|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 19:32:29   
mila83
Da,bilo je i toga.Ali mama bude gora od dece user posted image ja sam znala da vezem kanap za rucku na korpi , pa da ih vucem kroz sobu takouser posted image to nam je bila zabava par puta,obicno kada hocu nesto da ih oraspolozim,kad su bolesni, pa ne mogu napolje npr..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka
3.7.2015 20:34:19   
veselicaa
Mariya preslatke su ti cerkice,imam i ja ovakve slike user posted image Bas na to sam mislila,moja S je znala dugo da sedi u ovim korpama i da se igra.

< Poruku je uredio veselica -- 3.7.2015 20:35:12 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
6.7.2015 12:57:34   
aleksandrici
Moje su u dzakovima,ormarima,fiokama...ispod kreveta i sta zaista uraditi sa njima?Divna uspomena,svaka me na neku situaciju seti.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
21.7.2015 17:21:29   
vikiveki
ja nikako da slikam moje carstvo igračaka pa da postavim sliku...ovih dana dečaci su rasturili čitav sprat tako da moram prvo da sredi,.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
22.7.2015 9:50:41   
jovana jojo
Mi nemamo puno prostora za odlaganje igračaka,zato one igračke sa kojima se deca ne igraju spakujem i odnesem kod svekijevaca.Ako se se desi da ih deca traže za nekolikomdana ih donesem i igraju se kao da su noveuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
22.7.2015 14:58:23   
vikiveki
user posted image kod vas je znači odlaganje igračaka funkcioniše po principu baka i deka ostavauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
22.7.2015 15:14:42   
jovana jojo
user posted image da baš je tako,šta da radimo kada nemamo mesta,snalazimo se kako znamo i umemo.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
22.7.2015 22:52:34   
amdn
Viki kod nas je to pravilo bake i deke za garderobu, a igracke polomljen bacam redovno, a ostale imamo neku veliku kutiju i neku platnenu torbu pa tu slazemo, ali ima sve vise igracaka ne znam sta cu sa tim,
cula sam da mogu da odnesem u vrtic pa cu uskoro igracke sa kojima se ne igra da operem i odnesem u njegov vrtic

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
22.7.2015 23:00:19   
jovana jojo
user posted image amdn, i mi imamo dosta igračaka sa kojima ne znam šta ćemo.Dala si mi dobru ideju,mogu pitati vaspitačice mogu li doneti te igračke u vrtić

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
8.12.2015 22:33:33   
bojana92
Igracke sa kojima se deca ne igraju kod kuce odnesemo kod mojih ii kod suprugovih,da imaju kad odu kod njih da se igraju ili ih poklonimo nekom.user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
24.12.2015 21:18:10   
Anck Su Nmaun
Igracaka bas imamo milion. Jedna ogromna kutija je kod mojih, kad su tamo da se igraju, imaju nesto i kod druge bake.
Jedno vreme je stajalo po nekim kutijama ali one ih nosaju i rasturaju.
Sad uglavnom stoje u ormanu na dnu, ali pocenju da izlaze ,...same user posted image

Posto mi je prostor potreban sad kad dolazi beba bas danas razmisljam da napravim/kupim neku pitku i dugacku da mozemo da je gurnemo ispod kreveta, ali nesto sto nece moci lako da slome...user posted image Hmmm..moram nesto da smislim

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
24.12.2015 21:26:01   
Sanjica26 RR
Mi imamo fioku ispod T kreveta. Tu stoje slagalice, pino igrackice i plisane lutke. Knjige su u polici. Druge igrackice su u raznim korpama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
24.12.2015 21:39:44   
dddaca
Nama su igracke svud po kuci, jos je mala da je ucim sama da sklanja. Povremeno sklonim jedan deo u kutiju, pa joj ih dam posle nedelju dve, kad izgustira one sa kojima se do tada igrala.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
24.12.2015 23:55:23   
Anarunika
Gde god da im smislim mesto ,opet su po celoj kući!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
24.12.2015 23:57:44   
vikiveki
Jao ,još sada kada sa svih strana dobijaju paketiće i igračke...tačno neznam gde više da ostavljam igračke

