|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.6.2012 17:33:59   
Sanchy
Ja sam rezervisala u Aksi dusek,antibakterijski bez zicanog jezgra ima letnju i zimsku stranu i skida se ona navlaka sa njega pa moze da se pere u masini...oko 3900 mislim da je to ok...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.6.2012 17:36:54   
tijatija
poslala sam ga ja na dubinsko, praktikujem ja to s vremena na vreme, nije skupo a operu ti ga kao nov dodje user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.6.2012 17:39:00   
Sanchy
Pa onda je to ok,ne sekiraj seuser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.6.2012 17:46:13   
cockic
sanchy mi imamo taj od sina on ga nije puno koristio ali sad kako ga ona koristi vec mi je za kantu jer ga je izbljuckala a da stavim musemu ona suska pa mene nervira.samo da izdrzi za nju pa ide u djubre.
mi smo ga pre dve godine platili oko 2500 din.nas se zove luka mislim da je to taj isti sto si i ti ostavila.on je kazem ok ali po meni su najbolji dormeo duseci konkretno svi spavamo na njima mm na bracnom sa sinom i ja na onom klasicnom 100/190 ja mislim bas sam ga uzela pre jedno mesec dana.tako da meni deca su vise na njemu nego u krevecu mada lena je u krevecu nocu mozda pred jutro je stavim kod mene user posted image mada dormeo za krevetac je skupa investicija sta ako beba nece u krevetac pa je vise sa mamom kao sto moj petar krevetac nije mogao da podnese uopste nije bio u njemu,ukupno dva meseca i to je mnogo.takvo dete za sve je vristao.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.6.2012 18:03:20   
vukosava
Ja imam dusek sa oprugama (najtvrdjim mogucim, celicne) sa nekom musemom preko. Tako da kad se upisava nema frke, samo prebrises maramicama, osusi se za cas posla i stavim drugi carsav. Nema skupljanja grinja ni prasine (antialergenski i nezapaljiv). Imaju li takvi tu? klikni - Kolcraft Pure Sleep Therapeutic 150 Crib Mattress

user posted image

Dobila sam ga na poklon od druga, njegova cerka ga je koristila 3 godine, 2007 je godiste.

< Poruku je uredio vukosava -- 8.6.2012 18:10:49 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.6.2012 18:18:32   
Anoniman
Vuko, nema toga ovde...

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.6.2012 18:11:46   
Linonina
Ma meni je problem to sto je dimenzija ovog Gracovog kreveca manja od standarda, tj. da ja znam najmanja velicina decjeg kreveca. 104 duzina i 73 sirina cini mi se... Nestandardno totalno. Pa ajd' ti nadji dobar dusek...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.6.2012 18:18:21   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: cockic

sanchy mi imamo taj od sina on ga nije puno koristio ali sad kako ga ona koristi vec mi je za kantu jer ga je izbljuckala a da stavim musemu ona suska pa mene nervira.samo da izdrzi za nju pa ide u djubre.
mi smo ga pre dve godine platili oko 2500 din.nas se zove luka mislim da je to taj isti sto si i ti ostavila.on je kazem ok ali po meni su najbolji dormeo duseci konkretno svi spavamo na njima mm na bracnom sa sinom i ja na onom klasicnom 100/190 ja mislim bas sam ga uzela pre jedno mesec dana.tako da meni deca su vise na njemu nego u krevecu mada lena je u krevecu nocu mozda pred jutro je stavim kod mene user posted image mada dormeo za krevetac je skupa investicija sta ako beba nece u krevetac pa je vise sa mamom kao sto moj petar krevetac nije mogao da podnese uopste nije bio u njemu,ukupno dva meseca i to je mnogo.takvo dete za sve je vristao.

E nije,ovaj se zove nesto memosan ili slicno to im je nov model taj dan stigao kad sam ga i rezervisala,,ne znam ovde sam procitala da treba da bude antibakt.,da je bez zicanog jezgra i da je dobro ako navlaka moze da se skine i pere u masini ...ovaj je sve to imao ,plus tu neku zimsku i letnju stranu pa rekoh sta ima vise da izmisljam i trazim,..valjda ce biti ok....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.6.2012 14:58:44   
Odri Hepbern
Devojke gde bih mogla u Bg-u da odnesem dusek na dubinsko? Jel to nosim tamo gde peru i namestaj ili na hemijsko? Mozda je glupo pitanje ali ja stvarno ne znam.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.8.2012 15:32:03   
Shishica
Razmisljam o dusecima za decije krevete, ne krevetac nego krevet, ali za decu.. Dimenzije 90x200.

Citam svasta, razne filozofije, proizvodjaci, te valja te ne valja, pa kancerogene pene, pa tttt...
Na kraju mislim kada budemo kupovali trazicu od prirodnog materijala, od lateksa, ali ni za to ne mogu biti sigurna, kako se pokazuju, da se ne udubljuju i da li su i koliko udobni..

Od proizvodjaca opet..izgleda da ne znas ko ne laze na kraju krajeva..

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Dušek za dečiji krevetac
18.8.2012 11:05:16   
wowlijetgold
There are no secrets to success. It is the result of preparation, hard work, and learning from failure.

