|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 22:12:37   
iva80
Viking user posted image znam da ne može ništa na brzinu, ali taman sam pomislila otkačinjem jedno po jedno, kad ono ajmo iz početka

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 22:29:36   
margom
Iva postoji opcija da ti doktor koji ce te raditi u Frontu potpise da prihvata da te prime sa malkice isteklim rezultatima, ali to mora obavezno da se dogovori sa njim.....cula sam da su neke devojke to tako resile. Mozda bi bilo dobro da odes do Fronta i pitas svog lekara za to.

< Poruku je uredio margom -- 10.4.2013 22:30:08 >

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
10.4.2013 22:45:42   
iva80
Margom, nisam iz Bga niti cu tu raditi...a i mislila sam sa svojom dr o tome da popricam... hvala ti

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
11.4.2013 15:36:58   
gale77
Meni su c i v bris bili stari tri nedelje, a mikro, ureoplazma, hlamidija i papa test skoro dva meseca za par dana. Sestra mi rekla da su istekli(ne znam na sta je mislila) i da sacekam dr da pitam dal ce da prihvati i prihvatio je bez problema.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
11.4.2013 23:05:01   
margom
Viking draga, drzim ti fige sutra user posted image user posted image user posted image .......nadam se da si spremna za okrsaj heheheee........samo hrabro i sutra uvece uzivas u toplom porodicnom gnezdu... Napred zenska........i eto ocas posla user posted image !!!

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
11.4.2013 23:45:02   
Jole84
Viking srećno sutra user posted image
što se tiče panlaxa,valjda zavisi od stomaka do stomaka user posted image Ja sam ga uzela posle lagane večere,oko 18h i nisam do ujutru išla u wc,onda me krenulo tek ujutru sat vremena pre hsg-a,baš sam bila besna.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 10:39:58   
margom
Joj Jole, pa bre lepo ljudi napisali "uzeti tablete Panlaxa (3kom.) u 14h....al sta vredi kad mi pod adrenalinom prezupcimo, pa ne vidimo nista....i ja sam bila u dilemi sta i kako, prvo popila samo dve, pa nakon 10 minuta progutam i trecu i rekoh sta je tu je, sta mi Bog da.......i do 22h sve gotovooooo.......user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 15:49:32   
Jole84
Margom a meni pisalo da popijem baš oko 18,19h posle te zadnje večere.
Moje pražnjenje je kasnilo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 22:02:43   
Sana V.
Iva ,i meni je bilo komplikovano zbog posla ,pa sam neke neke analize uradila u domu zdravlja ristic, rade i vikendom do 21:00...
krvna slika i urin su mi bili gotovi za par sati,a cervikalni bris za 2 dana.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 22:20:29   
viking
Zdravo ženice!
Evo me kod kuće, sve je super prošlo danas, baš sve ide lagano i glatko, u N.F. su stvarno svi vrlo ljubazni, dobar mi je nalaz, sve je prohodno tako da je to jedna briga manje!

< Poruku je uredio viking RR -- 12.4.2013 22:28:39 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sana V.)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 22:28:55   
Olga75
Vik , super user posted image
to si prosla sad ce sve ostalo glatko user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 22:30:40   
dunja RR

Vik, sjajne vesti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 22:30:51   
viking
Joj, Olgić, nadam se, to je valjda bio poslednji nalaz koji će nam tražiti, sad imamo sve urađeno i valjda je dosta malt_eretiranja po laboratorijama, sad samo konkretno! user posted image
Hvala vam svima! user posted image

