|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
16.6.2014 11:41:25   
tijatija
Ja sam za prenosivi krevetac .Prvo dvoje su bili u drvenom a svanulo mi je kad smo M. kupili CAM prenosivi. Nema ogradice, nosimo ga svude sa sobom ( nosili ) ne moras da brines u toku prohodavanja, spavanja da se lupi ili zaglavi nogu, ogradice su mi vecito odvezivali kad su bili stariji pa sam morala da vodim racuna da u toku spavanja ne odveze koju da se ne omota oko vrata ma 1000 razloga. I sad uopste ne vidim svrhu drvenog , jedino sto je skuplji i dotatno moras da kupis min 2 ogradice koje nisu ispod 70.80e i jos jedno veliko ZAAA prenosivi.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: kakav krevetac?
16.6.2014 12:02:17   
tillia
Hm!o prenosivom nisam razmisljala.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: kakav krevetac?
16.6.2014 12:27:02   
mika79
Tilija ja sam mislila da kupim sa fiokom nije neka razlika u ceni ali može da posluži uvek za odlaganje stvari koje ste prerasli, jorgančića u letnjem periodu, raznih zaliha i tako.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: kakav krevetac?
16.6.2014 19:42:33   
bubulence
mika, kada smo mi uzimali krevetic (pre 3 god) dubina fioka je bila 6 ili 7 cm (univerzalne su). tako da je malo sta moglo da stane u fioke. jorgancic ili tako nesto ne. druga stvar koja se meni nije dopala je ta sto se cela fioka vidi i sve sto je u njoj kada je dusek podignut na onaj visi nivo, odmah nakon rodjenja. tako da smo mi odustali, jeste da razlika nije neka ali je po mom misljenju bilo skroz bezpotrebno iako sam rvo insistirala da uzmemo sa fiokom.
ne znam da li su u medjuvremenu menjali dubinu...

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: kakav krevetac?
17.6.2014 11:03:41   
mika79
Bubulence nisam razmišljala o tome da se sve vidi kad se dušek podigne na nivo za tek rođene bebe, hvala ti što si prenela iskustvo razmisliću još o toj fioci.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 12:22:24   
Jole84
Miko u pravu je Bubulence,evo meni fioka zvrlji prazna,dubina je baš mala,skuplja mnogo prašine a sve se vidi...u principu sad da me pitaš ni krevetac ne bih kupovala user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 12:37:52   
Žapkić
Tinin krevetac je sa fiokom. Istina jeste da je fioka prolično plitka, ali može da posluži, i te kako. Recimo, ja u njoj drzim jorgančić, ćebiće, posteljinu... A moze da posluži i za odlaganje stvari koje su detetu omanjale.
Glasam uvek za fioku, a razlika u ceni nije tako velika.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 13:13:34   
ivaMark
Hm, sada kad malo razlmlislim u pravu ste za prenosivi...
Mi se sada razmisljamo sta i kako, trebao bi nam jos jedan krevatac... pa se razmisljamo da li J da prebacimo u krevet (deciji) a beba u krevetac njen...
Mada nije losa opcija da se kupi prenosiv krevetac za J a drveno da bude za malu bebu, jer ima one stepene visine.... aaaaaaaa user posted image ....

Mi imamo fioke na komodi za presvlacenje sa kadom i jesu uzasno plitke, pih...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 13:33:06   
Ana13
Ja sve nesto mislim da taj prenosivi nije dovoljno cvrst i da nije za svakodnevno spavanje vec samo za povremena putovanja user posted image Jel cvrsto dno sto drzi dusek? Da se pod tezinom bebe ne ulegne i da bebi krivi kicmicu? Nisam ga videla uzivo,ali sam tako nekako umislila

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 13:39:04   
Peace*

IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja sam za prenosivi krevetac .Prvo dvoje su bili u drvenom a svanulo mi je kad smo M. kupili CAM prenosivi. Nema ogradice, nosimo ga svude sa sobom ( nosili ) ne moras da brines u toku prohodavanja, spavanja da se lupi ili zaglavi nogu, ogradice su mi vecito odvezivali kad su bili stariji pa sam morala da vodim racuna da u toku spavanja ne odveze koju da se ne omota oko vrata ma 1000 razloga. I sad uopste ne vidim svrhu drvenog , jedino sto je skuplji i dotatno moras da kupis min 2 ogradice koje nisu ispod 70.80e i jos jedno veliko ZAAA prenosivi.


user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 13:43:20   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: Ana13

