|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
20.2.2013 20:19:40   
Biki34
Cvetjka cestitam!!!
Bice super ako budu blizanci,sa njima ludo i zabavno 24h/danuser posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Klinika Ivanović
20.2.2013 21:09:53   
Klarica
Cvjetka user posted image divna beta, divna user posted image

Ja sam danas bila na UZ, sve je super, sve je zrelo, sad primila stopericu, aspiracija u petak user posted image

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Klinika Ivanović
21.2.2013 9:28:58   
J@n@
Cvjetka,draga,cestitam!!!user posted image user posted image user posted image !Mazi trbu,uzivaj i vuci nas jaaakooooo!!!!

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Klinika Ivanović
21.2.2013 12:10:51   
Anoniman
Hvala vam puuuno, vucem vas jako, najjace, pa da se sto pre druzimo na drugoj temi!
Ne mogu da verujem, sad me je zvala i doktorka Biljana iz Ivanovica (a nije me ona vodila) da mi cestita i da mi jos jednom potvrdi kad na dodjem, divni su (:
Klarice, dan D se blizi, pa to je diiiivno ((((: znaci u ponedeljak ti vracaju tvoje "bebe".... user posted image user posted image Ne jedi nista od veceras, da te ne stave u top user posted image Uh, javi nam se sutra ako budes imala snage, da nam kazes kako si. Samo opusteno! (:

< Poruku je uredio cvetjka -- 21.2.2013 12:12:22 >

(odgovor članu J@n@)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Klinika Ivanović
21.2.2013 12:16:12   
Klarica
Cvetjka user posted image

Dali su mi instrukcije sta i kako, sve ću ispoštovati. Javiću se naravno user posted image
Hoćes kod njih voditi i trudnoću? Kod kog dr.?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Klinika Ivanović
21.2.2013 12:17:56   
erato
Cvejtka, čestitam od srca i želim ti laku i bezbrižnu trudnoću. Poljubac za vas dvoje/troje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Klinika Ivanović
21.2.2013 12:21:45   
J@n@
Cvjetka,user posted image user posted image !Da li je bilo nekih simptomcica pre testa?

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Klinika Ivanović
21.2.2013 12:52:38   
branaV
Dr Biljana je melem za dusu moju bila, svaki put kad nije radila dr Goca ja sam isla kod dr Bilje i to je zena koja je dobra i toliko prijatna da ja prosto nemam reci koje bi je pohvalile toliko, pravi user posted image .
Cvjetka cestitam ti jos jednomuser posted image user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Klinika Ivanović
21.2.2013 15:52:48   
Anoniman
Daaa, zaista je divna i dr. Biljana...
Hvala erato, javicu definitivno brojcano stanje za koju nedelju user posted image
Bas nikakvih simptoma nije bilo Jano, jos uvek ih nema... Jedino su mi, kao sto sam negde vec pisala, grudi uvecane kao pred user posted image i boluckaju, nista specijalno, samo sto su mekane, a ne cvrste kao uvek, i bradavice kao da su se uvecale i malo potamnele.
Klaro, pravo da ti kazem, pojma nemam za vodjenje trudnoce, tek cu videti... Ako se odlucimo da mi oni vode definitivno cu morati da podignem jos neki kredit user posted image Jooooj, jedva cekam da prodjes sve to i da cekamo tvoju betu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branaV)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Klinika Ivanović
22.2.2013 13:59:05   
Klarica
Evo i mene, aspiracija završena user posted image
Sve je bilo gotovo za čas, ja sve lepo prespavala-ništa osetila nisam, imamo 10 mališana user posted image
Sad me malo bolucka stomak, ništa strašno. ET u nedelju u 14h.
Odmah krećem sa utrogestanom 3x2, vaginalno, i antibiotikom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Klinika Ivanović
22.2.2013 17:07:46   
Anoniman
Eto vidis da nije bilo potrebe za user posted image , bas nista strasno! Divno sto vas ima celih deset, bice i eskima (((: user posted image user posted image user posted image Nemoj u nedelju da prepunis besiku, ja popila maltene dva litra vode, cetiri puta sam morala da idem da je praznim po malo dok nisam dosla na red, bas je divno piskiti na pola user posted image Odmaraj sad, pola posla si obavila user posted image

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Klinika Ivanović
22.2.2013 18:56:25   
Klarica
cvetjka user posted image
Jos ET da odradimo, i ostaje samo da čekamo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Klinika Ivanović
24.2.2013 19:30:19   
Klarica
Danas u 14-15h odradjen ET, ubačena dva mališana četvoroćelijska.
Svi mališani, svih 10, su se počeli razvijati, mada su malo lošijeg kvaliteta. Mada nema pravila kako će biti do kraja. Dr. sumnja da će biti koji za friz.
Nastavljam sa utrogestanom 3x2 od 100,par dana da se primirim ali donekle moze sve normalno. Samo je bitno to mirovanje posle utrogestana. Sad samo ostaje čekanje do bete,tih 14 dana...

