|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.12.2009 15:39:22   
Anitaaa
Ja koristim Ajax za kupatilo-odličan je.Za kuhinju Arf-za sudoperu nema boljeg.Od Domestosa mi je pozlilo u trudnoći od tog jakog mirisa i od tada ga ne koristim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.12.2009 15:41:07   
srea
arf i to onaj abrazivni iskreno koristim ga za sve jer cisti perfekt

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.12.2009 15:41:48   
Anitaaa
user posted image

(odgovor članu srea)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
27.12.2009 1:04:20   
dunja RR
danas( tj.juce) sam ga izribala detaljno.......domestosom.....razmisljala sam o ovoj temi dok sam ribala i bilo mi lakseuser posted image

< Poruku je uredio dunja -- 27.12.2009 1:05:15 >

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
27.12.2009 1:04:52   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: dunja

razmisljala sam o ovoj temi dok sam ribala i bilo mi lakseuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
27.12.2009 10:50:00   
*Alexx*
Mm upravo čisti kupatilo - Cillit Bang i prljavština nestaje! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
27.12.2009 10:56:03   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Mm upravo čisti kupatilo - Cillit Bang i prljavština nestaje! user posted image


Joj super, tvoj mm je divan. Moj svasta radi po kuci ali kupatilu nesto ne prilazi...
I ja koristim Cilit Bang.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
27.12.2009 14:04:16   
Anoniman
Cilit Bang je jak kao đavo! user posted image
inače, baš sam istrošila Bref za kupatilo.... treba da uzmem nešto jače poput njega ali da promenim malo....user posted image
Imala sam i WC Net, užasno je jak a ja samo za wc šolju koristim neko jače sredstvo...
ovo ostalo nešto blaže (kupila sam neku tečnost za dezinfekciju i skidanje kamenca u DM-u, miriše na limun).user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
25.2.2010 23:10:11   
Alexis79
Ja koristim Cilit Bang u svim varijantama.Najbolji mi je onaj sa narandzastom prskalicom.

Od Domestosa mi je muka

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 9:22:24   
Lu
Cure predpostavimo da čistim redovno kupatilouser posted image ali u tuš kadi mi se pojavljuju one crne gljivice na nekoliko mjesta po  bijelom akrilu između kade i pločica(pločice su sa tri strane kade).
Negdje sam pročitala da jedino varkina ubija sve poznate bakterije i uništava te gljivice.
Maloprije sam naprkala varkinom i otvorila prozor širom ali što to smrdi sad ne znam kako ću ući da to isperemuser posted image
Jel vi imate problem sa gljivicamauser posted image
Mi koristimo tuš kadu najmanje tri puta dnevno i većinom taj dio ostane mokar pa predpostavljam da je to od konstantne vlageuser posted image
Zato mi je ona za ležanje nova novcatauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 9:32:03   
Anoniman
Lu, ja imam isti problem, al ja sam kadu takvu zatekla u stanu tako da ne znam da li je od neredovnog ciscenja ili od neceg drugog. Jedan deo sam uspela da skinem grubom cetkom i mr properom, iako sam malo izgrebala plocice (to mi nije bilo toliko vazno), ali je vecina ostala. Ne usudjujem se da stavim varikinu posto nemam prozor, osim ako provereno uspeva, pa javi molim te rezultateuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 9:39:17   
LillyT
Varikina ubija sve (ukljucujuci i stanare) pa ako prskate, lepo provetrite i bezite negde. Pokusajte da stavite novi silikon (ili kako se vec zove to belo sto ide izmedju plocica i kade). 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 9:50:00   
Lu
Uspjelo je evo sad sam sve oprala i obrisala ali iskreno ne bi vam to preporučila ukoliko nemate prozor...evo sad mi stoji smrad u nosu iako sam držala jednom rukom majicu preko,možda koristiti masku i rukavice obavezno.
Ja sam iskoristila dok mi nema nikoga u kući.
Možda je vrijeme da promijenim taj bijeli silikon (jesam ja rekla akril,to je nešto drugouser posted image ).



