|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
16.7.2011 16:56:07   
Irence
Ana i Cani gde ste kupile taj Luka dusek.Ja treba da kupim dusek za pokretni krevetac posto je postojeci dosta tanak,a bebu cu uskoro spustiti na donji nivo.Treba da mi se napravi po vanstandardnim dimenzijama.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Dušek za dečiji krevetac
16.7.2011 17:47:08   
Ana RR
Irence, ja sam kupila u Aksi, a mislim da ga prodaju sve radnje sa bebi opremom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Dušek za dečiji krevetac
16.7.2011 18:49:21   
*boka*
Ancice ipak ste se odlucili za Luka Lux. Ja sam montirala svoj i stavila posteljinicu. Mislila sam da ce se ispod posteljine nazirati oni dugmici, ali nista se ne vidi. Svi su mi taj savetovali i sigurna sam da se necu pokajati.
Pitacu bebu kad poraste da li joj je bio udoban user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Dušek za dečiji krevetac
16.7.2011 19:05:52   
Ana RR
Jesmo, kupili smo ga onda kad smo išli po krevetac. Pa kontam da kada stavim podlogu i čaršaf da se to neće ni primećivati. A pitaćemo bebu za utiske user posted image
Jedva čekam da i mi montiramo krevetac user posted image i pod hitno moramo otići da poručimo komodu (mada Bambino ne radi do kraja jula) jer nemam više gde da slažem stvari.

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.7.2011 19:06:08 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Dušek za dečiji krevetac
16.7.2011 22:41:15   
*boka*
A Ancice jesi pogledala mozda je neka od radnji ima na stanju? U aksi mozes pitati, ako je nema u toj radnji gde ste kupili krevetic, oni mogu proveriti u nekoj od svojih radnji i da ti odande dovezu. Mislim imas vremena jos i krajem jula da je kupis, ali bolje ti je da ti je tu sto skorije, pa da oprane i opeglane bebine stvari poredjas pre nego sto odes u porodiliste. Ja sam vec slozila sve sto imamo od garderobice, pelenica i ostalog u komodu, da ceka spremno. I stalno otvaram fijoke i gledam, tako mi sve slatno user posted image
Postavi slicice kad montirate. Prelep vam je krevetac, bas da vidim u prostoru kako izgleda.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Dušek za dečiji krevetac
16.7.2011 23:04:37   
Ana RR
Boko, i ako imaju na stanju ništa nam ne znači jer mi hoćemo bez kadice i onog dela za presvlačenje. MM bi i bez one žute fioke user posted image ali znaćemo tačno koja nam odgovara kad montiramo krevetac i vidomo koliko mesta zauzima, ako nema puno mesta onda bi uzeli onu visoku a užu sa 6 fioka. Moramo otići ovih dana da ih pitamo. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Dušek za dečiji krevetac
16.7.2011 23:09:24   
*boka*
E ali kadica se samo izvadi (to oni urade) i skine se daska, ostaje odozgo samo ploca, mislim da to ne mora posebno da se pravi, samo ti posalju bez toga. Ja sam dobila od kume, njena je sa kadicom i daskom, ali smo je izvadili. E sad, ako hocete druge boje fijoku, onda verovatno mora da se poruci. A sto mu se ne svidja narandzasta fijokica? Meni je bas prelepa. Lepa je i ta duguljasta.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.7.2011 8:28:43   
Ana RR
Misliš da je to samo tako? Ja sam mislila da se to nekako drugačije uradi (ne pitaj me kako jer nemam pojma user posted image ). Otići ćemo u toku nedelje da vidimo. Ako uzmemo tu duguljastu onda će mi taman lepo pored stati korpa za bebin veš.
Ma ubiću ga, meni je baš lepa ta narandžasta fioka, skroz mi je vesela. On nešto zeki user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.7.2011 8:54:21   
*boka*
Ma da, meni je kuma samo izvadila kadicu i dasku za presvlacenje, jer mi imamo i automatski sam dobila ceo taj donji prostor prazan da drzim stvari i plocu na koju sam ja stavila nasu podlogu za presvlacenje. Gledala sam tu duguljastu, lepa mi je i ona, samo ne znam na koju si mislila, na OVU ili na OVU? Iste su dimenzije, ali mislim da je ova prva prakticnija, jer imas i ormaric i fijokice.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.7.2011 8:57:13   
Mala Loojka
Ana slazem se sa bokom da je prakticnije sa ormaricem, posto su im fijoke mnooogo male i plitke...

