|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 9:13:22   
Adriana83
Evo i mene! Deca su odusevljena paketicima,razbucale su ih jos u kolima,jedva sam ih posle oterala na spavanje!Meni je bilo super! Zao mi je sto sam jedva uspela da progovorim koju sa zenama ali uspela sam da upoznam Lesicu,Dunju,videla ponovo Maju,progovorila cak dve reci sa Verus... Videla sam i Anck ali mislim da ona mene nije prepoznala.Sve u svemu bilo je jako lepo! Da,ne znam ko mi je pomogao da odnesem paketice do kola (promakao mi je bedz user posted image ) ali moram da se zahvalim,stvarno ne znam kako bi smo to same odvukle.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 14:09:09   
Olga75
e da se javim i ja user posted image
meni bilo super , matori pazio na zver a jaaaa se druzila user posted image
i tako , Mariji se svideo Sundjer Bob , izdruzila se sa Lanom , najurcala , ma nauzivala
eno je sad se igra kucicom user posted image
i tako ,
i na kraju jos jednom duboki naklon za Andrijanu 83 user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 14:09:51   
Anck Su Nmaun
Ma kako te bre nisam prepoznala,user posted image al deca su me razvlacila na sve strane jedva da sam stigla i da se javim.
Bas mi je krivo da nismo mogle malo vise da caskamo,ali stvarno,jedino sam s Verus progovorila koju i sa NM .. jer su nam deca u datom momentu bila bas na istom mestu, inace sam samo jurcala tamo vamo user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 14:12:46   
Anck Su Nmaun
Draga Olga ja tebe uopste sinoc nisam videla...jesi imala bedz?user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 14:43:42   
Olga75
imala sam bedz , motala sam se svugde user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 14:43:57   
majamilan
najzad sam resila da i ja napisem svoje utiske, posto ima jos neko ko je iskren i kaze svoje zamerke(da se razumemo ne iz zle namere). naime, nikako ne mogu da izbijem sliku iz glave kada jedna mama nosi svoje dete niz igraonu i gazi dvoje male neduzne decice koja i ne hodaju. animatorka je opomenula pa je gazenje  druge dece prekinula. vreme nam nije odgovaralo kao i vecini dece ali dobro to je nas problem. slike nemamo i nemamo namere da uzimamo, ucene ne volim(ko razume shvatice). sve pohvale za rr organizaciju a ostale bih zamolala da se ne guraju gde im nije mesto.toliko od mene i veliki pozdrav za rr

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 14:46:43   
Verolina

IZVORNA PORUKA: majamilan

nikako ne mogu da izbijem sliku iz glave kada jedna mama nosi svoje dete niz igraonu i gazi dvoje male neduzne decice koja i ne hodaju. animatorka je opomenula pa je gazenje  druge dece prekinula.

user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu majamilan)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:05:07   
Torbica
Ja ne mogu da verujem da bi bilo koja zena to namerno uradila. Ili nije gledala ili joj je sopstveno dete odvuklo paznju, verujem da se sigurno izvinula... Zao mi je kad cujem ovakve stvari...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:06:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Nama je bilo fantastičnouser posted image Moj mali igračuser posted image nije hteo da izadje iz one sobe gde su se starija deca igrala....Bilo mi na početku smešno,ova starija deca se stide i neće da igraju a moj Stefan stao na sred sobe pa cupka i pljeska rukicama kao da poziva ove starije da zaigrajuuser posted image


Ja sam to i dokumentovala jer mi je bio mnoooogo sladak user posted image


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:12:37   
dunja RR
A evo i mamike vikiveki (sa mojom malenkošću) i njene vesele družine (svaka čast ženo!), pozdrav za tatu, nisam sigurna da sam i njega negde uslikala, videću još user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:18:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Torbica

Sve pohvale za fenomenalnu organizaciju i od nas! Bilo je sjajno, paketici su jako lepi, decica srecna! user posted image user posted image user posted image Ljubim vas sve


Jedan veliki naklon ovoj DIVNOJ MAMIKI od mene:*

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:20:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Evo i nas.user posted image
Paketići su odlični! Koš je glavna zanimacija za oboje, slagalice su već sve u opticaju. Odlični su, stvarno!user posted image
Sofija je isto dobila tu bubu koja zuji i peva, sviđa joj se, juri je po sobi.user posted image Ja sam ubacila baterije iz fotoaparata koji sam zaboravila da ponesem.user posted image Mada svakako ne bih stigla da ih slikam, ionako mi je trebalo nekoliko puta da se kloniram da bih ih pohvatala.
Drago mi je što sam uspela prozboriti po koju... Svi su divni! Opšti utisci skroz pozitivni...
Veliki pozdrav svima, pogotovo organizatorima. Sve pohvale još jednom.user posted image




