|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:29:21   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image

Nensi, moram off. Otišli mi danas kod kumova, kod njih u stanu pakao, šetaju u krarkim rukavima, beba u hulahopkama i bodiću... Onda shvatih zašto su vaše bebe "gole" na slikama. Kod njih u stanu ima 29 stepeni!!! Marko se upalio, sav se zarumeneo, skidala sam ga, nije dete naviklo. Kod mene bude max 23, a noću se spušta na 20, i niže. Kad je baš hladno, kod Luke u sobi bude 17.



Bas sam gledala,kod nas je 27-28 stepeni,sad kako je stalno minus greju celu noc,bas je toplo...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:29:29   
magnetic

IZVORNA PORUKA: nensi27

Hoce,ne buni se user posted image
Okrece se,prevrce se na sve strane i ne smeta mu sto je u vreci,i ja sam bas zadovoljna user posted image

Super,superuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:30:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image

Nensi, moram off. Otišli mi danas kod kumova, kod njih u stanu pakao, šetaju u krarkim rukavima, beba u hulahopkama i bodiću... Onda shvatih zašto su vaše bebe "gole" na slikama. Kod njih u stanu ima 29 stepeni!!! Marko se upalio, sav se zarumeneo, skidala sam ga, nije dete naviklo. Kod mene bude max 23, a noću se spušta na 20, i niže. Kad je baš hladno, kod Luke u sobi bude 17.



Bas sam gledala,kod nas je 27-28 stepeni,sad kako je stalno minus greju celu noc,bas je toplo...


Kod nas ne greju noću. Oko 23h počnu da se hlade radijatori. user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:30:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image

Nensi, moram off. Otišli mi danas kod kumova, kod njih u stanu pakao, šetaju u krarkim rukavima, beba u hulahopkama i bodiću... Onda shvatih zašto su vaše bebe "gole" na slikama. Kod njih u stanu ima 29 stepeni!!! Marko se upalio, sav se zarumeneo, skidala sam ga, nije dete naviklo. Kod mene bude max 23, a noću se spušta na 20, i niže. Kad je baš hladno, kod Luke u sobi bude 17.



Bas sam gledala,kod nas je 27-28 stepeni,sad kako je stalno minus greju celu noc,bas je toplo...


I mi smo tako oko 28 stepeni....svekar ustaje nocu 2 puta da nalozi vatru user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:34:05   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image

Nensi, moram off. Otišli mi danas kod kumova, kod njih u stanu pakao, šetaju u krarkim rukavima, beba u hulahopkama i bodiću... Onda shvatih zašto su vaše bebe "gole" na slikama. Kod njih u stanu ima 29 stepeni!!! Marko se upalio, sav se zarumeneo, skidala sam ga, nije dete naviklo. Kod mene bude max 23, a noću se spušta na 20, i niže. Kad je baš hladno, kod Luke u sobi bude 17.



Bas sam gledala,kod nas je 27-28 stepeni,sad kako je stalno minus greju celu noc,bas je toplo...


Kod nas ne greju noću. Oko 23h počnu da se hlade radijatori. user posted image


user posted image user posted image user posted image

Bezobrazluk,ovde ne greju ako je napolju plus ali kad je minus stvarno ne mogu da se pozalim...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:35:16   
indy_25
Kod mene je isto toplo ali mi grijanje mozemo da regulisemo sami navece ga uvjek smanjimo jer volimo da spavamo kad je malo hladnije. Sara mi uvjek spava bez carapa iako je nocu hladnije negdje oko 17 -18 stepeni.

Imam dvije vrece za spavanje ali je nikad nisam stavljala u njih a ne znam ni sto nisam user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:35:39   
Anoniman
Odoh pod ćebe i jorgan, Luku u džak i ćebe, Marka i džak i dva duplo savijena ćebeta... 

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:37:00   
gagana83
Zene, 27-28 stepeni?
Kod nas nije toliko toplo ni za kupanje!
Sad sam pogledala,u Uninoj sobi je 23,tako je otprilike i tokom dana,kasnije ce biti i manje.
Inace na celom nasem spratu rade samo dva radijatora,jedan u dnevnoj i jedan u spavacoj,plus jedan mali u kupatilu.Ostale sam zatvorila posto moj svekar lozi nenormalno!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:37:15   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tash

Odoh pod ćebe i jorgan, Luku u džak i ćebe, Marka i džak i dva duplo savijena ćebeta... 


