|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ploče za kuvanje
13.3.2012 11:21:25   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ja sam proklinjala dan kad smo kupili taj sporet sa ravnom plocom.Kupila sam taj Frosch sa zabicom ,ali nista.E onda sam nasla kao onu strugalicu za te sporete.Prvo koristim nju pa Cif (nista ne smeta ploci),a onda Mer za staklo i sija kao nova.
Pada prasina ali to je bre sporet nije slikauser posted image




Isti slucaj...jos kad mi je stric inace elektroinzenjer rekao da ako mi crkne ploca mogu da bacim sporet ceo user posted image a na obicnom zamenis ringlu i cao..e e hocu ja da se modernizujem...i jos platim strasno...uopste ga ne volim ,stalno je musava ploca cak se vide peckice od vode kad kuvas kafu i stalno moram da briskam,prvo ubrusima pa mokrom krpom,pa onda suprug nastupa posto meni ne pada na pamet da sa onom ziletom jos skjidam zagorelo po sporetu mic po mic pa onda Frosh na kraju(Meni je ok,nemam zamerki,tj.mmuser posted image )...a ako ga ne koristis par dana svako zrnce prasine se vidi na njemu...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ploče za kuvanje
13.3.2012 13:53:05   
Lu

IZVORNA PORUKA: Sanchy

...a ako ga ne koristis par dana svako zrnce prasine se vidi na njemu...

Meni se ovo ne može desitiuser posted image
Palim ga svaki dan najmanje tri puta.
Inače što se tiče čišćenja ja to ne ribam toliko kako vi opisujete. Strugalicu koristim samo ako nešto jako iskipi a to mi se desi u 4-5 mjeseciuser posted image
Obrišem često sa tečnošću od suđa i truleksom eventualno spužvicom, samo naveče onim sredstvom za keramičke ploče, ne može se porediti sa čišćenjem ringli koje čistim kod mameuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ploče za kuvanje
13.3.2012 13:55:19   
Sanchy
Kod nas se dosta vise kuva kod svekrve u kuci,posto je kuca u istom dvoristu a ona zimi ne moze da se odrekne smederevca tako da je sve i ukusnije nego da ja spremam pa se ne zalimuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ploče za kuvanje
13.3.2012 13:59:17   
Lu
E pa dobro onda, i ja bi voljala da na moj padne prašinauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ploče za kuvanje
13.3.2012 14:21:59   
Lilla
Ja bih moj sporet rado zamijenila za onu stariju varijantu. Ovaj sa ravnom plocom je mnogo teze odrzavati. Ne znam ni koliko puta ga dnevno ukljucim, a sve i da nista ne kapne ili pokipi od same serpe ostanu linije koje mi poslije prilikom ciscenja ruke odvale.

< Poruku je uredio Lilla -- 13.3.2012 14:23:08 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ploče za kuvanje
9.11.2012 12:12:13   
Anck Su Nmaun
Da li vam se ispod ploca zavlace mrvice i tako svasta.
Ja neznam da li mozda ploca nije dobro postavljena al bas svasta se nakupilo ispod nje user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ploče za kuvanje
9.11.2012 12:21:49   
Brand new mama
Anuk,kod mene je slicna situacija,nije da nije dobro postavljena ec je silikon(ili akril) moj dragi stavio preblizu unutrasnjem delu,pa je ka spolja ostalo oko 1-2 cm u koji se zavlaci svasta..
Anyway,mi imamo indukcionu,stvarno je brza.Po meni se ceran i indukcione brze i bolje ciste nego obicne ringle,jos kod ind. je prednost da mozes da je prebrises ako nesto iskipi odmah,jer je "hladna". Zadnji put kad nije bila koristena par dana je bilo-nikad;) Uvece je dodatno obrisem sa DM sredstom za ceran ploce i gotovo..

