|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvećan treći krajnik
2.11.2019 16:01:14   
Mirko Svirko
Maraj,krajnici su mu bili vecito oteceni, crvenkasti i nikako glatka povrsina. Nego sa nekim kao izbrazdanim delovima po njima. I to se bas vidi golim okom. A sada ima temperaturu 37. I sestra akze on ne pije dovoljno vode. On jadan i pije i jede. Videcemo veceras kad bude vizita. Uzela sam i kasice za bebe zaduzila brata da mi kupi i dacu mj i to je to sme. Samo ne sme vocne jer su kiselkaste. A povrce i meso sme. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Uvećan treći krajnik
2.11.2019 16:25:35   
mikica88
Nije lak ni jedan zahvat, svima brz oporavak zelim.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Uvećan treći krajnik
2.11.2019 20:29:44   
flamingos
Mirko,držite se,mislim na vas.Ljubi dete,polako,doćiće sve na svoje mesto.


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Uvećan treći krajnik
2.11.2019 21:51:56   
Mirko Svirko
Danas jos i dibro proslo...Jeo prvo griz i mleko.Rucak supa i pire.Vecera opet pire ali je jeo kasicu onu za bebe sa sargarepom krompirom piletinom i rizom.Pio danas vode i caja dosta.Bicw ok nadam se.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Uvećan treći krajnik
2.11.2019 22:51:40   
Filadendronka
Pratila sam kako je teklo sve, super da ste to obavili uprkos tome sto se javila ona promuklost. Svanuce i njemu i tebi videces. Drzite se jos neki dan, glavno je proslo. :)

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Uvećan treći krajnik
2.11.2019 22:54:22   
Mirko Svirko
Jeeeee napokon da znas... bas me brinula ta promuklost. I kad ga pogledao dr i reko sve je ok. Ja bila srecna.. kad ga odveli u salu ja ocajna.. ali sve je proslo..Sad jps malo i kuci 😇😇😇

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 8:01:55   
Mirko Svirko
Jutros bila vizita.. I mi ne idemo kuci cele ove nedelje.sledece mozda ili opet cele ostajemo. Znaci vrhhhh... Kamicak sifra P10 pre vremena 🤔Sve u svemu mirkic je super, ali kriticni dani od operacije su tek 9 i 10 i moramo da budemo ovde da pratimo. Takoo da ne gine nam bolnica to nam je sto nam je.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 8:54:43   
flamingos
Mirko,bitno da je dete dobro,dušica draga.Šta da radite,morate da budete u bolnici koliko god je potrebno.Znam da jedva čekate da odete svojoj kući,ali,rešili ste se velikih muka.Držite se,sa vama smo.Ljubimo vas❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 16:17:50   
kamičak
Svirko, malo mi je cudno da toliko dugo budete u bolnici. Obicno se ide kuci 3, 4 dana nakon operacije, pa se posle dolazi na kontrolu kod orl. Izdrzite, saljem vam podrsku.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 18:28:27   
Mirko Svirko
Kamicak, ako mi verujes ni ja ne znam. Tako mi je rekao nas dr. Da je kriticno tada a da nas puati da idemo ds putujemo 200km o da dolazimo na kontrolu kaze ne moze. Sigurnije mu je ds budemo mi obde pored njega..

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 20:55:35   
kamičak
Onda je dr samo praktican, a i ima dovoljno mesta na odeljenju. Pozdrav za vas 😃

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 21:33:46   
vonavoj
Auu,dr je bas strog po tom pitanju.. ja bi j 200km vozila,samo da ne lezim😂😂😂

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 21:41:03   
kamičak
Kod ovog dr nema vrdanja 😃

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Uvećan treći krajnik
4.11.2019 21:42:10   
Mirko Svirko
Haha al je praktican svaka cas_t.. Ali dobar je. Obilazi nas. Prati. Ali mialim da cu da skrenem ovde jos 10ak dana... Ako me neko pita recicu uzela sam vaucer i otisla na zimovanje po Srbiji 😂Mozda mu frka da naa puati jer ovaj mali bas cesto bolesan pa da ne zakaci nesto ili zbog ovih respiratornih infekcija, ne znam.. ali bolje mzoda ovde. Jer da se nesto desi kod nas verujem da nas ne bi primili jer nisu oni nista radili..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 18:10:52   
mama ivane


user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 18:13:12   
mama ivane
Bili smo danas na kontroli , terapija koju je pio nista nije delovala i za 2 sedmice da ponovo odemo na kontrolu(preglede) i da vidimo kada ce da nam zakaze operaciju treceg krajnika,   aparat kojim su merili sluh je pokazao da cuje samo 45% i da je sve gore i gore


