|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 23:16:58   
dunja RR
Tashke ne znam ni ja, ali posle svih ovih postova poceh da umisljam da mi nesto smrdi, joj strasno....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 23:51:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

ja imam taj problem sa svekrvom,jako se cuje ispod pazuha,prvo sam se ustrucavala da joj to kazem,ali kad sam vidjela da njoj to ne smeta,morala sam progovoriti.Mada neki uspjeh bas i nisam postigla,zeni to valjda normalno,a ja ludim od togauser posted image user posted image user posted image

Ja isto ne mogu da shvatim kako joj ne smetauser posted image
Svojoj kupujem dezodoranse i napomenem da se koriste svakodnevno poslije tuširanja ali to tuširanje se kod nje svodi na kupanje subotom i to naglašava sva važna da je se okupalauser posted image
A o "užeglim majicama da ne pričam!
A ako  tome dodam svekrov smrad noguuser posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Smrdi na znoj
19.8.2009 23:53:05   
dunja RR
A ako  tome dodam svekrov smrad noguuser posted image user posted image

[/quote]

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
23.8.2009 13:34:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Smrdi na znoj
23.8.2009 13:49:35   
božana
IZVORNA PORUKA: Nedja

Imala sam jednu drugaricu u srednjoj koja je strasno smrdela ispod pazuha. Devojka se redovno kupala, znam sigurno jer sam x puta bila sa njom kad se spremamo, recimo, za izlazak. Ona se okupa, stavi dezodorans, parfem, obuce ciste stvari i posle pola sata uzas, kao najgori smrad u autobusu. Mislim da je to neki poremecaj u organizmu. Ali ona nikada nije rec rekla o tome, a nemoguce je da nije osetila, ljudi su bezali od nje! A ni njenim momcima to nikad nije smetalo, ne mogu to da zamislimuser posted image user posted image user posted image


Moguće da se radilo o onom znoju što bih ja rekla znojiš se na nervnoj bazi.Ja sam primetila kod sebe da kad sam napeta da se odmah znojim, a taj znoj je neki čudan, nije kao normalan znoj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
23.8.2009 13:56:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Smrdi na znoj
23.8.2009 14:14:57   
Anoniman
Mislim da se vecina zena znoji kad se iznervira, ali ova devojka je smrdela UVEK


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Smrdi na znoj
31.3.2010 15:30:45   
Anoniman
Ja imam drugaricu, i nenormalno smrdi... Znoji se strasno... Par puta sam sedela sa njom u skoli, ali kad osetim miris zgadi mi se zivot...A uvek je skockana, nasminkana, i koristi dezodorans, i dalje smrdi. I kad skine jaknu a ono tragovi od znoja... user posted image A glupo mi je da joj kazem nesto u vezi toga...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Smrdi na znoj
31.3.2010 15:48:18   
Nana*
E Majo a i ostale, mozete onako kroz pricu da bacite komentar kako ste nasle neki super roll on. Ja sam tako uspela jednu drugaricu da nateram da "ne smrdi" user posted image
A znas o cemu se radi. Ima u DM mislim roll on Kristal. To su samo kristali nemaju nikakve sastojke, samo ih pokvasis namazes i milina. Ja ih koristim vec vise od godinu dana extra je. Normalno je da se znojis kad je vruce itd ali mirisa nema. Jos poprskas malo parfema, ma preporodili se svi!
Ona odma skocila "vodi me u DM da nadjem"... Na netu mozes vise info da nadjes, i jako je zdrav jer nema stetne sastojke kao ostali mirisni roll on-i... Eto male reklame user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Smrdi na znoj
31.3.2010 17:52:53   
liliana
Jooooooooooj, moja jetrva!!!!!! Što se ona oseča na znojčinu, pa to je strašno!!!!!!!! Jeuser posted image kao da nije čula za sapun i vodu!!!!!!!!! A ovamo glumi neku ribu, sva nafrakana, a ružna ko đavo, u miniču, a kriva ko violinsko gudalo!!!!!!!!! Ja sam živela u Srbiji i tačno znam kojim se akcentom gdje govori, a ona priča ko da je rođena u centru BG, u krugu dvojke, a da je pitaš u kom pravcu je BG-pojma nema; da ode na autobusku stanicu-ne bi znala na koji autobus treba da stane da bi otišla do BG!!!!!!!! U sve se razume (i u sex-i u politiku!!!) samo ne zna da treba da se okupa!!! Pa i u srednjem veku su se kupali, ako ništa drugo, ono bar za Božič i slavu!!!!! Ona izgleda ni tad!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Smrdi na znoj
31.3.2010 21:00:53   
Iwana87
svekrva mi draga,mada neznam sta joj bi u zadnje vreme pocela malo cesce da se kupa,inace boze sacuvaj,jednom nedeljno i to ako odluci da joj nece biti hladno,Sto smrdi na znoj,sto su joj carape zip crne kad ih skine zato sto ako vidi nesto da je palo na pod ona da se ne muci tako lepo razmaze carapom kao ocistila,tako reci cusne pod sto ili krevet.Joj bljak bljak bljak

