|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:06:05   
Anoniman
Sedim u bašti jednog novosadskog kafića...
Ne sećam se koja godina je u pitanju, recimo da sam bila punoletna tada ... user posted image
Stiže papirić (konobar ga donosi sa sve pićem..)..
Na njemu piše...
Kad hodaš ne zastajkuješ, zemlju ne dodiruješ i mene ne primećuješ....
Ovo piće me je iznerviralo, jer ne primam piće... ali ideja... Borini stihovi ...e, to me je oborilo ... user posted image (posle mesec - dva hahahahah)
A možda samo je najveći uticaj imala činjenica da sam bila mlada i luda ...user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:10:13   
Anoniman
juče sam čula na radiju s masu ovakvih fora,ali najjača mi je bila ona koju je meni jedan dečko pre sto godina servirao...

-jao cico koliko ti mene podsećaš na moju 4. ženu!?
 
-pa kolko si se ti to puta ženio?
 
-pa 3.puta...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:17:43   
Anoniman
Moram da napišem kad je mene startovao jedan kršni Crnogorac ...
Tipičan primer nabildovanog drvoseče iz nekog sela u brdima Crne Gore sišao je sa svog brda i zapazio me . Jurio je moju drugaricu nedeljama moleći je da me ubedi da odem s njim na piće . I tako , ja pred odlazak iz CG zbog drugarice pristanem da izašem s njim , i sad , šetamo mi šetalištem ka Igalu , on se širi k'o ćuran , lupeta kako je tukao ovog i onog ...Kako je jak , hrabar i šta ti ja znam ... Odjednom se iza nas stvore dva mala kučeta , ma nema šta da ih vidiš , mašu veselo repićem , ja se okrenem ka njima s namerom da ih pomazim, a ovaj idiot pobeleo u momentu kad ih je video .... Zaleteo se i svom snagom šutnuo jadno kuče koje je odletelo 2 metra u vazduh i palo na beton jaučeći . Ja počinjem da vrištim na njega : majmune , skote , šta radiš, bolesniku jedan ... On odgovara , tipičnim naglaskom : BEŽI BOGOTI , MENE JE KAD SAM BIO MALI IŽJELO JEDNO PAŠČE I OD TADA MI VALA NEĆE NI PRISMRĐET . AJDE MIČI SE OD NJEGA , NEK CRKNE !!!
Eto , najupečatljivije ostavljanje utiska na devojku ikad !!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:19:24   
Anoniman
Eeeeeeeeeeeee pa ne znam šta bih mu sve uradila za to šutanje jadnog kučeta..!!!!
*BEM TI JUNAKA!  user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:22:32   
Anoniman
toliko o nji'ovom ČOJSTVU I JUNAŠTVUuser posted image user posted image user posted image

stokauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:26:57   
dacca

IZVORNA PORUKA: banini

toliko o nji'ovom ČOJSTVU I JUNAŠTVUuser posted image user posted image user posted image

stokauser posted image

Hejjj, ogradite se malo!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:28:26   
Mari86
user posted image user posted image user posted image ubedljivo mi je najgora ona...
On: dali su ti mama i tata  lopovi ?
Ja (vec besno) : NISU ŠTO?
On: Pa ko je onda ukrao zvezde sa neba i stavio ih u tvoje oči...user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:29:52   
Anoniman
Ja se ograđujem , moja naveća ljubav je bio Crnogorac , ali od onih NORMALNIH , znači - ima ih i takvih , u većini user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:31:58   
dacca
Naravno! Mi sa primorija ne gotivimo bas sjevernjake, jer su stvarno strvine!
Cast izuzecima user posted image

< Poruku je uredio dacca -- 8.4.2010 14:32:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:32:33   
Mari86
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja se ograđujem , moja naveća ljubav je bio Crnogorac , ali od onih NORMALNIH , znači - ima ih i takvih , u većini user posted image