-----------------------------
http://www.mmohome.com/ | http://www.mmolive.com/ | http://www.mmohome.com/gold/Maple-Story-US.html


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.8.2012 14:07:21   
Pai Mei
Sta mislite, koliko je higijenski i dobro za bebinu kicmu uzeti polovan dusek, tacnije naslediti ga? Radi se o duseku na kome je spavala jedna beba, dve do tri godine, posle toga nije koriscen, ali je dugo stajao, nekih devet godina?
Meni to ne deluje kao dobro i zdravo resenje, sa druge strane me ubedjuju da ako se dobro i dubinski ocisti ne moze nista da mu fali...

(odgovor članu wowlijetgold)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.8.2012 14:20:11   
isidora88
ja smatram da nije zdravo,dusek nije toliko skup,mislim da je najbolje kupiti novi pogotovo sto je dugo stajao

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.8.2012 14:34:24   
Pai Mei
Pa da, i ja se slazem, ja sam vec videla dva koja mi deluju ok, jedan u Aksi, drugi u Simpu i oba su tu ooko 4.000 dinara, opet je to dusek,nekako mi je logicno da bude nov i dobar, ali me nerviraju znalci koji me ubedjuju u suprotno, jos ispadam bahata sto mi je to bzv...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.8.2012 14:42:54   
isidora88
ne slusaj druge,i meni su ispirali mozak te da uzmem krevetac od tog i tog,te kolica od oog,sve smo sami kupili i ne zaim uopste i za drugo cu sve novo da kupujem osim kreveca i komode.
da nisam imala novca pozajmila bih sve to,ali dusek i obuca bi morali biti novi kako znam i umem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.8.2012 14:48:05   
Pai Mei
Za kolica su nas isto ubedjivali prijatelji da uzmemo njihova, ali nismo hteli, kupili smo nova kolica, kakav smo zeleli, ustedecemo na drugim stvarima i debelo ih platili, krevetac sam odlucila da uzmem moj, divan je, od punog drveta i to mi je nekako simbolicno i lepo, dobro cemo ga srediti, ali sam planirala od pocetka obavezno nov dusek dok nisu pokusali da mi objasne da je ok uzeti taj dusek...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.8.2012 22:27:35   
Alexis79
Mi smo sva tri krevetca dobili i sva tri su zaista dobra skoro da su potpuno nova jer su koristena samo za jednu bebicu i te bebice su spavale po 2-3 meseca u njima.
A duseke smo uzeli nove jer tako mi to nesto deluje najlogicnije.I zbog bebine kicme i zbog grinja ,prasine  i sl.
Iako su mi svi nudili i duseke uz ove krevetce gde su bebice bukvalno veoma kratko spavale nekako nisam htela da rizikujem.Jer su u proseku stajali negde po  3-4 godine pa dok ih odnesem na hemisko ..
Ovako smo kupili u Aksi duseke Luka bez zicanog jezgra sa onom zimskom i letnjom stranom i koliko vidim vecina vas je zadovoljna sa tim dusekom.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.8.2012 23:10:54   
Pai Mei
Taj luka dusek se i meni svideo, ima navlaku koja se skida i pere, antialergijski i antibaketrijski, memorijska pena, deluje mi odlicno, njega sam snimila i mislim da ce on biti nas izbor... Ima u Simpu slican, ali skoro. 1500 din skuplji a nikakve razlike nema, cak mi ovaj deluje bolje zbog slojeva te mem.pene itd...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Dušek za dečiji krevetac
1.9.2012 13:04:20   
Pai Mei
Jos jedno pitanje za iskusne mame :)
Nasla sam dva duseka koja su ok, razlika je u debljini, jedan je 8 cm, a drugi 16 cm, oba su bez jezgra, od mem. pene, imaju navalake koje se skidaju, peru, antibakterijske i antialrgijeske, samo ne znam sta je bolje za bebu?
Nas krevetac je stariji tako da nije onaj skroz duboki, pa mi se zato nekako cini da je bolji tanji, ali nisam sigurna, pa ako neko ima neki savet bila bih mu zahvalna...
Dormeo mi deluje isto super, on je 10 cm debljine ali je i najskuplji....

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Dušek za dečiji krevetac
1.9.2012 13:14:59   
Pai Mei
I jos jedno pitanjce
Posto je krevetac stariji model i nema mogucnost da se podigne dusek na visini nivo, to ce nam stolar uraditi, zanima me na koju visinu da stavim tu gornju granicu, tj koliko ispod gornje ivice, kako ne bi bila previsoko kada je na tom nivou?

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Dušek za dečiji krevetac
19.11.2012 21:13:32   
jole82
http://shop.aksa.rs/luka-dusek-memo-flex-12060.html
Da li neko ima ovaj dusek? Misljenje o njemu?

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.11.2012 16:20:31   
Janncica
Nije ti los user posted image mi imamo neki sto ima letnju i zimsku stranu... Nije antialergijski... Nama sluzi svrsi.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.11.2012 16:22:33   
adulence
jole ja ne bih znala kakav je ovaj mi smo kupili u aksi pre nema ni mesec dana onaj sa zimskomi letnjom varijantom jeftiniji je malo od tog ali nije cena presudila vec nam je prodavacica iskreno rekla da je onskroz dobar da se najvise i kupuje pa hajde da poslusamo evo bas ga sada gledam....jojjj jedva cekam da beba dodje...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.11.2012 16:23:46   
jole82
a jel to onaj sto ima "dugmice" po sebi? ili koji?

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Dušek za dečiji krevetac
20.11.2012 16:26:56   
adulence
e da moj ima te kao neke dugmice po sebi....mada sam zaboravila cemu sluzeee...jooooj mnoo sam postala zaboravna....

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here