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ploče za kuvanje
4.11.2013 14:27:32   
Štetica
Zenskice imate li iskustva sa indukcionim plocama-resoima? Nasla sam jednu jako povoljno,pa se premisljam dal da je zmem.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ploče za kuvanje
4.11.2013 14:36:33   
vikiveki
Ja nemam iskustva sa tim ali po nekoj logici stvari mislim da ne bi ništa trebalo da zapada ispod nje.user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ploče za kuvanje
4.11.2013 18:57:34   
nata11
Stetice ja ne koristim ali drugarica ima i ona je prezadovoljna. Kaze da joj se najvise svidja to sto nemora da juri dete kada se ona skloni od sporeta.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ploče za kuvanje
29.11.2013 22:03:12   
Štetica
Kupila sam indukcioni reso(jedna ringla),odusevljena sam koliko je brza i prakticna stvar. Kafa provri za minut(bukvalno),ako iskipi nesto moze odmah da se obrise jer je ostatak povrsine hladan,ima tajmer za kuvanje i odlaganje kuvanja,a pojacavanje i smanjivanje temperature je za sekund. A sve to za 6000din.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ploče za kuvanje
29.11.2013 22:06:05   
Ana RR
Super je taj rešo, u bivšoj firmi smo imali u kuhinji, kolega je redovno za vreme pauze sebi nešto kuvao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ploče za kuvanje
24.5.2014 23:48:46   
anci kv
ja koristim indukcionu ringlu-rešo,smeštena je u fioku tako da ne zauzima mnogo mesta jer je kuhinjica mala. Brza, lako se čisti,mala..user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ploče za kuvanje
25.5.2014 8:05:42   
nata11
U to je bas zgodno. Izvucen pa ubacis kadazavrsis user posted image

_____________________________





(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ploče za kuvanje
21.6.2014 9:30:15   
branki*
ja ludim od ove moje ploce,sve se vidi,ali sve.kako stavim serpu i ukljucim ringlu,nakon kuvanja sve neke muzge.i kad brisem,sve se vide tragovi krpe i ostaju dlacice,nikad vise nisam glancala sporet...imam neku meku zicu,time je cistim,obicno neko sredstvo i na kraju prebrisem onim za staklo.je l negde gresimuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ploče za kuvanje
21.6.2014 9:40:51   
Didy
Uh, Branki, ja ni blizu toga ne glancam i meni je ta ploča savršena stvar, nikad manje nisam brisala, a stalno se sija.
Ja prebrišem sunđerom i običnim deterdžentom iz kuhinje i onda truleks krpom samo skinem penu, a od nje ni ne ostaju dlačice. Nikad ne brišem onim za staklo. A baš ako se nešto skori ili zalepi (kao npr. sad od palačinki), samo prevučem onim nožićem koji sam dobila uz ploču, a koji je sjajna naprava.
E, sad, ja uglavnom sve kuvam na plinu, pošto je moja ploča kombinovana, pola plin, pola struja, a kad mi baš zafali treća ringla, uključim struju i nekad ostanu te bele fleke, ali sutradan ih već nema, tako da se ja njima uopšte ne opterećujem.


< Poruku je uredio Didy -- 21.6.2014 9:43:30 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ploče za kuvanje
21.6.2014 9:45:11   
doktorkakristal
i mi imamo tu plocu ili kako se vec zove,odlicna je stvar,moracu da uzmem i jednu za stan,bas sbog brzine spremanja na njoj i sto se lako odrzava

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ploče za kuvanje
21.6.2014 10:59:26   
branki*
mozda ne treba da koristim zicuuser posted image
hvala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ploče za kuvanje
26.10.2017 18:22:19   
Anck Su Nmaun
Ne znam vise cime ove masne krugove da skinem s nje? Nozic to ne moze da skine, ribala svim i svacim ali nikad ne=ce biti kao nova user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ploče za kuvanje
26.10.2017 18:51:15   
choopa choops
ASN to imam i js...Neke mogu da se skinu sa onim Mr Muscle za ploče? Jesi probala?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ploče za kuvanje
26.10.2017 19:07:56   
Anck Su Nmaun
Nisam bas taj imam nesto za ploce al ovo nema sanse. Mozda bi trebala probati. Drljala sam do besvesti ne vredi

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ploče za kuvanje
26.10.2017 19:15:25   
isidora88
I moja je dobila neke flekiceuser posted image izludjuje me, i ima par ogrebotinicauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ploče za kuvanje
26.10.2017 19:19:27   
Mala Elena
Moja je ona na "touch", ako je o njoj rec, odlozena u kutiji , nova tako da nemam tih problema...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ploče za kuvanje
26.10.2017 19:27:52   
choopa choops
Ma to je više izgorela ploča, nego što je fleka...Ali ja sam neke mogla dovesti u red sa tim Mr Muscle. E sad da li je do njega ili nije ne znam.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ploče za kuvanje
22.6.2020 23:59:06   
mama Jo
Bilo je super sredstvo u dm za brisanje staklokeramickih plica. Ima u sebi kao neke gromuljice... Sve oriba bukvalno. Ali jako dugo ga nemaju na stanju. Nista posle toga mi nije tako detaljno oribalo plocu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here