|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
13.5.2020 15:03:16   
lesli
Imam. Mi imamo jos dve slamcice. Sve iz istog postupka. Sve su blastociste. I bio je odvojen taj jedan embrion (isto blasta) koji je vratila pre 2.5 godine, isto u fet-u...Danas vec devojcica, koja ce krajem leta napuniti 2 godine.Nije mi ni radila svez transfer zbog opasnosti od hiperstimulacije tada.
Navijamo jako da ovog puta sve prodje dobro!I sama znas da iako nije ispalo kako treba, da je dobar znak da si zatrudnela. Bice bolje ovaj put 🤗

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Klinika Ivanović
13.5.2020 15:28:07   
Zvoncica_
I meni su ostale dve blastice iz jednog postupka.

Jao divno,ja mnogoo volim devojcice! Super! Nek je ziva i zdrava! 🍀Pa da,doktorka isto kaze,da je to dobar znak i da ce biti sve dobro,pa se nadam da ce ovaj put biti dobitni! Zelim ti srecu,javi se kada krenes u proces! ❤

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Klinika Ivanović
14.5.2020 8:57:51   
lesli


IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

I meni su ostale dve blastice iz jednog postupka.

Jao divno,ja mnogoo volim devojcice! Super! Nek je ziva i zdrava! 🍀Pa da,doktorka isto kaze,da je to dobar znak i da ce biti sve dobro,pa se nadam da ce ovaj put biti dobitni! Zelim ti srecu,javi se kada krenes u proces! ❤



Hvala 😊.   Javljam se. 
I ti javljaj kako napredujes 🙂 pa da zajedno slavimo pozitivnu betu 🍾🧃

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Klinika Ivanović
16.5.2020 19:20:59   
Anoniman
Pozdrav svima! Upravo sam u procesu vto kod doktorke Goce. Nalazi i moji i suprugovi su svi ok, bez nekih poznatih problema koji sprečavaju začeće. Otišla sam 12 marta prvi put kod nje, odmah videla pcos, sutradan me poslala na ogtt koji je u redu. Dala mi je odmah mikroginom, sl meseca sam već 7 aprila dobila da pijem femaru, a 17 uradjena iui koja nije uspela. Treći dan sledećeg ciklusa, prošlog utorka, novi uz , i odmah taj dan počela sa bockanjem gonalom. U petak vadila r2, rezultat 668,1, ona kaže odlično. Nastavak terapije, i od ponedeljka uvodimo i cetrotid injekcije. Danas poslednji uz, bez gonala, samo cetrotide, kaže folikuli zreli, večeras u 23h stop, sama sebi u stomak. I vidimo se u ponedeljak u 8h na aspiraciji.  Sve ok, terapiju sam podnela odlično, malo me grudi samo bole. Ali najveći šok mi je danas bio to što mi je rekla da nećemo odmah vraćati embrione, da ne bi došlo do hiper, nego ćemo prvo smiriti jaknike, pa onda.. Dobila sam da kupim antibiotik i orgametril, i sa tim kaže krećemo od ponedeljka.. Molim Vas, imate li iskustva sa odlaganjem, da li smatrate da je nešto videla ili me za svaki slučaj odlaže? Oprostite molim Vas na ovako dugoj poruci. 


(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Klinika Ivanović
16.5.2020 22:36:37   
lesli
Meni pre 2.5 godine nije htela da radi transfer iz istog razloga. Diferelin umesto stop injekcije, aspiracija, dobijene blastociste zamrznute. Jedna vracena nakon mesec dana (1 ciklus pauze na mikroginonu) koja u septembru puni 2 godinice 😁
Ne brini, zna ona odlicno sta radi! 😉Opusti se samo, veruj u njeno iskustvo i uzivaj narednih mesec i po. 😉

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Klinika Ivanović
16.5.2020 23:19:24   
Anoniman
Ja sam dobila neku zamenu za Diferelin, njega kaže trenutno nema, a ovo je zamena. Sad sam se bocnula, 2 injekcije. Hvala ti, malo si me smirila. Nadam se najboljem. Koliko sam shvatila od ponedeljka (a tako i piše na papiru) antibiotik 2 kutije, i taj lek koji sam pročitala negde da je kao za odlaganje menstruacije.


