|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.6.2011 13:02:42   
Nina777
Jeste, Lordolux, dva odvojena za bracni jer smo uzeli i jedne letvice sto se podizu, ispod glave i nogu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.6.2011 13:12:11   
Ana RR
Ja treba sutra da se čujem sa nekim čovekom iz Baleno dušeka, htela sam direktno od njih da kupim. Basic model nam odgovara, ne možemo ništa skuplje gledati jer smo kupili i novu spavaću sobu, renoviramo potkrovlje i stan i bilo bi nam previše. A ne želimo da ulazimo u kredit ili dozvoljeni minus.
Mi nećemo dva odvojena dušeka, ja bih izludela sa onim razdvajanjem u sredini user posted image
Inače, imamo temu o dušecima ali tamo niko neće da se druži sa mnom user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.6.2011 15:47:16   
Nina777
user posted image nisam ni znala da ima ta tema! P.S. Ovi Optima nemaju prosivene ivice pa lici da nece imati rupa izmedju dva duseka na bracnom, a i lakse nam je da menjamo posteljinu jer smo morali krevet da gurnemo skroz do zida, pa ne moze da se pridje. Sutra, prekosutra treba da nam stigne Luka dusecic pa javljam kako izgleda

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.6.2011 20:04:34   
Ana RR
Na popustu je Simpov dušek KLIK, sad je 2800 din. Drugarica kaže da je odličan, moram otići da pogledam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.6.2011 21:54:53   
Nina777
Gledala ja, meni deluje OK, ali mi je prodavacica rekla da je to obican sundjer, a posle sam na sajtu videla da pise dve vrste pene, pa bas pogledaj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 9:30:46   
Ana RR
Muž će svratiti da pogleda, blizu njegove firme je salon Junior. Rekla sam mu da sve ispita i ispipa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 13:54:38   
Ana RR
Kaže mm da je dušek sra** user posted image običan dušek sa 2cm memorijske pene, jako tanak. I ta navlaka odozgo je jako tanka. Kaže on da mu se uopšte ne dopada.
Ništa, u radnji gde ćemo kupiti krevetac videćemo i dušek i završiti sa tim.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 13:58:21   
bubulence
vas dve opusteno mozete da pocnete da valjate duseke user posted image , mislim da se trenutno niko ne razue bolje od vas u te stvarcice user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 14:00:21   
Ana RR
user posted image user posted image ne zaboravi na kolica user posted image user posted image

A koji si ti dušek kupila? user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 14:14:05   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Ana RR

user posted image user posted image ne zaboravi na kolica user posted image user posted image

A koji si ti dušek kupila? user posted image



joooj da, i kolica user posted image user posted image
pojma nemam koja je marka, mrzi me sada da ga prevrcem da procitam a sama samuser posted image . mi smo uzeli neki koji su mi kuma i dve drugarice predlozile... napisacu kada se setimuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 14:15:15   
Ana RR
Što si bRezobraznaaaaaa, nećeš da nam pomogneš, c c c (mada meni pomoći nema user posted image user posted image )

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 14:23:38   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Što si bRezobraznaaaaaa, nećeš da nam pomogneš, c c c (mada meni pomoći nema user posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image ma dusek je u kreveticu ali je jos uvek u najlonu i nije mi zgodno da ga vadim... sada cu naci na internetu, cek'

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 15:05:21   
Nina777
user posted image to da nam pomoci nema, istina je. Ja tako za svaku stvar, da slucajno negde ne pogresim, a tek posle shvatim da je to uglavnom bilo gubljenje vremena user posted image , ali jace je od mene.
A upravo sam uzela Luka Lux dusek sto smo narucili bez pufnastih dugmica i zavrsila sa dusekom! Sad da prodjem kroz svoj spisak da vidim sta je sledece za studiranje i nabavku! A meni je bas lepo ovako da se bavim tim stvarima, bas mi prija, dok ne dodje bebac, posle sigurno necu imati vremena ni za sta kad krene da kmeci user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 15:07:39   
Ana RR
Nina, nadam se da ću i ja sledeće nedelje završiti sa tom stavkom user posted image

Gde ste naručili dušek? Valjda svuda može bez dugmića? user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 15:09:18   
Nina777
Saljem ti pp, nije moglo svuda, bar kod onih gde sam ja pitala

