|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
11.8.2009 16:05:18   
guppy RR
Ja provodim dosta vremena ovde kad sam na bolovanju (kao sada).

kad sam zdrava, na redovnom sam poslu i obično radim za RR samo iz pozadine. Razvijamo nove aplikacije za vas, prevodimo tekstove, objavljujemo članke... Nisam sama, pomaže mi ceo RR tim.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
12.8.2009 19:42:37   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Urbana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Urbana

Licno mislim da je dnevni boravak na netu za jednu zenu, majku duzi od 2 sata zabrinjavajuci.


user posted image  Ja ispadoh slučaj za zabrinjavanje...


Moje misljenje sigurno nije opste prihvaceno, pa nemoj da se zabrinjavas, ako ti dete i muz ne prigovaraju onda nema razloga za zabrinjavanje.


Stvar je da muž i dete to ne osete, jer to ne radim od kuće. user posted image  Zato mi se nije dopalo što si napisala jer si generalizovala stvari.


Nisam generalizovala, rekla sam da licno mislim, dakle ne tvrdim, sto ce reci mozda jeste, a mozda i nije. Mada ja i dalje mislim da jeuser posted image

Sama si postavila pitanje i zavrsila ga sa user posted image Doduse ono sto meni znaci ovaj smesko, mozda ne znaci i tebi.user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Koliko vremena dnevno provedete na RR?


Sad nismo ovde da drzimo predavanja jedni drugima da li je i sta je "puno", vec da se koliko shvatam utesimouser posted image .

A vidim lepo ste se dalje zabavile.

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Kad smo vec kod necivilizovanih ljudi, nije mi jasno kako jedna civilizovana osoba moze da napise tako nesto? eto ja necivilizovana iz MONTENEGRA kako ti volis da kazes, ne bih nikada gurala nos u necije privatne stvari. Bas cudno od tebe A ti meni bila uzor po vaspitanju.


Necivilizovano ponasanje ne mora da ukazuje na necivilizovan narod, ali ucestalost takvog ponasanja u jednom narodu trebala bi da bude zabrinjavajuca.
Priznajem da sam mozda bila provokativna, iskreno receno meni je normalnije da neko za ovakav posao dobija neku nadoknadu, normalno mi je da postoje sponzori, reklame....treba odrzavati forum, server....

Nego Tasho ti znas kad se ja salim, a kad sam ozbiljna i "stroga" user posted image

Sad moram jedan vic od mog prijatelja da ti ispricam.
Radi njegova zena kod njega u firmi, kao neka poslovna sekretarica, ostala bez posla, pa da ne sedi kod kuce. Provede ceo dan na internetu. A on kaze:"A nesto i uradi, bolje da "placam" nju, neku drugu bi mora vise da platim, a isto bi presedela na netu ceo dan i jos bi mi zena bila ljubomorna"user posted image

Inace kod mm kolegi koji je provodio veci deo dana na netu stigla opomena kuci da se uozbilji i da vise radi..... Kao bili fini prvo da ga opomenu user posted image i sad im on kao "nezamenljiv" preti otkazomuser posted image
"Ukradem" i ja kad mogu, ali obicno ne mogu od posla, a volela bi da se ne lazemo.user posted image





_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
24.8.2009 20:48:34   
mamce
Od kada mutimo za bebu i sve sam obisla na internetu, samo sam se za RR zalepila i provodim po 2-3 sata radnim danima jer radim do 5,6 pa nemam mnogo lufta kako kad, ali kad mogu i vise provodim.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
26.8.2009 16:10:39   
magnetic
Nekad ceo dan na poslu,znaci 8 sati ako nemam nesto posebno posla

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
26.8.2009 16:31:24   
Lu
Kol'ko mi se kad hoće,ne držim štopericuuser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
31.10.2009 18:57:43   
*Alexx*
Recimo oko 3 sata dnevno, mada stoji u browseru po ceo dan. Ispada da RR izaziva vecu zavisnost od Facebook-a user posted image