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 18:21:18   
Mirko Svirko
Jao bre, mama Ivane... Mi smo operisali sva tri krajnika. Trebali smo i aeracione cevcice, ali je nalaz timpanometrije bio dobar u BG. Videces sta kazu, ali ako je vec takva situacija, bolje je da resite to i da vas ne boli glava vise. 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 18:25:06   
mama ivane
Svasta ga je snaslo jadnicka danas sam sedela i plakala od muke , mozda to nije nista strasno ta operacija ali je meni mnogo stresno, zovem dete a on me necuje sve ono mislim zeza se al eto ti nije zezanje na kraju

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 18:32:33   
Tiziana
Mama Ivane, Mi smo imali IDENTICNU situaciju, u slicnom uzrastu.I pio je svasta, i inhalirali se sa svim i svacim, timpanometrija ravna linija. Izvadili treci krajnik, dosli isti dan kuci i da bismo ga testirali, pricali mu iza ledja, kad on sve cuje!

Nama nisu stavljali cevcice, sluh nije osrecen, evo sad ima 10 godina i sve je ok. 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 18:42:20   
Tiziana
Ovo je samo jedan od niza nalaza u procesu pokusaja lecenja pre operacije. Operacija je bukvalno intervencija. traje sveukupno 15minuta.



user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 20:14:45   
bubulence
Mi smo prekljuce bili kod orl i zakazana je hitna operacija sva tri krajnika, a to hitno je jun. Da nije hitno dobili bi termin u septembru. Iskreno, ni najmanje se ne plasim operacije samo da se resimo muka


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 21:41:49   
Sanjalicaaa
Ja imam jedan savet sto se tice operacine krajnika. Bez ozbira sta vam kazu gledajte da krva slika deteta ne bude puno stara. Nasa je bila dve nedelje. Sto je mnogo. Na prijemu i sutra unutru niko ne proverava krvnu sliku samo opste stanje deteta. Kod nas se ispostavilo da je iako je on bio super, imao je neku infekciju koja je dovela do toga da prokrvari posle operacije. Tj. da nisu mogli da mi zaustave krvarenje. 


Ne zelim nikoga da plasim. To jeste rutinska operacija, brz je oporavak, i sutradan se ide kuci. 
Ali moje misljenje je da pre operacije deci treba uraditi krvnu sliku. Dve nedelje, pa i nedelju dana je dosta vremena da se nesto pokupi. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 21:50:03   
Mirko Svirko
Nama su naglasili da bude krvna slika stara dan ili dva. A brisevi 7 dana. U novembru smo operisani i od tada je super, cak bolje jede i ne hrce.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 21:57:03   
Didy
Bubi, ko ide na operaciju? Maša?

Listala sam sad temu unazad i našla da je Stefan operisao treći krajnik s 4 i po godine. Mislila sam da je bio stariji. Sve sam zaboravila (osim onog osećaja kad su ga odveli u operacionu salu kako sam bauljala po hodnicima bolnice i pokušavala da obuzdam lični nemir i odagnam loše misli). Srećom, imam rr da me podset_i na sve događaje iz života moje dece. 😂 Dođe mi ko neki moj lični dnevnik. 🤣

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Uvećan treći krajnik
30.1.2020 22:11:10   
Tiziana
Moj sin je imao 3,5 godine kad smo operisali. operisali smo u klinici dr. zutic. dosli smo ujutru u pola 9,u 9 je bila intervencija, u 9.15 su ga vratili u sobu, u 11 smo bili kod kuce i jeo je puding i posle smo isli napolje.

Pre intervencije su svi brisevi morali da budu sterilni na streptokoku, radili smo dan ranije preglede, pedijatar, internista itd, krvna slika.. dugo smo vagali da li privatno ili ne, bili smo u m9gucbosti i ono sto je prevagnulo je sto se sve zavrsava u jednom danu i sto za njega nije stresnoza i zato sto smo mogli da zakazemo cim je on bio zdrav, nismo m9rali da jurimo vezu i cekamo 6m.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Click Here