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.7.2011 9:37:58   
Ana RR
Na ovu drugu sam mislila, više mi se dopada. Ali jeste praktična ta sa ormarićem, nisam o njoj ni razmišljala. Mada bih ja najviše volela tu sa tri velike fioke, bez kadice i postolja. Zgodnija je. Sutra ili preksutra ćemo montirati krevetac pa ćemo odlučiti. Mislim, mesta ima, samo da vidimo da li će biti knap ili će nam ostati još nešto prostora pored.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Dušek za dečiji krevetac
24.9.2011 0:28:39   
madre
danas sam kupila ovaj dusek KLIK
nije losuser posted image do sada je spavao na onom bas tankom sto ide ur prenosive krevetice.
kupila sam ga samo iz razloga sto je tanak, jer mi se cini da su krevetici plitki pa jos kada stavis standarni dusek, postoji velika mogucnost da ispadne iz kreveticauser posted image

kada mu budem kupovala krevet, uzecu kvalitetan dusek.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Dušek za dečiji krevetac
30.9.2011 10:37:54   
Azra_
Sta mislite o duseku Luka ortopedik? Slicne je cene kao i Luka Lux, ali nema one dugmice i sa zicanim je jezgrom. Pitam se da li bebe uopste mogu da osete razliku, a mi bijemo glave?! :-)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.10.2011 10:11:55   
smeskicTB
devojke, gde mogu da pogledam luka lux..da li sve prodavnice imaju i njihove duseke?
vidim da kazete da u aksi ima, a ja na sajtu vidim samo luka dusek ortopedik?
i daa..mislim da sam videla da moze biti i saren, ne beli..da li gresim?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.10.2011 10:19:28   
Ana RR
Ima u Aksi Luka Lux (oko 2700 din), nema ga na sajtu. Mi smo ga kupili mada mi se i dalje ne dopada što ima neke vatirane dugmiće. Ali je fin, ima letnju i zimsku stranu.Samo je u beloj boji, koliko ja znam.


< Poruku je uredio Ana RR -- 9.10.2011 10:20:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.10.2011 10:42:30   
smeskicTB
Ana, hvalaaaa punoo!
stavicu njega onda na spisak;)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.10.2011 11:04:43   
Anoniman
Ja cu kupiti ovaj kao Madre. On mi deluje skroz ok. I moj je prenosivi krevetac i bitno mi je da dusek nije predebeo. Verovatno cu morati da kupim jos jedan, da mi stoji kod mame, kad gicu pocnem da saljem na produzena vikend kampovanja kod babe user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Dušek za dečiji krevetac
9.10.2011 11:13:12   
cockic
e taj duseg smo i mi uzeli malom prosle godine ima te vatirane dugmice
i te dve strane kao sto ana kaze.

ali ja sam imala bas nocnu moru pd te sinteticke vate kad je krenuo
da skida carsav sa duseka to je bila prva stvar koju je jeo.

cak se jednom bas zagcnuo da je i povratio jer nu se valjda zgadila.
zato on od 7 meseca spava iskljucivo samnom.
a taj prenosivi sam koristila samo za igru ali bez duseka.


mada mozda je bolje i ta vata nego da je pravo dugmence.

ja sam skoro spominjala drugarici koja treba da se porodi
da bolje da su tu vatu opsili sa platnom.
ja bi bas za 2700 da ima sve kako meni odgovarauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 11:28:21   
JasnaM
Zna li neko gde ima da se kupi dusek za krevetac cija visina ne prelazi 10cm? Uzeli smo prenosivi krevetac i kad se stavi onaj standardni koji ima oko 15cm na gornji nivo onda je mnogo plitko. Jedni koji sam videla da je manji od 10cm jeste onaj koji su gore Madre i Mis stavile, ali ne znam kakva su iskustva tj. da li je to ok za novorodjence jer mi deluje dosta meko a svi su mi rekli da je u pocetku potreban tvrdji dusek? Sa druge strane onaj dusek za prenosivi krevetac je 5 cm i bas je tanak a opet su mi prodavci rekli da on nije ok da beba stalno spava na njemu? Sta da radim?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 11:31:20   
magde
JASNAM i ja sam imala ovakav problem i jedino mi je preostalo da idem u jedna prodavnica gde rezu sundgere ili kako se kod vas kaze i dala mu dimenzije i uradili mi eto to i navlacila sam ga sa besiktovano platno i odlicno je tako mi je sad taj krevetic funkcionalan