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 0:31:57   
Bibilib
Ko ima podrum nlago njemu...mi na zalost nemamo pa igracke pakujemo po kutijama i u jednu sobu na trecem spratu stavljamo sve i svasta...to nam je kao magacin...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 7:09:21   
wivern
Bibi ja imam podrum ali nije za fine stvari, za igračke pogotovo. Tako da mi opet džaba. Mi već imamo dve pune kutije, i ja ću te igračke, ono što valja čim preatane da se igra noaiti u zvecansku ili neku drugu sličnu ustanovu.
Naravno ako može, ako ne poslednja opcija mi je vrtić.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 7:50:01   
tekilica
Mi imamo garazu koja nam sluzi za te stvari. Mada, igracke cuvamo, neke i damo humanitarno...SDnevna soba mi se pretvorila u igraonicu, ako mi verujete. Sve vise i vise Neda zauzima prostor. :) Moracemo da bezimo iz spavace, izgleda :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 7:50:47   
Trcosava
Sreća pa Ana i Luka nemaju puno plišanih igračaka, ono što imaju im je u krevetima user posted image

Imamo nazovi podrum, ali on nije ni za šta jer je vlaga dole i sve živo povuče miris buđi i posle je neupotrebljivo. Imamo i tavan, tamo nije kriza, ali gore je haos, a mm neće da odnese gore stare ormane, potrpala bi lepo odeću, pa kako šta preprastu da strpam gore i obeležim. Kako kome bude trebalo samo da prosleđujem. Ili da vraćam user posted image

One igračke koje su raspadnute - kanta. Kad prerastu - ili vrtić ili crveni krst.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 7:51:14   
mali_mis
Mi, u ovom stanu, imamo jedan cosak, kod vrata od terase, koja ne otvaramo, i tu poredjane kutije. Cak je i moja mama dosla na pametnu ideju da turi zavesu, pa sad izgleda kao pregradjeni deo. Tu se A. zavuce sedne u kutiju i ceprka po igrackama.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 8:56:19   
Anck Su Nmaun
Kutije su po meni najbolja opcija jer vole sve da izvrnu, hvala bogu pa imaju svoju sobu da prave haos. Ali se tako najbrze rasklone sve igracke, strpas u kutiju i cao. Plisanih imamo dosta , one su po policama jer se slabo kad i igraju sa njima..one sluze za ukras user posted image
A knjige na polici u dnevnoj sobi, to je jedino sto dam da je po ostalim sobama, jer im ne dam da cepaju, a bas ih imamo dosta.
Neke pipljive igracke (puzle, bockalice, plastelin, ribice za pecanje, autici na daljinski isl.) stoje na posebnom mestu jer cim zavrse igru s njima trazim da se tamo i sklone inace bi bi za jednokratnu upotrebu user posted image

Inace kod mojih ima jedna nus prostorija gde samo stoje njihove igracke za napolje (klackalice, bicikla, ljulje, guralice, i ostalo)

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 9:15:16   
Anarunika
Mi imamo deo garaže i podrum koji su puni vlage. Garaža služi mm za radionicu a u podrumu odlažemo stvari osuđene na smrrt jer je toliko loš da ustvari ne služi ničemu.
Igračke imaju svoju kutiju ali su uglavnom van nje user posted image , a plišane igračke stoje na policama ,mada se ovi moji i sa njima igraju pa su i one svuda po sobi.
Ono što sam im zabranila je da unose igračke u prostoriju gde smo mi ,to je i dnevna i naša spavaća. A vrednije igračke držim od kontrolom makar neko vreme pa onda popustim . Ove godine Deda Mraz donosi po jednu igračku i to je to.
A što se tiče Zvečanske ,tamo smo redovni, nosimo sve što ne koristimo i ne znam da li ste znali ali tamo imaju i odeljak gde su majke sa decom i stariju decu i oni prosleđuju sve po ostalim domovima tako da im možete nositi bukvalno sve što više ne koriatite. Mi smo nedavno ondeli jedan dušek za dečiji krevet, dečije stvari, neke cipele na štiklu ,knjige pitali ih da li im to treba i onda su nam rekli ovo što sam ja sada vama. Sve su uzeli. Tako da mi u principu ne bacamo ništa osim onoga što stvarno nije više za upotrebu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
25.12.2015 9:25:33   
Figaro88
Mi smo kupili dve one velike korpe i jos kutije,u kutije idu sitne igracke a u korpe krupnije.Ima svoju sobu i kao smo joj zabranili da iznosi igracke svuda,ali to bas i ne funkcionise user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
1.1.2016 21:05:12   
Mariya
Da vam pokažem šta je L dobila od svoje kume na poklon: personalizovanu kutiju za igračke!! Kumina koleginica sa faxa šije igračke i napravila je ovu kutiju samo za Lu. Kutija se može sklopiti i rasklopiti, napravljena je od kartona i pliša.
user posted image
user posted image
Prelepo izgleda i eto sjajne ideje za kreativne mame!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Odlaganje dečijih igračaka
1.1.2016 22:15:49   
dddaca
Bas je lepa. Kako se sklapa?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here