|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 17:02:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Kontam... ja bi neshto na fazon tvog onog svetlijeg...ali da ostane skroz ona dugachka drshka... i sad kontam da tju da odem i naruchim OBICHAN buket... a ne bidermajer...da mi ne bi naplatili sam naziv.... user posted image

A tvoji buketi chini mi se imaju vishe od 7 ruza... user posted image user posted image



Mene pitaš? Nemam pojma draga! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja brojim 13, ali deo buketa se na slici ne vidi. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 27.3.2010 17:03:05 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 17:08:39   
Anoniman
Pa dobro...13...to je skoro duplo...pa mi je razumljivo za buket od duplo vishe ruza platiti 2500 din... a meni treba 7 ruza x 150 din jedna 1050 din samo ruze.... kako onda buket u koji ide josh malo onog jeftinog cvetja.... moze biti 2500 din? user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 17:10:20   
Anoniman
Ne znam stvarno, znam da sam ja onomad pitala "Pošto su bidermajeri?", rečeno mi je 2500din, ja sam samo pokazala koji tip bidermajera mi se sviđa, i ostavila detaje cvećarki da odluči. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ukrasi za svadbu
27.3.2010 21:23:34   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Moja drugarica nije imala klasičan bidemajer, nego je imala kao buket. Bile su kale, naređane po dužini, tako da je buket bio duguljast i faktički joj je ležao na rukama, a nije se držai jednom rukom kao bidermajeri (ne znam dal me razumeš šta hoću da kažem).


Meni je kuma donela takav za svadbu.Kod nas je obicaj da ti kuma donese buket ili bidermajer.Platila ga je 3500 din.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ukrasi za svadbu
2.4.2010 10:46:28   
Anoniman
Naruchila sam bidermajer.... recheno mi je da tje biti 1000-1200 din najvishe, zavisi koje ruze bude imala taj dan, tj po kojoj ceni... user posted image Zadovoljna sam cenom...a videtju dal tje mi se svideti kako tje napraviti bidermajer...poshto neznam dal sam dobro objasnila shta zelim user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ukrasi za svadbu
2.4.2010 12:32:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

user posted image  
 



Ja sam ovaj platila 1200, a u Bgd cvecarama su mi rekli da je cena 5000 dinara. Tako da devojke da ne bih ovde reklamirala cvecaru, kome bude trebalo, neka mi posalje pp da ga uputim. Samo cu ovde ispisati cene da mozete da se orijentisete:
  • bidermajer -1200 dinara
  • bidermajer 2 (ima ga, mislim u fotke sa vencanja) - 1800 dinara
  • svece -  300 dinara
  • pojedinacni suncokret sa zelenilom, za svaki sto - 200 dinara (imali 18 kom)
  • grana za nas sto duga oko 2.5m - ne secam se tacno user posted image
  • poklon - cvece za mladozenjin rever 
  • poklon - cvet za auto
  • dostava za Bgd - 1000 dinara

Ukupno: 12.500 dinara
Znaci, ljudi dodju u restoran i sve postave, vi posaljete nekog da pokupi bidermajer, svece, ono sto vam za kuci treba.Inace, u Bgd cvecarama nisam ni pomislim, jer su sve ovakve varijante preko 500e.

I, ono sto me je odusevilo, zvali su me dan posle svadbe da pitaju da li smo zadovoljni user posted image
A ovde, osim u ovoj temi mozete da vidite vecinu stvari!

Moderatori, ako sam stavila previse informacija, pa zvuci kao reklama, vi uredite post. Hvala! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ukrasi za svadbu
2.4.2010 12:39:04   
Anoniman
A moram da se pozalim, jer to svima pricam, u jednoj poznatoj cvecari, u jednom Shopping centu u Beogradu su me otkacili za suncokrete, kako moram da promenim cvece, jer njima avion stize sredom, pa je u cetvtrak u cvecari, pa do nedelje moze da uvene, pa oni to ne praktikuju, bla-bla user posted image

Koji crni avioni, TRAZIM SUNCOKRETE U AVGUSTU MESECU, mozes da ih naberes u svakoj njivi user posted image

Uzas, kakav neprofesionalizam!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ukrasi za svadbu
16.4.2010 14:27:50   
Anoniman
Ja sam na kraju ipak imala dva bidermajera.... izgleda je prodavachica mislila kad sam zaboravila na cvet za mladozenju...da sam zaboravila i na bidermajer za bacanje.... pa su mi napravili isti bider majer samo bele boje....

