|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
15.4.2013 21:52:20   
dijana1*
Divno, prelepo user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 11:55:21   
nonni
Moji su svi odvojeni, citala sam u trudnoci da ne bi trebalo da spavaju zajedno, moze svasta da se desi, i odmah sam kupila tri kreveca, i bolje je zbog prehlada, i da svako dete spava na svojoj posteljini.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 12:06:32   
jovicaa
jaca twins predivne suuser posted image
nonni nama kaze pedijatar da sve sto ima jedan ukucanin u sustini imaju i ostali ukucani, a posebno deca, koja stavljaju sve u usta, pljuju svuda i sl... tako da sto se tice virusa i bakterija ne mozes ih zastiti na taj nacin.
i nasi spavaju svako u svojoj postelji... ali nisu blizancaduser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 3.12.2013 12:08:16 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nonni)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 12:17:31   
viking
Ja sam baš prekjuče postavila pitanje na temu spavanja u istom krevecu u blizanačkoj grupi na FB, dobila sam oko 70 odgvora mama blizanaca, i od svih njih samo su mislim 3 ili 4 rekle da su im deca bila odvojena od početka, sve ostale su ih u početku stavljale u isti krevetac. E, sad, neki su zajedno spavali mesec dana, neki dve godine, ali su uglavnom svi prvo spavali zajedno, baš zbog toga što su navikli da budu zajedno u stomaku pa im je "lepše" da tako i ostane, dok se ne naviknu malo na spoljni svet.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 12:56:40   
nonni
Pa dobro moji su bili u bolnici mesec dana, vec su odvano navikli da spavaju odvojeno, mada iskreno ja se ne bih usudila da ih stavim svo troje u jednom krevecu, da su blizanci mozda bih i stavila zajedno. Sto se tice prenosenja virusa, to je tacno meni se nikad nije desilo da mi samo jedno bude bolesno u roku od dana svi se razbole, ali opet nekako mi je lakse kad svi spavaju odvojeno.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 13:06:02   
jovicaa
nonni ti imas trojkeuser posted image divno! mora da vam je zurka stalnouser posted image
ja stvarno ne znam sta je bolje da li da spavaju odvojeno ili zajedno, samo sam napisala to za viruse, da ih je tesko zastiti.
viking to ima logike, da im prija da budu zajedno makar u pocetku, posto su u stomaku bili zajedno...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nonni)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 13:11:17   
pocahontas
prvi put vidim ovu temu! diiivne slicice!!decica suuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 13:43:35   
viking
Ja sam inače bila za to da odmah budu odvojeni, ali eto, ubediše me da je bolje zajedno a i u školici za roditelje su rekli tako pa sam promenila mišljenje. Ali svakako ne planiram dugo da ih držim zajedno, možda do drugog-trećeg meseca, dok ne počnu da se šutiraju i smetaju jedno drugom.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
3.12.2013 19:47:27   
vikiveki
Joj kako je ovo lepa tema,ja sam oduvek maštala da imam blizance ali želja mi se nije ispunila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
4.12.2013 16:44:00   
cvećka
Nasi su spavali poprecno u jednom kreveticu dok nisu poceli da dodiruju ogradicu, odnosno dok nisu porasli i jos poceli da mrdaju (: sa nekih mesec i po smo ih razdvojili, strasno se nerviraju kad su blizu jedno drugom, pa se mlate rukama, nesto mi ne pije vodu bas ta prica za osecaj, mozda gresim (8

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
25.5.2014 22:33:46   
tillia
i ja se mislim,kako namestiti.A ne verujem da imaju osecaj iz stomaka,pogotovo ako svaka beba ima svoju posteljicu,u svom amnionu se razvijaju...

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
25.5.2014 22:40:59   
viking
Ovako je bilo i kod nas, bili su zajedno prvih 6-7 nedelja a onda su porasli. Inače, dok nisu napunili tri meseca uopšte nisu bili svesni postojanja ovog drugog, tek sada pomalo počinju da reaguju jedno na drugo kao što reaguju na ostale ljude.

IZVORNA PORUKA: cvećka

Nasi su spavali poprecno u jednom kreveticu dok nisu poceli da dodiruju ogradicu, odnosno dok nisu porasli i jos poceli da mrdaju (: sa nekih mesec i po smo ih razdvojili, strasno se nerviraju kad su blizu jedno drugom, pa se mlate rukama, nesto mi ne pije vodu bas ta prica za osecaj, mozda gresim (8



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
26.5.2014 9:43:43   
tillia
slazem se Vik.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
26.5.2014 23:54:08   
zoki11
desa cu ukras sveta,za ovo se zivi,gledam ove slikice sve su mi slatke.user posted image

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
27.5.2014 18:58:03   
Dani.kv
Kod nas smo dugo nas troje spavali zajedno. Sad smo Joku prebacili u krevetac pa majka i sin se sire

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
2.9.2014 22:12:01   
Mala Elena
Prelepa slika! ljubav.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
2.9.2014 22:29:59   
Torbica
Odvojeno! Cerka i stariji sin su par meseci spavali zajedno, kad je sincic imao godinu dana a ona tri ipo. Pa smo ih razdvojili, nju prebacili gore na krevet na sprat. A beban sam, normalno.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
2.9.2014 22:33:03   
Dani.kv
Moji su sad svesni postojanja drugog. Poubijase se kad su u istom krevetu. Devojka je agresivna. Cupa Maksica za loknice

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
2.9.2014 22:54:57   
Dada81
Diivna tema ,rastopis se gledajuci jedno,a ovako duplo se rastopis user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
31.10.2016 11:55:55   
suzi kju
Moje su mrvice spavale zajedno tri meseca, sada su u istoj sobi ali u različitim krevecima. Obraduju se kada ih stavim zajedno se igraju.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
31.10.2016 12:07:10   
Khaleesi
Moje cure se zagrle pa spavaju zajednouser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
6.3.2017 16:17:09   
Dragce86
Jaaoo,preeleepe bebe i divna tema. user posted image Zelja mi je bila da imam blizance, al nije sudjeno... user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
14.6.2017 16:19:55   
vikiveki
moji sada spavaju odvojeno...devojčica je već porasla i ima svoju sobu a dečaci imaju svoju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
14.6.2017 22:40:58   
Sanjalicaaa
Moji mačići spavaju zajedno u istom krevetu. Istopim se kad se u toku noći probudim, a oni isprepleteni spavaju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako spavaju? Zajedno / odvojeno?
14.6.2017 23:16:15   
IvanaSK RR
Jao, kako je to divno❤
Pre par veceri ulazim u spavaću sobu, a sin legao u krevetac pored usnule bebe. Pa se ljutio na mene kad sam ga isteralauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here