|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
19.9.2015 16:46:20   
jess021
Maraj, divna vam je soba.
Stikeri su extra, posteljina je lepa, ali ja vise volim neke jace boje i da je sarenije.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: kakav krevetac?
19.9.2015 16:49:58   
Maraj
Jess i ja htela onu posteljinu Vozic al mm zapeo za ovu. Rekoh ajd da mu ucinim user posted image al sam zsto ubacila ove stikere da deluje sarenije....mozda bi presareno bilo da su mi i posteljina i stikeri šareni

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: kakav krevetac?
19.9.2015 17:07:02   
MAMAMAJ
Maraaaaj, odavno lepše i svedenije nešto nisam videla. user posted image
Ja imam beli krevetac, K još spava u njemu, kupićemo dušek za bebu i mislila sam neku tirkizno plavu posteljinu, ali si me sada poljuljala... user posted image
Prelepooooo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: kakav krevetac?
19.9.2015 21:39:53   
adulence
Jaooo maraaajjjjjjj pa zenonprelepo je,stvarno fenomenalno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: kakav krevetac?
20.9.2015 8:50:38   
jekiki
Prelepo je Maraj, a posteljinica mi se bas svidja


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: kakav krevetac?
20.9.2015 10:08:24   
Anoniman
Maraj preprelepo jeuser posted image

(odgovor članu jekiki)
  Direktna veza do poruke: 1181
   RE: kakav krevetac?
26.11.2015 13:38:41   
Jole84
Pošto meni Mila i dalje spava u krevecu (i obožava ga user posted image ) , odlučili smo da osposobimo moj kad sam bila mala, mm će da ga ošmirgla i prefarba, videćemo danas u kakvom je stanju. Mislim da je bezveze da kupujemo još jedan nov, kad je pitanje dana kada će M hteti zaseban krevet.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: kakav krevetac?
26.11.2015 13:49:41   
madre
super ste to smisliliuser posted image nego gde ce da vam stoje dva krevetica? je l za oba imate mesta u vasoj spavacoj sobi?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: kakav krevetac?
26.11.2015 13:55:02   
Jole84
Eee to je džoker pitanje user posted image Ja spavam sa Milom u sobi, vrata njenog krevetića su skinuta i spojene smo, kao da spavamo zajedno, a zapravo ne prelazi kod mene. Mm spava u drugoj sobi, koja je isto manja kao ova. Ako izbacim policu i tv iz naše sobe, onda ću moći da strpam i drugi pored mene s druge strane, ili će za prvo vreme beba kod mm u sobi, pa da mi je donosi na siskanjac, a M i dalje kod mene, da joj ne pravim krupne promene i prebacim je kod tate. Ne znam da li dobro razmišljam? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: kakav krevetac?
27.11.2015 13:24:39   
madre
joj, kakve kombinacijeuser posted image a da pocnes polako milu da navikavas na drugu sobu, a da muza vratis u svoju?user posted image jeste mala, ali izvodljivo je to... pritom sta bi radila kada beba pocne da place pa probudi milu, pa mila pocne da place pa onda i tebi ne preostaje nista osim da placesuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: kakav krevetac?
28.11.2015 13:57:01   
Jole84
Definitivno ću da plačem ili da se selimo user posted image ništa ne uspevam da uklopim...znam samo da mm ne primam kod mene, navukla sam se na ćericu user posted image
Mm uzeo krevetac kaže da je u dobrom stanju, ovih dana ćemo u selu da ga sredimo i da kupimo točkiće. Pa nek se suši do februara user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: kakav krevetac?
29.11.2015 14:21:59   
degu
Joj smehoteka sa tobom user posted image
mislim da ti je neizvodljivo to da ti tm donosi bebu na podoj, nekako je nepraktično, zamišljam ga kako celu noć nosa bebu iz jedne u drugu sobu user posted image beba se budi nekad i na 2 sata ( u našem slučaju i na pola sata :)) a siska po 40 min, sad zamisli tvog jadnog čoveka kao Toma koji šibicama pokušava da zadrži oči otvorene, jer tako će izgledati user posted image a razumem te da si navučena na Milu, i ja sam na T, ne znam kako bih zaspala bez nje, al mislim ako budem trudna da ću se polako još u trudnoći odvojiti, pa sa novom bebom ću ja u drugu sobu a tata ostaje sa ćerom, iako je to sad teorija, u praksi ne znam kako će to izgledati.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: kakav krevetac?
10.12.2015 0:47:45   
Jole84
Veverko imas pravo, ipak su veci izgledi da beba bude sa mnom, a Mila sa Tomom user posted image Uopste ne znam kako ce to da izgleda jer ona naravno obozava taju, ali kad smo pokusali par puta da on spava sa njom udarila je vrisku dok ja ne doletim iz druge sobe. Bas se brinem. Pokusacemo opet kad veze novogodisnje praznike, mada mi sve mirise na to da cu da budem golub preletac user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 12:36:32   
BubaBubica
Obećala sam sliku kolevke u drugoj temi ali da stavim u odgovarajućoj temi

