|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.12.2012 14:37:02   
Olga75
da , to sam ja , upola uza nego prosle godina user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.1.2013 11:56:20   
indy_25
Drage moje ne znam u kojoj temi da napisem pa cu u ovoj. Zelim vam svima srecnu 2013-u godinu puno zdravlja srece i ljubavi. Od srca vasa Indy.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.1.2013 13:34:22   
dunja RR
Indy naša lepa, hvala lepoto - želim ti puno zdravlja, snage, hrabrosti i ljubavi. I dođi nam češće user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.1.2013 14:39:47   
dunja RR
Ringerajin Deda Mraz 2013. u Beogradu

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: RR Deda Mraz 2012.
3.1.2013 11:39:59   
Nestrpljivaa
Kada mozemo da preuzmemo slike sa dekicom?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: RR Deda Mraz 2012.
3.1.2013 12:40:48   
Adriana83
Ovo i mene zanima.To mi je odlican izgovor za RR druzenje user posted image

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: RR Deda Mraz 2012.
3.1.2013 15:32:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: majamilan

najzad sam resila da i ja napisem svoje utiske, posto ima jos neko ko je iskren i kaze svoje zamerke(da se razumemo ne iz zle namere). naime, nikako ne mogu da izbijem sliku iz glave kada jedna mama nosi svoje dete niz igraonu i gazi dvoje male neduzne decice koja i ne hodaju. animatorka je opomenula pa je gazenje  druge dece prekinula. vreme nam nije odgovaralo kao i vecini dece ali dobro to je nas problem. slike nemamo i nemamo namere da uzimamo, ucene ne volim(ko razume shvatice). sve pohvale za rr organizaciju a ostale bih zamolala da se ne guraju gde im nije mesto.toliko od mene i veliki pozdrav za rr


Šteta što ovo vidim tek sad ali da odgovorim. Unapred se izvinjavam Dunji jer sam obećala da neću odgovarati na provokacije jer sam 100% u pravu i stojim iza svojih reči. Izvini Dunja, ali ovaj bezobrazluk je prevršio svaku meru!

- Nijedna majka nije toliko nenormalna da gazi tudju decu. Malo se raspitaj šta se desilo pre nego što kritikuješ i ogovaraš.
- Vreme je odgovaralo svoj deci sem tebi. Iskreno mi je žao što je tako.
- Niko za slike nikoga ne ucenjije, ali ne možeš da tražiš fotografa, da se slikaš i onda kažeš ja neću da platim. Neko se potrudio da slika i te slike uradi i plati ih. AKo nisi želela trebalo je na vreme da to saopštiš. Ružno je da tvoje greške neko drugi plaća. I stvarno nema potrebe da se kriješ i ne javljaš na telefon. Bilo je samo potrebno da kao i još jedna žena sa RR kažeš: izvini ali ja ne mogu to da platim. Nije bilo potrebe da se odmah nešto ljutiš i svadjaš. Odrasla si osoba i treba da stojiš iza svojih reči, a ne da se kriješ.
-Molim te da više ne ružiš ono što je lepo i odradjeno od srca za svu decu.
Žao mi je što se uopšte o ovako ružnim tnom piše na ovako lepoj temi.

Izvinjavam se svim ringerajkama i ringerajcima. Toliko od mene i neću više o tome.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu majamilan)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: RR Deda Mraz 2012.
4.1.2013 15:42:52   
dunja RR
Reportaže user posted image


Doček Ringerajinog Deda Mraza u Nišu - 15.12.2012.

Ringerajin Deda Mraz 2013. u Beogradu

Ringerajin Deda Mraz u Novom Sadu -28.12.2012.



< Poruku je uredio dunja RR -- 4.1.2013 15:44:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: RR Deda Mraz 2012.
4.1.2013 21:37:36   
Torbica
Ijaoooo, moji klinci u dekinom krilu a ja ispred sa bebcem, hihihi! Sjajna reportaza, jedva cekam slikice! Ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: RR Deda Mraz 2012.
4.1.2013 23:14:14   
vikiveki
user posted image za Ringeraju

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: RR Deda Mraz 2012.
5.1.2013 10:20:52   
Maya21
drage moje izvinjavam se sto me nije bilo da odgovorim, radila sam popis 3 dana od jutra do sutra pa nisam imala snage ni za sta drugo, pa tako ni za RR. Slicice su gotove bile jos u subotu, kod mene su. Sto se druzenja tice, ja mogu samo pre podne jer stalno radim ili medjusmenu ili drugu. Ko zeli neka mi se javi na PP ili na fejs da se dogovorimo. Ili u temi TEMA ZA KAFENISANJE
IZVORNA PORUKA: Nestrpljivaa

Kada mozemo da preuzmemo slike sa dekicom?