< Poruku je uredio Alexx -- 31.10.2009 18:58:14 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
28.11.2009 18:43:33   
Anchy_Ljuba
Posto sam jos uvek nova, mogu da kazem od kada sam saznala za ringeraju ja sam tu skoro ceo dan, i svaki slobodan trenutak gledam da provedem sa vama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
13.3.2010 13:07:10   
buhla
mnoooogooooo user posted image

ja ukljucim komp kad ustanem, a gasim pred spavanje... uglavnom je uvek ukljucena RR i ako nisam bas uvek aktivna user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
13.3.2010 13:15:10   
NadaR
Ranije sam bila puno aktivnija dok sam bbila na porodiljskom ... sad pritisle obaveze user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
13.3.2010 15:20:41   
liliana
Zavisi od slobodnog vremena:beba, kuča, ručak...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
13.3.2010 16:32:44   
Anoniman
... sve zajedno .... po 6-7 sati ............Trenutno je tako.
Može mi se....user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
15.3.2010 14:08:38   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: mejra81

Razmisljam ovih dana kako nemam vremena da sednem za komp i da se druzim sa vama pa sam se zapitala
kako ostale mamike imaju vremena,pogotovu one koje imaju male bebice...
Jos ja kad sednem ne znam da ustanem ,nego zaginem i posle uh...
Nije da sad ja imam neki posao u kuci al eto ne stizem a jako bih volela da mogu da stignem na druzenje
Eto raspisite se da vidim gde sam omanula sa organizacijom....


IZVORNA PORUKA: Maxin

zaposliti muza maximalno

IZVORNA PORUKA: magde

MEJRA i ja sam htela da otvorim ova tema pre neki izvesan period i ja sam tu samo u ova doba.Ali stvarno zelim da se druzim sa ove zene svidgaju mi se sve drage su mu i punim se elanom tu i pozitivnu energiju ali sam se zaista potrudila da nadgem vreme bar 1 saat dnevno kad je zaspim NIKI samo tad sta cu idem na poso oko kucu poso a na kom je uvjek ili zaova(koja ce se u maju muziti )ili MM.Tako da ako ti to zelis nacices videces evo ja sam ti primer

IZVORNA PORUKA: simke

Bilo mi je mnogo jednostavnije da nadjem vremena dok je Sinisa bio bebac.Spavao je po ceo dan,pa sam i ja mogla da visim na RR E,sad nadjem vremena tek kad on zaspi,a to je oko podneva i uvece

IZVORNA PORUKA: mejra81

Ova moja nema nekog reda spavanja preko dana....Dok ona odspava to nesto malo ja ovako nesto uradim po kuci i to je to....
Uvece kad zaspi opet dok se sve skloni i raskloni....E sad ja ne umem da sednem na sat vremena nego me i bog zaboravi....
I onda nekad izbegavam jer znam da cu ostati duuuugo...
Mozda je naziv teme trebao da se zove "Kako ne ostati na RR duze od sat vremena"

IZVORNA PORUKA: sanji

E, pa devojke, evo i mene! 
I mene muči ovo pitanjce pošto moje veštice bojkotuju spavanje preko dana a uveče jedva dočekam da se ispružim! Ja ponekad uskočim nabrzaka, pustim neku porukicu pa zbrišem ali bi nekad i da se družim sa vama ali ne postizavam!


IZVORNA PORUKA: mejra81

Isto ko ja...
Sanji,druze moj kad cemo da se druzimo......????

IZVORNA PORUKA: sanji

Gde si bre ženska, mislila sam juče na tebe! Ćim malo otopli idemo u skitnju!
U ovom našem selu stalno duva vetar!


IZVORNA PORUKA: micketta

ja ne znam... kada cuju da satima sedim za kompom i igram igricu, meni svi kazu 'ako, igraj jos malo pa ces posle da igras... pipirevku'

da li je to zaista tako?


