|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2020 11:29:07   
lesli
Zvoncice, jeste. Moj Miki je imala nisku betu. Rezultat nesto oko 50 je u temi o vantelesnoj (neka 15/16 stranica). Isto je radila kod Ivanovica. 
Drzim palceve da se lepo duplira!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2020 14:11:05   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: lesli

Zvoncice, jeste. Moj Miki je imala nisku betu. Rezultat nesto oko 50 je u temi o vantelesnoj (neka 15/16 stranica). Isto je radila kod Ivanovica. 
Drzim palceve da se lepo duplira!



Lesli draga,beta je pala na 12.Zvala sam kliniku i kazu kada dobijem da idem na pregled.Ovo mi je bio prvi fet. Nadam se da to nije kraj.Da ce drugi put uspeti.Imam jos 2 zamrznute blaste.Zao mi je bas,isplaces se i ides dalje. Nadam se da ce drugi put Goca pogoditi. Verujem u nju. Hvala puno Lesli. ❤❤❤❤❤

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Klinika Ivanović
10.3.2020 11:44:28   
lesli
Zao mi je 🙁Ako bar mozes da gledas vedriju stranu toga - uspelo je iako se nije zavrsilo dobro, mozes da zatrudnis! Bice to dobro drugi put! 🤗 A imas i rezervu u “zamrzivacu” 👍

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Klinika Ivanović
10.3.2020 12:08:34   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: lesli

Zao mi je 🙁Ako bar mozes da gledas vedriju stranu toga - uspelo je iako se nije zavrsilo dobro, mozes da zatrudnis! Bice to dobro drugi put! 🤗 A imas i rezervu u “zamrzivacu” 👍



Nadam se da je ovo neki dobar znak..Mozda i biohemijska..samo da krene menstr.Hvala Lesli od srca!❤

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Klinika Ivanović
10.3.2020 12:56:26   
Zvoncica_
I da,verovatno se zakacilo cim je beta bila 30 pa nije tu nesto bilo kako treba..i beta pala..bitno je kao sto kazes da se nesto ipak desilo pa obicno kazu da to posle bude kako treba.. jesi i ti Lesli radila kod Goce? 💞💞

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Klinika Ivanović
10.3.2020 17:27:37   
lesli
Da, samo je meni prvi transfer bio uspesan.Doduse, ja sam pre toga imala jednu trudnocu (missed je bio) iz prirodnih radova. Nakon toga nije islo prirodno, ali mi je nekoliko lekara reklo da “materica koja je jednom bila trudna, lakse ostaje trudna ponovo”. I zaista je bilo tako - prvi pokusaj je bio dobitni 😊

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Klinika Ivanović
10.3.2020 17:59:19   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: lesli

Da, samo je meni prvi transfer bio uspesan.Doduse, ja sam pre toga imala jednu trudnocu (missed je bio) iz prirodnih radova. Nakon toga nije islo prirodno, ali mi je nekoliko lekara reklo da “materica koja je jednom bila trudna, lakse ostaje trudna ponovo”. I zaista je bilo tako - prvi pokusaj je bio dobitni 😊



Bravo,hvala Bogu da ti je uspelo,svaka cas_t!🍀Znas kako,meni mozak radi 300 na sat i samo proizvodim neke horore u glavi,pa izmedju i ostalog i to da ako mi FET nije uspeo,sta onda moze?Ali kada mi ovako nesto napises,dajem mi vetar u ledja i da ima nade za dalje! Inace mnogo verujem Goci i mislim da ce uspeti..ona je bila odusevljena sada al eto nije uspelo,mislim zakacilo se al se nije zadrzalo..drugi put nadam se da ce se i zadrzati tu gde jeste..Zaista ti hvala Lesli od ❤ sto izdvojis vreme i reci za mene.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Klinika Ivanović
10.3.2020 19:30:05   
lesli
Zvoncice 🤗