Moj muz je Crnogorac ili ti svekar mi je dosao odande user posted image
Ali moj muz je divan voli zivotinje i nece da šuta kuce user posted image
Ima ih i normalnih ali vala i onih user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:33:11   
Mari86
IZVORNA PORUKA: dacca

Naravno! Mi sa primorija ne gotivimo bas sjevernjake, jer su stvarno strvine!
Cast izuzecima user posted image


Cek,cek koji su to? Muzeva rodbina je sva na Zabljaku?!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 14:41:05   
Anoniman
Ja sam živela 7 godina na primorju CG i tamo su momci sasvim ok . I primorje je bilo zaista fino dok nisu sišli s raznih brda neki agresivni pojedinci . Iskreno , ne volim Nikšićane i momke iz okoline tih krajeva jer mi ni jedan nije ostao u lepom sećanju a sve tuče ili nešto još gore po primorju bile su povezane sa njima . Naravno , opet govorim - čast izuzecima ... i primorcima . user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Najbolje upucavanje
8.4.2010 16:38:17   
ksenija81
Za reprizu jedne nove godine pre jedno sedam godina za vece me je startovalo desetak tipova. Ja vec onako smorena od svega toga primetim da se jedan namerio prici i vec mi je bilo muka... Rece on: ako ikada budes htela da budes fudbaler, zovi me da ti budem menadzer... ovoliko suteva u zivotu nisam video... Naravno i njega sam sutnula user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Najbolje upucavanje
11.4.2010 1:56:32   
Novosadjanka T.
Mogu li da se upoznam sa devojkom ? -pita pristijan mladic lika sto me je celu noc smarao
Ne moze - odgovara smarac
Dobro - rece lik i smaraca sa sve stolicom pomeri
Momak sedne do mene i krene sa klasicnom zvakom, kako nije mogao pogled da odvoji, kako me je spazio cim me je ugledao
Pomislim o,neee i ovaj smara
Slusaj momak, trenutno ih imam trojicu, pa za tebe nemam ni mesta ni vremena, a i nisi moj tip - kazem liku ne bi li ga skinula
U redu, nego me zanima koji te od njih j..e, da mu makar popus.m.
Vise ne izgleda tako pristojno, pomislim
Ti si lud - kazem ja
Jesam, a sta cemo piti - pita on
Evo nas vec 12 godina pijemo svaku jutarnju kafu, od toga smo 10 godina u braku.
I nikada nam nije dosadno.


(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Najbolje upucavanje
24.6.2010 23:17:23   
Mitea
Nisam lep, ali znam da volim, to mi je baš bilo simpa user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Najbolje upucavanje
15.11.2011 18:12:45   
beboni
Cula sam za ovu odvalu,kaze tip devojci; - ti si traktor koji ore po mojim osecanjima...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mitea)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Najbolje upucavanje
15.11.2011 18:40:48   
mikica sa
Neki dan setamo mm, ja i Luka u kolicima u rodnom gradu mm. Vec je pao mrak i dosta je omladine vani posto je vikend.
U jednom trenutku s moje lijeve strane (mm je s desne isao) prilazi tip i pocinje uporedu sa mnom da seta i odjednom mi kaze: "ovakva sam kolica oduvijek zelio da imam" Naravno, ja sva zblanuta ne znam ni sta da kazem ni kako da se ponasam a ovaj moj sreco skoci odmah meni iza ledja na tu stranu izmedju nas dvoje i zagrmi "pa kupi ih sebi onda!!!" Tip se samo okrenuo i nestao. Mm gundja i prica sebi u bradu kako me htio bariti a ja da crknem od smijeha. user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu beboni)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Najbolje upucavanje
15.11.2011 19:41:09   
bebać
Moji su sve nešto obećavali, fora 'tvoj sam' i tako touser posted image user posted image