(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: RR Deda Mraz 2012.
10.1.2013 22:55:05   
majamilan

IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: majamilan

najzad sam resila da i ja napisem svoje utiske, posto ima jos neko ko je iskren i kaze svoje zamerke(da se razumemo ne iz zle namere). naime, nikako ne mogu da izbijem sliku iz glave kada jedna mama nosi svoje dete niz igraonu i gazi dvoje male neduzne decice koja i ne hodaju. animatorka je opomenula pa je gazenje  druge dece prekinula. vreme nam nije odgovaralo kao i vecini dece ali dobro to je nas problem. slike nemamo i nemamo namere da uzimamo, ucene ne volim(ko razume shvatice). sve pohvale za rr organizaciju a ostale bih zamolala da se ne guraju gde im nije mesto.toliko od mene i veliki pozdrav za rr


Šteta što ovo vidim tek sad ali da odgovorim. Unapred se izvinjavam Dunji jer sam obećala da neću odgovarati na provokacije jer sam 100% u pravu i stojim iza svojih reči. Izvini Dunja, ali ovaj bezobrazluk je prevršio svaku meru!

- Nijedna majka nije toliko nenormalna da gazi tudju decu. Malo se raspitaj šta se desilo pre nego što kritikuješ i ogovaraš.
- Vreme je odgovaralo svoj deci sem tebi. Iskreno mi je žao što je tako.
- Niko za slike nikoga ne ucenjije, ali ne možeš da tražiš fotografa, da se slikaš i onda kažeš ja neću da platim. Neko se potrudio da slika i te slike uradi i plati ih. AKo nisi želela trebalo je na vreme da to saopštiš. Ružno je da tvoje greške neko drugi plaća. I stvarno nema potrebe da se kriješ i ne javljaš na telefon. Bilo je samo potrebno da kao i još jedna žena sa RR kažeš: izvini ali ja ne mogu to da platim. Nije bilo potrebe da se odmah nešto ljutiš i svadjaš. Odrasla si osoba i treba da stojiš iza svojih reči, a ne da se kriješ.
-Molim te da više ne ružiš ono što je lepo i odradjeno od srca za svu decu.
Žao mi je što se uopšte o ovako ružnim tnom piše na ovako lepoj temi.

Izvinjavam se svim ringerajkama i ringerajcima. Toliko od mene i neću više o tome.

mod, odgovoricu ti i ovde i na pp
sta je bilo nenam i ne zanima me, napisala sam sta sam videla.sta god da se desilo nije bilo razloga za onako bahato ponasanje, pa bih te molila da sama poslusas svoj savet i ne pricas o o nome sto nisi videla
_u vrticima je spavanje od 10-11h pa ti sada vidi kome je odgovaralo, inace je to najmanje bitna stavka, vazno da su se deca lepo igrala, kao sto sam rekla to je nas problem a i moje dete cesto ide u igraonice tako da nije toliko zeljno toga.
_neznam sta je ucena ako nije, "ako ne uzmes sve ne moze ni te i te".vise puta sam ti nagovestila da ja grupne slike ne zelim (ako si senilna proveri pp).da si zvala javila bi se 100% posto deo posla zavrsavam preko mob, tako da slobodno lazi druge mozda ti i poveruju. odrasla jesam obrazovana jesam sto ne bih rekla za tebe. da imam svoj zivot imami svoje komlekse ne lecim na forumima kao neki.iz ovih razloga ne volim forume.izkomleksirane seljancice pisu sve i svasta pa tako i lazi. izvinjavam se svima, da ruzim nisam imala nameru samo sam htela da iznesem svoje misljenje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: RR Deda Mraz 2012.
10.1.2013 23:54:15   
dijana1*
Imas 36 postova do sada. Dosla si na ovaj forum svi su te prihvatli, svi zele da se druze i da upoznaju nove mamice i drugare. Kada si se prijavljivala za paketic mogli su da ti kazu pa mi tebe ne poznajemo ali ne prihvatili su te a ti vracas na ovaj nacin. Iskreno mene bi bilo sramota da dodjem kod nekoga u kucu i da ga vredjam, a ti to radis user posted image ako ti se ne svidja drusto i ako ne zelis grupnu sliku zasto si uopste i isla? Zapitaj se! Ako ti se ne svidja nesto povuci se i ne unosi nervozu bez razloga.