Ja sve nesto mislim da taj prenosivi nije dovoljno cvrst i da nije za svakodnevno spavanje vec samo za povremena putovanja user posted image Jel cvrsto dno sto drzi dusek? Da se pod tezinom bebe ne ulegne i da bebi krivi kicmicu? Nisam ga videla uzivo,ali sam tako nekako umislila


Mislim da ima da se kupi dusek i za prenosivi user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 13:56:32   
Ana13
Znam da ima dusek.Pitam da li se dno koje drzi dusek savija ili je cvrsto.Ako je mekano,onda kad spustis bebu na dusek i on se pod tezinom savije,a to nije dobro za kicmu.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 14:09:09   
Peace*
Dno prenosivog krevetca (kod mog) se umotava oko sklopljenog krevetca. Dakle, nije izjedna, sklopljeno je od 4 ili 5 tvrdih pravougaonika, tj, nisam sigurna šta pitaš. Ne krivi se pod detetovom težinom. Pa, zamisli na šta bi ličili ti krevetci u hotelima gde protutnji gomila dece kroz te krevetce.

http://videooglasi.net/Funkcionalni-i-prakticni-Keprom-Prenosivi-krevetici-za-bebin-miran-san-87-2197-listing.htm

Ovde pogledaj na šta mislim. Taj rozi koji je ženska sklapala, na kraju umotava dno krevetića oko sklopljenog kreveta.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: kakav krevetac?
1.7.2014 14:15:27   
Ana13
Da,razumela si sta pitam.Nisam nikad videla te prenosive uzivo,a znam da su stranice od mrezice,pa rekoh da nije i dno user posted image Sad nisam pametna koji da uzmem.Ovaj sa dva nivoa sto sam videla na snimku mi je ok

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: kakav krevetac?
2.7.2014 0:23:26   
Azra_
Mi smo kupili i drveni i prenosivi krevetac. Prenosivi je bio u dnevnoj sobi , a drveni u spavaćoj. Prenosivi mi je bio super od početka, pa, kada nije spavao na nama, spavao je u njemu. Drveni smo prebacili kod bake i deke, a dete još uvek spava u prenosivom. :-) Ja sam prezadovoljna. Nema zaglavljivanja ručica, nožica, nema lupanja glave, a baš je bio jedno vreme u toj fazi, uu drvenom bi bio modar. Ima dece koja mirno spavaju, ali nama je super poslužio.

Što se dušeka za prenosivi krevetac tiče, imaš varijantu onog tanjeg, koji se sklopi i možeš poneti sa sobom-praktično za put. Pošto smo mi prenosivi stalno koristili, jednostavno, u njega smo ubacili običan dušek koji je i za drveni krevetac i tako dete spava. I naš ima dva nivoa. Gornji nivo smo koristili negde do 4.meseca, posle spustili. Sa prenosivim smo imali i vrtešku, iako sam i za drveni kupila neku. Jedino što na prenosivom kod mene nije bilo praktično je ona kao ˝kadica˝ za presvlačenje. Ona je mekana, pa dete nekako upadne, a treba ti čvrsta podloga. To smo rešili tako što smo umesto te podloge, koju smo dobili uz krevetac, stavili onu običnu preko krevetca, i odlično se uklopilo. Imaš unazad stranice i sliku našeg prenosivog. Nema ga kod nas, ali eto...da vidiš... Na 38.strani teme je, Zaista je prelep. Malo sam bila tužna što je stigao sa roze aplikacijom, ali sada sam presrećna što je tako. Neke stvari ispadnu bolje nego što mi smislimo. :-)

Iz mog iskustva, da sada kupujem , kupila bih samo prenosivi. jednog dana kada ne treba, lepo sklopiš i odložiš, ova drvenarija mi je kabasta. Istina, ima jako lepih drvenih krevetića, ali i prenosivi ne zaostaju u dizajnu.

< Poruku je uredio Azra_ -- 2.7.2014 0:31:46 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: kakav krevetac?
2.7.2014 0:45:25   
Ivanka 75
Ivka sa svojih 18kg jos uvek spava u tom prenosivom krevecu, drugarica mi preporucila ja kupila i svi zadovoljni.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: kakav krevetac?
2.7.2014 0:55:18   
Azra_
Ivančice, ja sam mislila da smo mi jedini koji sa 2,5god spavamo u prenosivom, ali eto nam i starije drugarice Ivke!user posted image Mi smo spremili krevet sa onom ogradicom, ali nikako da se rešimo da ga prebacimo. Još uvek se budi noću, pa je malo teže da ga izolujem u njegovu sobu.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: kakav krevetac?
3.10.2014 8:08:32   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: eca89

Dobro jutro drage moje, kako ste jutros? Zanima me veličina krevetca, tražila sam temu, ali je nema, ako ima, vi mene samo prebaciteuser posted image . Naime, u nasu sobu na mjesto gdje ja želim da stavim krevatac može stati samo onaj dimenzija 120_x_60, pa me zanima da li je on mali? Ajmo vi vec isksusne mame koje imate djecu , koje su vam dimenzije krevetca? Frendica mi rece kao da je taj mali, da ga djeca brzo prerastu, da kupim 140_x_70. Molim vas za mišljenje. P.S. Izvinjavam se na dužem postu i hvala user posted image


Evo 'vaako.