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Klinika Ivanović
5.5.2020 18:02:32   
Anoniman
Pozdrav svima! Nova sam i ne snalazim se baš najbolje! Možete li mi reći cenu i postupak vto na Klinici Ivanovic? Hvala. 💖


(odgovor članu Nally)
  Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Klinika Ivanović
5.5.2020 19:29:07   
lesli
Cena vto je bila 2.000€ u dinarskoj vrednosti pre 2.5 godine. U tu cenu nije uracunata terapija koja je individualna i zamrzavanje eventualno preostalih embriona sto je takodje individualno i zavisi od broja embriona i slamcica. Zamrzavanje prve slamcice je valjda bilo 60.000, a svaka naredna 10.000.
Postupak opet zavisi od osobe do osobe. Ide se 3 dc na pregled. Doktorka tada odredjuje terapiju. Mene je recimo mesecima drzala na mikroginonu (kontraceptiv) pre postupka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Klinika Ivanović
5.5.2020 19:29:52   
lesli
Zamrzavanje je opciono, ali moja topla preporuka.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Klinika Ivanović
6.5.2020 14:51:59   
Anoniman
Hvala na informacijama. A ako dodje do zamrzavanja, da li se kasnije kada dodje vreme da se one vrate, odmrznu, plaća opet tih 2000e? Ili neka druga cena? 


(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Klinika Ivanović
6.5.2020 21:50:32   
lesli
Ako se odlucis za zamrzavanje placa se odmrzavanje i transfer, ali je brojka dosta manja od tih 2.000€ + nema ni neke jake hormonske stimulacije i skupih lekova, sto je svakako dvostruka dobit.

Ja se razmisljam o novom transferu (imamo vec dete iz tog postupka) u neko skorije vreme, pa cu napisati koliko se placa to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Klinika Ivanović
6.5.2020 23:51:37   
dunja RR
Ja sam pre 6 I po godina platila 30.000 dinara odmrzavanje i transfer i pripremne UZ-ove, radjen mi je FET iz prirodnjaka, znaci bez terapije, odnosno estrofema pa njega nisam placala. A samo zamrzavanje je valjda bilo o trošku drzave, nisam ga platila, jer sam prethodno imala postupak preko drzave koji se završio trudnocom i kiretazom zbog BO, a iz istog postupka je ostao taj zamrznuti embrion a sada moj predivan sinak od 6 leta. 
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala na informacijama. A ako dodje do zamrzavanja, da li se kasnije kada dodje vreme da se one vrate, odmrznu, plaća opet tih 2000e? Ili neka druga cena? 






< Poruku je uredio dunja RR -- 7.5.2020 0:55:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Klinika Ivanović
6.5.2020 23:52:40   
dunja RR
Ovo estrogena je telefon ispravio, kucala sam estrofem.. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Klinika Ivanović
7.5.2020 0:45:30   
lesli
E Dunja i meni ostala u glavi ta brojka od 30.000, ali nisam bila preterano sigurna pa reko’ da ne lupam napamet.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Klinika Ivanović
11.5.2020 15:46:07   
Zvoncica_
Ja sam sada u procesu. Prvi fet biohemijska trudnoca.Sada se spremam za drugi. Koristim diferelin 7 inekcija i estrofem 3x1. Odmrzavanje i transfer kosta 60.000din. Sada je ta cena. Pozdrav😘


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Klinika Ivanović
11.5.2020 16:15:33   
lesli
Zvoncice da li ti je pred fet radila uz? Jesi li pila mikroginon ili odmah ide diferelin ili pristup zavisi od uz?
Zelim ti puno srece i da ovaj put bude dobitni!

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2020 19:49:41   
Zvoncica_
Nakon bioheminske sam bila 2 meseca na yasminu (mikroginon,svejedno) ali posto meni mikroginon nije prijao pila sam yasmin. Trebala sam ustvari da pijem kedan mesec ali zbog vanrednog stanja sam nastavila jos jedan mesec.. kad sam zavrsila sa pilulama,dobila sam i 2dc mi je odradila UZ..dala mi je diferelin i esteofem pa mi je u ponedeljak UZ ponovo,a onda ce da mi zakaze embriotransfer..to je sve. Hvala draga,hvala puno od srca!! 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2020 19:51:53   
Zvoncica_
I da,zaboravila sam da kazem,ukolilo nije nesto okej na UZ,Goca nece da radi nista nego prepise neku terapiju pa tek onda..ja sam posle biohemijske morala da pijem yasmin.. 