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Klinika Ivanović
24.2.2013 19:36:09   
17 joka
Klarice ,srecno  draga  odmaraj  mazi  tibu
pa  da  za14  dana  bude  trocifrena  betauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Klinika Ivanović
24.2.2013 19:37:48   
Klarica

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Klarice ,srecno  draga  odmaraj  mazi  tibu
pa  da  za14  dana  bude  trocifrena  betauser posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Klinika Ivanović
25.2.2013 15:14:17   
Anoniman
Divno Klarice, sad krece odbrojavanje, navijam da ti sto pre prodje!! I stvarno miruj, izbegavaj stepenice, ako mozes i posle tih par dana... Ljubiiiiiim, navijaaaam user posted image

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Klinika Ivanović
25.2.2013 16:53:06   
Klarica

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Divno Klarice, sad krece odbrojavanje, navijam da ti sto pre prodje!! I stvarno miruj, izbegavaj stepenice, ako mozes i posle tih par dana... Ljubiiiiiim, navijaaaam user posted image

Hvala ti draga na divnim rečima user posted image
Evo danas uglavnom leškarim, i već sam se smorila.Imam utisak da će ovo biti dugih 14 dana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Klinika Ivanović
25.2.2013 19:34:27   
Anoniman
Joooj hoce, ali vec je to skoro 12 dana i cim se probudis radis betu, gledaj to tako ((: filmovi i samo filmovi!

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Klinika Ivanović
25.2.2013 21:41:37   
*Maki*
Klarice ja bih ti dala jedan savet,ne znam da li je to kod mene upalilo ali nama su rekli da mirujemo strogo 7 dana,takodje mirovanje i do bete i prva tri meseca,narocito je bitno da mirujes i lezis prvih dana kada se bebice trebaju ugnjezditi u matericu. Odmaraj duso,lezi i nemoj nista da radis-bas nista,nemoj da sedis ispred kompa,ljubim te i drzim fige

Cvetjka cestitam ti od srca user posted image I ti isto miruj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Klinika Ivanović
26.2.2013 10:56:14   
Klarica
Hvala Maki na savetu, odmaraću i leškariti što više, valjda će i kod mene uroditi plodom user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Klinika Ivanović
26.2.2013 11:04:59   
Anoniman
Tako je, samo miruj! Ja skoro da ne mrdam, osim sto spremim rucak, pretvoricu se u morža! user posted image jedva cekam UZ!!

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Klinika Ivanović
26.2.2013 18:17:26   
*Maki*
Samo odmarajte,zasluzile ste user posted image Cvetjka kada imas ultrazvuk? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Klinika Ivanović
26.2.2013 19:26:05   
Anoniman
Krajem sledece nedelje Maki, ne znam jos koji dan, rekli su mi da pozovem u ponedeljak da mi zakazu (: joj sto bih volela da pijem utriće, nesto mi je skroz bzvz ovo prčkanje po vagini (izvinjavam se), sve se plasim da ne unesem neke bakterije rukama, nikad ne mozes biti sigurna koliko si ih dobro oprala, zar ne? A bas sam podlozna infekcijama ): do kad li ovo treba da se stavlja... Kako su tvoji bebani? Medeni user posted image user posted image Sto te nema u prvom??

< Poruku je uredio cvetjka -- 26.2.2013 19:27:21 >

(odgovor članu *Maki*)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Klinika Ivanović
26.2.2013 19:39:05   
*Maki*
Ja idem iduce nedelje na drugi uz, prosle nedelje smo ih videli,dve male mrljice. user posted image I ja isto stavljam utrogestan,nemoj da brines,samo operi rukice i to je dovoljno. ne znam do kada se stavlja,to sam zaboravila da pitam,ali sam cula od nekih zenica da se stavlja tokom cele trudnoce user posted image Pridruzicu se i tamo,ne sedim puno uz komp vise mirujem iz straha. Ljubim te

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 0:06:50   
Anoniman
Celu trudnocu? user posted image
Jupiiiii, bice puno vesti sledece nedelje, Klarina beta, tvoj i moj UZ (((: napred bebe! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Maki*)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here