IZVORNA PORUKA: Nedja

Mnogo je lakse kad je dete manje, kad ima 3-4 meseca, pa spava lepo preko dana...dok nema 3-4 meseca, to je jos uhodavanje, pa ne znas ni kad ni koliko ce dete spavati...a kada porastu...imam srecu da Nesa jos spava dva puta na dan, pa prvi put kad spava skuvam rucak i poradim sve sto imam, a posle sam slobodna, a i mm je uglavnom kod kuce pre podne,pa uvek mogu da "navratim", makar na kratko




IZVORNA PORUKA: Trcosava

Pa šta znam ljudi, stižem nekako. Ana inače ne spava po ceo dan, ali je ili u baby gym ili u ljulji - jedino kad je hranim ne možem pišem 

Valjda me spašava to što ne moram da kuvam svaki dan - muž je extra flexibilan po tom pitanju, možda otud to vreme?


IZVORNA PORUKA: pepino

Ja bas razmisljam ovih dana o tome,jos nemam bebu,pa stizem dosta,spasava me posao,radim vise od pola dana,a sama sam u kancelariji,a nemam puno posla pa kuckam!
Ali pocinje mi se mm buniti i ti opasno,kaze da ne razumije da sam se toliko zarazila,sta toliko pisem,iako mu cesto objasnim i procitam sta sam pisala...
I ja sam malo zabrinuta,ne bi da mi ovo predje u ovisnost,drage moje ne pusim ne pijem kafu(nemem nekih poroka)mora nesto da me sprca,izgleda da ce Ringeraja...:-)
Malo se salim,ali stvarno sam zabrinuta pomalo,stizem ja i rucak i srediti kucu,ali TV sad skoro i ne gledam,a sto se tice mm,nismo vec danima vodili ljubav,iako je koliko do mene toliko i do njega....
Kako cemo onda napraviti bebu ,kad dodje za to vrijeme....?
A tek kad zatrudnim i kad je rodim,imacu 100 pitanja i potpitanja,a kako cu sve to stici...
Kao sto neko vec rece izbjegavam nekada neke teme jer znam ako krenem da necu stici sve...


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Kao prvo, ja uopšte ne spremam kuću svaki dan. Doduše, živimo u jednosobnom stanu, pa i nema mnogo. Usisam i prebrišem za 15-ak minuta. Kuvamo tek kad mm dođe kući, a tada ionako ne bih bila na RR jer volim kad smo svi zajedno. Dnevne obaveze mi se svode na veš, sudove i njegovu klopu. To je pod obavezno.
Na RR sam kad Andrej spava, a trudim se da to "spremanje", kakvo god ono bilo, obavim dok je Andrej budan. Zašto? Zato što on mora da nauči da ja ne mogu da ga zabavljam svaki trenutak njegovog života. Mora da nauči sam da se igra. To ne znači da ga ja pustim da se igra satima - jer je to nemoguće. Ali, po desetak minuta - taman toliko da osvežim aktivne debate i vidim ima li šta što mene zanima. Kada sam u kuhinji, smestim ga u nosiljku, i pričam mu dok punim mašinu za sudove, spremam mu klopu i slično. I to je zabava. Sad, kako je počeo da sedi, ume da se zabavi sam po 20-ak minuta (doduše retko, ali se desi), pa iskoristim malo po netu - da li je to RR, ili je FB, ili nešto peto (danas mi je zadatak da gledam cipele ).
Sa druge strane, nije da sam na RR po ceo dan - najviše sam ujutru, jer tad najviše spava. Dok je budan, čitam mu priče, pokušavam da ga naučim da "baci kosku", a kad je užasno nervozan i ne mogu da protumačim šta mu je, pustim mu Baby TV (da, znam da ne valja puštati deci TV, ali to je 10-ak minuta, da se on smiri, ja presaberem i vidim kako da dalje pristupim problemu).
Isto tako, bio je period kada je Andrej spavao po pola sata, i non stop tražio moju pažnju, tako da ništa nisam stizala. Ali sve su to faze.