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 9:53:36   
Anoniman
Ufff...pa imam ja i masku i rukavice...al sad mene muci to menjanje, to garant treba ceo dan majstori da mi se svrckaju po stanu, izludela bih...a sta ako varikinom dodatno ostetim povrsinski sloj tog silikona pa se onda duplo brze opet nahvataju te gljiviceuser posted image Vec sam negde pisala da je sveki cistila plocice SONOM KISELINOM, zaboga!!!!Super to ocisti, ali je gledj totalno unistena i sad je dovoljno da padne trunka prasine i sve je umazano, ne znam kako, ali ne mogu da ocistim skroz. Bojim se da varikina to ne uradi, ako sveki vec nije cistila sa njomuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 9:57:05   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ufff...pa imam ja i masku i rukavice...al sad mene muci to menjanje, to garant treba ceo dan majstori da mi se svrckaju po stanu, izludela bih.


Ako pricas za silikon, ne trebaju majstori, samo je bitno da osusis dobro kadu, ako imas preciznu ruku mozes i sama, mislim da ima negde na netu kako se radi.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 10:00:21   
Anoniman
Imam preciznu ruku, al mislim da bi me mm ubio da pokusam samauser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 10:15:03   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja

Imam preciznu ruku, al mislim da bi me mm ubio da pokusam samauser posted image

To ti žene uglavnom i rade same jer su preciznije,ja sam stajala pored majstora dok je radio i brisala višak,čovjek je poludio al' šta ću kad ne volim šlampavostuser posted image
Drugi put ću sama sigurno da radim a mm ne dolazi u obziruser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
26.2.2010 10:30:23   
mamanp

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Nedja

Imam preciznu ruku, al mislim da bi me mm ubio da pokusam samauser posted image

To ti žene uglavnom i rade same jer su preciznije,ja sam stajala pored majstora dok je radio i brisala višak,čovjek je poludio al' šta ću kad ne volim šlampavostuser posted image
Drugi put ću sama sigurno da radim a mm ne dolazi u obziruser posted image



E, tako sam i ja sve sama samo da mi on ne bi uprljao, pa sad popravljam i radim i sto treba i sto ne treba.


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.3.2010 18:38:05   
jance
Ja sam donedavno koristila Bref onaj sa prskalicom i nije mi bas bio dovoljan, iskreno je bas bio slab. sad sam uzela Domestos, onaj 24h i jednom polila po svemu, razmazala, ostavila pola sata i dobro isprala ( posto je nekako zelatinast) i sve sa cime sam muku mucila od kako sam se udala je nestalo!
Jedini moj savet jeste da nekoristite na kadama i lavaboima koji su u boji ( nisu beli) jer bas se vidi kako bukvalno izvlaci onu prvu boju sa njih.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
1.3.2010 20:05:39   
Mishica 77
Mi koristimo beli Bref sa pskalicom i zadovoljni smo. Nas dvoje i ne isprljamo nešto posebno, a super mi miriše. U stvari čišćenje kupatila je reon mm i on je zadovoljen, a sa njim i ja. user posted image On sa tim isprska i pločice i oriba ih. Cakle se. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.3.2010 15:47:58   
bebironcic
Domestosom i uvek kazem da necu vise njega da kupujem i opet ga kupim,a sva se ugusim dok ocistim kupatilo!Ali zato ga sada necu kupiti,jutros sam bacila potrosenu bocu!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.3.2010 15:54:25   
Anoniman
Ja sve to kupujem u DM-u, ona njihova marka Denk Mit, imaju neke super stvari na prskalicu narandzasto za kupatilo, ciklama za kuhinju za odmascivanje ...
A za brisanje ostatka stana Ajax miris djurdjevak - neprevazidjen mi je

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
2.3.2010 18:18:24   
Anoniman
ja sam pre koristila domestos ali vec mi smeta duze vreme i ne kupujem ga vise..
koristim AJAX, onaj crveni...

a za WC solju, lavabo, tus kabinu sam poslednji put uzela zeleni i plavi DUCK i nisam odusevljena...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
16.4.2010 15:20:06   
Pilence81
Domestos mi je nenadmasan za umivaonik,kadu,wc solju,za plocice koristim Ajax od ruze fenomenalno mirise.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Cime cistite kupatilo i WC?
16.4.2010 16:56:52   
Delijagirl
Ufff meni juce muz kupio bref neki za budj, bakterije i neznam ti ja sta sve i danas sam ocistila kupatilo njime... Morala sam da stavim masku koliko to smrdi ali sad moram da nosim naocare da ne oslepim kad udjem u kupatilo kolko se sija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Delijagirl -- 16.4.2010 16:58:12 >


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here