|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
6.4.2013 21:18:40   
nata11
Gale ajde molim te pogledaj temu LH trakice.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
7.4.2013 1:40:00   
Sana V.
Gale,a da li si imala onose odmah posle hsg,ili si cekala da prodje mesec dana?
Ja zaboravih da pitam doktora. Uvek se setim posle 3 dana da sam nesto trebala da pitam
user posted image

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
7.4.2013 7:19:07   
gale77
Nisam cekala po savetu dr.

(odgovor članu Sana V.)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
8.4.2013 13:33:10   
margom
Stigla iz NF, bila sam kod njihovog interniste. Sve je OK, dala mi je saglasnost za anelgeziju, i objasnila da se radi o kratkotrajnoj 10-minutnoj anesteziji, koja nema veze sa onom pravom gde ti stavljaju i masku itd. Radili su mi EKG, merili pritisak, malo popricali i to je to.
Sada sam u toplom porodicnom gnezdu, ruckala sam pilecu supicu i to je to do sutra popodne. Popila sam dve tabletice Panlaxa, rekose mi u apoteci da je to dovoljno, ,mada na onoj pripremi stoji 3.....sta vi mislite da drmnem i trecu? Ljubim sve hrabre devojke.......user posted image

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
8.4.2013 21:15:05   
viking
Margom, srećno sutra, mislićemo na tebe user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
8.4.2013 22:08:10   
margom
Hvala Viking, bicu ti izvidnica user posted image !
E pa devojke, doslo je i mojih pet minuta, spremna sam za okrsaj........I mogu vam recinda su ove tri tabletice Panlaxa sasvim odradile posao, i to za par sati....prazna sam ko izduvani balon, samo mi voda bucka u stomaku.....frizura je "udarena"......javljam vam se sutra sa lica mesta, kao reporter na terenu.....drzite mi fige !

Sve vas puno ljubimmmmmm.............user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
8.4.2013 22:19:02   
iva80
Srećnoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!! I opušteno! user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.4.2013 11:40:02   
nata11
Margom user posted image user posted image ajde pa javi dobre rezultate.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.4.2013 13:35:36   
margom
Gotovooooooooooo ! Malopre se probudila iz anestezije, prilikom cega cujem sebe kako doktoru kazem da obrati paznju i bude fin, jer ima posla sa Zemunskim klanom, a on se valja po podu sale od smeha. Radio mi je dr Jovanovic, profesor Vasiljevic je bio zauzet..... Elem, doktor mi je rekao dok su me izvozili da mi je rezultat savrsen, a sutra cu dobiti sve napismeno......Ja se osecam super, probudila sam jos u sali, sveukupno je trajalo 10 minuta, svi su extra ljubazni i zezaju se. Malkice krvarim, ali se vidi da ima i joda, rekli su da je ocekivano.....Znaci sve u svemu, do sada sve je super.....Za svaku preporuku......HSG sa anestezijom.....jupiiiiiiiiii ! user posted image user posted image user posted image
Danas je bilo nas pet na HSG-u, a proteklih dana je bas bilo puno devojaka na laparoskopiji.....Eto zene, za sada toliko, javljam se od kuce veceras boze zdravlja (trazicu da izadjem na licni zahtev)....user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.4.2013 14:17:27   
nata11
Margom super user posted image odmaraj.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.4.2013 19:16:46   
Maraj
margom user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.4.2013 21:21:26   
iva80
Margom BRAVO MAJSTORE!!! Hvala puno na sveže podeljenim utiscima!!!
Kuckamo se....

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.4.2013 22:42:47   
margom
Juhuuuuu devojke evo mene svojoj kucici slobodiciiiiii.........zbrisala sam oko 18h iz bolnice uz potpis dezurnog lekara na svoj zahtev, skoro da sam povela pobunu zena, jer iskreno....sve smo se osecale ok, i prosto imas utisak da lezimo tamo bezveze, isto to mozemo i kod svoje kuce.....od nas pet ukupno radjenih, nas cetiri smo izasle a jedna devojka je ostala da odmori mozak od muza heheheheee......i odmah ujutru je pustaju, a nama ce neko da ode po otpustne liste oko 10h.....
Kada sam potpisivala taj izlazak pogledala sam izvestaj sa HSG i odusevila se, jajnici, jajovodi, materica i sve ostalo je u savrsenom stanju, sve je onako skolski, bez ijedne primedbe.......nisu mi dali da ga ponesem, tek sutra kada podignemo otpusno pismo imacu sve u rukama.....mozda mi rezultate pogleda i prof Vasiljevic, mada je dr Jovanovic bio zaista odusevljen......... uhhhh, bas mi je laknulo kad i to zavrsih. Devojke - koleginice su bile super, lepo smo se zezali i ovom ih prilikom pozdravljam, znam da citaju forum. Veliki CMOK za sve njih, a i vas koji cekate svoj HSG, zaista je potpuno bezazleno, super je organizovano, anestezija je zaista dar sa neba, svi su je danas super podneli tako da ne shvatam cemu bojazan od iste......pa pre cu da odlezim i ceo dan u bolnici zbog anestezije, nego da trpim bolove i pamtim ovo iskustvo kao uzasno......svima preporuka da rade HSG u Frontu !