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2020 22:05:42   
lesli


IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

I da,zaboravila sam da kazem,ukolilo nije nesto okej na UZ,Goca nece da radi nista nego prepise neku terapiju pa tek onda..ja sam posle biohemijske morala da pijem yasmin.. 





Znaci verovatno cu da dobijem mikroginon mesec dana 😬  Zeznuh se onda sto im se nisam javila sad kad sam dobila. Ja se nadala da moze odmah i zato resih da cekam jun 😔Inace, isto sam ga uzasno podnosila prosli put - krvarila sam non-stop. Pila sam ga 4 meseca pred postupak i jos mesec dana pred transfer (radila mi odmah fet zbog hiperstimulacije). Probala je i da me prebaci na jasmin, ali meni je to bilo isto.
Hvala ti na informacijama.

Ps. Znam kakva je Goca. Imamo bebu od godinu i po zahvaljujuci njoj 😉

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2020 22:09:15   
lesli


IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Nakon bioheminske sam bila 2 meseca na yasminu (mikroginon,svejedno) ali posto meni mikroginon nije prijao pila sam yasmin. Trebala sam ustvari da pijem kedan mesec ali zbog vanrednog stanja sam nastavila jos jedan mesec.. kad sam zavrsila sa pilulama,dobila sam i 2dc mi je odradila UZ..dala mi je diferelin i esteofem pa mi je u ponedeljak UZ ponovo,a onda ce da mi zakaze embriotransfer..to je sve. Hvala draga,hvala puno od srca!! 





Cekaj, taj uz sto ti je radila u ponedeljak je ono 13.dc ili ne?Meni kada je radila fet nije radila uz 2.dc (doduse bila je i nedelja, mozda zato?), samo sam dosla po terapiju i semu terapije i zakazali mi uz za 13dc. 13. dana je rekla da je endometrijum ok i onda je zakazala transfer za 5 dana od tog dana i to je bilo to.

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2020 23:11:39   
Zvoncica_
Radila mi je UZ 2dc..pa mi je za 12dc zakazala ponovo UZ.Ako bude sve okej zakazace transfer. Rade oni i nedeljom. 

Super,bas mi je drago! 🌼 Iskreno se nadam i navijam da ce ti ponovo uspeti!! Srecno 🍀

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Klinika Ivanović
13.5.2020 0:51:14   
lesli
Aha. Samo ta 2 uz idu i dalje. Razumeh da ces imati jos neki uz. Jos jednom, srecno! 
Ma znam da rade nedeljom, ali nekako splet okolnosti je tada bio cudan - nisam prestala da krvarim u toku mikroginona, pa dok su se oni sa Gocom sporazumeli sta se racuna kao 1. dan... Uglavnom znam da smo mm i ja dosli taj dan na kliniku i da nije bilo nikoga dole - nedelja, mislim da je bilo cak posle 12, vikend pred NG... Ocekivala sam da ce mi reci da se popnem da uradi UZ i da cu onda dobiti terapiju, ali su mi sestre samo dale onu semu terapije i diferelin i zakazale uz za 13.dc i to je bilo to. Mozda joj to i jeste procedura kada preskace teansfer zbog hiperstimulacije...
Hvala ti na lepim zeljama :)


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Klinika Ivanović
13.5.2020 12:22:13   
Zvoncica_
Ja imam zamrznutu slamcicu sa dve blaste..pa je zbog toga rekla da dodjem 2dc na UZ..pa je sledeci UZ 18.05,pa ako tada endometrijum bude okej,onda ce mi zakazati transfer.. jel imas ti zamrznute? ❤

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here