|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.11.2012 16:29:46   
jole82
Vidim ja i ovde na temi da ih dosta ima bas taj dusek...ja nesto skepticna s tim dugmicima...valjda zato sto bi meni smetali (princeza na zrnu graska user posted image ) u svakom slucaju treba sve pogledati i opipati uzivo...idemo u subotu pa cemo uzeti neki..jedva cekam user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.6.2013 8:50:37   
minnica
Kupili smo za drugu bebu novi dušek. Nije veliki izdatak, a nisam ni želela da štedim na tome. Ovog puta smo uzeli Luka dušek bez žičanog jezgra, sa letnjom i zimskom stranom. Koštao je oko 3000 dinara.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lisajackus)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.6.2013 8:53:36   
Trcosava
Mi smo Ani oba dušeka uzeli u Ikei. I za mali krevetac i za ovaj veći.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Dušek za dečiji krevetac
10.8.2013 12:24:51   
dunja RR

Naša korisnica je zamolila za pomoć:

ve molam za sovet, kakov dusek e najpogoden za deca od 4 godini i za deca od 8 godini, jas bi se odlucila za tvrd dusek odnosno francuski lezaj
sto mislite vie?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Dušek za dečiji krevetac
12.8.2013 12:17:58   
Peace*
Ja nisam razumela, francuski ležaj je bračni krevet, a ne tvrdoća dušeka, zar ne?

Ja sam nedavno uzimala deci (7 god i skoro 3 god).

Koliko sam čitala, deci treba mekši dušek nego nama zbog njihove težine. U opisu dušeka stoji kakvim osobama odgovara: za decu, za ljude sa većemo telesnom težinom...

Ovde smo uzeli: KLIK

Mislim da smo na kraju uzeli Memoflex, ali me nemoj držati za reč.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Dušek za dečiji krevetac
26.8.2013 17:43:05   
*Maki*
Smem li da bebirone stavljam na onoj Dormeo prostirci? Imaćemo krevetić sa dušekom ali ako zatreba koristićemo i bračni krevet koji je nekako pretvrd.Meni odgovara savršeno ali ne znam da njima ne bude pretvrdo za spavanje user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Dušek za dečiji krevetac
26.8.2013 17:58:43   
Štetica
Maki smes sigurno jer na fazon prostirki su i njihovi bebi duseci. A sigurno ce biti mekse na njoj nego na duseku za krevetac.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Dušek za dečiji krevetac
27.8.2013 16:08:11   
*Maki*
hvala dušo za odgovoruser posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.12.2013 14:06:54   
dijana1*
Mislila sam da ne kupujem dusek tj. da iskoristim Vukov, ali bio je kod mojih i mama ga nije bas najbolje zastitila. Ipak na njemu treba da spava beba i zelim da bude cisto i uredno.
Na sta da obratim paznju?

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.12.2013 20:09:53   
big mum

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mislila sam da ne kupujem dusek tj. da iskoristim Vukov, ali bio je kod mojih i mama ga nije bas najbolje zastitila. Ipak na njemu treba da spava beba i zelim da bude cisto i uredno.
Na sta da obratim paznju?



Pregledaj ima li tragova buđi,ako nema odnesi ga na dubinsko pranje i poslije dobro izluftaj.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.12.2013 22:22:45   
dijana1*
Big mum sa jedne strane ima jako malo ( tackice ) budji. To mi je dovoljan razlog da treba da kupim novi dusek. Ne zelim da razmisljam da li moze da skodi bebi ili ne.
Videla sam dusek za krevetac Andrijasevic, neki sto "dise". Ima otvore bocno . Lepo izgleda, 20 cm, dovoljno je tvrd, pamucna presvlaka. Jedino sto ima zicano jezgro . Koliko je to stvarno bitno , vidim da je vecina izbegavala zicano jezgro.
Zna li neko da objasni koja je tacna razlika izmedju zicanog jezgra i memorijske pene?

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.12.2013 13:25:13   
sneza24
Mi smo kod njih uzeli za bračni i ok je za te pare.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.12.2013 21:46:31   
Didy

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Jedino sto ima zicano jezgro . Koliko je to stvarno bitno , vidim da je vecina izbegavala zicano jezgro.
Zna li neko da objasni koja je tacna razlika izmedju zicanog jezgra i memorijske pene?


Mi imamo sve dušeke sa žičanim jezgrom, mm kaže da je ta memorijska pena jedna velika prevara. Ja nemam neko svoje mišljenje o memorijskoj peni, osim da su meni lično dušeci sa žičanim jezgrom udobniji. Ne volim da spavam na mekanom i kad smo birali dušek za bračni, birali smo što tvrđi, a ovi sa žičanim jezgrom su generalno tvrđi. I za Stefanov krevet i za krevetac smo uzeli sa žičanim jezgrom. Mi smo zadovoljni, nemamo zamerke.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.3.2014 9:51:28   
dunja RR
Ja se dvoumim između ovog što je Jole postavila i OVOG
Prilično su tvrdi i jedan i drugi (memo je za nijansu mekši), koliko sam razumela za bebe i treba tvrđi dušek.

