|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
14.2.2013 20:20:23   
cockic
ova je slicna mojoj duzini i gustiniuser posted image  mozda jos malo gusca a duzina je ta a sad i boja je mozda malo svetlijauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Frizura - II dio
14.2.2013 20:26:49   
cockic
jedva cekam sutra da se osisam i bas zelim promenu samo da li ce on to hteti i razumeti mada kako god da me osisa ja sam zadovoljna ovako recicu mu da snalu nezelim da vidim neko vreme jer mi je vecito na glavi stalno mi kosa na faci smeta,i onda je snala resenje e vala od sutra necu da je vise nosim user posted image mm dobice skroz drugu zenu posle sisanja eto ni to nije lose druga zena samo kad ona stara promeni frizuru user posted image olakasacu mu ne mora da trazi druguuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Frizura - II dio
15.2.2013 12:20:12   
Verolina
Ja sebe nikada u zivotu ne bih mogla zamisliti sa kratkom kosom.
Ovo je moja kosa, sad je iste duzine samo je malo tamnija, radi oporavka user posted image :
user posted image
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Frizura - II dio
15.2.2013 16:23:23   
cockic
osisala sam se i jako sam zadovoljnauser posted image kad je kosa u pitanju ja sam stalno zadovoljna da li zato sto mi sve lepo stojiuser posted image nemam pojma ali za sad nema frizure koju nisam imala cak sam bila i masinicom osisana jako kratko i to mi je super ali tako bas nebi ovo je super mislim da vise necu menjati da sam ovo jauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Frizura - II dio
15.2.2013 22:18:37   
boba 11
user posted image
ova velika sam ja i moja frizura najvise mi odgovara jer je za pola sata isfeniram i ne bole me rukeuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Frizura - II dio
16.2.2013 9:12:43   
cockic
ja cu da okacim slicicu kad nadjem nekog da me slika user posted image sa nekog boljeg telefona jer je moj krs tj.losa kamera a digitalni aparat nema baterije...potrosile se ne rade ni tri slike kad ih napunim...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Frizura - II dio
16.2.2013 10:16:20   
adulence
ajde cockic bas me zanima kako ti je....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Frizura - II dio
16.2.2013 11:07:24   
cockic
adulence znaci osisala sam se po onoj prvoj slici sto sam nakacila,a ova druga je bila primer kakva mi je bila pre sisanja.znaci sad mi je bas kratka pozadi onako jezic i frizer me je isfenirao juce naravno kad sam platila user posted image gde da me posalje nefeniranu za te pare ali inace je mnogo bolja kad se nefenira jedva cekam ja da operem pa da kazem kakva je ovako fenirana i nije nesto i on sam kaze kad je bila posusena ja sam bila prezadovoljna da sam mogla onako kuci da krenemuser posted image jer i ova frizura nije predvidjena da se fenira nego samo opere i prosuci i svati neka krema na jezic pozadi i siske i izadjem napolje mada kad sam kuci necu stavljati nista...mada sad posle spavanja je bolja malo sam se rascupala tokom spavanjauser posted image za ovo ne treba cesaljuser posted image

a sliku kacim ovih dana necu cekati puno da poraste pa izgubi fazomuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Frizura - II dio
16.2.2013 12:55:53   
caca81
Verolina, super ti je kosa, a i frizura, i slažem se sa tobom da ne treba da je šišaš.user posted image I ja sam takva, samo brineta.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Frizura - II dio
18.2.2013 12:14:48   
Verolina
Hvala Cacouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Frizura - II dio
18.2.2013 12:26:57   
tanjica85
lepe su mi frizure

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Frizura - II dio
19.2.2013 0:03:10   
Jole84
Ja se nešto danima razmišljam da se ošišam na paž user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Frizura - II dio
19.2.2013 9:07:35   
Verolina
Nemoj bas toliku promenu. Probaj prvo sa duzinom do ramena, ako se pokajes, brze ce ti izrastiuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Frizura - II dio
19.2.2013 12:48:59   
hanka

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ja se nešto danima razmišljam da se ošišam na paž user posted image

ddddaaaa user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Frizura - II dio
19.2.2013 13:01:19   
buba m
Ja sam po prirodi svetle kose. Međutim, opsednuta sam crnom bojom i kad vidim crnu kosu, pa još lepu frizuru, padam u nesvest. Zato, čim sam došla u godine da mogu da se farbam, ofarbam se u crno. Crna sam bila 12 godina. A onda mi pred novu godinu dune da se ofarbam u plavo sa pramenovima. Dok nisam izvukla, nisam se smirila. Sad sam plavuša i sad se svi oduševljavaju kako mi stoji a godinama su mi govorili da mi je crna lepa! 12 godina sam bila u zabludi! Kosa mi je mnogo toga pretrpela, ali za divno čudo, nije joj ništa.
Samo napred žene, odvažite se na promenu!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Frizura - II dio
22.2.2013 11:33:51   
Jole84
Neću baš kratak paž,nego nešto ispod ramena,ne znam ni šta sam zamislila,skrenuće frizerka od mene user posted image
a sa šiškama ne znam šta ću user posted image pošto na tu frizuru ne idu šiške ravne,a meni su tek malo počele da rastu,ni tamo ni ovamo.

Bubice dobrodošla u klub plavušica user posted image user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 22.2.2013 11:34:23 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Frizura - II dio
28.2.2013 12:29:03   
Jole84
Ošišala sam se user posted image Od kose do struka odoh na paž i baš mi je lepo user posted image
Mada priznajem uhvatila me tuga sinoć kad sam je prala,nema ni g od moje stare grive,ali svaka promena prija.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Frizura - II dio
28.2.2013 12:31:14   
adulence
jole daj neku slidzu....verujem da ti je divno...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Frizura - II dio
28.2.2013 12:33:27   
Jole84
Postaviću ovih dana obavezno user posted image
Pa ne znam,malo mi čudno,ali svi koji su me videli oduševljeni su (a neki su i vikali) user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Frizura - II dio
11.5.2013 19:19:14   
adulence
evo i ja da vam se pohvalim,vise nisam plava i osisala sam se....jeeeeeeeew....prezadovoljna sam.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Frizura - II dio
11.5.2013 21:31:43   
isidora88
pa dajte neku slikuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Frizura - II dio
11.5.2013 21:33:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ošišala sam se user posted image Od kose do struka odoh na paž i baš mi je lepo user posted image
Mada priznajem uhvatila me tuga sinoć kad sam je prala,nema ni g od moje stare grive,ali svaka promena prija.


I ja, i ja, samo je moj paž 3.put manji od tvog user posted image staviću ovih dana sliku

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Frizura - II dio
11.5.2013 21:38:07   
Dada81
Ooobavezno slike user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Frizura - II dio
12.5.2013 10:11:22   
adulence
bice slika bice.....jos uvek pokusavam da se naviknem na novu frizuru,ustvari vise na boju...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Frizura - II dio
15.5.2013 1:02:44   
Jole84
Dunjči,Adulence čekamo slike user posted image user posted image
ako ste,malo promene može itekako da prija user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here