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 15:10:02   
Ana RR
Oki user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dušek za dečiji krevetac
7.6.2011 15:29:47   
Malecka074
Nina, ajde i meni molim te posalji informaciju, kontakt, gde mogu da porucim taj dusek bez dugmica. Hvala!user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dušek za dečiji krevetac
12.7.2011 18:44:47   
klara01
zdravo svima! odavno iscitam ovaj vas divni forum, pa sam sinoc resila i da vam se pridruzim. manje-vise sve ste mi "poznate" koliko sam vremena provela ovde (od samog pocetka trudnoce).
odlucila sam se za krevetac ali dusek nikako da izaberem (valjda osecam vecu odgovornost po tom pitanju).
skupljala sam sa neta kako bi trebalo da izgleda dusek pa sam htela da to podelim sa vama a vi posto ste iskusnije pomoci cete mi za koji konkretno da se odlucimuser posted image
-dusek treba da bude potpora za teske delove tela-ramena i kukove 
-da odgovara krevecu po velicini,ovo je najvaznije
-ni tvrd ni previse mekan
-dusek traje od 8-10 godna
-svaki dusek treba da bude antialergijski
-sa zicanim jezgrom sa vise obmotanih slojeva ili bar jednim
-nikako sa memori penom (to nije jastuk, treba da pruza cvrstu potporu, pogotovo maloj bebi koja raste)
-omotac duseka od tvrdog materijala(prirodni npr.od kaucuka, ako ne onda moze i vestacki)
-lateks je isto prirodni materijal, i antialergijski, u njega ne mogu da se nastane grinje
vuna isto tako prirodni antialergijski materijal
Vidim da ste vi protiv ovog zicanog jezgra, mozete li mi reci zasto?
Bas sam u nedoumici, mislim da ne treba davati puno para za dusek koji ce beba koristiti 2-3 godine, a opet ne bih uzela bilo sta kako bih precrtala jos jednu stavku na svom bebi spisku...

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dušek za dečiji krevetac
12.7.2011 18:52:22   
Mala Loojka
Ja se nisam nikada ni raspitivala oko toga, jos glavu i time da bijem... kupila sam onaj bez zicanog, i nista mu ne fali, jaku potporu ima, ja sednem na njega i jedva se malo udubi...
Nisu oni ne znam koliko teski pa da upadaju u njih...

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dušek za dečiji krevetac
12.7.2011 18:59:41   
Anoniman
Kad sam kupovala dušek, otišla sam u Aksu, i izabrala jedan koji nije bio ni među najjeftinijim ni najskupljim, dakle, srednje cene, čvrst, bez žičanog jezgra. Nisam se previše opterećivala, a ispao je odličnog kvaliteta.

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dušek za dečiji krevetac
12.7.2011 19:01:16   
isidora88
ja sam uzela najobicniji dusek sa zicanim jezgrom sa antialergijskom presvakomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dušek za dečiji krevetac
12.7.2011 19:06:53   
Anoniman
Za prvo dete sam kupila sunđer debljine 10cm, na kom je bila presvlaka. Za drugo dete sam isti taj koristila do nedavno, onda sam kupila sa memo penom, fantastičan je, uopšte beba ne upada u njega, prelepo spava. 

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.7.2011 14:39:21   
klara01
sto posto necu ni ja biti tako kruta pri izboru duseka, stvar je u tome sto mi u nasem gradu imamo cele dve radnje sa bebi opremom u kojoj su izlozeni po jedan krevetac sa po jednim dusekom (neka privatna proizvodnja totano nepoznata), pa ja nemam mogucnost cak ni da vidim nista ni bolje, ni gore od toga. imamo i simpo ali u njemu nema ni izlozbenog namestaja, nekmoli duseka. svakako cu uskoro dolaziti u bg na kontrolu, pa cu moci da pogledam i nesto vise, samo sam htela da sa vama suzim izbor, da ne lutam mnogo, vec ciljano da obidjem par radnji i oducim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.7.2011 15:32:31   
Ana RR
Mi smo kupili Luka Lux bez žičanog jezgra. Nismo tražili da se posebno pravi bez tih dugmeta (koji su vatirani) jer su me ubedile drugarice koje su ga koristile da ništa ne smetaju. Cena 2750 din, sasvim pristojno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.7.2011 16:36:11   
cani
I mi smo uzeli taj Luka lux bez zicanog jezgra,ima kao i zimklu i letnju stranu.Bas sam zadovoljna,beban super spava.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here