Jole da li si na kraju uzela ovaj? Ili neko drugi, iskustva sa memo?

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

http://shop.aksa.rs/luka-dusek-memo-flex-12060.html
Da li neko ima ovaj dusek? Misljenje o njemu?



< Poruku je uredio dunja RR -- 29.3.2014 9:57:02 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.3.2014 12:15:36   
pari
jeste, treba tvrđi dušek, tako nam rekli u školici user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Dušek za dečiji krevetac
29.3.2014 22:00:18   
jole82
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja se dvoumim između ovog što je Jole postavila i OVOG
Prilično su tvrdi i jedan i drugi (memo je za nijansu mekši), koliko sam razumela za bebe i treba tvrđi dušek.

Jole da li si na kraju uzela ovaj? Ili neko drugi, iskustva sa memo?

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

http://shop.aksa.rs/luka-dusek-memo-flex-12060.html
Da li neko ima ovaj dusek? Misljenje o njemu?





Uzela sam OVAJ user posted image
Nemam zamerki..ni po pitanju udobnosti ni čvrstine (legla prvo ja na njegauser posted image )
I ima zimsku i letnju stranu...

I da...kad je prehladjena pa curi nosić treba podići uzglavlje...samo smotam neko ćebence i ond lepo stoji ne ugiba se a opet udoban za spavanje...mislim ništa joj se ne remeti kad ga podignem tako...

< Poruku je uredio jole82 RR -- 29.3.2014 22:07:57 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 8:25:44   
pari
u dilemi sam da li uzeti nečiji stari dušek ili kupiti nov...
dobila sam od kume i krevetac i dušek međutim nisam sigurna da li da koristim taj dušek, svekrva me ubeđuje da kupimo novi, a i čitam malo po internetu da zbog grinja i svega ostalog što se skuplja nije dobro pozajmljivati od nekog dušek za bebu...
šta vi mislite?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 9:07:37   
isidora88
obavezno novi, ja prva ne bih spavala na tudjem duseku, a pogotovo ne bih dete stavljala da spava na starom duseku.
ja imam dusek koji je kupljen kad se mateja rodio, on je u krevecu spavao samo par meseci, dusek je kao nov, ali bez obzira cemo kupiti drugi kad dodje druga beba, ipak se tu skuplja prasina, grinje i ko zna sta sve ne.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 11:07:57   
dunja RR
Pari ja se slažem sa Isi. Ja sam izabrala Memo na kraju, od Luka line.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 11:13:33   
dijana1*
Pari ja imam i krevetac i dusek od prvog deteta ali sam za drugo dete ipak kupila novi dusek. Definitivno jedno dete- jedan dusek.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 11:15:15   
Peace*
Za prvo dete sam uzela novi. Bio je to Ikea dušek, tj sunđer od 10cm u navlaci koja se skida i pere.
Kad se rodilo drugo, i ono je spavalo na istom dušeku prvih par meseci, posle smo kupili nov krevet i dimenzija nije odgovarala pa smo uzeli i nov dušek. (uzeli smo putni krevet jer u drvenom nije znao da spava za razliku od brata)
Između dvoje dece, dušek je bio zapakovan u najlon, kad smo ga raspakovali, dobro smo ga istresli, osunčali, i nije bilo problema.
Ipak, ne bih uzela dušek tuđeg deteta koji ne znam kako je čuvan.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 11:28:56   
tijatija
Kad sam prvi put kupovala dusek ( pre 6 godina) nije bilo foruma pa nisam ni obracala paznju na to, a i skreno nisam se uopste opterecivala oko toga.Kupila sam neki dusek znam samo da je bio 35 e. Drugo dete je doslo odma posle godinu i kupila sam i za nju isti jer je jos N bila u kreveticu pa nisam mogla isti da iskoristim. Za trece i cetvrto nisam kupovala nego su koristi ova dva duseka. Stim da mi je jedan uvek bio visak jer su mi ova mladja deca vec sa godine prelazila na krevet( otarasila sam se krevetica napokon user posted image ) Ja nisam uopste protiv toga. Ja ih redovno s vremena na vreme nosim na pranje kad perem dubinski tepihe. Duseci mi budu posle toga kao novI. To zadovoljstvo je kod nas 10e dodje covek ponese i vrati duseke verujte mi kao nove. E sad to je moje misljenje... Ni jedno ( od cetvoro) mi nema alergije , bronhitis ili asmu tako da ja mislim da nisam pogresila.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 22:03:43   
New Mom
Mi smo bas danas porucili za Kolju dusek (prelazi kod Kace u sobu), a dusek ce eto trece po redu da koristi. Samo cemo ga odneti na dubinsko pranje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 22:08:48   
Didy
Ja isto nisam kupovala novi dušek za krevetac za Sofiju, nasledila je od brata, ali ne bih uzela od nekog drugog za bebu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Dušek za dečiji krevetac
22.4.2014 22:17:16   
Lepterija
http://shop.aksa.rs/luka-dusek-memo-flex-12060.html ja uzeh ove
i opet sam zaboravila kako se kaci link, ode se na link, kopira url i neeece...

< Poruku je uredio Lepterija -- 22.4.2014 22:20:29 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here