A ovo je onaj koji sam ja trazila (mada nije bash u potpunosti napravljen kako sam htela...ali dobro je)

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ukrasi za svadbu
16.4.2010 15:37:58   
NadaR
Ovaj sator smo narucili za ljeto i djeverovu svadbu .. user posted image

user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ukrasi za svadbu
16.4.2010 15:40:20   
Anoniman
wow.... bash je lepo user posted image



(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ukrasi za svadbu
16.4.2010 15:56:13   
NadaR
Da .. ali i skupo .. 500evrica za 150 mjesta user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ukrasi za svadbu
27.4.2010 12:23:53   
Milica82
Markovicka koliko ti kostaju ti cvetici za svatove?

< Poruku je uredio Milica82 -- 27.4.2010 12:24:34 >

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ukrasi za svadbu
29.4.2010 14:05:37   
suncokreti
molim vas recite mi gde je ta cvecara u kojoj mogu nabaviti tako povoljne suncokrete jer su mi u Smederevu rekli da ce me za svadbu u septembru komad kostati 500din!?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ukrasi za svadbu
10.5.2010 15:47:24   
Loves
Jer znate sta jos ima lepo a povoljno,pojavili su se cvetni ukrasi u tri razlicite velicine.Mali,srednji i veliki koji izgleda fantasticno
jer mu je obim cak 1m a po zelji dodatno se stavljaju satenske trake.Koriste se za dekoraciju kola mladenaca kao i za popunjavanje prostora,mogu da se stave na pod,ogradu,
podijum,na sto,zavesu znaci gde god zelimo a moze i da se zakaci za plafon pa da vise u restoranu...bas izgleda zanimljivo ima ih u svim bojama.Eto predloga ako neko hoce jeftinu a lepu dekoraciju jer ne moramo uvek sve da pretplatimo.

(odgovor članu suncokreti)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ukrasi za svadbu
10.5.2010 19:41:48   
NadaR
Ja bas i nisam shvatila kako to izgl;eda .. user posted image
Jel moze neka slicica?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ukrasi za svadbu
16.5.2010 15:14:32   
Loves
Izvinjavam se posto sam nova da li neko moze da mi kaze kako da stavim sliku da bi clanice videle kako izgledaju ti cvetni uikrasi.
Hvala unapred user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ukrasi za svadbu
16.5.2010 15:50:55   
Loves
Ako zelite da vidite slike stavila sam ih u javni album,
po nazivom Ukrasi

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ukrasi za svadbu
22.5.2010 14:00:16   
Loves
SLIKA KLIK
Izvinjavam se svim clanicama na cekanju ali uspela sam postavim sliku.

Konkretno na ovoj slici su cvetni ukrasi obima cak 1m i zakaceni su za plafon providnim koncem
pa gosti imaju utisak da oni lebde.Jako zanimljivo.

< Poruku je uredio Lilly RR -- 22.5.2010 16:20:58 >

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ukrasi za svadbu
22.5.2010 16:37:44   
lanajelena
kod mene sa svadbe ima nekoliko dogodovstina vezanih za ukrase moram da Vam ispricam
ja sam iz NS a svadbu smo pravili u Nisu odakle je mm...svi moji svatovi su se bukvalno jurili po autoputu ukljucujuci i automobil u kom sam ja bila ,cvece koje je bilo ukraseno na nasem automobilu pri velikoj brzini je otpalo usput,stali smo i spakovali ga u gepek do Nisa(kola iza nas u kojim je bio mm su jedva izbegla tu ogromnu granu(nesmem ni da pomislim sta bi bilo da su je nagazili)
druga stvar kod nas u NS prave deverske peskire vec 20 god na isti fazon(bogato deluju) ukraseni su i sa cveticima dok je u Nisu obicaj samo belo platno i vozi...fotograf koji je slikao nasu svadbu je izjavio posle svadbe da lepsu deversku "krpu" nije u zivotu video user posted image

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ukrasi za svadbu
22.5.2010 19:47:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: suncokreti

molim vas recite mi gde je ta cvecara u kojoj mogu nabaviti tako povoljne suncokrete jer su mi u Smederevu rekli da ce me za svadbu u septembru komad kostati 500din!?!


KLIK 

Ja sam tu kupila!

(odgovor članu suncokreti)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ukrasi za svadbu
12.6.2010 23:57:40   
Bojjana
Kako se postavljaju slike

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ukrasi za svadbu
13.6.2010 0:02:07   
Bojjana
evo i mog bidermajera

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ukrasi za svadbu
13.6.2010 0:12:06   
Ellenica
KLIK,

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ukrasi za svadbu
13.6.2010 13:06:18   
Loves
Cvetni ukrasi u tri razlicite velicine.Na slikama je srednji sa ukrasnim trakama i veliki obima 1m

user posted image

user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ukrasi za svadbu
14.6.2013 14:16:04   
Maraj
uh, bas su dobri

(odgovor članu Loves)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here