slaba vajda od svega ovoga biuser posted image

al' da,sjetih se, m mi je poslao poruku neku šašavu i nekako me 'kupio'...pošto smo se mi prvih dana vidjali i ispijali kafu,meni je bilo simpa sa njim i zanimljivo, a on kaže 'da je ispipavao teren, da me napadne', kupio ti on cd od Done Ares,ja je volila slušat, i dali u taj 'naš kafić' da pusti konobar, m je bio negdje na terenu radio a ja u tom kafiću, kad ja vidim nema na cd-u te 'moje' pjesme, i ja ti njemu pošaljem sms da je ofulo cd, kad šalje on meni sms ' slobodno ti kaži da si me poželila, nemoj da se stidiš'user posted image

ja ništa nisam odgovorila, ali je 'ubo', tad sam već bila 'pečena' ali sam se još nešto kočoperila u fazonu da nećuuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Najbolje upucavanje
23.11.2011 11:09:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moram da napišem kad je mene startovao jedan kršni Crnogorac ...
Tipičan primer nabildovanog drvoseče iz nekog sela u brdima Crne Gore sišao je sa svog brda i zapazio me . Jurio je moju drugaricu nedeljama moleći je da me ubedi da odem s njim na piće . I tako , ja pred odlazak iz CG zbog drugarice pristanem da izašem s njim , i sad , šetamo mi šetalištem ka Igalu , on se širi k'o ćuran , lupeta kako je tukao ovog i onog ...Kako je jak , hrabar i šta ti ja znam ... Odjednom se iza nas stvore dva mala kučeta , ma nema šta da ih vidiš , mašu veselo repićem , ja se okrenem ka njima s namerom da ih pomazim, a ovaj idiot pobeleo u momentu kad ih je video .... Zaleteo se i svom snagom šutnuo jadno kuče koje je odletelo 2 metra u vazduh i palo na beton jaučeći . Ja počinjem da vrištim na njega : majmune , skote , šta radiš, bolesniku jedan ... On odgovara , tipičnim naglaskom : BEŽI BOGOTI , MENE JE KAD SAM BIO MALI IŽJELO JEDNO PAŠČE I OD TADA MI VALA NEĆE NI PRISMRĐET . AJDE MIČI SE OD NJEGA , NEK CRKNE !!!
Eto , najupečatljivije ostavljanje utiska na devojku ikad !!!

[/quote
user posted image user posted image koji bolesnikuser posted image
moj muz je Podgoricanin,starosedeoc i nikada prije njega nisam srela bice puno ljubavi za sve i svakogauser posted image
od zivotinja jedino je mazio macku..tako da je on imao najjaci utisak na mene.
A prije nego sam upoznala MM,udvarali su mi se razni Crnogorci..elem radila sam u jednoj poslasticarnici pored restorana i kada se gosti vracaju sa rucka mogu pojesti kolac,popiti sok,vodu.Bile su to sportske igre raznih kolektiva u kojima je bio i MM,ali nismo se poznavali..i njih 5-6 kolega mm POREDJAJU MI SE NA SANK I MALA CASU VODEE..I jedan od njih mi kaze DJE TI JE MUZIKA MALA? kazem ja MOGU JA DA VAM PEVAM!!
ONI: MOZEE
JA:ZNAM SAMO ONU Poji Mile volove na reci..
JEDAN OD NJIH:OVA MALA NAS ZAJEBAVAuser posted image
Proculo se to i MM dosao da upozna TU STO POJI VOLOVE..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Najbolje upucavanje
14.3.2012 16:10:56   
ljubičica

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Pre par godina kaze mi lik "Oci su ti kao dva bistra jezera, mogu li da se okupam u njima?"
Ja "NE"
On "Mogu li makar noge da operem?"
user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Najbolje upucavanje
14.3.2012 16:16:31   
vukosava
Bas gledam sta znaci "upucavanje" (meni puske u glavi)... Jel to "startovanje"?

Ako jeste evo jednog starta mog pokojnog druga (tako smo se upoznali):

Sta mlada dama radi sama? Znas da si ruzna kad si tuzna?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
14.3.2012 16:22:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Najbolje upucavanje
14.3.2012 16:25:16   
ljubičica
seljak user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
14.3.2012 16:27:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Najbolje upucavanje
14.3.2012 16:28:40   
ljubičica
user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here