bebu nevidimo tj nece da se pokaze!A drugi put videli user posted image ,A druga beba nece da se pokaze!user posted image user posted image user posted image user posted image Ma svejedno mi je!imam i devojcicu od 3 godine!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
5.8.2010 13:09:23   
majamaki
CAO SVIMA....Ja sam nova ovde,cekam blizance jos uvek nisamo sigurni dali su princezice ili princevi.sada sam u 23ned.+4dan,a ugojila sam se 7kg,ali dobro samo da su bebe dobro,mnogo su nemirne samo se tuku u stomakuvaljda nece tako da bude kad se rode....POZDRAVuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
12.8.2010 13:43:29   
bokicans
Majamaki dobrodošla!!Pa sta je ovo ,ništa se ne desava,duple mamike gde ste????!!!Ja sam sada usla u 25 nedelju ,obim stomaka mi je 105user posted image user posted image user posted image ,ugojila sam se 9 kg!!!!Kao u prošloj trudnoci u 8 mesecu,sa jednom bebomuser posted image !!

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
13.8.2010 8:32:04   
Biki34
Cao devojke...Ja jos uvek nisam dostigla kilazu od pre trudnoce(63kg) a trudna sam 18n+5d...Za par dana idem na Zlatibor pa pretpostavljam da cu se vratiti sa par kila u plusu...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
13.8.2010 8:58:43   
Biki34
Mala ispravka, vaga danas kaze 63.1....pocela guza da raste i pre Zlatibora...

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
13.8.2010 21:58:36   
bokicans
Biki meni,sve zivo raste!

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
13.8.2010 23:06:45   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Biki34

Cao devojke...Ja jos uvek nisam dostigla kilazu od pre trudnoce(63kg) a trudna sam 18n+5d...Za par dana idem na Zlatibor pa pretpostavljam da cu se vratiti sa par kila u plusu...


Biki i mi za dva dana idemo na Zlatibor,mozda se vidimo tamo,ja ću biti prepoznatljiva sa duplim kolicima!!user posted image user posted image user posted image

Za kilažu ne brini sve ode kad te razvuku mali indijanci,imam manje nego pre trudnoce i baš sam srećna zbog toga


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
14.8.2010 10:54:58   
Biki34
Ok...Obraticu paznju na dupla kolica a i na zgodnu mamu koja seta svoju decicu...

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.8.2010 12:04:19   
bokicans
 I Opet nema nikog!user posted image

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.8.2010 12:08:16   
Anoniman
Pa blizanachke mame i nisu bash neshto aktivne na forumu... user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.8.2010 12:56:40   
bokicans
Nisu,nisu ,ja uvek caskam sama sa sobom!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
18.8.2010 13:49:02   
Anoniman
hehehe...tako sam i ja....user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
19.8.2010 23:40:23   
Medeno
I mi da se javimo, tu smo,samo sad smo usitnili pa mora sve da se stigne na vreme. Al redovno  pratimo sta se desava na RR.
U ponedeljak idemo u Betaniju,skidanje serklaza, da nas prate i carski rez. Na uz bebice su imale po 2.730  i 2.420 .Sad smo pravi.
Ljubac svima,Vasa iskustva mi mnogo znace, javicemo se sa  novim vestima cim stignemo.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
19.8.2010 23:49:40   
Anoniman
Medeno, jel se zna kada ćeš na CR?

(odgovor članu Medeno)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.8.2010 9:14:20   
Medeno
Jos ne, doktorica ce zakazati komisiju a ja cu tad  tamo lezati zbog serklaza a i zbog termina.
To je vec tu. Kakva je kod tebe situacija? Mene su pomerili za  nedelju dana zato sto smo ok, dobro se osecamo, pa mozemo da izdrzimo jos. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.8.2010 10:27:37   
@jokica
Ja se ugojila oko 8kg sa dva deckicauser posted image ,s tim sto je porodjaj bio u 33.nedeljiuser posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.8.2010 10:32:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: @jokica

Ja se ugojila oko 8kg sa dva deckicauser posted image ,s tim sto je porodjaj bio u 33.nedeljiuser posted image


Koliko su teshki bili momci?


(odgovor članu @jokica)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.8.2010 10:35:23   
@jokica
1900g i 1600guser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.8.2010 13:26:04   
bokicans
Medeno,drzi se,mislimo na tebe i bebe.I ja sam iz N.Sada,tako da i ja pripadam betaniji,taman cu da cujem tvoja iskustva.

(odgovor članu @jokica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
23.8.2010 15:02:44   
bokicans
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sama sammmm!!!

< Poruku je uredio bokicans -- 23.8.2010 15:03:06 >

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.9.2010 17:12:43   
makicica32
Pozdrav, pozdrav :)
21. nedelja, kazu 2 decaka, ali ja idalje ne verujem, 9kg vise...ima tu 2-3kg viska, vec nekoliko dana pazljivo biram sta cu da pojedem :)
u 16.nedelji sam imala 4kg vise nego pre trudnoce

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.9.2010 17:17:46   
New Mom
makicice32, dobrodošla!user posted image
Prijavi se na SPISAK TRUDNICA, a i naravno, ćaskaj i u drugim temama. Nadam se da ćeš se lepo družiti sa nama.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu makicica32)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.9.2010 17:26:45   
bokicans
Ja sutra u 28 nedelja-12 kg viska!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
2.9.2010 10:34:46   
Biki34
Pre trudnoce sam imala 63kg(ali u jednom trenutku sam imala 60kg zbog stalnog povracanja) a sada imam 65kg...21n+4d

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
10.9.2010 15:26:31   
bulka
Na prvoj kontroli 72kg, pred porodjaj 92kg. Po izlasku iz bolnice imala sam 75kg.

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here