|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strah od roditelja
21.3.2022 22:26:35   
QueenJ
Da malo podignemo ovu temu. I da se požalim. Prošle godine imala sam konizaciju, sve je dobro prošlo. Pa koronu. Pa ustanovljen Hašimoto i hipotireodizam. Pa opet korona. Od kada sam se konačno posle 7 godina odvažila na drugo dete, uvek je moralo biti "na čekanju". Nedavno sam ostala bez posla. Konkurisala za drugi i strpljivo čekala. Prošle sedmice-dve crtice. Moji su oduvek bili strogi, i previše. I uvek sam ih se plašila. Do danas sam odlagala da im saopštim. Nakon prvog uz i uverenja da je za početak sve kako treba, reših da ih obradujem. Ali oni su potpuno tragično primili vest, kako sam glupa, kako ne znam da se čuvam u 21. veku, kako ću bez posla, kako volim da budem mučenica i još brdo uvreda na moj i račun mm. I umesto da budem srećna, ja sam očajna, uvređena i povređena.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Strah od roditelja
21.3.2022 23:22:31   
Milena18
Queenj, molim te nemoj da se osećaš tako. Najvažnije je da ti i tm gradite za sebe život kakav želite i da vam dobro ide. Ostavi sve zajedljive komentare za sobom, ne razmišljaj o njima više. Niko nije vredan toga da se zbog njegovih izjava osećaš očajno, a posebno neko ko bi trebalo da ti bude bezuslovna podrška. Čestitam ti na dve crtice 🙂

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Strah od roditelja
22.3.2022 8:10:19   
QueenJ
Upravo to, Milena. Koliko god da je "greška" i loš momenat, očekivala sam radost i podršku. Posebno zbog rizične biopsije prošle godine i konizacije, mogućnosti i histeroktomije i svačega nečega što sam fizički i psihički prošla. Ubili su me u pojam i znatno umanjili radovanje.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Strah od roditelja
22.3.2022 8:22:49   
nata11
Queen ne znam sta bih rekla. Nekog eto zadese u zivotu nemoguci roditelji. Mogla bih o toksicnim roditeljima do sutra i to iz licnog iskustva.

Ti si odrasla osoba i nema razloga za strah vise.
Uzivaj u trudnoci.

_____________________________





(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Strah od roditelja
22.3.2022 10:56:03   
dddaca
Queen, zaista mi je zao sto to cujem. Mozda su samo bili u soku, sigurna sam da ce vremenom promeniti misljenje. U svakom slucaju, i ako nam je svima podrska roditelja vazna, ti to dete radjas zbog sebe i svoje porodice. I gledaj to sa druge strane. Mozda jeste trenutno nezavidna situacija po pitanju posla, mozda i finansija, ne znam, ali tvoje dete ce dobiti brata ili sestru. Uzivaj u trudnoci i raduj se trenucima koji dolaze user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Strah od roditelja
22.3.2022 12:04:50   
vonavoj
Queen,nema razloga da se osecas lose. Ako ne zavisis od njih finansijskih,imas svoju porodicu,ne trazis od njih pomoc,nema razloga da se osecas lose i da ti bilo sta prebacuju. Bitno da ste ti i tm zajedno u tome i da imas njegovu podrsku i da cete biti slozni. Nikad nije pravi trenutak...vreme je stvarno ludo.Drago mi je zbog tebe,pogotovo kroz sta si prosla. Da imas urednu i skolsku trudnocu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Strah od roditelja
22.3.2022 13:32:58   
Ivanka 75
Queen, ja sam reagovala kao tvoji kad mi je sestra rekla da je trudna sa trecim. Sad ga obozavamo ali taj trenutak mi je bio mucan. Sestru su na carskom sa drugim detetom  ozivlajvali, imala napad zuci prvi dan posle carskog, upalu bubrega i mokracnih kanala, infekcije, menjali joj krv, davali plazmu... Ne znam ni ja vise... 😟 Prva misao mi je bila a sta ako on umre, ko ce decu da cuva.

Ne zameri tvojima, brinu za tebe, to im je bila prva reakcija, onako iskrena, roditeljska. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Strah od roditelja
22.3.2022 13:44:02   
QueenJ
Hvala vam mnogo svima na podršci i razumevanju. Znala sam da sam se obratila na pravo mesto. 🤍 Ne zavisimo od njih, osim onoga što sami žele da doprinesu u smislu nekih namirnica, da pričuvaju dete i sl. Ni nama nije bilo svejedno, šok, svakako. Ne mogu da razumem (ne)biranje reči koje su mi upućene, to uvek zaboli kada dođe od najrođenijih. Da su oni tako razmišljali da sve bude skockano savršeno, ne bi imali ni mene, ni brata. Finansijski aspekt ćemo rešiti tako što će me neko od prijatelja privatnika prijaviti. Briga manje. A za ostalo ćemo gurati i boriti se kao i do sad, kao i svi. Još jednom, hvala svima.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Strah od roditelja
23.3.2022 7:15:52   
IvanaSK RR
Ja bih napisala da se slažem sa ostalim devojkama. Jako je tuzno nemati podrsku od bliskih ljudi.
Nikad nece biti pravi trenutak, nažalost, a vreme uzasno brzo prolazi. Imala si velikih problema i sada bi oni trebali da slave sto si uspela da zatrudnis. Da li ista lepse na ovom svetu ima od dece?? Uvek ce nam faliti još, jos malo novca, jos veci auto, jos bolji stan.... Ali dok bi sve uklopili onda bi dosao i trenutak da bi falilo jos jedno dete... Samo napred. Mirnu trudnocu i lak porodjaj ti zelim. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Strah od roditelja
23.3.2022 7:34:56   
flamingos
Queenj,pročitala sam i slažem se sa dRRugarkana.Uživaj u trudnoći.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Strah od roditelja
23.3.2022 9:43:12   
QueenJ
Hvala, cure. 🤗

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Strah od roditelja
23.3.2022 11:27:13   
Bambino1
I ja se slazem sa svima, uzivaj u trudnoci. Moji uvek pricaju kad ima za jedno imace i za dvoje. Uzivaj. 🙂😘

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Strah od roditelja
24.3.2022 22:30:23   
QueenJ
Bambino 🤗😘

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here