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Smrdi na znoj
31.3.2010 21:22:23   
NadaR
Moj svekar se jako puno znoji!
Svekrva nece vise da spava s njim u istoj saobi vec u drugoj pored!
Zato kad je rucak, vecera ,kafa ... on ode da se istusira pa onda dodje za sto!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Smrdi na znoj
26.4.2010 18:01:15   
usamljena
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Moj svekar se jako puno znoji!
Svekrva nece vise da spava s njim u istoj saobi vec u drugoj pored!
Zato kad je rucak, vecera ,kafa ... on ode da se istusira pa onda dodje za sto!user posted image


Jao zeno user posted image user posted image
Moj nekad pravi rostilj, dira se ispod pazuha i onda pece to meso. Dira ga rukama    user posted image I onda se pita zasto ja to ne jedem?
A imala sam radnog kolegu koji se zaista nije kupao jer da jeste ne bi "gusio" u 8 ujutro


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Smrdi na znoj
26.4.2010 19:16:35   
gagana83
user posted image user posted image user posted image
Evo ja sam sad generalno sredila kucu i bas se osecamuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Smrdi na znoj
26.4.2010 23:41:10   
Anoniman
Jjjjoooooooojjjjjjjjjj zeeeeneeee....user posted image user posted image user posted image
Pricamo kao prostaci  koji piju pivcinu ispred prodavnice...
Ja se ne znojim...Uopste...A dala bih sve da nije tako, pa makar smrdela kao bizon...Jer kad dodje leto meni cuka radi 300 zato sto organizam ne moze da mi se ohladi..Inace, ja mislim da je to prekomerno znojenje kod nekih ljudi bolest..A ima i onih koji nisu culi za izum 21 veka koji se zove antiperspirant...A onda se uhvate u gradskom za onu sipku, pa ko je nizi juser posted image u mu kevu...Ja sam kao Oliva, pa mogu da proturim njusku kroz siberuser posted image user posted image user posted image

Uh, kakvih ljudi ima...Mada mene vise od znojavih prate oni sto smrde na alkohol i lukcinu, kao i oni sto melju pljuvacku po ustima i ...ma da ne pricam...ogadi mi se...

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Smrdi na znoj
20.6.2010 0:37:15   
lidija 011
opet je krenula sezona miomirisauser posted image ...strasno!!!!na poslu mi je airwick spray uvjek pri ruciuser posted image ,mnooogo sam gadljiva na te stvari...ne sacekam ni da izadju, nego za njima spric, spric...pa nek se pitaju zastouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Smrdi na znoj
20.6.2010 8:41:29   
usamljena
Rugala se ruga ....
Ja se pre trudnoce nikad nisam posteno oznojila ono da se taj miris oseti ali sad nakon poroda stvarno se mnogo znojim user posted image I stvarno mi smeta


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Smrdi na znoj
20.6.2010 10:11:32   
Cvetana
A znate sta mi je najgore ?! Kad ujutru osetim da neko smrdi, u 7 h ujutru. Pa jbt, ni ne umije se, kad otvori usta, ocekujem da crvi izlete iz njih. Covece, ti koji se tusiraju 1 nedeljno, ni zube ne peru, nijednom nedeljno.
Ne znam sta je gore, da li smrad zimi ili leti. Zimi smrde na sarme i kiseli kupus i beli luk, a leti na ustajali znoj. Ja ne razumem kako neko ne moze da kupi obican sapun za 30 din i da se zapere.
Mi smo jedna bas smrdljiva nacija, nije cudo sto se na TV najvise reklamiraju dezodoransi i kupke user posted image
Juce sam videla u prodavnici neku devojku, sva nafrakana, haljina na tanke bretele, a ispod vide bele bretele, koje su sive, na nekim nestima crne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Smrdi na znoj
20.6.2010 10:17:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Cvetana