(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Klinika Ivanović
16.5.2020 23:25:30   
lesli


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam dobila neku zamenu za Diferelin, njega kaže trenutno nema, a ovo je zamena. Sad sam se bocnula, 2 injekcije. Hvala ti, malo si me smirila. Nadam se najboljem. Koliko sam shvatila od ponedeljka (a tako i piše na papiru) antibiotik 2 kutije, i taj lek koji sam pročitala negde da je kao za odlaganje menstruacije.





Da, orgametril pijes za odlaganje ciklusa tj. da se izimitira prirodni ciklus.Ja antibiotik nisam pila, meni su ga dali intravenski, ali nije to neka znacajna promena...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Klinika Ivanović
16.5.2020 23:46:49   
Anoniman
Sad mi ostaje samo da dobro podnesem anesteziju, kad se set_im Hsg i padanja po Frontu pre par godina, nije mi dobro! 😁 I što ti kažeš, da se opustim i kuliram mesec dana. Goca mi je stvarno super, malo me samo to smorilo danas. Ja sam naravno želela sve odmah da uradimo, ali što reče moj suprug danas, čekali smo toliko godina, čekaćemo i mesec, dva. 🤗


(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Klinika Ivanović
22.5.2020 10:53:18   
Anoniman
Pozdrav! Moj post je iznad, pa ću se nadovezati na samu sebe😊 U ponedeljak uradjena aspiracija, bila sam priključena na infuziju i neki lek protiv bolova sam dobila. Kada je Goca došla da me obidje, rekla mi je da su mi jajnici došli do pola stomaka koliko su kao odreagovali, i da imam 13 jajnih ćelija, koje su pune membrana i ima negde pomalo i krvi. Pitala sam je pa šta to znači, hoće biti ok, kaže nadamo se da hoće. Imala sam čudne bolove taj dan, kao upalu mišića u celom prednjem delu tela, sad je već bolje. Na apsolutnom mirovanju sam, i na hiperproteinskoj ishrani, tako su mi rekli.E sad mene interesuje, kada su vama javili kakav je kvalitet, šta ima za zamrzavanje? Danas je petak, mene još niko nije zvao... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Klinika Ivanović
22.5.2020 13:12:03   
lesli
Mene su zvali 5 dana nakon aspiracije, da kazu koliko blastocisti smo dobili i da su zamrznute u 3 slamcice.Gurace embrione do blasti i tako ih zamrznuti. Zvace te 5 ili 6 dana od aspiracije (dan aspiracije je 0ti, ne racunas ga). 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Klinika Ivanović
22.5.2020 13:14:46   
lesli
Ako je aspiracija bila u ponedeljak, ocekuj sutra ili eventualno u nedelju poziv da ti kazu koliko je blasti dobijeno i u koliko su ih slamcica zamrzli. Za sada je dobar znak da te nisu zvali. Jc su se oplodile i razvijaju se ;)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Klinika Ivanović
22.5.2020 13:37:18   
Anoniman
Ja sve sve nešto brinem da možda nešto nije ok sa njima, zbog toga što je rekla kao da su pune krvi i tih membrana.. Ali ipak od tih 13 jć, valjda će nešto biti dobro. Koliko si ti imala jć kad su ti zamrzli 3 slamčice? To je sjajno, zar ne? 😊🤗


(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Klinika Ivanović
23.5.2020 14:52:49   
lesli
Ne znam za krv i membrane, ali da se nisu oplodile ili da su prestale da se razvijaju do sada bi te obavestili o tome. Guraju ih do blastocisti i kada ih dobiju zvace te da ti kazu koliko ih ima.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Klinika Ivanović
24.5.2020 16:47:46   
123456s
Isti postupak, ista reakcija kada mi je rekla da nece vracati embrione i evo nas sad guramo 5ti mesec.😊🙈

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Klinika Ivanović
24.5.2020 16:49:33   
123456s
Odgovor na post Anoniman od 16.05.

(odgovor članu 123456s)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Klinika Ivanović
26.5.2020 0:23:39   
lesli


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sve sve nešto brinem da možda nešto nije ok sa njima, zbog toga što je rekla kao da su pune krvi i tih membrana.. Ali ipak od tih 13 jć, valjda će nešto biti dobro. Koliko si ti imala jć kad su ti zamrzli 3 slamčice? To je sjajno, zar ne? 😊🤗





Jesu li te zvali sa klinike?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Klinika Ivanović
26.5.2020 11:28:26   
Anoniman
Jesu, zamrznute 3 slamčice 😊


(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Klinika Ivanović
26.5.2020 12:29:27   
lesli


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jesu, zamrznute 3 slamčice 😊





Bravo, super!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Klinika Ivanović
4.6.2020 17:15:19   
Zvoncica_
Cao evo mene ponovo,Goca mi je radila transfer (fet) ,blaste.

