|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 15:03:28   
dunja RR
Cvjetka super!

Reci mi, šta dobijaš/uzimaš od progesterona? Da li stavljaš utrogestan, da li primaš pregnil injekcije?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 15:31:19   
Anoniman
Samo stavljam 3x2 Utrogestana Dunja, rekli su mi da se javim ako bude krvarenja da mi daju injekcije, ali nije kod mene bilo ni spotinga (za sad), tako da bas nista drugo ne primam i ne uzimam, osim jednog Folana ujutru!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 15:33:30   
dunja RR
Hvala na info draga! Utrogestan od 100 ili 200?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 15:36:05   
Anoniman
Od 100! Htela sam da ti pisem na pp, ali mi nesto telefon uopste ne radi kad ode tamo ):

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 15:38:24   
Odri Hepbern
I ja imam samo pohvale za ovu kliniku. Moj Ogiuser posted image je rezultat IUI kod njih. Bila sam pacijent dokt Biljane i bila sam prezadovoljna.
Cvetjka cestitam ti i ja.user posted image I meni je test pokazao jako bledu crtu, ali to je bilo to.

< Poruku je uredio Odri Hepbern -- 15.2.2013 15:39:35 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 15:39:58   
dunja RR
Cvjetka hvala! Odri divno user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 16:42:56   
Anoniman
Hvala najlepse Odri, to je diiiivno! [: Zaista su super klinika, ne znam jos nikoga ko je imao primedbe, cak ni oni koji nisu uspeli odmah..

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 22:15:28   
Klarica
Cvetjka user posted image user posted image
Kad radiš betu?

E2 je 330,7, dr. je prezadovoljna, kaze terapija mi je taman, tako da nastavljam sa istom.
Jajnici imaju puno posla, već je guzva.
UZ opet u nedelju.

< Poruku je uredio Klarica -- 15.2.2013 22:16:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 22:17:46   
dunja RR
Sjajno Klarice, sve ide kako treba!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Klinika Ivanović
15.2.2013 22:20:02   
Klarica

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Sjajno Klarice, sve ide kako treba!

Samo da tako i ostane user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Klinika Ivanović
16.2.2013 15:47:33   
Anoniman
Suuuper Klaro, samo neka jajnici rade punom parom i bice i za zamrzavanje! (: Ja u sredu, sad mi je lakse da cekam, mada sam mislila sutra da uradim jos jedan testic, da potvrdim i vidim je li tamnija user posted image (:

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Klinika Ivanović
16.2.2013 17:42:45   
Klarica

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Suuuper Klaro, samo neka jajnici rade punom parom i bice i za zamrzavanje! (: Ja u sredu, sad mi je lakse da cekam, mada sam mislila sutra da uradim jos jedan testic, da potvrdim i vidim je li tamnija user posted image (:

To moze user posted image Biće divno user posted image
Posle koliko si uradila prvi test? Posle koliko vremena se radi beta?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 8:18:51   
Anoniman
Uradila sam, eno ih malo jace user posted image na temi "test za trudnocu" ((((: beta se radi 14og dana, moze i ranije, ali tako oni traže, a ja sam testove radila 9og i 11og dana od et! Vucem za nosiiiic user posted image user posted image

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 9:43:15   
jess021

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Hvala puuuuuuuno okence user posted image meni se danas pojavila bleeeda druga user posted image dodje mi da skacem od srece, mada znam da je jos rano user posted image

cvjetka, cestitam! Ma nije bitno koje je boje,bitno je da je druga crta tu!!!user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 13:18:46   
mala.bebica
Cvetjka user posted image user posted image user posted image divna vest, javi nam kad uradis beta i vuci nas odavde, ja pocinjem 02.03 sa diferelinom. jedva cekam :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 16:54:27   
Anoniman
Drzite se devojke, meni je terapija proletela, samo me je cekanje ubilo (: budite jake i bockajte redovno, a eto mene u sredu da vas sve redom vucem za nosice, definitivno *:

(odgovor članu mala.bebica)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 19:56:15   
Klarica
cvetjka user posted image