< Poruku je uredio viking RR -- 12.4.2013 22:31:19 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
12.4.2013 23:13:16   
margom
To zenskaaaaaa user posted image ! Pa jel ti rekoh da ce sve proci OK......bas mi je drago da ti je rezultat super......user posted image user posted image user posted image ...... I jos jednom svaka cast ekipi iz Fronta za organizaciju HSG-a, posebno sto uz ovu kratku anesteziju celu pricu sa HSG-om ucine zenama ne tako neprijatnim iskustvom........A sada, konacno, vreme je za user posted image user posted image user posted image .....Navali Viking....... user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
27.4.2013 19:43:57   
iva80
Ćao ženske!
Jedno pitanjce, s obzirom da mi se beštija najavljuje tj da će izgleda da mi stigne ranije a ja nikako neću moći da zakažem HSG pre ponedeljka popodne jer mi tada poslednji brisevi stižu, recite mi samo kog dana ciklusa ste vi radile HSG?! Meni je rečeno da rade 9.dana ciklusa (kod mene u bolnici, nije BG), da li kojim slučajem može i 10.tog ili nikako?! Hvala!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
27.4.2013 22:49:31   
nata11
Iva i ja sam radila 9. a mislim da moze od 8 -12 ali nisam sigurna.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
28.4.2013 8:58:25   
margom
Iva, ja sam radila HSG 10-tog dana, a zakazala ga 3 dana u Narodnom Frontu. Mislim da neces zakasniti.....samo im reci da se pogodilo da je bio vikend kada nisi mogla da im se javis i to je to..... Srecnooooo.....user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
1.5.2013 20:35:16   
iva80
Nemojte mi se smejati ali moram da vas pitam, da li smem da imam odnose pre hsg-a mislim tih dana pre?? user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
1.5.2013 20:37:43   
milenatea
ne iva, da ne bi zatrudnela ili imaj ali sa prezervativom

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
1.5.2013 20:39:21   
Verolina

IZVORNA PORUKA: iva80

Nemojte mi se smejati ali moram da vas pitam, da li smem da imam odnose pre hsg-a mislim tih dana pre?? user posted image

Da, ali ne smes nikako da pravis bebu. I ako te pitaju, reci da nisi imala odnose, jer mozda nece hteti da ti rade HSG.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
2.5.2013 14:50:53   
iva80
Ženske hvala vam puno na brzom odgovoru!!! KISSES!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
8.5.2013 15:43:19   
iva80
Ćaos drage moje...od danas me zovite ''produvana'' user posted image
Jutros odradih i to čudo i mrzeh muški rod samo tako user posted image
Odradili su mi HSG bez ikakve anestezije, jutros u 8h sam bila primljena u bolnicu a u 11.30h mi je bio zakazan HSG. Malo sam se bila smorila, jer sam bila sama u sobi veći deo prepodneva...onda kada se približilo vreme dobila sam neku inekciju i otisla na rendgen.
E sada koja kaže da ne boli onda ta nije ni isla na HSG... Boli svakako i neprijatno je, pogotovu dok dr namešta svu onu aparaturu (znate već gde). Tada se oset_i i neki ubod, na šta me je tog trenutka Dr i upozorila i prvo puštanje kotrasta mi je bilo bolno, kasnije je bilo samo malo nelagodno. ali kao što jedan veliki mudrac-zvani Jole84 reče, mi smo žene zmajevi i sve možemo da izguramo!!! Svakako treba i ovo tj hsg uraditi, jer znači nalaz za dalje poduhvate.
Inače, nalaz mi je OK da ne kažem sjajan i glasi: kavum uterusa trouglastog oblika, glatkih ivica. Obe tube uterine pasiraju kontrasno sredstvo u malu karlicu.
I tako...pošto sam sveža, ako neku nešto još zanima, slobodno pitajte. I da, dobih 5 dana bolovanja i antibiotik da pijem 5 dana.
Pozdrav ženice!!!

< Poruku je uredio iva80 -- 8.5.2013 15:44:57 >

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.5.2013 9:43:56   
nata11
Iva user posted image za rezultat.
Kako si se odlucila bez anestezije svaka ti cast. Ja sam iz tog razloga radila privatno ali bitno da je gotovo.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.5.2013 10:13:40   
iva80
Nisam ja odlučila oni su odlučili umesto mene user posted image kod mene u bolnici se radi tako. Ali da moja dr nije takva kakva jeste (svetica je) verovatno bi bilo padanje u nesvest user posted image
Sada mi treba da nabavim Pregnyl jer idem na folikulometriju...

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Produvavanje jajovoda HSG - 2. deo
9.5.2013 10:33:57   
Jole84
Iva sve znaš user posted image Bravo za super rezultate user posted image Sad briši na mućkanje! user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here