Jos jednom da ponovim nama je bilo divno i svim zenicama hvala na lepom druzenju. Ana dobila sam slike. Hvala ti puno. Divne su. Nadam se da cemo se i ove godine ponovo druziti user posted image

(odgovor članu majamilan)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: RR Deda Mraz 2012.
11.1.2013 0:07:53   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dijana1

Imas 36 postova do sada. Dosla si na ovaj forum svi su te prihvatli, svi zele da se druze i da upoznaju nove mamice i drugare. Kada si se prijavljivala za paketic mogli su da ti kazu pa mi tebe ne poznajemo ali ne prihvatili su te a ti vracas na ovaj nacin. Iskreno mene bi bilo sramota da dodjem kod nekoga u kucu i da ga vredjam, a ti to radis user posted image ako ti se ne svidja drusto i ako ne zelis grupnu sliku zasto si uopste i isla? Zapitaj se! Ako ti se ne svidja nesto povuci se i ne unosi nervozu bez razloga.

Jos jednom da ponovim nama je bilo divno i svim zenicama hvala na lepom druzenju. Ana dobila sam slike. Hvala ti puno. Divne su. Nadam se da cemo se i ove godine ponovo druziti user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 1364
   RE: RR Deda Mraz 2012.
11.1.2013 0:09:22   
dunja RR
I ja sam danas dobila slike od Modessty i divne su, hvala puno Mod!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: RR Deda Mraz 2012.
11.1.2013 13:51:25   
majamilan
stvarno se svima izvinjavam, nisam htela da zvucim tako grubo.
user posted image
pogodile su me lazi pa sam malo burno odreagovala i pisala u besu.volim da kazem sta mislim i cenim to kod drugih osoba jedino laz ne mogu da smislim. zao mi je ako je to nekog povredilo.
hvala svima na druzenju

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: RR Deda Mraz 2012.
12.1.2013 11:26:00   
Torbica
Zivela Maya21 i fotografa kojeg je dovela! Slike su SAVRSENE, ja sam odusevljenaaaaa! Ljubim punooo!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu majamilan)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: RR Deda Mraz 2012.
13.1.2013 10:53:32   
vikiveki
Maya21 jesi li primila moju pp koju sam ti poslala? Bravo za slike

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: RR Deda Mraz 2012.
22.1.2013 15:02:13   
WladimirWB
Pozdrav svima.

Izgubili smo broj telefona kontekt osobe za slike sa RR Deda Mraza u Nisu. Jel moze osoba zaduzena za fotkice da mi se javi na PP da se dogovorimo o preuzimanju... Verujem da su davnih dana gotove i da nas cekaju ali nikako da se organizujemo da se vidimo i da ih pokupimo...

Pozdrav svima i cujem da ste se bas lepo druzili i provodili izuzev tog nekog gazenja dece... (:

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: RR Deda Mraz 2012.
22.1.2013 16:27:54   
dunja RR
Dragi Vlado, poslaću ti broj od Modessty na mail, ona je bila organizator fotografa, hvala joj na tome!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu WladimirWB)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: RR Deda Mraz 2012.
23.1.2013 10:08:53   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Torbica

Zivela Maya21 i fotografa kojeg je dovela! Slike su SAVRSENE, ja sam odusevljenaaaaa! Ljubim punooo!


user posted image ja moje jos nisam preuzela,Mayo podseti me da ih uzmem user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: RR Deda Mraz 2012.
23.1.2013 12:46:22   
isidora88
Lj nisam ni ja moje. Nikako da stignem da odem po njih

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: RR Deda Mraz 2012.
23.1.2013 14:24:46   
dunja RR
Mayče nam je na operaciji sa Taletom, u bolnici, držite palčeve da bude dobro maleni, pa se posle organizujte, kada prođe period oporavka. user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.1.2013 14:25:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: RR Deda Mraz 2012.
4.2.2013 19:01:30   
Maya21
Evo mene, spremna za dogovore, vidjanja user posted image ko jos nije pokupio slike, molim da mi se javi user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: RR Deda Mraz 2012.
4.2.2013 20:13:54   
New Mom
Ja.user posted image Kuma će me ubiti.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here