|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:22:48   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ja sam za to da se stave imena svih onih koji obavljaju bilo kakvu javnu funkciju ili funkciju od znacaja za zivot ili dobrobit ljudi pa ako se pocelo od zdravstva gde je i najveci procenat korupcije ,ako je,samo da se ne zaustavi vec neka se protegne i na policiju,prosvetu itd..ali zivimo gde zivimo ,tesko da ce to proci,na zalost..

Ja sam profesor i u potpunosti sam za sistem javne ocene. To bi samo poboljsalo kvalitet zivljenja u ovoj zemlji. Nemam nista protiv da neko napise svoje misljenje o mom radu. Ako se na 1000 ocenjivaca nadje polovina koja me smatra nesposobnom, netolerantnom, neprofesionalnom i neodgovornom, prva bih se zapitala sta ne stima u mom obavljanju posla. Ako bi ta cifra premasila polovinu, oko toga bi trebalo da se zapita i drzava kao poslodavac prosvetnog, zdravstvenog, vojnog sektora i ostalih sektora koji jos uvek spadaju u drzavnu svojinu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:29:00   
Sanchy
Malo u off...ko je napisao Toliko stvari smo se u zivotu bojali...itd...mislim Ivo Andric ,dugo mi se ta recenica vrzmala po glavi godinama unazad user posted image user posted image ..a sad ne mogu da se setim gde sam je procitala..sta godine ucine covekuuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:32:18   
Verolina
Ha ha ha...jeste Andric.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:35:16   
Mishica 77
Na TV-u je sve med i mleko: svi imaju prava, svega ima, samo tražite. Nije istina da nema, lekari ne daju, pišu lekove iz koristi, bezobrazni su, samo vi njih prijavite. Nemojte da kupujete lekove kada idu i na Rp. Ne dozvolite lekaru da vam uvaljuje lekove.
A zašto niko od tih pametnjakovića gooore malo ne objasni kako je nama doooole? I koliko nam zapravo dopuštaju da radimo? I sa čim.
Fond kaže: što jeftiniji lek daš pacijentu i što ga više "tegliš" i ne koristiš nikakvu dijagnostiku osim špatule i sluški, to je bolje za tebe i državu! A Ministarstvo kaže: etika! Pacijent ima pravo da se leči najsavremenijiom metodama i dostignućima. I ti sad budi pametan. Videla bih vas! Ako daš lek za koji ti misliš da treba i da je to jedini način da pomogneš čoveku, a kosi se Fondom, eto tebi lepe plave kovertice u poštanskom sandučetu pa plati, brajko.
Država je odredila da žene rade PAPU i kolposkopiju na III godine. Ej! U zemlji gde stopa karcinoma samo raste! Ako lekar uradi češće, država te trškove ne snosi jer nije po pravilniku i troškove snosi zdravstvena ustanova. I to je samo jedan primer. I dokle tako? A svaka žena će prvo pomisliti da joj njen ginekolog ne radi sve to jednom godišnje iz neke lične koristi ili zato što je "odvratan" pa će ga prvo popljuvati i onda prijaviti.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:40:10   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Država je odredila da žene rade PAPU i kolposkopiju na III godine. A svaka žena će prvo pomisliti da joj njen ginekolog ne radi sve to jednom godišnje iz neke lične koristi ili zato što je "odvratan" pa će ga prvo popljuvati i onda prijaviti.

Ne svaka zena, svaka neobavestena zena ili zena sa niskim koeficijentom inteligencije. Sa druge strane, da se razumemo, polovini ginekologa u Srbiji, ovo uopste nije tesko palo.
Ja iskreno jedva cekam da popljujem doktorku koja nije htela da me pregleda (dok sam se ja od VM previjala od bolova) jer krvarim. Zaboga, ja krvarim i to je bljak. Tad nema pregleda. I samo cekam da se odblokira sajt. Prvo je neprofesionalna, drugo je zver bez imalo aluzija na Hipokrata.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:41:41   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ha ha ha...jeste Andric.user posted image

Jos nisam za staro gvozdjeuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:48:46   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Verolina



Ne svaka zena, svaka neobavestena zena ili zena sa niskim koeficijentom inteligencije. Sa druge strane, da se razumemo, polovini ginekologa u Srbiji, ovo uopste nije tesko palo.



Mislim da ova prva grupa obuhvata jako veliki broj žena jer nigde baš nije napravljen bilbord sa informacijom o tome.
I nebitno je da li su se ginekolozi obradovali ili ne, država svesno ubija svoje ženske građane. Ali eto vidiš koliko si i ti odmah cinična.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kakav je doktor
30.11.2012 23:51:49   
Verolina
Pa naravno da sam cinicna, kad sam od toliko ginekologa, pozitivno iskustvo imala samo sa jednim. Znas li koliko sam lekara promenila? Cinizam je u mom slucaju potpuno opravdan. Znaci, ja govorim o ginekologiji, ne o drugim sektorima medicine. Sa njima nisam imala iskustva tako da o tome i ne pricam.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kakav je doktor
1.12.2012 9:57:59   
New Mom

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja sam svakako da se stane korupciji (nama je doktor za svekrvinu operaciju prošle godine tražio da mu kupimo laptop!!!), ali s druge strane, ovakvi sajtovi mogu da budu opasni jer nema kontrole, može da napiše ko šta hoće, vrlo lako može da se desi da nekome bude uništena karijera ni zbog čega. Hoću da kažem, ko će kontrolisati ko šta tu piše? Da li ja mogu da dođem i iz čiste pakosti napišem neku budalaštinu o nekom doktoru koji mi se ne dopada? Čak i da ne dokažu krivicu, reputacija mu je poljuljna.... Ne znam, naglas razmišljam...

Tačno tako!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here