user posted image

Ovo je kolevka kad je najstarija Buba bila beba, sa mlađom nisam stavljala baldahinu, nekako mi je samo smetala prvi put.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 13:00:30   
IvanaSK RR
Jao, sto je divno, istopila sam se! Hocu i ja!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 13:05:33   
Jole84
Jaooo Bubi kako je slatka kolevkica user posted image
Koliko je to prakticno? Koliko meseci potraje?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 13:27:50   
BubaBubica
Hvalaa user posted image E sad praktično je dok je beba mala, da kolevka bude naprimer u dnevnoj umesto da bebu stavljaš odmah u onu ljuljašku ili njihalicu, kako se ono zove. Dužine je oko 80 cm, tako da može komotno da bude beba u njemu dok ne počne da se okreće prevrće. Mada, ovaj naš je dosta uzak pa kad beba napreduje i u širinu bude utisak da je zaglavljena u kolevci user posted image Nema dušeka za nju tako da ide samo komad sunđera u veličini kolevke i bude super, i mekano a istovremeno i čvrsta podloga. Ja ću je koristiti i ovaj put, meni je praktičnije od njihalice za tako malu bebu. Zauzima manje mesta nego krevetac.

Ovako to izgleda kad je beba od par dana unutra user posted image

user posted image

Mlađa Buba sa starijom sekom

user posted image

Sreća radost user posted image

user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 19:39:58   
Anoniman
Joojjjjj Bubice cerkice su ti divneuser posted image a kolevka prelstaka, gde ste je kupili, divnaaa je, ja sam htela za Unu da uzemm kolevu, ali nije bila ovako lepa kao vasauser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
  Direktna veza do poruke: 1193
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 20:24:10   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Joojjjjj Bubice cerkice su ti divneuser posted image a kolevka prelstaka, gde ste je kupili, divnaaa je, ja sam htela za Unu da uzemm kolevu, ali nije bila ovako lepa kao vasauser posted image

Hvala UM user posted image Kolevka je još moja, pisala sam na drugoj temi, tata ju je pravio kad sam trebala da se rodim, i ja sam je pre porođaja prefarbala u belo i oslikala rodu i bebu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 20:27:13   
Zemunka85
Bubo, ne zazaj!!!!! Koja si carica. Predobro i preslatko je! Svaka cas_t. Obavezno posalji slike sto si crtala po zidu.

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 10.1.2016 20:28:13 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 20:55:09   
isidora88
predivna je kolevka, a decica pogotovo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 22:22:26   
choopa choops
Predivno!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: kakav krevetac?
10.1.2016 22:27:52   
vocicana
Bubo, decica su ti andjeli, bravo za tebe, kolevka je preslatka u tvoju kreativnost uopste nisam sumnjala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: kakav krevetac?
11.1.2016 0:59:38   
alex88
Bubi user posted image ,prelepa kolevka a decica jos lepsa user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: kakav krevetac?
11.1.2016 9:06:55   
nikiteki
Prelepa kolevka, a deca ko medici

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here