11.dan transfera mi je beta 137,8.U klinici kazu da je idealna i da ne ponavljam.Medjutim,ja nisam mogla tako pa sam danas 13.dan uradila i beta je 192.8Pa sam se uplasila.A oni rekli da ne ponavljam.Zakazan UZ za 2ipo nedelje.Sta mislite,da li treba da se zabrinem?A izmedju ostalog, 10.dana sam takodje odradila i bila je 102.Njima je bitna ta 11.dana koja je 137,8.Pa sam zelela Vase misljenje.Hvala vam unapred  🙈🌼

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Klinika Ivanović
4.6.2020 18:18:47   
lesli


IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Cao evo mene ponovo,Goca mi je radila transfer (fet) ,blaste.

11.dan transfera mi je beta 137,8.U klinici kazu da je idealna i da ne ponavljam.Medjutim,ja nisam mogla tako pa sam danas 13.dan uradila i beta je 192.8Pa sam se uplasila.A oni rekli da ne ponavljam.Zakazan UZ za 2ipo nedelje.Sta mislite,da li treba da se zabrinem?A izmedju ostalog, 10.dana sam takodje odradila i bila je 102.Njima je bitna ta 11.dana koja je 137,8.Pa sam zelela Vase misljenje.Hvala vam unapred  🙈🌼




Cestitam, trudna si! :)
Beta 11. dana je dobra, takva je bila i moja pre 2.5 godine!13. se nije uduplala, ali u odnosu na 10. dan jeste. Bitno je da raste, a mislim da je duplanje na 48-72h ok. Probaj da se opustis i sacekas uz.

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Klinika Ivanović
4.6.2020 18:26:44   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Cao evo mene ponovo,Goca mi je radila transfer (fet) ,blaste.

11.dan transfera mi je beta 137,8.U klinici kazu da je idealna i da ne ponavljam.Medjutim,ja nisam mogla tako pa sam danas 13.dan uradila i beta je 192.8Pa sam se uplasila.A oni rekli da ne ponavljam.Zakazan UZ za 2ipo nedelje.Sta mislite,da li treba da se zabrinem?A izmedju ostalog, 10.dana sam takodje odradila i bila je 102.Njima je bitna ta 11.dana koja je 137,8.Pa sam zelela Vase misljenje.Hvala vam unapred  🙈🌼




Cestitam, trudna si! :)
Beta 11. dana je dobra, takva je bila i moja pre 2.5 godine!13. se nije uduplala, ali u odnosu na 10. dan jeste. Bitno je da raste, a mislim da je duplanje na 48-72h ok. Probaj da se opustis i sacekas uz.



Hvala Lesli,od srca!Hvala sto si se javila!Svi kazu da mora da se dullira za 48h..cula sam i za 72h ali eto ti si mi potvrdila.Ja sebe sada krivim sto sam uopste ponavljala,samo se stresiram a rekli da ne treba.UZ tek 25.juna 🙈❤

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Klinika Ivanović
4.6.2020 20:22:14   
lesli
Nisam ja neki ekspert, ali mislim da sam negde cula da je interval do 72h ok. Javice se mozda i maslacak na ovu temu.
Koliko su ti vratili, 1 embrion?

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Klinika Ivanović
4.6.2020 20:26:33   
lesli
Zvoncice, evo americka asocijacija za trudnocu kaze da se obicno za 72h duplira:

Beta hcg

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Klinika Ivanović
4.6.2020 20:36:16   
Zvoncica_
Vratili su mi 2 blaste.

Jos ja pitam da li treba da ponovim,kaze ne..to 137,8 je idealna beta za 11.dan..u slucaju nekog krvarenja javite se da reagujemo na vreme  a mi se vidimo 25 juna na UZ.Uglavnom se ponavlja a meni rekli ne..🙉Super ako se javi,znacilo bi mi,mada ja tu nista ne mogu promeniti osim da se nadam da je to to 😊

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Klinika Ivanović
4.6.2020 20:38:48   
Zvoncica_
Sada sam procitala ovaj post,Lesli,hvala ti,mnogo! 

Nadam se da ce biti sve ok! 😊

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here