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio margom -- 9.4.2013 22:45:02 >

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.4.2013 22:54:54   
iva80
user posted image za tvoje rezultate!!! user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 10:27:11   
nata11

nas pet ukupno radjenih, nas cetiri smo izasle a jedna devojka je ostala da odmori mozak od muza heheheheee...

user posted image user posted image eto jos jedna dobra strana HSG-a
Margom super draga i to si zavrsila.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 10:28:57   
Jole84
user posted image user posted image
Margom bravo,prebrinula si user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 11:52:57   
Sana V.
I meni je radio dr.Jovanovic...stvarno je divan!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 12:51:08   
margom
Hehehe HVALA devojke, divne ste i sve vas ljubim ...... Jos jedna zanimljiva stvar koju nisam pomenula......nijedna od nas koje je juce radio dr Jovanovic nismo nakon HSG-a imale bolove, a sve se naoruzale arsenalom lekova i droga.......znaci ni neposredno posle HSG, ni popodne, ni uvece, a posebno ne danas dan posle. Da nemam ovaj ulozak izmedju nogu, ne bi ni znala da sam juce negde bila. Krvarenje je juce bilo onako slabo, kao pretposlednji dan user posted image , a danas samo jos slabije, cenim da ce uskoro prestati, pa da navalimo na muckanje heeheeee.......user posted image i smuckamo jednu ili vise user posted image ......
Znaci zene drage, slobodno bez straha odradite HSG, skinucete veliku brigu sa vrata, a onda slobodno mozete u susret svojoj user posted image na bilo koji nacin, prirodno, pomocu IUI ili VTO, nije vazno, samo da nam dodje....... Ljubim vas sve......
Viking drzim ti fige.......CMOK.....

(odgovor članu Sana V.)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 15:54:14   
iva80
Ja danas idem da uradim Papu, još mi je to ostalo za dokumentaciju i sa sledećom menstruacijom (ako je bude bilo user posted image ) zakazujem HSG user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 16:25:19   
gale77
Super margom odradila si veliku stvar u borbi za user posted image .

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 18:22:40   
viking
Margom, super za rezultate! Dr Jovanović je baš fin, on me je primio kad sam prvi put došla da tražim da mi rade HSG, bio je baš ljubazan, vidi se da je fin i blag čovek.

Reci mi molim te, pošto mi je sutra dan pripreme, kada si krenula da piješ Panlax, oko koliko sati? Pitam iz najglupljeg razloga, razmišljam da li da idem sutra na posao, bar pola radnog vremena, ili da ostanem kod kuće, nisam pametna. Šta si doručkovala?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 19:44:57   
margom
Draga Viking........E pa ovako......"doruckovala" sam parcence home-made pice koja mi je ostala od vecere prethodnog dana i tanjir pilece supice sa povrcem u 12h (to je vise bio "brunch").....Panlax sam popila (3 tabletice) oko 13:30, a proradile su oko 17h i do 22h sam bila prazna tuto-kompleto......Do 22h sam pila samo sok od limuna, kafu i vodu. Iskreno, meni je teze palo to sto nisam mogla da pijem tecnost, nego ne-jelo.......Prvu tecnost smes da popijes dva sata nakon budjenja iz anestezije i to polako, gutljaj po gutljaj, a kasnije sam unistila sve sto sam dohvatila od tecnosti.......To je to Viking, samo hrabro, sve je potpuno opusteno......A da, jako vazna informacija....ako planiras da izadjes istog dana iz bolnice kao nas cetiri, stvari ne ostavljaj kod njih nego nosi sa sobom u kesi ili daj pratnji da ti donese popodne, zato sto im Prijem radi do 14h pa moras da juris cistacicu da ti nadje odecu. Ljubimmmmm

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 20:27:53   
nata11
Iva ajde pa da zavrsis i ti ovu obavezuuser posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 22:08:40   
iva80
Bila sam da radim papu, sutra podižem rezultat, nego što se iznervirah...jer ostali bris vi za par dana mi ističu i moram opet da ih radim user posted image Kada sam ih radila, u DZu zeznuli su mi papu i sada sam išla privatno. Ali zbog čekanja da prodje odredjen vremenski period za papu, istekao mi rok za ostale briseva...znači da poludiš.... A sada sve to treba sa poslom opet da uskladjujem...eeeeeeee šta ti je žensko user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 22:10:13   
viking
Iva, ne nerviraj se, to se i meni desilo, iz drugih razloga, ali razumem frustraciju. Ne možeš ništa sad da uradiš po tom pitanju, džabe sekiracija.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here