|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
7.6.2020 17:14:31   
Zvoncica_
Pa da,sve je individualno,zavisi kako ko reaguje na hormone.. 😊

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Klinika Ivanović
8.6.2020 11:10:22   
Aandjaa
Cure moje drage beta pozitivna 😊😊 mala je, 10.35mIU/mL ali je pozitivna,za 2 dana je ponavljam da vidimo da li ce da poraste. Ja sam isto piskila non stop ovih 11 dana,grudi su pocele da me bole neki 5-6i dan,bas su se naduvale,kao da ce puknuti i sinoc sam imala mucnine i povracala u toku noci,mada mislim da je to bilo vise od stresa. Sad trenutno imam mucninu i boli me stomak kao da trebam dobiti. Mirujem do srede pa cemo videti sta ce biti 🙏


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Klinika Ivanović
8.6.2020 14:13:13   
lesli
Mi krecemo u postupak za fet. Neocekivano brzo :)Ocekivah mikroginon mesec, pa tek onda diferelin.
Andjo, nesto se desilo. To je svakako dobar znak.

(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Klinika Ivanović
8.6.2020 14:16:23   
Zvoncica_
Super Lesli,srecnooo!!

Ja sam nakon biohemijske bila na yasminu ali ako su ti jajnici ok,odmah ce ti dati diferelin.Srecnoooo,drzim figee!!🍀🍀Andjo,meni je prosli put beta bila 30.Biohemijska trudnoca.To je svakako dobar znak,ponovi za dva dana,trebalo bi da poraste! Cekamo te sa lepim vestima!Srecno 🍀

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Klinika Ivanović
8.6.2020 16:17:54   
lesli
Hvala.
Zvoncice, jesi li ti isla na onu terapiju O2?
Andjo, ti?


< Poruku je uredio lesli -- 8.6.2020 16:22:28 >

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Klinika Ivanović
8.6.2020 16:29:21   
Zvoncica_
Jesam prosli put kad je bila biohemijska.Imala sam 6 terapija,a sada sam samo 2 puta..pre transfera i na dan transfera.. ti? Verovatno ti je zakazala preso terapiju? 

Lesli,ja onako po glavi motam da li mi je porasla beta,odem sada uradim test,odmah nakon 2 sekunde se pojavila tako tamna test linija,da ja nisam mogla da verujem 🤣To me malo ohrabrilo,znaci da beta nije opala 🙈Kada ti je zakazan transfer?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Klinika Ivanović
8.6.2020 18:29:31   
Aandjaa
Srecno Lesli 😊

Isla sam prosli put sve koliko su mi rekli,a ovaj put nisam,samo sam otisla na jednu terapiju od sat vremena,pre transfera. Mislim da to i nema neki uticaj,sad nisam isla i opet mi je dr rekla da mi je endometrijum vrhunski kao i onda kada sam isla. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 8:29:10   
lesli
Predlozila. Ostadoh sokirana. Ne verujem da cu ici. 
Nemam jos zakazan transfer. Bocke, estrofem i merenue endometrijuma 13.dc.

Hvala 🤗

< Poruku je uredio lesli -- 9.6.2020 8:31:26 >

(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 9:46:05   
Zvoncica_
Znaci negde 17-18 dana ciklusa ce biti transfer!

Jao supeeer! 🤞🌼🌼

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 17:54:29   
Anoniman
Devojke, sad čitam da spominjete neke preso terapije?! Da li je to obavezno? Naravno plaća se dodatno? Ja sam na pilulama, pa sl mesec očekujem transfer.. Ali iskreno nemam dodatnog novca.. Da li se to svima preporučuje, koja je cena? 


(odgovor članu Zvoncica_)
  Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 17:59:10   
Zvoncica_
Mislim da nije obavezno.Meni je ovog puta doktorka rekla "ako mozete". Isla sam na 2.

Jedna kosta 6000.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 18:00:24   
Zvoncica_
Vidim da uglavnom devojke idu..ja ovaj put nisam mogla da se iskombinujem da dodjem vise puta jer mi je daleko a bio mi je problem i zbog posla. 


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 18:49:59   
Anoniman
Pa ne znam šta bih rekla povodom toga.. 🤔 Ja imam proširene vene da nozi, pa svakako mislim da ne bih smela.. Videćemo kad budem otišla,šta će oni reći. 


(odgovor članu Zvoncica_)
  Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 19:04:05   
Aandjaa
Te preso terapije nisu obavezne,ali ih oni svakome preporuce. Prosli put sam isla na sve,ovaj put samo na 1 jer nisam mogla da se iskombinujem da dolazim. Sada mi je merila endometrijum pre te jedne preso na koju sam isla i rekla da je vrhunski,kao i onda kada sam isla na sve,tako da je moje misljenje da je to cisto bacanje para,iskreno. Mislim da je bolja opcija otici na terapiju u hiperbaricnu komoru,ko je u mogucnosti naravno.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Klinika Ivanović
9.6.2020 20:25:45   
Zvoncica_
Ko moze,moze,a ko ne,sta da se radi..skupo jeste zaista..a koliko utice,pojma nemam. 😕