Uh user posted image ,ali i ja bih tako da nije toplo...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:37:16   
Didy
Mi isto sami regulišemo. Meni je stalno hladno, pa ja samo pojačavam, a mm smanjuje. Onda se desi da sam ja u džemperu, a on u majici na kratke rukave.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:38:21   
Anoniman
Didy, moj luftira i ovih tričavih 23 stepeni, on je u kratkim rukavima. user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:40:27   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tash

Didy, moj luftira i ovih tričavih 23 stepeni, on je u kratkim rukavima. user posted image

I ja sam u kratkoj majci i bez carapa.Na 23 stepena.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:41:32   
Didy
Ja sam u debeloj trenerci, ali cvokoćem, a ne ustaje mi se od kompjutera da se obučem.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:41:39   
Anoniman
Nama nocu bude 23 jer svekar samo odrzava vatru da se ne ugasi....a preko dana lozi...osim kad otvorimo vrata pa sa hodnika ulazi hladnije...Meni se Petra sva najezi ako je presvlachim na 23 stepena... naviklo dete na toplo...letnja deca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:44:31   
magnetic
Kod nas je stalno oko 25.I danju i nocu,jedino kad duva jako jak vetar onda mi nekako izduva toplotuuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:44:58   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nama nocu bude 23 jer svekar samo odrzava vatru da se ne ugasi....a preko dana lozi...osim kad otvorimo vrata pa sa hodnika ulazi hladnije...Meni se Petra sva najezi ako je presvlachim na 23 stepena... naviklo dete na toplo...letnja deca user posted image


Ja sam se trudila od pocetka da dete ne utopljavam.
A vidim da je slicna meni,ne podnosi vrucinu nikako.
Preko dana je samo u pantalonicama bez unihopa i bodicu sa dugim rukavima.Eventualno ispod ima jos jedan bodi bez rukava.
Zene,skroz smo off.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vreca za spavanje
18.12.2010 22:46:12   
magnetic
ALI SKROZuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vreca za spavanje
22.12.2010 8:04:08   
majathegreat
Nama je u stanu letos kad se rodila bilo oko 24-25 stepeni jer sam uključivala klimu i ona je spavala samo u bodiću, pokrivena pamučnim ćebencetom. Zimi stalno otvaram prozore jer ne mogu da se nadišem svežeg vazduha, tako da je maximum u stanu oko 23 stepena. Noću se smanji grejanje pa bude u sobi oko 20 stepen. Ona i dalje spava samo u bodiću, ali sad na duge rukave i pokrivena je jorgančićem koji nije nešto jako debeo. Inače ja bih odlepila na 28 stepeni u stanu. Mi se kupamo na 24-25 stepeni. Tako da džak ne dolazi u obzir, iako sam nasledila ni manje ni više nego 6 komada. Doduše sam ga koristila kad smo bili kod babe i dede jer oni žive u kući i skroz je druga priča. Mislila sam da će se Maša buniti, ali nije, mada sam je ubacila u to kad je već zaspala. Ujutru je bila okrenuta na stomak, tako da pretpostavljam da joj nije smetao.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vreca za spavanje
4.1.2011 8:47:18   
Nensi*
Vuk je poslednjih par noci skroz mokar...Ne znam da li da mu obucem samo bodi dugih rukava ispod vrece? Da mu ne bude hladno? user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vreca za spavanje
8.5.2011 21:48:51   
Zvoncica77
Ne znam gde da ubacim ovo pitanje,mozda i ima tema o tome,ali nisam nasla.Mame,kada ste pocele da koristite jastuk za bebu?Mi jos uvek spavamo samo na ravnom,pa me zanima kada se stavlja jastucic,u kom uzrastu?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vreca za spavanje
8.5.2011 22:24:30   
Anoniman
Jastuk za decu ispod 2god

(odgovor članu Zvoncica77)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vreca za spavanje
8.5.2011 23:08:57   
Zvoncica77
Hvala Tash!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vreca za spavanje
31.5.2011 8:16:17   
Jele
Novosađanke, gde da nađem PAMUČNI džak za spavanje, znači bez sintetičkog punjenja, samo pamučni i to 104 ili 110, treba mi za Uroša. Ovaj prošli sam našla u TL-u, ali on ima sintetike i malo je deblji, sada mi treba tanji i nemam pojma gde da tražim, a i nemam vre,mena da tragama.... Ajte pomoć user posted image

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vreca za spavanje
31.5.2011 8:17:36   
Jele

IZVORNA PORUKA: Tash

ja sam danas bila u Mrvici i naručila vreću za Luku, dužine 110cm user posted image


Tash, gde je Mrvica i naručila si u smislu da sašiju ili nabave?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vreca za spavanje
31.5.2011 8:18:32   
Jele
IZVORNA PORUKA: Tash

U Mrvici šiju po narudžbi, da znaš. Jesi ti beše iz NS? user posted image

Ova velika je 1060din. Debela, jorgan vreća.



Uh, pardon, sad vidim da šiju po narudžbi, a evo videh i adresu na netu....


< Poruku je uredio Jele -- 31.5.2011 8:20:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

BRAK
bukimuki

POMAZE LI VAM SUPRUG U KUCNIM POSLOVIMA

DA (66%)

NE (4%)

RETKO,SAMO KAD GA NATERAM (30%)


Ukupan broj glasova: 50

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here