Ja nastavljam sa terapijom plus jedna boca koja sprečava O, danas na UZ 7-8 folikula, veličine u proseku 13mm.
U sredu vadim lh i progesteron, pa opet kod dr. Za vikend nas očekuje akcija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 20:00:03   
Maraj
cvetjkauser posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 20:11:52   
17 joka
cvetjkauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 22:40:31   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image zelim vam svima sto pre ovaj divni osecaj.... Pa sto user posted image Klaro?? Zar nije super sto ce uskoro akcija?? Ako te brine sama intervencija stvarno nemas cega da se plasis, zaista nije nista! A muzic kad te zagrli sve brige prodju user posted image

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Klinika Ivanović
17.2.2013 23:02:04   
Klarica
cvetjka, ako ti tako kažeš user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Klinika Ivanović
20.2.2013 17:17:40   
Anoniman
Evo me i ovde da napisem, konacno mi je stigla beta, 589 bice user posted image user posted image user posted image e sad vam najjace drzim fige da isto prodjete, a Ivanovice cu da uramim, zivota mi user posted image poljubac za sve divne devojke koje su bile pune podrske i koje se i same bore *:

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Klinika Ivanović
20.2.2013 17:37:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bravo Cvjetka, uživaj u trudnoći user posted image

Mene zanima nekoliko detalja, pa te molim da mi napišeš u temi Klinika Ivanović - šta su ti preporučili oko ishrane pre i u toku postupka, i isto tako oko šetanja? Koliko si se pridržavala saveta doktorke, i koliko ti je godina i kakve si konstitucije (da li si mršavica ili?) Sve me to zanima, znaš već zašto ;)


E pa ovako, 27 mi je godina, 174cm/62kg. Doktorka Goca mi je samo rekla da jedem sto vise proteina i voca i povrca i to je to, bas nista vise. E sad, da sam slusala striktno nisam, jesam jela sve to, ali meni ne prodje ni jedan dan bez jednog, eventualno dva, slatkisa (sweet, stangla tamne cokolade, mali kesten pire, bonzita, kolac u gostima...), toga nikako nisam mogla da se odreknem. Moja ishrana je uglavnom
Dorucak: musli sa mlekom (ponekad plazma sa mlekom, na to sam slaba strasno)
Uzina: pomorandza
Rucak: supa+meso+povrce+slatkis
Uzina: jabuka ili pomorandza (kad sam dobra) ili slatkis (kad nisam dobra)
Vecera: skoro nikad nista, ponekad casa jogurta, kokice, uglavnom nesto malo ako ista uzmem.
Hleb ne jedem skoro nikad, osim kad mi mm spremi sendvic za dorucak, sto bude jaaako retko.

Za setanje mi nisu nista bas rekli, osim ono da mirujem dva-tri dana nakon ET i moj plan je bio da tako i uradim, pa da idem na posao, ali se onda tu umesala komplet zabrinuta familija i draga mama uspe da mi otvori bolovanje na celih mesec dana, tako da sam sve vreme od ET prelezala, moja setnja je samo do kupatila i kuhinje i tako ): nisu mi dali ni iz kuce da izadjem, osim sto sam cetvrti dan putovala 2h do kuce i jos nekih pola sata-sat hodala po trznom centru trazeci poklon za mm kome je bio rodjendan. Iskreno, ubudjala sam se u kuci jer inace dosta setam, ali ako ce to da pomogne da ugledam svoje bebice nista mi nije problem... Pojma nemam kako cu i sta cu dalje, videcu... a Ivanovici su mi rekli da dodjem na UZ za dve nedelje user posted image Eto, toliko od mene, udavih vas svim detaljima! @:

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Klinika Ivanović
20.2.2013 19:15:13   
Bebana17
Cvetjka, čestitam, neka si ti uspela da ostvariš san o trudnoći, sad uživaj u bebama što rastu u stomaku! Hvala na detaljnom izveštaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Klinika Ivanović
20.2.2013 20:00:48   
dunja RR
Cvjteka mila, jako sam srećna zbog tebe i hvala ti punooo na svim informacijama. Čuvaj bebice i odmaraj user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here