Nekad me net smori, pa uzmem da čitam knjigu dok se on zabavlja ili pustim neku seriju... Uh, svašta sam ja ovde napisala, malo i nevezano za temu, ali eto. Mislim da je jako bitno da radiš nešto za sebe, jer kad si po ceo dan kod kuće, treba ti neki ventil - bila to knjiga, TV, RR, ... šta god te opušta. To apsolutno ne znači da svoje dete zapostavljam jer čim se on oglasi, ja trčim kod njega. I uvek mi je na oku.


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: pepino

Ja bas razmisljam ovih dana o tome,jos nemam bebu,pa stizem dosta,spasava me posao,radim vise od pola dana,a sama sam u kancelariji,a nemam puno posla pa kuckam!
Ali pocinje mi se mm buniti i ti opasno,kaze da ne razumije da sam se toliko zarazila,sta toliko pisem,iako mu cesto objasnim i procitam sta sam pisala...
I ja sam malo zabrinuta,ne bi da mi ovo predje u ovisnos
t,drage moje ne pusim ne pijem kafu(nemem nekih poroka)mora nesto da me sprca,izgleda da ce Ringeraja...:-)
Malo se salim,ali stvarno sam zabrinuta pomalo,stizem ja i rucak i srediti kucu,ali TV sad skoro i ne gledam,a sto se tice mm,nismo vec danima vodili ljubav,iako je koliko do mene toliko i do njega....
Kako cemo onda napraviti bebu ,kad dodje za to vrijeme....?
A tek kad zatrudnim i kad je rodim,imacu 100 pitanja i potpitanja,a kako cu sve to stici...
Kao sto neko vec rece izbjegavam nekada neke teme jer znam ako krenem da necu stici sve...



Sasvim drugo je zavisnost od RR, i neta uopšte. Ja uvek imam te faze - kad mi se nešto dopadne, ja se "zapalim" i ne umem da doziram. Sa RR me ta početna zavisnost prošla, tako da se bavim temama u kojima smatram da mogu da doprinesem i koje su mi zanimljive. Naravno, kao moderator, idem i malo dublje, ali to je to. Treba biti jako oprezan i ne dozvoliti da virtuelni svet preuzme stvarni. Ali to je druga tema.
Meni su Beba i Zajednica glavni forumi - Beba zbog Andreja, Zajednica zbog moderatorstva. Nađem se ja i u Partnerstvu i u Porodičnom životu, ali pomalo.


IZVORNA PORUKA: pepino

Dobro si to rekla Alexx,ja inace nisam neki ljubitelj ni ovisnik racunara,a ni virtuelnog svijeta,cak sam malo protivnik,jer rr nam jako pomaze i ne mozemo ili nemamo u stvarnom zivotu sa nekim da pricamo o stvarima koje mozemo ovde saznati,ali ne bi voljela da vidim da sam neke stvari u stvarnom svijetu zapostavila zbog rr,mislim da mi se to nece ni desiti,a igrice i ostalo sam igrala,ali nikada nesto pretjerano,ovisna nisam bila...


IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Meni su Beba i Zajednica glavni forumi - Beba zbog Andreja, Zajednica zbog moderatorstva. Nađem se ja i u Partnerstvu i u Porodičnom životu, ali pomalo.



A svratiš i u trudnoću da meni olakšaš i daš koristan savet

Ja mislim da posle porodjaja necu znati gde mi je d**e, a gde glava, pa se stvarno divim mamama kako postižu. Uvek sam mislila da kada dete dođe kući da je to haos.....


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Jeste haos, Lilly, ali se navikneš nakon nekog vremena. Ja se, recimo, prvog meseca sa bebom skoro uopšte ne sećam  Blokada mozga.