Ima te sigurno i na nakoj grupnoj, a ovo je bila jedna za mene user posted image

user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:22:04   
Didy
Koliko mama s puno dece! Nisam tamo ni shvatila ko je čiji. Počela sam da razmišljam o trećem...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:22:43   
Didy
Hvala Dunja.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:26:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja se nadam da ce neko postaviti slike da imam neku lepu sa druzenjauser posted image



Dobuću ja i grupne, javiću vam, a evo jedne lepe koju sam uslikala user posted image

Ispod vas je ja mislim vaša drugarica kojoj je bilo baš lepo i nikako nije htela kući, dušica user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 15:37:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: lesica RR

I jedan veeeeliki user posted image Adriani83! Ženo,ja se iskreno divim tebi!!!


I da, to je ta žena koja ima četvoro prelepih mališana i pravi fenomenaaaalne kiflice, koje su pojedene sa uživanjem user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.12.2012 15:39:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:02:44   
Torbica

Jedan veliki naklon ovoj DIVNOJ MAMIKI od mene:*

user posted image

user posted image

user posted image


[/quote]

Dunja, veeeeeliko hvala, ljubiiiim! Samo da prorade slike, jedva cekam da ih vidim!



_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:09:34   
isidora88
hvala dunja na slicicamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:12:04   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Koliko mama s puno dece! Nisam tamo ni shvatila ko je čiji. Počela sam da razmišljam o trećem...user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:19:10   
dunja RR
Ninina sjajna baka i Olgin RR muž (fenomenalac), baš mi draga ova fotka user posted image

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.12.2012 16:20:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:21:29   
dunja RR
Tale i njegov paketić user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:22:29   
marince1
IZVORNA PORUKA: majamilan

najzad sam resila da i ja napisem svoje utiske, posto ima jos neko ko je iskren i kaze svoje zamerke(da se razumemo ne iz zle namere). naime, nikako ne mogu da izbijem sliku iz glave kada jedna mama nosi svoje dete niz igraonu i gazi dvoje male neduzne decice koja i ne hodaju. animatorka je opomenula pa je gazenje  druge dece prekinula. vreme nam nije odgovaralo kao i vecini dece ali dobro to je nas problem. slike nemamo i nemamo namere da uzimamo, ucene ne volim(ko razume shvatice). sve pohvale za rr organizaciju a ostale bih zamolala da se ne guraju gde im nije mesto.toliko od mene i veliki pozdrav za rr


Ma daaaaj,ko bi to uradio na taj ancin kako si ti napisala.Druzenje u Nisu je meni bilo fenomenalno,i to je iskreno moje misljenje.


EdiT:
Slike su vam mnooogo lepe,dacu preslatka.Ali moram da kazm da je Tadej moj favorit.MAma od Tadeja,ja bi da rezervisem momka user posted image

< Poruku je uredio marince RR -- 29.12.2012 16:23:57 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu majamilan)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:34:51   
dunja RR
RR devojke :)

user posted image


Buba, Maya i ja :D

user posted image

New mom and me :)

user posted image

LanaJelena, Lesica RR i moja malenkost

user posted image

Maya i Bane

user posted image

Tate! :)

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:38:06   
vikiveki
Ma ja nemam reči da opišem koliko su deca oduševljena sa celokupnim druženjem,počev od igraonice i igrica pa do paketića....a tek su paketići posebna priča,deca su se oduševila šta su sve dobila od igračaka a iskrena da budem ja sam se još više oduševili jer sam očekivala skromniji paketić sa obzirom koliko smo ga platiliuser posted image a kada smo otvorili paketiće ja sam ostala bez teksta, a deca su po kući skakala od radosti.Svaka čast za RR organizatore a i sponzoreuser posted image Dinosaurusi i Minis konjići su pravi pogodak što se tiče moje deceuser posted image
I pored gužve uspela sam da upoznam relativno veliki broj RR mama:Torbicu,Isidoru,Didy,Adrianu83,Anak Su Nmaun,New mom,New Nick ,Olgu RR...naravno prvo sam upoznala naše predivne dame Dunju i Aalisu RRuser posted image user posted image
I moj muž se baš oduševio jer nije očekivao da će sve biti tako dobro i lepo organizovanouser posted image a sada samo priča o Ringeraji i kako je uživao.....Iduće godine dolazimo 100%
Dunja hvala na lepim slikamauser posted image user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: RR Deda Mraz 2012.
29.12.2012 16:40:51   
Anck Su Nmaun
Mene nigde nema user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here