Mi smo uzeli u Ikei taj 120x60. Uopšte ne mislim da se brzo preraste. Pa šta misli ta dr, da treba da spava u krevecu do 5 godine??? Još je meni Ana previše dugo i spavala (a raste kao iz vode) u njemu.

Za 3 godine ćeš već nekako naći drugi raspored i kasnije smestiti veći krevetac. Sad ću biti OT, ali em smo bili kratki s lovom, em kratki sa prostorom i sad sam joj uzela 160x70. Pa dok njega preraste, uzeću na sprat, pa će Ana na gornjem krevetu, a mlađe na donjem (ako ne uspemo da razdvojimo nekako sobu)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: kakav krevetac?
3.10.2014 8:19:39   
eca89
Hvala, Trco imam ja mjesta, ali na drugom kraju sobe, a na tom gdje ja hocu stane sam taj 120, pa sad ne znam sta cu, pojma nemam :(, muž mi samo kaže kako ti hočeš, pa i ja mislim da nije mali.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: kakav krevetac?
3.10.2014 8:25:59   
Peace*
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR



Mi smo uzeli u Ikei taj 120_x_60. Uopšte ne mislim da se brzo preraste. Pa šta misli ta dr, da treba da spava u krevecu do 5 godine??? Još je meni Ana previše dugo i spavala (a raste kao iz vode) u njemu.




Potpisujem!
I Ikein a posle i prenosivi, oba su bila 120_x_60.

< Poruku je uredio Peace* -- 3.10.2014 8:26:27 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: kakav krevetac?
3.10.2014 8:32:08   
Trcosava
Gledaj, tvoja će konačna odluka biti. Moje mišljenje je da nije toliko mali. E sad, ovom krevecu se ne spušta stranica.

A ako ta tvoja drugarica tako gleda, pa onda nek uzme odmah onaj 200x90 pa nek namontira ogradicu user posted image
Mi smo super zadovoljni i jednim i drugim krevetom. Dakle, prvi za bebu je 120x60 - eno čeka mi i drugo dete. Drugi je 160x70 ili tako nešto. Taj drugi je bio extra povoljan (krevetac, dušek i 'stranica da ne ispadne') je bio oko 120€, gde samo krevetac vredi toliko para. Ti si isto blizu Ikee, prošvrljajte malo sad dok ne padnu snegovi. Tamo je sve mnogo povoljnije nego u Slo

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: kakav krevetac?
3.10.2014 8:41:49   
Peace*
Trćo, i vi imate ovaj KLIK?
Meni je Luka godinama spavao u njemu, Marko kraće jer nije znao u drvenom pa sam ga prebacila u prenosivi. Eno ga čitav, čeka da zaova dođe u situaciju za dete.
Nakonj tog smo Luki kupili OVAJ.
Međutim, nikada nismo dočekali da se razvuče skroz, jer je u međuvremenu Marko prerastao krevetac, i obojici im je trebao veliki krevet, te sada spavaju u ovom KLIK Luka gore, a Marko u fioci.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: kakav krevetac?
3.10.2014 9:00:21   
Trcosava
Tašo, prvi nam je isti. A drugi smo uzeli KLIK jer je bila neka akcija za ikea family članove kartice user posted image još ni manje ni više naletimo na nekog 'našeg' pa lepo se sporazumeh na srpskom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: kakav krevetac?
3.10.2014 9:29:07   
bubulence
i nas je 120×60 i bio je odlican, spavala je u njemu do 20 meseci a mogla je i duze. onda smo uzeli pravi krevet 200×90

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: kakav krevetac?
23.10.2014 20:32:33   
Ipokrisia
sta mislite o ovim krevecima sto imaju dodatke pa posle moze da postane i veci krevet,sto,ormaric...?

http://www.letoshop.rs/proizvod/639703

Jedino da nije mala dimenzija za krevetac ovo sto pise
- dimenzije osnove - 112 x 63 cm

ako je 112cm duzina kreveca, do kog meseca/godine ce moci beba da spava u njemu tj od koje godinice nije rizicno da dete nema resetkice?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here