IZVORNA PORUKA: Anitaaa

ja sam na rr uglavnom kad Mateja spava.Znači 2 sata prepodne i dva sata popodne,mada nisam celo vreme na rr .Kao što Alex reče poslove obavljam kad je budan.Nekad se on zaigra i ne konstatuje me po 15ak min i tad uskočim na rr da vidim ima li šta novo



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
16.3.2010 10:34:37   
Ellenica
Uveče kada bebac zaspi, ako zaspi kako treba, tj ne budi se na svakih pola sata.
Onda nekad sam jaaako umorna, pa mi se neda da palim komp uopšte, tako da nekada po 3-4 dana ne dođem na RR.
Ali zato kada imam snage i kad bebac spava(kao sada) onda maximalno iskoristim to slobodno vrme za RR.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
16.3.2010 10:36:10   
mejra81
Ja se pozalih da ne mogu na rr,a juce i danas po ceo danuser posted image
Zato sam neke kucanske poslove malo zapostavilauser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
31.3.2010 16:03:44   
Anoniman
5-6 sati. N ekad manje, a nekad vise.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
11.6.2010 14:44:04   
Didy
Kako kad. Uslovljeno je mnogim faktorima. Na poslu nikako ne mogu, jer radim u školi, kod kuće uvek imam da pripremim nešto za školu... Ponekad kad imam pauzu ili "prazan" čas", trknem do školske biblioteke i onda nešto pročitam. Vrlo često se desi da se taman udubim u neku temu i počnem da kuckam, a onda moram da prekinem jer zvoni ili se Stefan probudi ili već nešto treće.
Posle podne i uveče sam retko na RR jer sam tad sa mužem i detetom. Eventualno uveče kad Stefan zaspi, a mm ima posla.
U stvari je poenta da većina vrlo aktivnih ovde to radi s poslauser posted image (ispravite me ako grešim).


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
11.6.2010 14:46:57   
pahulja76
non-stop user posted image , komp je ukljucen po ceo dan a posto imam ADSL onda i RR user posted image jedino sto ne sedim bas svo vreme za istim user posted image

< Poruku je uredio pahulja76 -- 11.6.2010 14:47:27 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
11.6.2010 18:58:01   
lanajelena
znaci sve sam zapostavila zbog rr,ceo dan svracam,jedino uvece ne mogu jer tad mm i cerkica igraju igrice,fb sam skoro totalno ignorisala a ranije se nisam sa njega skidala user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
11.6.2010 19:08:07   
diamond
ranije sam bila kriticna...kao navucena,zavisna...sada, sve manje i manje....user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
11.6.2010 19:08:41   
lanajelena
Diamond zaradices minus user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
11.6.2010 19:30:59   
buhla
IZVORNA PORUKA: pahulja76

non-stop user posted image , komp je ukljucen po ceo dan a posto imam ADSL onda i RR user posted image jedino sto ne sedim bas svo vreme za istim user posted image


takodje user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
24.6.2010 12:05:09   
Daca88
3-4 sati,u prekidima,dolazim oko 2 puta dnevno i zadrzavam se sat ipo,dva...
Nekad malo vise,nekad malo manje,ali ovo mi je neki dnevni prosek.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
24.6.2010 13:35:37   
Anck Su Nmaun
Pa u prekidima al ... mislim da sakupim dva sata od prilike ....

Al dok sam bila trudna ihhhhhh... mnooogo vise user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.6.2010 13:36:23 >

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
24.6.2010 13:42:39   
Anoniman
Pa sad - po pola sata, sat...
Ali sigurna sam, da kad zabebim, da cu biti bar 4-5h, mozda i vise na rr.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koliko dnevno provedete na RR?
24.6.2010 14:01:05   
New Mom
Komp mi je najčešće non-stop uključen (kablovski je zakon), ali ne sedim stalno za njim. Povremeno dođem da vidim šta ima novo. I opet mislim da dnevno skupim 3-4 sata. Ujutru i uveče više, popodne mm kad dođe sa posla zasedne, pa nemam pristup. user posted image
A u trudnoći mnoooogo više. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here