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu JasnaM)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 11:32:15   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: JasnaM

Zna li neko gde ima da se kupi dusek za krevetac cija visina ne prelazi 10cm? Uzeli smo prenosivi krevetac i kad se stavi onaj standardni koji ima oko 15cm na gornji nivo onda je mnogo plitko. Jedni koji sam videla da je manji od 10cm jeste onaj koji su gore Madre i Mis stavile, ali ne znam kakva su iskustva tj. da li je to ok za novorodjence jer mi deluje dosta meko a svi su mi rekli da je u pocetku potreban tvrdji dusek? Sa druge strane onaj dusek za prenosivi krevetac je 5 cm i bas je tanak a opet su mi prodavci rekli da on nije ok da beba stalno spava na njemu? Sta da radim?


Ima u Aksi, i mi imamo prenosivi, prvo kupili taj veći dušek pa nisam ni koristila nivo kreveca do 10 meseca, dušek bio skroz dole.
Pošto je sa 10 meseci počela da skače po krevecu plašila sam se da ne iskočiuser posted image  pa smo kupili niži dušek, oko 5-8cm je, cena 1400din.  Tanak jeste, ali beba kad se rodi ima oko 3kg pa je on sasvim dovoljan za malu bebu. Kad budeš izbacila nivo oko 4-5 meseca, staviš veći dušek na dno i mirna si. Pod uslovom da ne počne da skače  kao moje deteuser posted image  Doduše, ona je i višlja od proseka za svoj uzrast (preko 82cm sa 13 meseci), i ne vidim da joj je loše što sada spava na tanjem dušeku.
Nije da ona provodi na njemu ceo dan pa da ga upropasti, samo spava na njemu.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 6.11.2011 11:35:57 >

(odgovor članu JasnaM)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 11:48:10   
JasnaM
Hvala Magde i Ivanka,

Razmisljala sam da narucim ali bas i ne znam gde. Ivanka, ja sam mislila da uzmem taj tanak sto inace ide uz prenosivi, ali su mi rekli da to nije ok za novorodjence da spava stalno na njemu, a standardan dusek je preveliki za gornji nivo. Ima u Aksi od 8 cm, gore su Mis i Madre stavile link, i taj bi se super uklopio ali mi deluje dosta mekano valjda je od one memori pene. Tu su mi rekli bolje tvrdji dusek ipak je to novorodjence zbog kicme. I kako sad covek da bude pametan user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 11:57:38   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: JasnaM

Hvala Magde i Ivanka,

Razmisljala sam da narucim ali bas i ne znam gde. Ivanka, ja sam mislila da uzmem taj tanak sto inace ide uz prenosivi, ali su mi rekli da to nije ok za novorodjence da spava stalno na njemu, a standardan dusek je preveliki za gornji nivo. Ima u Aksi od 8 cm, gore su Mis i Madre stavile link, i taj bi se super uklopio ali mi deluje dosta mekano valjda je od one memori pene. Tu su mi rekli bolje tvrdji dusek ipak je to novorodjence zbog kicme. I kako sad covek da bude pametan user posted image


Ako se misliš, uradi isto što i ja. Izbaci nivo i stavi onaj deblji dušek i rešila si problem.

(odgovor članu JasnaM)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 12:49:11   
JasnaM
Ma razmisljala sam i o tome, ali mi onda deluje suvise nisko za posle porodjaja :) Eh, nikako mi ugoditi user posted image Thanksuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 15:16:02   
Anoniman
Ja u opste nisam razmisljala o tome koliko je mek dusek user posted image Jeste mek, ali valjda ako su ga napravili za krevetac moze i za novorodjence. Videcu kad se rodi gica kako ce biti. Lako cu kupiti drugi ako ovaj ne bude valjao. Meni iskreno sve to izgleda isto. Sestra ima dormeo ali kaze da njena beba ne voli mnogo da spava na njemu, lepse spava kada je preko dana ostavi malo u kolicima ili onoj stolici-ljulji. Ja sam ovaj uzela zbog prenosivog krevetca, bas zbog debljine.

(odgovor članu JasnaM)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here