Meni je i prosli put kad je bila biohemijska trudnoca i sad rekla da je endometrijum odlican..Mada sve vreme pijemo estrofem i stavljamo utrogestan 5 dana pre transfera,pa mislim da to najvise utice.Moja drugarica ide na te terapije da bi skinula celulit iskreno da Vam kazem..i pomoglo je..a da li utice na bolju prokrvljenost i zadebljanje endometrijuma,ne znam..Ja stvarno nisam mogla ovog puta da idem toliko,nije me ni pitala kada je radila transfer..Andjo,srecno sutra,zelim ti ogromnu srecu i veliku betu! 🍀

(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 11:21:14   
lesli
Meni to zvuci kao prodavanje magle.Ali ako pomaze za celulit, mozda sam mogla da odem 😅Ja necu ici...Nisam ni prosli put, pa sam ostala trudna.
Zvoncice, gde si nasla estrofem?Meni rekli da je nestasica kada sam zvala apoteku kod Hrama gde sam i prosli put kupovala. Dali mi Ciklo Progynovu.

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 11:49:59   
Zvoncica_
I ja isto koristim Cyclo Progynovu jer estrofema nema na trzistu..narucila sam i poslali su mi brzom postom utrogestan i taj lek jer mi je nestalo,da ne dolazim samo zbog toga u Bg.Da,ja isto uzimam u toj apoteci Laurus.Ta Prodynova ima isti sastav kao estrofem samo sto je puno jeftinija..oko 250-280 din..bas je velika razlika izmedju estrofema i nje a isti sastav.Samo sto braon tablete bacas a bele pijes,da znas,reci ce ti i u apoteci to.Pa drugarica kaze da je za celulit odlicna ta terapiia,sad ne znam 😕Uzmi slobodno Cyclo Progynovu.🌼

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 11:50:23   
Zvoncica_
Andjo jesi radila betu danas?

🍀

(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 11:53:06   
Anoniman
I ja planiram da odbijem, znate i same koliko i inače sve košta.. Mislim poštujem i razumem svakoga ko može sebi da priušti, ali nekako mi se čini da su žene ostajale trudne i bez toga. Ja želim da svakoj uspe, pa i meni😊Lesli, koja je cena odmrzavanja i transfera sada? 🤗

(odgovor članu lesli)
  Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 12:16:10   
Zvoncica_
60000din..

Ma naravno,iskreno jako je skupo a ostala sam sad trudna,tj.pozitivna beta i bez tih terapija na koje se ide svaki drugi dan. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 12:46:49   
lesli
Uzela sam progynovu. Vec sam pocela da je pijem, ispila ono estrofema sto mi je ostalo od pre 2g i predjoh na nju.
E ja ne pitah za cenu transfera. Iskreno ostadoh sokirana kad je pocela da mi pise semu za transfer. Nisam ocekivala tako brzo.60.000, kazete?

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 12:55:53   
Aandjaa
Radila sam betu jutros i pala je na 6.45,tako da je ipak bila ta biohemijska 😔 Imam jos jednu slamcicu zamrznutu sa 2 blastice. Planiram sada prvo sa suprugom da odem kod dr Svjetlane Vujovic na pripreme,pa tek onda kod njih,kad nam ona kaze da smo spremni. Ko ne zna o kome se radi,ostavicu link,mada mozete i na googlu da je nadjete,bezbroj parova znam koji su uz njenu pomoc postali roditelji,farmaceut sam pa se u apoteci stalno i susrecem sa njenim nalazima i svi imaju samo reci hvale za nju.

https://noviglas.info/2020/05/19/doktorica-svetlana-vujovic-rodjena-je-u-bijeljini-a-sada-je-jedan-od-najboljih-endokrinologa-u-svijetu/

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 13:14:53   
Zvoncica_
Andjo bas mi je zao..Uglavnom posle biohemijske bude sve normalno,tako su i meni rekli.Jer sam i ja imala biohemijsku kao ti.

Srecno sa tvojim smrzlicima.

(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 13:17:02   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: lesli

Uzela sam progynovu. Vec sam pocela da je pijem, ispila ono estrofema sto mi je ostalo od pre 2g i predjoh na nju.
E ja ne pitah za cenu transfera. Iskreno ostadoh sokirana kad je pocela da mi pise semu za transfer. Nisam ocekivala tako brzo.60.000, kazete?



Da,60.000 smo mi sada platili odmrzavanje i transfer..vidim da je ranije bilo malo jeftinije,a sada je ta cena.Lesli,ja sam danas usla u 6.nedelju i osecam bol u donjem delu stomaka..vise se i uplasim..pa cisto da pitam da li je to normalno? A moram da cekam jos 15 dana UZ.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 13:38:30   
dunja RR
Jel tu terapiju njena ćerka radi na spratu iznad, ili? Pitam, nemam pojma šta je to ...
Meni je Goca na prošlom IVF predlagala limfodrenažu kod ćerke, na spratu, zapravo ne znam da li je prava reč predlagala, bilo je Idi gore .., ali sam ja odbila ..Cenim Gocu, imam dvoje divne dece zahvaljujući njoj, ali te dodatne stvari koje nudi ne znam kako da komentarišem, shvatim ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here