Mi smo jedna bas smrdljiva nacija, nije cudo sto se na TV najvise reklamiraju dezodoransi i kupke user posted image


Moja kuma je skoro izasla iz tri autobusa za redom...Bila je trudna i sa pojacanim culom mirisa, kaze da je htela da umre...
Sta da vam pricam kad se prva moja svekrva kupa jednom nedeljno....Uzasuser posted image

(odgovor članu Cvetana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Smrdi na znoj
20.6.2010 10:31:18   
Diabla
Jao, kuma i ja se uvijek smijemo da smrde na supuuser posted image a mene vise taj znoj podsjeca na luk koji se ono na toploti usmrdi. I kad nas dvije izadjemo negdje, i neko zasmrdi, mi kazemo "Ah, sto se lukcina osjeca"user posted image user posted image user posted image

Mada sam ja posle porodjaja imala problema sa znojem, i to bas kao taj, na lukuser posted image Dzabe sam se non-stop tusirala, i dezodoransom prskala. Ali sam njih 10 izmjenjala, i nasla koji mi odgovara(o tome su bas pisali na RR u temi znojenje posle porodjaja).


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Smrdi na znoj
22.6.2010 8:03:18   
strelitzia
moj direktor smrdi user posted image user posted image user posted image užas!
zasmrdi čovjek cijelu kancelariju za sekund i tako čitav dan! smrdi na onaj ustajali znoj, nekupanja! user posted image a nas dvije trudnice u kancelarijiuser posted image user posted image
još nam je kancelarija sama po sebi sparna i teško se provjetri ...i još se nalazi kraj wc!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Smrdi na znoj
22.6.2010 9:00:52   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Cvetana
haljina na tanke bretele, a ispod vide bele bretele, koje su sive, na nekim nestima crne user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Smrdi na znoj
22.6.2010 9:15:48   
Trcosava
Ljudi najgori mi je letnji znoj nekupani pomešan sa belim lukom.... user posted image user posted image user posted image - al sklepah rečenicu

A što se tiče nekih žena i smrdljivog znoja - znam za slučaj žene koja je u trudnoći smrdla na kilometar - redovno kupanje, dezodoransi - ali jednostavno je smrdela. Tako da te drugarice koje se kupaju a mide - možda imaju neki hormonski poremećaj user posted image

Btw ja se znojim nenormalno, ali se desi da se slučajno jedan dan ne obrijam ispod ruke (dakle nije da sam dlakava, budu 1 mm dlake, ako i toliko) e tad ne dao mi Bog da se oznojim. I to čak ni ne smrdim ispod pazuha već majca user posted image Tu majcu posle mogu da bacim

< Poruku je uredio Trcosava -- 22.6.2010 9:16:36 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Smrdi na znoj
12.6.2013 22:22:28   
Shishica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja ne znam kako smrdi užegla guzica? user posted image  user posted image


E ovo mi je bilo najbolje user posted image
Sad videh ovu temu i set_ih se starih dana na ringe raji.. a ova tema je za podizanje raspolozenja.. kako lepi opisi user posted image

Ja inace imam jako oset_ljiv nos i oset_im i najmanji tudji smrad i uzasno, uzasno mi smeta pa se namrstim kad vec ne mogu da izdrzim i pocnem da budem nervozna i hocu da odem odatle... a ako ne mogu..totalno pop...

< Poruku je uredio Shishica -- 12.6.2013 22:25:43 >


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Smrdi na znoj
12.6.2013 22:33:57   
milicicak
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Njoj tako smrdi guzica, znaci ovo nije uzego znoj, ovo je ljudi uzegla guzica
user posted image jel'' to ono kad stipa ociuser posted image


boli me stomak od smeha user posted image
da ne budem totalno off, mi posle svekrove poset_e luftiramo stan minimum dva sata user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 12.6.2013 22:34:21 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here